• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
marokánku...jojo vůbec grešík má dobré směsi a čaje :wink:
16. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kdypak myslíte, že bych měla jít na gyndu? Gyndaře mám cca 100km od svého bydliště, tak by se mi to hodilo, když budu u našit a to bude příští pondělí, tj. 23.11. nebude ještě moc brzy?
16. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku, ja to taky nemyslela spatne :wink: Jen mne tak napadlo, ze kdyz mezi nama zustanes, tak na to nebudes sama. Dny si pak doplnis tak, jak budes potrebovat - chvilku to mozna nebude sedet a pak proste jednou udelas zmenu a bude to spravne...
16. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jen nakouknu a uz je tu nova cerstva tehulka. Moc blahopreju a davej na sebe pozor! :dizzy_face:

Ja jsem dnes byla na kontrole, byly to rano celkem nervy, ale dopadlo to krasne. miminko si plavalo zavesene na pupecni snure hlavou dolu :sweat_smile: ,srdicko bilo o sto sest. Dokonce se pani doktorka divila, jak je velke, ze to nesedi s posledni MS, protoze vypada o tyden starsi. Takze se mi potvrdilo, ze ovulka byla uz 10DC jak jsme si to vytipovali.
Za 14 dni jdu na NT, uz at to mam za sebou.
tak grešík je objednaný :slight_smile:
marokanku...tak super :slight_smile: anebo ještě doporučuju Byliny naděje
16. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky, tak podle mých výpočtů jsi podle PM 5+4tt. Takže příští pondělí budeš 6+4tt, takže klidně už k dr. můžeš jít. Klidně může být už i srdíčko :dizzy_face:
16. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
indriela,já vím že jsi to nemyslela špatně,chtěla jsem to udělat jen proto,aby v tom bylo jasno v tabulce,ale asi to nechám tedy jak píšeš a pak to změním,až budu vědět,že je to ta pravá MS :wink:
16. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku, to je slovo do pranice! Tak hlavu vzhuru a at jsi brzo v poradku :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky, urcite uz na ko pristi po muzes. Ja byla kvuli spineni uz v 5tt a uz byl gest.vacek a v 6+6tt uz bylo srdicko :dizzy_face:
16. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: mě řikala doktorka 14 dní od vynechání, to jsem byla v 6tt a už jsme i krásně viděli srdíčko :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
indrielko,já jsem docela v klidu,sice mě to přišlo líto,že zas přijdeme kvůli tomuhle o měsíc snažení,ale zas si říkám,že když to teď vyléčím,pak bude cesta k miminku o to snadnější a hlavně kdby jsme se snažili a já nešla k Dr. tak by taky mohlo být celé snažení úplně k ničemu
16. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já byla na první kontrole už 4+2tt a už byl vidět gest. váček. V 5+4tt jsem viděla i bílou tečku, našeho mimouše :grinning: No a příští kontrola mě čeká až v 8+2tt, což je za dva týdny a snad bude srdíčko.
16. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju holky moje,budu končit,zítra jdu zas na celý den do práce,tak tu jdu doma ještě něco poklidit a půjdu se natáhnout,ukážu se ve středu,papapa
16. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc za rady, no nic za to nedám a v pondělí se dojdu na MUDr. podívat. Snad čárky na testíku vydrží a nikam se neztratí
16. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Miky - velká gratulace k // :wink: A držím palečky!
16. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky, akorát v albu máš špatnej datum k testu, už je listopad :grinning:
16. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, jejda no vidíš :grinning: no dneska už to opravovat nebudu, tak zítra :wink:
16. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iris: jak se máš ?
16. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky, moc blahopřeju :dizzy_face: teda holčiny těhulky vy se rozrůstáte :slight_smile: Hlavně aby to tak rychle pokračovalo, aby jsme se z té horní tabulky rychle přesouvali do té horní :wink:
16. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky, to jsem rejpalka :wink: Ne, já to nemyslela zle, jen jsem se zasmála :slight_smile:
Andrej, celke fajn, Tomášek je u babičky, manžel má zkoušku trubačů, zadělala jsem perníčky, zítra je upeču.Jinak v sobotu měl Tomík velkou oslavu, až budou stáhnuté fotky, hodím je do alba, patlala jsem i dortík, dostal strašně moc dárků, že ani nevím, co mu má přinést Ježíšek :grinning:
16. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky a kdy to oznámíš tatínkovi? :grinning:
16. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdepak máme toho našeho statistika, který chtěl vodět, co, kde, kde, v kolik a jak :grinning:
16. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje! :wink:
Tak jaký jste měly víkend? My byli s manželem na chaloupce a užívali si sami sebe!
Byl to hezký víkend!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak holky mám dotaz, vůbec nevím teda co to může být!! :confused: Bolí mě už 4 den břicho jako na MS, ale MS skončila, takže to je blbost!! :sweat_smile: No a na ovu mi to příjde brzy!! :unamused: Tak fakt nevím!! :confounded:

Holky co jsou nové těhulinky, tak moooc gratuluju!! Snad budeme brzy všechny těhulky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já se sem chodím teď jen koukat, pokecat :pensive:
Ahoj Eli. Tu bolest bych neřešila. Ono si tělo s nama někdy pěkně hraje. Já si myslím, že to za chvilku přejde a hurá do snažení :slight_smile:
16. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli : jojo snažení snažení, říjen byl úspěšný a listopad by v tom mohl klidně pokračovat :wink:
16. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, taky neporadím, jak píše konik, může to být cokoliv...třeba i vyjímečně brzká ovulka.
16. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak my se už snažíme a tulíme, takže uvidíme...
Akorát nevím proč mám furt pocit, že jsem těhu! :unamused:
16. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky tak co? Kdy probíhalo snažení, před po ovu? :grinning: :grinning: Zastupuju statistika :wink:
16. lis 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek