• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
No zítra zajdu prostě do lékárny a něco nakoupím. Nechci tam jít s prázdnou. Moc se těším. Je to moje nejlepší kamarádka a prožívám to s ní. Měla jsem být u porodu, ale když jsem těhulka, tak raději ne, neudělalo by se mi dobře. Chtěli jsme mít mimča zároveň, ale nakonec budou od sebe 8 měsíců.
12. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
simo :grinning: tak fajn, že se záhada s testama vyřešila. Ovulka podle bolestí mohla být dneska, jestli byly ty největší.
marokánku, těžký život viď.. :slight_smile: jseš trochu jak ten převozník.. dokud někomu nevrazíš veslo nebo ho prostě nezahodíš, tak budeš převážet furt. Ze strany maminky je to citový nátlak na tebe, musíš stanovit hranice. Ubrat.
12. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
koníku tohle:
linola fett olbad
http://www.lekarna.cz/linola-fett-olbad-ole-1x400ml/

bepanthen
http://www.lekarna.cz/bepanthen-1x100gm-mast/

ty olejíčky taky v lékárně..
a vložky do podprdy mají všude možně i v lékárně, i v globusu, plíny taktéž..
ono nic víc nepotřebujou...
12. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniel, ty si to taky užíváš..
12. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to sice všechno věci, co ona má připravený, ale všechno je to spotřební, neztratí se jí to a bude za to ráda
12. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann ovulka se zatim nekona carecka neni ani tak zdaleka jako ta co jsem si to s ni popletla. Takze se jeste ceka.
12. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik, na ty bradavky je dobrej bepanthen :wink: jinak se hodí pro maminu třeba tělové mléko, páč se často sprchuje a kůže je pak vysušená...a pro mimčo tak ty plínky, olejíček , jak psaly holky, aby toho pak netahaly moc domů :slight_smile: na ovoce pozor, citrusy můžou způsobit alergii, takže nejlíp banány, jakblíčka...a pokud byla nastřižená, ocení nafukovací kruh na sezení :grinning:
12. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dubovou kůru :grinning:
simi, aha :wink: tak to jo.. ale pokrýváte pěkně :grinning:
12. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koniku ja bych to do te porodnice nehrotila. Tam je kazdy rad ze zije :wink: . Takze spis ten Bepanthen ten je k nezaplaceni z vlastni zkusenosti. Je jak pro mamcu tak pro miminko na zadecek kup ji tu vetsi masticku. A nebo jak psali holky olejicky to je taky jak kdyz najdes.

A pak bych si ty velke dary pripadne nechala na navstevu u nich doma.
12. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ne velkej průměr, to by propadla a nic by jí nepomoh :grinning:
12. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann no aby to bylo ob den tak dnes si strihnem jednu postelovou rozcvicku a pak v sobotu ale jak rikam dle testu muze byt zmena :wink:
12. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo plíny jsou moc velký, ty stačej až u nich doma.. a to ostatní dřív nebo pozdějc spotřebuje. A je fakt, že v porodnici je každý rád, že má klid, plnou hlavu mimča a řeší tak akorát kojení, únavu a šlicnu mezi nohama.
12. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi ok.. ať se daří a podaří!! :wink:
12. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidím zítra v ty lekárně. Nechci tam jít prostě na prázdno.
12. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku: nějaká ta kosmetika pro maminku určitě není špatný nápad a maminka jí jistě ocení :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasny kosmetika je super nebo ji dones mliko :wink: . To nosil ten muj me abych mela mliko na mliko pro Julu. Ja jsem totiz nemela mliko 5 dni az pak se me to rozjelo mela jsem cisar takze zadna novinka.
12. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, to jsem si vzpomněla, že nás učitelka na základce v rodinné výchově učila, že ženám po porodu se mají do
nemocnice nosit různé kompoty - např. hruškový, aby se chodilo potom dobře na záchod. Nikdy bych nevěřila, že si takovou věci budu tak dlouho pamatovat :grinning:
12. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak kompoty zrovna mám. Meruňky a švestky, domácí, tak myslíte, že jit o mam přinést?
12. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zalezi co ma rada a nevim no jestli bude nejlepsi se po...kakat kdyz mam zasitej spodek. :fearful:
12. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se ji zeptam a kdyžtak ji to přivezu až pozítří.
12. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky pri patku.
13. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zrovna jím rohlík :grinning:
13. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave dojedla taky rohlicek....:slight_smile:
13. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a přeju dobré ráno a dobré chutnání :wink: .
Včera už jsem nepsala,nebylo mi dobře,takže jsem byla ráda že jsem se šla natáhnout,já můžu děkovat,že jsem teď měla tři dny volna a že se to teda dalo tak nějak přežít ty bolesti a tak,zítra jdu na celodenku,tak ale snad to tam zmáknu a pak už jen neděle a v pondělí šupajdy k Dr.,na jednu stranu se bojím a na jednu stranu si říkám,že už konečně budu vědět na čem jsem,spolíhám na to,že když už je mi takhle,že to prostě není jen tak a já u ní nebudu vypadat jak hypochondrickej blb,už jen to že pořád špiním mě přijde dost na palici,vždyť já ani nevím kolikátý jsem DC,páč nevím jestli to pondělní dopolední krvácení mám počítat jako MS :frowning2: ,no už se mi to blíží,tak to už vydržím :unamused: .jinak yanni jak jsi psala ještě o tý mamce,tak ju, já přesně vím co tím myslíš dát veslo nebo ho prostě zahodit,vím to,páč to slíchávám ze všech stran,ale bohužel jsem taková blbka,že stejně jdu a udělám to znovu,prostě jsme nepoučitelná
13. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a myslíte že nebude Dr. dělat nějaký štráchy,jako že ještě špiním,páč to vypadá,že se tomu vůbec nechce přestat a to už špiním 9 den :frowning2:
13. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě vypiju čajíček :grinning:
13. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku, k tý mamce.. máš strach no.. ale tak nenásilně zlehka bych ty hranice posunovala a posunovala..
a k těm doktorům.. jak jsem psala, já už bych byla na CV gynekologické ambulanci dávno. Aspoň bys znala názor více doktorů a nejen tý aranjoši nebo jak se jmenuje. A hlavně bych věděla o něco dřív, co mi je nebo i to, že doktoři zas nevědí.. Já bych nečekala, měla bych o sebe strach, chtěla bych znát víc názorů, neodkládala bych to, když se to stále výrazně nezlepšilo.. Prostě bych tam jela hned dneska třeba.
a co by tě aranjuši vyhazovala, když špiníš, bolí tě to a je ti blbě? to bych jí normálně vynadala..
13. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň to teď máš v tý akutní fázi, kdy je líp poznat, co ti je.. :wink: možná.. protože já nevím, co ti je :grinning: takže další důvod
13. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím,přítel mi taky pořád nadává,každý ráno volá jestli je mi už líp nebo hůř,já prostě bych si připadala jako blbec,když ona řekla,že když se mi to zhorší,že mám přijít dřív a že na bolest brufein a to je moje blbost,že si ten brufein nechci vzít,vždyť už je to jen pár dní,to už přežiju,měla jsem jít třeba v úterý nebo ve středu,jenže bohužel jsme v tý době pomáhala tý mámě a na večer se mi na pohotovost nechce,tam mbych jela,kdyby mi byl opravdu urkutně blbě,jsem pitomá co? :confounded:
13. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky už bych chtěla vědět co mi je,včera jsem brouzdala po netu a hledala a miláček mi říká,abych to vypnula,akorát že si tam budu číst věci,co mě budou strašit a jeho taky,tak jsem se nic chytrýho nedočetla :unamused:
13. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek