• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Marokanku jasny budu hlasit. V patek jedem k nasim na moravu zase tak blbe pres ovulku ja si to proste dovedu naplanovat :sweat_smile: . Takze vam pak v pondli poreferuju jaky byli ovulaky silny. Protoze ja si myslim ze ovulku mam okolo 16-17-18 DC coz je ted akorat patek sobota nedele.

V nedeli vecer uz budem doma tak budem zachranovat co se da.
11. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
alienko> to je mii líto, že to neí normální těhu.... Určitě lepší než mimoděložní těhotenství... Taky čekám na MS, tak snad do pondělka dojde a pokud ne, tak volám doktorovi a půjdu na vyvolávačku.
11. lis 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani a ty uz jsi jak pres limit s MS?
11. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem 36DC a první MS jsem měla 41DC a druhou MS 30DC, teď čekám na třetí....
11. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ovu nebyla, protože moje teploty se pohybovaly od 36-36,4C.... A už dva dny jsem olezená jak puboš, tak čejkám co z toho bude... navíc mě pobolívá pravý vaječník.... Ach jo.... :unamused:
11. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak to je dneska den....
Čekala jsem od Alienky ty nejlepší zprávy, ale zas to není ta nejhorší, to je fakt.

No a mě, 27.dc, opět dorazila ta hnusná mrcha... Už od soboty takové příznaky, že jsem fakt věřila, že už nedorazí. A dnes v práci, postupně se vkradla bolest břicha a už je to tam. Taková zrada od vlastního těla... Ach jo, teď přežít ten týden depresí. Do toho úžasné počasí... :unamused:
11. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz: To mě mrzí, určitě se příště zadaří.... Je to blbé, ale já bych dala vše za to, aby mi MS přišla sama přirozenou cestou.... a mohlo dojít k dalšímu snaženíčku... :wink:
11. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, to máš pravdu, to musí být hrozné, když to nefunguje tak, jak má. Ale zrovna mám takový pocit, že o nic lepší to není ani když to funguje. :frowning2:
11. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jsou to problémy...
11. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen nevím, kde vzít sílu na další snažení... Zase se zklamat... Už se mi do toho přestává chtít.
11. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak dlouho se snažíte o mimi?
11. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dany ja jsem vzdy pred MS jak indian a tentokrat jsem nebyla tak jsem si myslela ze uz jsem tehu a kdyz jsem to dostala tak jsem byla smirena ale co se me pak udelalo na ksichte to je sila. Nam na levem spanku u oboci takovou hruzu nateklou bolavou zarudlou nejde to ani vymacnknout je to vnitrni zaniceni az z toho mam natekle trosku ocni vicko proste neco strasnyho.
11. lis 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám na pravém spánku 3jebáky a pod nosem 1větší a dva malé... na zádech má asi 4jebáky a to už je snad vše... :frowning2: Piju čaj na lepší rovnováhu hormonů, ale je to houby platné...
11. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dá se říc že už 3 roky a 4 měsíce. 2x se zadařílo, ale jen do 11. a 6 tt... Já před ms taky mívám samé boláky. Nejen na obličeji, ale hlavně na zádech. Teď nic................. Takže mě dnes maximálně překvapila a sebralo mě to tím víc.
11. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to chápu. Je mi to moc líto, tak dlouho a nic. Zkoušeli jste i jinou formu oplodnění? Když to čtu, tak mám strach jak na tom budu já.... :frowning2:
11. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím ne, mám z toho trochu strach. A navíc doktor říkal, že když se zadařilo, už je to jen otázka času. Byli jsme na nějakých vyšetřeních a vše je v pořádku. A to je ale snad horší, než znát problém a řešit ho...
11. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tě chápu. Drž se. Vím, že je to psychicky hodně náročné.... Musí to být hrozné 2krát se těšit na mimi a pak se stane to nejhorší... Držím pěstičky...
11. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík, stejně tak držím pěsti všem snažilkám, i Tobě. :slight_smile: Snad bude líp.
11. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bolí mě břicho, přemýšlím, jestli si dát radši ibuprofen - ten pomůže na břicho, nebo radši medovinu, ta mi zamotá i hlavu... :unamused:
11. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oboje asi raději ne :wink:
11. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak zítra ráno jedu pro jistotu k dr, kvůli té mé raní příhodě. Jedna holčina z jiné diskuse měla totiž to stejné a teď leží v nemocnici s podezřením na mimoděložní těhu. Moc se bojím a chce se mi z toho až brečet :cry:
11. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
koníku, ale ty máš miminko tady
http://www.modrykonik.cz/_gallery/106404/106404_3489621.jpg?1257259267

ale k dr. uričtě běž, já bych taky z toho byla totálně zdeptaná, ten strach je fakt velký..

jajkaz, to je v pytli ta ms, počasí humus zima.. ta medovina zní lákavě, ale kdyby mi bylo blbě, dám si radši ten nezářivnej brufen :unamused:
11. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konik: já myslela že když máš fotku z ultrazvuku tak je vidět přesné umístění miminka. Hlavně hlavu vzhuru třeba to byla opravdu jen velmi silná ranní nevolnost, která by se ale taky měla řešit. Proto mi ten doktor příjde hooodně dobrej nápad. Opatruj se a držím pěstičky.

Holky jdu přečíst co dalšího se tu dělo :wink:
11. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna, to není miminko, ale jen gestační váček a ten může být i ve vejcovodech :frowning2:
11. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienka, tak hlavně, že víš na čem jsi a všechno dobře dopadne, uvidíš :wink:
Koníku, pro jistotu si dr. zajdi, ale taky si myslím, že se ti udělalo hodně špatně, přece jen je to jiný stav :wink:
11. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dívám se na příznaky mimoděložního těhu a pár by se jich u mě našlo :cry: No uvidíme zítra, jsem strašně nervní.
11. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koniku, radši vypni koně i pc, dej si relax, něco dobrého a zítra skoč k dr., nemá cenu se stresovat :wink: :slight_smile: mysli pozitivně!
11. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momis, tak myslet pozitivně teď určitě nejde.
11. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu si teda sednout k televizi, třeba přijdu na jiné myšlenky. Zítra odpoledne dám vědět, jak jsme dopadli. Držte nám palce.
11. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konik, držím palce, uvidíš,budete oba v pořádku :wink: :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek