• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
To já věděla hned od začátku, že to bude holčička. Moc jí to závidím, taky bych chtěla holčičku. Pořád mám slzy v očích a nemůžu si pomoct. Ty hormony v těhotenství jsou fakt strašný!!!
14. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indriela, a myslíš, že ona věděla, že to bude holčička???? Pupeční šňůra je potvora :grinning:
14. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
indriela...no v podstatě my máme krapet výhodu než jiné krámy, páč uplnej debil, pardon že to tak píšu, si prostě knížku koupit nepůjde, ani naše tmavší menšina do knihkupectví opravdu moc často nezavítá, takže to je krapet výhoda no, než třeba dělat na pokladně v potravinách,botách nebo oblečení :wink: :wink:
14. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz....koukam že sis už taky prošla svým podle toho co píšeš v albíčku, posílám pohlazení po duši.. :pensive: :wink:
14. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, ale i tak tam máte veselo :wink: Musela jsem se smát, jak jsi kdysi psala, že tě zákazník prosil o knihu bez udání autora a názvu, jen podle děje :grinning: No světlý chvilky se najdou, co :grinning:
14. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ccc dneska tady bylo takovejch případů pět!! to prostě nepochopíš :grinning:
14. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za podporu :slight_smile: Snadný to není, ale jednou se zadařit musí!!! :wink:
14. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a dneska tady na mě mrkal chlápek, házel očkem a tak vůbec a přitom si vedl přítelkyní za ruku, taky hustý :slight_smile: :grinning: ono to není vůbec těžký na ty chlapi zapůsobit :grinning:
14. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no anebo přijdou a chtějí tapety, to nevíš jestli to myslej vážně nebo si dělaj srandu
14. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem kdysi viděla knihu s říkankami pro děti naprosto úžasně ilustrovanou - připomnělo mi to strašně starou knížku, co jsme měli jako malí ještě po rodičích. Snad to dokonce bylo stejné.- Ale tehdy jsem prostě neměla na to, abych si ji koupila. Od té doby jsem ji neviděla :frowning2: Nevíš o kterou jde? :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takovýho bych kopla někam.... ale ze předu... :wink: Kdyby byl sám, ale s holkou vedle sebe...
14. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz: to vis, ze to vedela, potvurka jedna :slight_smile:
ali, tak s tapetama jsi mne fakt rozesmala - to jsou fakt pripady...
14. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, takovou?

x=100;y=120;s="s8471";
14. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak to neproslo :cry: ale tu holcicku malovanou, co jsem Ti chtela poslat mam v albu, jak se tam sploucha ve vanicce. Tu bych taky brala hned :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
indriela, nechápu :confused:
14. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koniku, jsem Ti sem chtela vlozit takovy hezounky hybaci obrazek holcicky, jak jsi psala, ze by sis ji prala. A ono to pres ten html kod neproslo. Ale do albicka vlozit sla, tak se jukni, jakou holcicku krasnou jsem Ti chtela poslat :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :dizzy_face: No kamarádka psala, že je strašně nádherná, že snad není ani jejich :grinning:
14. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
každé mimi je krásné, obzvlášť to tvoje - myslím jako pro každou mamku to její :wink:
14. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuu, ti se maji. Ja uz chci takyyyyy... Ja jsem objevila hrozne hezkou holcicku na strankach: www.reca.estranky.cz Ta se jim fakt povedla, beruska krasna! Jako obrazek, klido do reklamy bych ji dala :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se na tu malou berušku moc těším. Snad se ji taky jednou dočkám :unamused:
14. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vis, ze jo, koniku, dockas se :slight_smile: Ja jsem byla presvedcena, ze ke stesti proste musim mit holcicku. Pak jsem to prehodnotila, kdyz vidim, jaka je to fuska vyrobit miminko, ze to je jedno, co to bude, hlavne at je to zdrave. Samo, ze budu rada i za klucika, ale v hloubi duse porad doufam v tu princeznu. Manzel by chtel taky holcicku, tak ted uz jen aby se zadarila...
14. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že budu šťastná i za klučika. Ale tu hočičku bych prostě moc chtěla, všichni by jsme ju chtěli. Já i manžel máme dva bratry, takže v rodině samý chlapy, takže by se šikla holčička :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Indriela, koukla jsem na tu stránku, nevím, jestli jsi myslela tu holčičku-motýlka, ta je nádherná....... Naprosto dokonalé foto...
14. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas jsou taky sami chlapi, takze je potreba zenska jako sul :slight_smile: Budu Ti moc drzet palecky - nejen, abyste to tentokrat dotahli do konce, ale jeste aby to byla holcicka. Koukala jsem, ze Nelinka - to je hezke jmeno. My bychom chteli Nikcu nebo Neelu. Klucici jmeno nas nenapada zadny, takze u nas to musi byt holcicka, pokud se teda ten klucik nechce jmenovat treba Nikolka :grinning:
14. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, presne.. to je ona! Ta je, vid? Jak z pohadky! Jsem z ni uplne unesena...
14. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem si ji do alba :dizzy_face: Pro inspiraci :wink: až se budeme zase tulit :grinning:
14. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky jméno pro klučika nevim, takže prostě pokud to bude kluk, tak bude po taťkovi Jirka.
14. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indriela,nebo pak by se jmenoval Nicolas??? :wink:

Já mám samé bráchy, u manžela je to vyrovnaný. Je nám naprosto jedno, jen aby bylo a bylo zdravé!!!!!!!!
14. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mam par fotek ztazenych v pocitaci, nevim proc, ale nemohla jsem si pomoct. Asi se taky inspiruju :grinning: Ale tam je to dany asi tatinkem, protoze ta beruska je, jak kdyby mu z oka vypadla...
14. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jsem v pár albech viděla "jak bude vypadat naše dítě" Víte kde to je???
14. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek