• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Koniku: budu na vás moc myslet a jsem zvědavá na zprávičku, připojím se z práce. Doporučuju si pustit pěknej film a dát si něco dobrého :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
koníku, jasně.. je to gestační váček, ale máš ho vidět v děloze ne?
11. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak MS se rozjela a jako dárek ke včerejším narozeninám jsem si dala objednání do POlanky tak 20.11 jedem ranno 9.45 už doufám budu vědět vše co jsem chtěla že jsme zdraví a že další tyden jdem na další IUI a na začatku prosince bude na testu dvě // a pod stromečnem budú ta nejštasnější holčina pod sluncem :grinning:

Koniku nestresuj se mimoděložním dneska se dozvíš a uvidíš budeš na pohodu :wink:
12. lis 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul, tak to je dobrý, že jseš objednanaá, já furt čekala, kdy tam půjdeš. A o Vánocích ať má 2 čárky :grinning:

koníku, já právě myslela, že v gestačním váčku je miminko, které je ale vidět až v 6. tt., kdy už není tak maličké.
Doufám, že dnešní prohlídka potvrdí, že je všechno v naprostém pořádku :wink: :slight_smile:

jinak já mám dneska dole nějaký vlhčí, zjištěno na wc, ale doufám, že MS přijde až zítra, ať vím, že je dost času na uhnízdění..
12. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koník: Držím palečky!! :wink:

yanna.o: Tak jak se jinak máš? Mně skončila porevizní mS, tak hurá na snažení!! :wink:
12. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :wink:
tak já mám depku, ale na druhou stranu jsem ráda, protože mám konečně pořádnou přírodní ms :slight_smile:

a taky jsme se včera s kámoškama dohodly, že si stanovíme datum početí našich miminek - na den dětí 1. června 2010 :grinning:

takže mám spouuuustu času na upravení cyklu, našetření penízků na kočárek a taky tu svatbu stihnu v pohodě.....hezky jsme si to naplánovaly cooo? :wink:
12. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci: Nádherně jste si to naplánovaly.... :grinning: :grinning: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisko, tak to je fajn, že už můžete začít :grinning: :wink: Ať se daří!!!!!!!! A díky, mám se pořád stejně, normálně..nic extra nedělám, nemám žádný koníček.. no prostě stereotyp :grinning:

muci, tak to je úplně supr plán, takhle v klidu a moře času na všechno = žádný stresy a časový presy a to by bylo, aby nebylo :wink: :grinning:
12. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky docela mě to uklidnilo, sice mám pořád takový stavy, že bych chtěla mimino hned, no ale stejně to zatím nejde, tak se prostě nebudu stresovat no - teda aspoň se snažím :wink:

Eli to je dobře, že už se můžete snažit, to už je hned veselejší viď? :dizzy_face:

yanni, tak si koníčka nějakýho najdi, můžeš háčkovat oblečky, šít takový ty Tilda zajíčky, píct dorty, malovat...takových věcí, nebo si kupte rybičky, to je zábava skoro na každý den :grinning: :wink:
12. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, ty jsi zešílela ne? rybičky... to víš že jo, budu jim čistit akvárko :stuck_out_tongue_closed_eyes: stačí mi 2 kočky... ty by měly o zábavu postaráno určitě. šít zajíčky jo? háčkovat oblečky jo? to myslíš vážně tohle..? :grinning: jsem ráda, když uháčkuju řetízek. šít neumím a nemám na to nerva, nikdy bych nic ani pořádně nezačala, natož abych to dokončila :grinning: Dort jsem dělala malému ke druhým narozeninám (k prvním jen ten jogurtový) a povedl se a i zdobení se mi povedlo :grinning: Letos bude výkon, když upeču linecký.. Ještě si rozmyslím to s tou vánočkou... protože to je taky zážitek :grinning: jako umím jí, je dobrá, ale pravidelně se u ní vytočím, naprosto mě vyčerpá :grinning: Ale jo.. nějaký svý plány na zábavu mám :wink:
12. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni tak vidíš, já jen chtěla, abys už nepsala že nic neděláš, nemáš žádný koníčky a nuda pruda :wink:

jako s tím šitím, kámoška je právě šije, normálně šít vůbec neumí, ale na tohle jsou nějaký střihy, že to jde úplně samo pak....no ale nevím, já si stěží přišiju knoflík, to je fakt :grinning:
12. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste tuu???

já teď zjistila, že kdybych otěhotněla tenhle cyklus, tak budu mít TP přesně na moje narozky.....to je mazec :wink:

škoda že to ale nevyjde :frowning2:
12. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Je tu vůbec někdo?
12. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem 37DC a ovu podle BT zatím nebyla. Dneska jsem měla prozatím nejvyšší teplotu - 36,5(celý cyklus mám od36-36,4). Včera navečer mě začal pobolívat vaječník a i dnes a před chvílí jsem zjistila, že mám úplně mokré kalhotky a hleníku kupa. Teď mám těl. teplotu 36,3 a BT 37,5. Myslíte, že ten hleník je opravdu plodný a přichází pozdní ovu?
12. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,teď jsem dorazila domů od rána,jsem vyřízená :frowning2: ,máma se zas stějhuje od svýho přítele a on jí nechce dát její věcim,takže jsem s ní celý dopoledne a ještě odpo strávila na policajtech a čekala až sepíše nějaký papíry,jak kdybych neměla svých problémů dost,musí pořád řešit jeěště ty její,už na to nemám sílu :frowning2: .
ještě když mi není vůbec dobře,pořád špiním už je to 8 den,doufám,že ještě budu špinit v to pondělí,už jsem z toho fakt nešťastná,včera večer jsem lehla a dvě hodiny jsem se nemohla ani hnout,jak mi bylo špatně,v noci jsem se pak ani nemohla otočit,jak začal bolet bok,taková ta bolest,když dlouho běháte,jak vás začne bolet v boku,ale s tím rozdílem,že já ležela :frowning2: .
jinak Danielapro,ahojky,vůbec netuším zdali to může být ovulka,zkoušela si testík?tak pozdě jsem jí ještě neměla,tak ti asi moc neporadím,ten testík by ti možná řekl víc
12. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vůbec Konik,vůbec nenapsala jak dopadla u Dr. :confused: ????
12. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek> Taky to nemáš lehký. Vím co je to mít problémy s rodiči plus ty svoje. Drž se. Věřím ti, že jsi z toho hotová. Hlavně si musíš najít čas i sama na sebe-na odpočinek. Tělu nesvědčí být stále v jednom kole a stresu... Alespoň já jsem se cítila pak na zhroucení a nikdo na mě nebral ohled(kromě manžela)

Tesky nemám a u nás na vesnici se asi ani nedají koupit. Je tu jedna lékárna a člověk je rád, že mu to co nemají alespoň do druhého dne objednají. Ale to by pro mě asi bylo už pozdě... :unamused: Prostě na to s manželem skočíme a buď a nebo :grinning:
12. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem zamtena jste tu nekdo.
12. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,je to šílený,a to je s ní pořád dokola,vypadá to občas tak,že já jsem její máma a ona moje dcera,platím za ní dluhy,co si nadělala,pořád jí něco kupuju,pomáhám jí atd. a nic z toho nemám,akorát mě pomalu ale jistě ničí,můj přítel jí nemůže ani vystát,v práci o ní taky vědějí z mého vyprávění vše a říkají,abych se od ní odloučila,ale copak to jde?začne mi brečet na rameni a já jsem bezradná,pořád je to moje máma,i když vím,že si za všechny problémy může sama :frowning2: .vůbec teď poslední dobou nemám čas na sebe,to už špekulovala,jak jí budu ještě pomáhat se stěhováním v pondělí odpoledne,což mám jít na tu gyndu,tak jsem jí řekla,že se mnou teda počítat nebude,je mi dneska ještě víc nanic než včera,ty vaječníky mě ničí a já se nemůžu ani pořádně natáhnout a odpočívat,páč musím pomáhat svojí povedený mámě :frowning2: .......omlouvámse za ty romány,ale chtěla jsme to ze sebe dostat
12. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mate nektera zkusenosti z ovu testama. Myslim tim ze jste se testovali kazdy den nez byla ovulace a po ni? Potrebovala bych vedet jak rychl klesa sila druhe carky po ovulaci?

Ja jsem se ted testla a je o hodne slabsi nez ta vcerejsi takze ovu byla asi vcera a dnes do rana jsem bolesti nemohla ani spat takze to je jasny ze ovulka byla vcera a my jsme to delali den pred tim. A prubnem to i dnes.

Jsem zmatena jak to valstne je i teploty mam ruzny. Ja fakt nevim.
12. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak danielko,určitě bude dobrý když to spečetíte snažilkováním,tím nic nepokazíte :wink:
12. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já dnes absolovovala preventivku na gyndě a teď doma makám :grinning: Tomík má dneska narozky, slavit budeme v sobotu, tak uklízím a připravuju, akorát jsem doplácala marcipánovou hmotu, vyluxovala, zlikvidovala nádobí, čeká mě vytírání a vyvenčit psa.
12. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokanku to je v pohode hlavne kdyz je s kym si o tom popovidat to pomaha. Holt rodice si zadny nevybere.
12. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Sima,sice jsem tak často netestovala,ale co tak nějak vím a co tu asi tak nějak píše hlavně yanna,tak to klesá během několika hodin,takže je určitě možný,že je ta čárka o něco slabší než včera,pokud teda byla ta ovu včera
12. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris ty jsi teda machr takhle byt akcni. Tak peknou oslavu. Ja taky budu slavit narozky ale brachy sice uz je mel 8.11. ale salvit se to bude ted o vikendu.
12. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to si právě říkám,že si nikdo rodiče nevybere,kdybych měla aspoň taťku,tak by to možná bylo o něco lepší,ale já mám jen mamku a ještě takhle povedenou,takže to nesu dost těžce :frowning2: ,tak se opravdu omlouvám
12. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokanek: Je to hrozné co píšeš... Copak si mamka neuvědomuje, že máš svůj život a co si nadrobila, to si musí sníst. Samozřejně, pomoct jí můžeš, ale mělo by to mít své meze. Je to máma a tu máme jen jednu, vím, ale ty taky musíš žít.... Tady jde i o tvůj život a tvé manželství a tvé budoucí děti... Jsi opravdu moc hodná holka, že takto mamce pomáháš. a pořád dokola...
Hlavně by jsi měla nejdřív dát do pořádku své zdraví a ty vaječníky ať můžeš mít mimi... Určitě se nezanedbávej... Teď navíc budeš tahat těžké věci atd. Ach jo, holka zlatá...
12. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo takze ovulka byla vcera a to jsem si myslela ze prijde tak okolo 18DC a ona byla uz 14DC na sv. Martina aspon ze to bylo hezky datum ale my jsme to delali den predem a az na dnesek rano me bylo v noci zle od bolesti.

No to je pech krucinal. Vcera jsme tu meli tchana tak s nim manzel sedel do pulnoci nez sli spat tak jestli jsme to zas prosrali tak se z toho zvencnu.

No jediny plus aspon budu most ted pres vikend zaparit. Mam tridni srazy ze ZS roztahany do patku a soboty a v sobotu jeste jedny narozky tak ze to bude veselo.

Mam jeste jeden ovu test necham si ho na zitra ve stejnou hodinu 16h a schvalne jaky bude ve srovnani s tema ostatnima.

Docela jsem zklamana dost me to prekvapilo spis zaskocilo. :frowning2:
12. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně se vypovídej a neomlouvej se :wink:

Já mám rozvedené rodiče. Taťka se o mě nikdy nezajímal, nikdy mi nedal najevo lásku. Pořád byl pro něj prvořadý brácha. Před půl rokem měl mrtvičku a protože přítelkyni nemá, bratr bydlí dál než já, tak jsem mu dobrá i já. Nejdřív jsem za ním létala jak on potřebovat, třeba i 3krát týdně(30Km), ale pak jsem to nestíhala časově zkloubit povinné přesčasy + taťkovi rozmary a začala jsem usínat ve stoje a tak manžel řekl STOP. Teď za taťkou jedeme jednou týdně a to si má napsat vše co potřebuje koupit a vyřídit a my se o vše postaráme v jeden den a zbytek týdne mám na práci, sebe a manžílka. Je to hrozné co píšu, ale já to nezvládala. Bohužel taťka se bude muset sám snažit.Chodit může, vaří si sám( to chce) a o zbytek se postaráme s manžou.
12. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis holky ja su blbaaaaaaaa. Ja jsem si k tem ovu testum z tohoto cyklu prilozila ovu test z minula kdy jsem byla 16DC a pravdepodobne to byla ovulka.

Takze nic se nekona poplach zrusen :sweat_smile: . Proste jsem si vcera prilozil k tomu vcerejsimu ovu testu ten z minula a zapomnela to tam a dnes kdyz jsem se testla tak byl tak o polovinu slabsi takze uz sem se plasila.

Takhle ve srovnani s tim vcerejsim jsou +- na stejno. Takze dobry a uvidime v patek co tam bude za zazrak na tom ovu testu.

JESTE JEDNOU SE MOC OMLOUVAM. Ale uplne jsem se sama lekla.
12. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek