Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
konik88
14. lis 2009
To já věděla hned od začátku, že to bude holčička. Moc jí to závidím, taky bych chtěla holčičku. Pořád mám slzy v očích a nemůžu si pomoct. Ty hormony v těhotenství jsou fakt strašný!!!
jajkaz
14. lis 2009
Indriela, a myslíš, že ona věděla, že to bude holčička???? Pupeční šňůra je potvora 😃
alienka24
14. lis 2009
indriela...no v podstatě my máme krapet výhodu než jiné krámy, páč uplnej debil, pardon že to tak píšu, si prostě knížku koupit nepůjde, ani naše tmavší menšina do knihkupectví opravdu moc často nezavítá, takže to je krapet výhoda no, než třeba dělat na pokladně v potravinách,botách nebo oblečení 😉 😉
alienka24
14. lis 2009
jajkaz....koukam že sis už taky prošla svým podle toho co píšeš v albíčku, posílám pohlazení po duši.. |-| 😉
jajkaz
14. lis 2009
Ali, ale i tak tam máte veselo 😉 Musela jsem se smát, jak jsi kdysi psala, že tě zákazník prosil o knihu bez udání autora a názvu, jen podle děje 😃 No světlý chvilky se najdou, co 😃
alienka24
14. lis 2009
ccc dneska tady bylo takovejch případů pět!! to prostě nepochopíš 😃
jajkaz
14. lis 2009
Díky za podporu 🙂 Snadný to není, ale jednou se zadařit musí!!! 😉
alienka24
14. lis 2009
no a dneska tady na mě mrkal chlápek, házel očkem a tak vůbec a přitom si vedl přítelkyní za ruku, taky hustý 🙂 😃 ono to není vůbec těžký na ty chlapi zapůsobit 😃
alienka24
14. lis 2009
no anebo přijdou a chtějí tapety, to nevíš jestli to myslej vážně nebo si dělaj srandu
jajkaz
14. lis 2009
Já jsem kdysi viděla knihu s říkankami pro děti naprosto úžasně ilustrovanou - připomnělo mi to strašně starou knížku, co jsme měli jako malí ještě po rodičích. Snad to dokonce bylo stejné.- Ale tehdy jsem prostě neměla na to, abych si ji koupila. Od té doby jsem ji neviděla 😞 Nevíš o kterou jde? 😃 😃 😃
jajkaz
14. lis 2009
Takovýho bych kopla někam.... ale ze předu... 😉 Kdyby byl sám, ale s holkou vedle sebe...
indriela
14. lis 2009
jajkaz: to vis, ze to vedela, potvurka jedna 🙂
ali, tak s tapetama jsi mne fakt rozesmala - to jsou fakt pripady...
indriela
14. lis 2009
koniku, takovou?

x=100;y=120;s="s8471";
indriela
14. lis 2009
...tak to neproslo 😢 ale tu holcicku malovanou, co jsem Ti chtela poslat mam v albu, jak se tam sploucha ve vanicce. Tu bych taky brala hned 🙂
konik88
14. lis 2009
indriela, nechápu =-)
indriela
14. lis 2009
Koniku, jsem Ti sem chtela vlozit takovy hezounky hybaci obrazek holcicky, jak jsi psala, ze by sis ji prala. A ono to pres ten html kod neproslo. Ale do albicka vlozit sla, tak se jukni, jakou holcicku krasnou jsem Ti chtela poslat 🙂
konik88
14. lis 2009
aha x-) No kamarádka psala, že je strašně nádherná, že snad není ani jejich 😃
jajkaz
14. lis 2009
každé mimi je krásné, obzvlášť to tvoje - myslím jako pro každou mamku to její 😉
indriela
14. lis 2009
Juuuu, ti se maji. Ja uz chci takyyyyy... Ja jsem objevila hrozne hezkou holcicku na strankach: www.reca.estranky.cz Ta se jim fakt povedla, beruska krasna! Jako obrazek, klido do reklamy bych ji dala 🙂
konik88
14. lis 2009
No já se na tu malou berušku moc těším. Snad se ji taky jednou dočkám :-|
indriela
14. lis 2009
To vis, ze jo, koniku, dockas se 🙂 Ja jsem byla presvedcena, ze ke stesti proste musim mit holcicku. Pak jsem to prehodnotila, kdyz vidim, jaka je to fuska vyrobit miminko, ze to je jedno, co to bude, hlavne at je to zdrave. Samo, ze budu rada i za klucika, ale v hloubi duse porad doufam v tu princeznu. Manzel by chtel taky holcicku, tak ted uz jen aby se zadarila...
konik88
14. lis 2009
To víš, že budu šťastná i za klučika. Ale tu hočičku bych prostě moc chtěla, všichni by jsme ju chtěli. Já i manžel máme dva bratry, takže v rodině samý chlapy, takže by se šikla holčička 🙂
jajkaz
14. lis 2009
Jé, Indriela, koukla jsem na tu stránku, nevím, jestli jsi myslela tu holčičku-motýlka, ta je nádherná....... Naprosto dokonalé foto...
indriela
14. lis 2009
U nas jsou taky sami chlapi, takze je potreba zenska jako sul 🙂 Budu Ti moc drzet palecky - nejen, abyste to tentokrat dotahli do konce, ale jeste aby to byla holcicka. Koukala jsem, ze Nelinka - to je hezke jmeno. My bychom chteli Nikcu nebo Neelu. Klucici jmeno nas nenapada zadny, takze u nas to musi byt holcicka, pokud se teda ten klucik nechce jmenovat treba Nikolka 😃
indriela
14. lis 2009
Jojo, presne.. to je ona! Ta je, vid? Jak z pohadky! Jsem z ni uplne unesena...
jajkaz
14. lis 2009
Dala jsem si ji do alba x-) Pro inspiraci 😉 až se budeme zase tulit 😃
konik88
14. lis 2009
No já taky jméno pro klučika nevim, takže prostě pokud to bude kluk, tak bude po taťkovi Jirka.
jajkaz
14. lis 2009
Indriela,nebo pak by se jmenoval Nicolas??? 😉

Já mám samé bráchy, u manžela je to vyrovnaný. Je nám naprosto jedno, jen aby bylo a bylo zdravé!!!!!!!!
indriela
14. lis 2009
Taky mam par fotek ztazenych v pocitaci, nevim proc, ale nemohla jsem si pomoct. Asi se taky inspiruju 😃 Ale tam je to dany asi tatinkem, protoze ta beruska je, jak kdyby mu z oka vypadla...
jajkaz
14. lis 2009
Holky, už jsem v pár albech viděla "jak bude vypadat naše dítě" Víte kde to je???