• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
dobré ránko,tak sláva alienka,že MS už přišla,sice bych ti přála to mimi,ale tak tohle je taky aspoň dobře že už dorazila a miminko bude zanedlouho :wink: .jinak já se dneska chystám k tý Dr. jsem na sebe zvědavá,bolesti stále mám,nevolnost tak nějak občas přijde chvilková,špinění stále pokračuje již 12 den aspoň hlava už jak takž přestala,ale zas mě začaly ty prsa,takže jsem na tom tak nějak stejně :unamused: ,tak jsem fakt vyklepaná jak bačkora co to bude.
16. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no o tom to vyšetření moc není
16. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju jinak jsem včera byla s miláčkem v tom kině na tom filmu 2012,moc pěkný,chvílema to bylo trošku přehnaný,ale nezklamalo to,a hlavně jsem si to užila,páč já nebyla snad v kině od základky :slight_smile: ,akorát jsme teda s tím mím říkali,že kdyby se tam dalo připlatit za lepší sedačky tak by jsem to udělali,páč po dvou a půl hodině sedění jsme necítili ani jednu půlku
16. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak příští pondělí na to jdu
16. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem si tu práci a doplnila jsem do grafíku své "teploty" :wink: , pokud se některá z Vás v tom trošku vyznáte (jako, že já vůbec :grinning: ), tak tady je

http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_module.php?cd=17
16. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak pardon, koukám že jsem to sem vložila špatně, ale snad mi to pro tentokrát prominete, každopádně graf tam je vidět
16. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Miky: teda ty máš výdrž, že ještě netestuješ :wink: přeju ti ať to vyjde a ty // na tom testíku najdeš, až se odvážíš testovat :slight_smile: Jinak já jsem se rozhodla, že s ovu testy končím, protože jsem testovala tenhle cyklus už od 9 DC, protože jsem měla příznaky na ovu a čárka tam 9 DC byla, ale slabá, 10 DC silnější, ale ne stejně jako kontrolní a 11 DC už byla zase slabší. Takže jsem z toho zmatená, jestli teda ovulace proběhla nebo ne :confounded: takže než abych se tím stresovala, tak to radši testovat nebudu. Musím se objednat na gyndu na preventivku, tak se zeptám, jestli jsem OK a pak to nechám osudu :slight_smile: Normálně dneska se mi zdálo, že jsem měla // na testíku :sweat_smile: a to jsem si myslela, že na to nemyslím.
16. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, tak koukám, že se zase pár z vás přesunulo do horní půlky, tak at je vše v pořádku a těm co tam ještě nejsou, at se brzy zadaří.
16. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko, no asi to nevydržím a jestli doma najdu těhu testík, tak ho zítra ráno zkusím. Ale přiznám se, že se toho bojím, že budu zase zklamaná :frowning2:
16. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, tak držím palce, ať vyšetření klapne. :wink: Ty polštáře jsou boží, ty jsi teda šikula :grinning: :sunglasses:
16. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky, ale takhle dlouhý cyklus jsi ještě neměla ne? No uvidíš, každopádně já na tvém místě bych už testovala, protože bych chtěla vědět na čem jsem :wink: Třeba budeš překvapená a ty // tam budou :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky, já být tebou, tak už to taky prubnu :grinning: , jak říká hanulka, třeba bude překvapeníčko :sunglasses:
16. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis...no vyšetření klapne, spíš aby nebolelo :wink:
16. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jsem dorazila domů,byla jsem u té Dr.,takže naštěstí to není žádná cysta,ale mám nějakou hormonílní poruchu,vaječníky jsou prý OK,sliznice je prý nízká,takže těhu to určo není,dostala jsem utrogestan,na dest dní,myslím že jste tu některá psala,že je lepší ho zavádět že jo?za deset dní by měla pak přijít MS a pak mám přijít znovu na kontrolu,když nepřijde Ms nebo kdyby stále pokračovaly bolesti mám přijít dřív :unamused: ,takže asi tak nějak a podle Dr. byl naposledy i ten opar způsobený tou poruchou,jinak mě mile překvapila jak se chovala,měla jsem z ní strach,jak bude zas protivná a ono prd,byla fakt hodná a chápavá,aspoň jsem si nepřipadala tak blbě
16. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak mi to nedalo a před cca 5 min. jsem si udělala těhu testík. Nemůžu tomu snad ani uvěřit, ale ukázaly se tam okamžitě dvě tlustice :grinning:
16. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju a ještě jsem chtěla až budete dělat tabulku,prosím vymažte mě tam na chvíli,páč vůbec teda nevím jak to teď bude s tou MS,ty dny co tam mám mi teď nebudou rozhodně sedět,já se tam pak zas přidám až přijde MS po utrogestanu,děkuju
16. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé miky,tak to blahopřeju,to je krásný :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku tak to je dobře že to není nic vážného, ten utrogestan by ti měl pomoct srovnat cyklus, no anebo zkus i nějaké bylinky na pročištění organismu
16. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahopřeju miky :dizzy_face:
16. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem moc ráda,že to není nějaká ta cysta nebo něco takového,aspoň že ty vaječníky jsou v pořádku,i folikuly mi ukazovala,tu sliznici mám nízkou,ale to podle mího bude tím ,že ještě nemá být ovulka,a alienka myslím že ty jsi psala,že by se měl ten utrogestan spíš zavádět viď?a kde by se daly nějaký ty bylinky koupit?někde v lékárně?
16. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky...tak super..moc gratuluju :slight_smile:

marokánku...no spíš v nějakým speciálním obchodě s čajema anebo i v lékárně by mohli něco mít :slight_smile: je doprej čaj na otěhotnění dle L.mojžíšové anebo si najdi nějakéé recepty na netu a nech si to namíchat
16. lis 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: juuuuuuuuu, moc blahopreju. Jsem si vcera rikala, ze je tam proste MUSIS najit, po takove dobe, co jsi vydrzela netestovat a napinala jsi nas i sebe jak ksandy. Tak se hlavne opatruj, berusko :slight_smile:
alienka: jsi nase statecna holka, budem tu cekat a mackat palce, at to neboli a pomuze to k vytouzenemu prckovi, jo a ty polstarky - bomba,teda!
marokanek: nechame Te v tabulce a opravis si to, jak bude potreba, ju? Prece Te nevyloucime z naseho spolku :wink: Myslime na Tebe, at je vse co nejdrive v poradku...
sima: nikdo Te tu odsusovat nebude. Holt, takove veci se stavaji, srdci neporucis. Hlavne, aby se to vyresilo tak, jak by sis prala. Mas pred sebou asi pekne perne chvilky, takze musis byt silna... I na Tebe budem myslet, drz se.
16. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda že máš radost :slight_smile: jsem to fotila jen kvůli tobě :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toz, to je pocta pro mne :slight_smile: Uz se na ne moc tesim, budou do loznice na postel a dam si je pod stromecek...
16. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima: život je někdy prevít a tvoje rozhodnutí považuji za správné. Dítětem se žádný špatný vztah zachránit nedá a tak proč se pouštět do pokusů o něco co by nemělo naději na štastný konec.
Držím pěstičky ať tě život už nezklame a ať se i s Julinkou dostanete do nějaké harmonie a obyčejného lidského štěstí....většinou je to nejdůležitější :slight_smile:

miky: moc a moc blahopřeju a vítám mezi těhulky ......mě všichni řikali ať sem opatrná a tak ti řikám to samé :wink:
16. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala testík do albíku, jenom doufám, že tam ty čárky zůstanou obě a ta druhá se nikam nevytratí. A jak tu někdy tuhle říkal, říjen byl očividně plodný měsíc :grinning:
16. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Miky, čárky máš předpisový, takže určitě se nikam nevytratí :wink:
16. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
indriela,děkuju za podporu,no já to myslela ne špatně,jako že by jste mě vyloučili,ale proto,že nevím jak to teď bude a neseděly by mi tam ty dny,co v té tabulce mám,páč,jestli jsem to dobře od té Dr. pochopila,tak vlastně jsem MS ještě neměla a přijde ta pravá až po tom utrogestanu,nebo jedině že bych tam nechala dny co bych měla kdybych vůbec nešpinila což by bylo 34DC
16. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek