• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
děkuju holky,že mě chápete....danielko,bohužel nechápe to a ani si to asi nikdy neuvědomí,připadá si,jako že ona je na tom ze všech nejhůř a že jí prostě všichni musí pomáhat,já chodím na brigádu abych mohla za ní platit její půjčky a jí se hromadí další a další a pak když má svůj den tak mi ještě dokáže vyčíst,že pro ní nic nedělám,tím mě vždycky úplně oddělá,prostě nebýt miláčka,tak už jsem asii někde na psychiatrii,ten jediný mě dokáže podržet a utěšit,prostě jí musím pomoct,ona začne vždycky vydírat,buď tím že si něco udělá,nebo kdesi cosi a já pak prostě jdu a všechno a ní upravuju a platím a dávám dopořádku......taky mám docela strach se teď s něčím tahat,kdyby to třeba byla ta cysta,aby třeba nepraskla nebo něco,ale co mám dělat? :cry:
12. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielko,tak koukám,že jsi to taky neměla lehký,chjo, je to všude něco,samí problémy :frowning2: a to že jsi h nechala ať se o sebe stará sám,to ti jen chválím,to já bych asi taky měla udělat,vím jaký to je,takže určitě chápu důvod proč jsi to udělala a pokud je někdo kdo to má tak nějak podobně,tak musí vědět,že jsi udělala to nejlepší jak pro sebe tak pro něj
12. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima no tak vidíš,ještě je vše zachráněno a vy se můžete směle snažilkovat,aby byl mimísek :wink:
12. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek: když ti někdo zahraje na city, tak to je to nejhorší. Vím, že máš o mamku strach aby si vážně něco neudělala. Ty y sis pak vyčítala, chápu to. Jsi vážně skvělá co pro ni děláš... S tou brigádou jsi mi vyrazila dech. Mohu se zeptat jak dlouho toto trvá? A co na to říká manžel?
12. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokanku to je teda sila ze tva mama je tak sobecka a nezodpovedna a vsechno okolo. Ona nechodi do prace a proc si seka ty dluhy copak to nevidi ze to takhle nejde.

Danielko jak vidim tak uvas to taky teda neni moc jednoduche.

Holky vubec vam nezavidim tyhle starosti s rodicema. Ja mam taky jen mamu tatka me zemrel kdyz jsem byla prvnacek takze zadna radost.

Ale tyhle radosti s dluhama a pomahani ma spis mamka s nasi nejstarsi sestrou. Segra chodi k mati jak do bankomatu. Jediny co si za svuj zivot dokazala byli 2 deti a manzel a hromada dluhu co si nadelali. to by bylo taky na dlouhy lokte ale porad si mysli jaka neni frajerka a jak jsou tezce v pohode. A pritom maji holou prdel a tesi se do hrobu protoze duchod ten jim nic rikat nebude kdyz za ne nebude kdo uz met platit dluhy a ty jejich prusery.

Tak tak no. Asi to zame kazdy ale z jineho uhlu.
12. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taťka zvládá si zajít na lehký nákup, uvařit si a umýt nádobí. Já mu peru, dělám velký nákup, jezdíme s ním po doktorech a vyřizujeme věci které by on nezvládla, ale chcem aby taťka bojoval.
12. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima:jak to tak pozoruju, tak to máme asi každá doma.... ty problémy....
12. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak kontrola uzasna mimi se predvadelo jako o zavod, jsme 9+4 tt a termin poradu mame jeden na 5.6.2010 a druhy 10.6.2010 a pristi kontrola 25.11 kdyztak me pisnete do tabulky....dekuji....:slight_smile:
12. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danco jo jo kazdy mame to svoje.
12. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně tak,vyčítala bych si to,že bych si říkala,hele ona si nikdy nic neudělala a pak hups a ono by jí hráblo a já bych si to nikdy neodpustila,znám to bohužel od svýho taťky,ten byl vždycky takový flegmatik na pohled ale uvnitř vše držel a nebavil se s nikým o tom a pak jednoho dne to nevydržel a spáchal sebevraždu a toho se bojím i u mámy,proto to pořád dělám,proto jí pomáhám,vlastně je to moje jediná rodina,ona a můj starší brácha a te´d můj miláček,ale ztratit ještě někoho,tak nevím co bych dělala :cry: .jo chodím na brigošku už asi 1rok apůl,od brigošky k brigošce,takže odmakám svou 17 hodinou šichtu u sebe v práci a pak ještě letím druhý den prodávat do krámku a miláček?....jak jsem psala ten mámu nesnáší a kdo by se mu divil,když vidí co to se mnou vždycky udělá.
do práce chodí máma tak nějak jak se jí hce,někdy dokáže být i půl roku doma a žít z podpory a když jí řeknu aby šla dělat taky dvě práce jako já,tak mi řekne že je na to moc stará a že by byla moc utahaná,to jsou přesně její slova a tak pořád dokola
12. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla u dr. Vše je v pořádku, jen mám dělohu posunutou dozadu, což mívá 1/3 žen. Takže budu mít asi bolestivější zvětšování dělohy. V noci musím spát na břichu, aby se děloha posunovala dopředu. V gestačním váčku už bylo vidět miminko, nebo spíš jen taková tečička :dizzy_face:
12. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky koniku,tak to je dobře že je miminko v pořádku,všehny jsme vám tu drželi palečky :wink: ,tak jen tak dál
12. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOniku tak super vsechno je v poradku.
12. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku: to je super, že je mimi OK. Taky mám dělohu dozadu... :wink:
12. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky chtěla jsem se vás zeptat. Kamarádka zítra rodí, jde na vyvolávačku. Co ji mam přivést do porodnice? Vůbec nevim, co se tak dava. Mamka řikala, že ji mam přivezt plinky a vlhčený ubrousky, tak nevim.
12. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku,já kupovala kamarádce pro synovečka takový obleček,gaťátka,ale tak určitě plínky se budou taky hodit,páč v dnešní době ti v porodnici nic nedají,skoro ani žádný krémy atd.,jen takový vzorečky,všechno musíš mít svý
12. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a samozdřejmě dárkovou tašku a přáníčko k narození miminka,jinak co já vím co jí nosili,tak to byly různý oblečky,bodýčka a tak a třeba dudlíky a pro mamču něco k pití,neperlivý hlavně a aby to nebyl třeba nějaký multivitamínový drink,spíš třeba ty kojenecký vody,aby třeba začala dříve kojit :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak samozdřejmě, že mám pro ni hodně dárků, ale to ji budu dávat, až tak za dva týdny. Chce udělat takovou oslavu k narození miminka a dárečky ji budeme všichni dávat až tam. Ale chtěla jsem ji přinést i něco do porodnice a nevím co.
12. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to já nevěděla,chtěla jsem jen poradit z vlastní zkušenosti.tak možná asi ty plínky budou dobrý nápad
12. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem si dívala i na jiné diskuse a asi ji koupim takové ty praktické věci jako plínky, poporodní vložky, vložky do podprsenky, vlhčené ubrousky, krém na bradavky....
12. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych osobně do porodnice nikomu žádný "objemný" dárek nenosila. Přeci jenom, až půjdou domů, tak ponesou mimčo v autosedačce, pak ještě tašku s věcma......Možná bých tam vzala jenom nějakou maličkost jako pozornost a jestli budou mít ještě "přívítání mimča" doma, tak plínka vzala tam :wink:
12. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konik: ahoj jsem moc ráda, že to dobře dopadlo :wink: Držím palečky :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky a tou maličkostí myslíš co? Teď mě zase napadlo, že bych jí mohla koupit třeba čajík pro kojící a třeba krém na bradavky, to vím, že nemá.
12. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, když byly bolesti dneska ráno ještě, tak ta ovulka mohla být dnes, pozitivní test včera.. tulili jste se včera, dnes budete a asi jste se tulili i předevčírem, takže pokrytý to je.
čárku já mám jeden den silnější než kontrolní, druhý den stejně silnou, takže vypadá pozitivně, ale slábne nebo už je rovnou slabší.

marokánku, to je teda taky něco řešit k tomu všemu takový stresující rodinný problémy. Já být tebou tak jedu do CV na gynekologickou ambulanci, třeba hned teď, že mudra tě objednala až já nevím kdy a že máš prostě bolesti a je ti dost blbě. Ať vyloučej třeba nějakej zánět, cystu nebo fakt netuším, co to je, proč to je. Nemám ráda takový ty strašící řeči, takže nestraším, jen říkám, že mně být jako tobě, tak už jsem u doktora byla.. :sweat_smile: :wink: Ať tě někdo hodí autem nebo se dovez trolejbusem. Za to nic nedáš.. Teda dáš za to 90,- a gyndařdce pak zprávu od nich ukážeš nebo taky ne :wink:
12. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď si říkám, že čajík si v porodnici asi neuděla :unamused: Tak já nevím. Tak že by tu kosmetiku pro maminku? nějaký krém na bradavky a na zpevnění bříška?
12. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku supr! :grinning: Jen si užívej těhotenství, ať se daří!
Přivez jí plíny třeba pampers velikost jedna, ty se jí fakt neztratí. Pak můžeš koupit někde body. Já měla ráda ty, co se nemusely natahovat přes hlavu. Jsou buď na patentky nebo jsou takové zavinovací typy bodýček. Velikost 50 stačí na 50 cm dítě i s plínou. Pokud by bylo pozdějí široké balení, tak ne.
12. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krém na bradavky.. to je bepanthen, tím může miminku taky mazat zadeček, je to proti opruzeninám. Ten klidně kup, je dobrej.
12. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna, oblečení v porodnici bude muset mít nemocniční a oblečníčka doma má tuny. Podědila po dvouch miminkách, takže toho má opravdu moc. Oblečení ji plánuju koupit až na Vánoce.
12. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik: ten krém se mi nezdá špatnej nápad a ta kosmetika taky ne, jako maličkost myslím opravdu dobrej nápad
:slight_smile:
12. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, kup jí něco praktickýho, co využije. Tzn. bepanthen, plíny, vlhčený ubrousky senzitive (já teda omývala vodou, ale většina lidí používá ty ubrousky). Vložky do podprsenky např. johnsons nebo fixies (mají lepíky, že nepadaj), ale zezačátku bude potřebovat spíš plínu :grinning: Můžeš vzít olivový nebo slunečnicový nebo mandlový olej v lékárně. Je to to nejjemnější pro malé miminko po koupání na promazávání kůžičky. A třeba Linola oil bad (jen parafín, žádné parfémy apod.), také dobré pro malá miminka. Také to mají v lékárně.
12. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek