• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
autor
bell, moje slova, to já si říkala taky :grinning:
6. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
miriska: je to normální...my jsme zatím ještě ani nezačali a já už řeším, co když to nepůjde. Dokážu se totálně vystresovat :unamused:
6. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
koniku přesně tak...byli mladí, nebali se toho a to je problém dnešní doby, každej říká pořád to prokletý AŽ!!!
6. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně, každej to oddaluje, a až to AŽ přijde, tak to potom třeba zase nejde. My jsme se teda s manželem začali snažit brzo. Je mi teprve 21 let, ale taky jsme se mohli začít snažit už minulý rok. Přecejenom jsme už rok svoji a až teď jsme se začali snažit. Protože pořád čekáme, AŽ budeme mít svoje bydlení.
6. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tohle AŽ jsme doma zarazili. Práce je práce, potřebujeme jenom jednu postel, máme jenom jeden žaludek, stačí nám jedno pojízdné auto a oba jsme se shodli na tom, že když nepojedeme do Thajska nebo Austrálie, tak to taky nějak přežijeme :slight_smile:

Rodina prostě zvítězila...teď jen aby to dopadlo :unamused:
6. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak mě je taky 21 takže jsme na tom stejně...a ty máš staršího manžela, nebo taky mlaďoch? :grinning: já mám mlaďocha a myslím, že teď je vhodná doba, ale chtěla jsem už o něco dřív a to taky bylo samý AŽ...stihli jsme mít krásnou svatbičku, přestěhovat se do většího (ale ještě bohužel ne svýho) bytu, koupit si větší auto a manžel našel dobrou práci a taky stihne udělat státnice, bez toho aby nám doma vřískalo mimčo :slight_smile: na jednu stranu je to dobrý, že je teď vhodnejší doba, ale zase já si pořád říkala, že později by to nemuselo jít, ale snad jsou moje obavy zbytečný...
6. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
A kariéra je fain (sama mám dvě vejšky), ale v práci je každej nahraditelnej. Doma mámu nikdo nenahradí :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
miriska: berusko, pochyby a strach - ano, je to normalni v pripade, ze se cloveku neco nedari tak, jak by chtel. Prirozena reakce. Navic, kdyz vidi kolem se, jak ma spousta ostatnich s otehotnenim, pripadne donosenim mimiska problemy - to mu taky moc neprida. Ale neboj, jsi mladounka a teprve 3.snazeni - uricte to brzo dopadne - jak rikam, na Vanoce "plna" briska :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell2, taky jsme to AŽ právě zarazili. Teda spíš já. Manžel chtěl na to bydlení ještě počkat. Ale já prostě už řekla ne. Do roka by jsme už měli mít svoje bydleníčko, tak kdyby se náhodou zadařilo už teď, tak budeme ty 2-3 měsíce s prckem bydlet u jeho rodičů, mě to teda nevadí. Navíc si myslím, že se to tak brzo nepovede, takže jsme v klidu a myslím si, že prcek půjde už do nového domečku.
6. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no mluvíš mi z duše, taky jsem se rozhodla sledovat ovulaci, cyklus s pomocí BT. Ale je to docela zajímavé...
6. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Miriska: Přesně takhle uvažuju já....bála jsem se, že později by mi mohl Dr. říct: sorry, ale teď už nic dělat nejde, kdybyste se rozhodla už před několika lety, tak by to ještě šlo.
A z mého okolí mám dva případy, kdy se to opravdu stalo (34 a 36 let).
6. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Miriska, tak já už mlaďocha nemám. Manželovi je 28 let. A kolik je tomu tvému?
6. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já nejsem kariéristka, na to mám manžela :slight_smile: Já budu radši mamina :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám známou, které je 24 let. S manželem se snažili o mimčo myslím 4 roky a nešlo to. Tak šli na IVF a čekají chlapečka. Už je myslím ve 32 nebo 33 týdnu, takže za chvilku budou mít prcka doma. A to je mlaďoučká. Na nic nečekali a hned jak se vzali se začali snažit a stejně to nešlo. No ale aspoň se dočkali :dizzy_face:
6. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky můžu mít takovou otázku.
Nemáte náhodou někdo přehled, kolik % těhotenství skončí do 14 tt špatně. Z toho mám totiž opravdu strach. Zdá se mi, že těch případů je hrozně moc. Před rokem tak dopadla i ségra.
Tak na to mám mirisko stejný názor. Kariéru si může dělat manžel, já budu raději mamina :grinning:
Bell2, protože moje 2 těhotenství skončili už v 5tt mikropotratem, tak se o to zajímám. Někde píšou, že 20-30 % těhotenství končí mikropotratem. Ale jak je to dál po tom 5tt, to nevím. O tom jsem si zatím nečetla.
6. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24..................29 let...TP: 5.4.2010, další kontrola 11/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: ???, další kontrola 22/9
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 25/8
18.8.09 Eliska_v ...................20 let...TP: 23.4.2010, další kontrola 10/9
27.8.09 Mikalka.....................26 let...TP: 8.5. 2010
27.8.09 Zlababa ...................30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek...................24 let...TP: 8.5. 2010, další kontrola 8/9
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia.........................27 let...TP: ???, další kontrola 7/9

SNAŽILKY:
myisiska1...........................?? let...1 snažení = 67 DC ?????
kopretina82.......................?? let...4 snažení = 41 DC ?????
danielapro.........................26 let...1 snažení = 41 DC (posl. cyklus 28 dní)
sepinka.............................?? let...3 snažení = 40 DC
jaanca..............................27 let...1 snažení = 37 DC
miky................................28 let...3 snažení = 36 DC
daras................................26 let...2 snažení = 31 DC (posl. cyklus 28 dní)
alex001............................32 let...1(porevizní) snažení = 31 DC
petra123..........................28 let...18 snažení = 30 DC (posl. cyklus 28 dní)
kamiz................................?? let...2 snažení = 30 DC
maciol...............................28 let...0 snažení = 26 DC (posl. cyklus 29 dní)
marokanek.........................22let...7 snažení = 25 DC
zuzka111...........................?? let...4 snažení = 25 DC
majdalena.........................27 let...1 snažení = 24 DC
pajulinka...........................21 let..11 snažení = 23 DC
joseline.............................23 let...2 snažení = 20 DC, (posl.cyklus 29 dní)
barevna............................23 let...2 snažení = 20 DC
konik88.............................21 le...3 snažení = 19 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
hanulka_86.......................23 let...1 snažení = 17 DC (posl. cyklus 30 dní)
yanna.o............................29 let...2 snažení = 15 DC (posl.cyklus 34 dní)
miriska..............................21 let...3 snažení = 15 DC (posl.cyklus 28 dní)
beruška1989.....................20 let...3 snažení = 13 DC (poslední cyklus 28dní)
indriela..............................32 let...7 snažení = 11 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn................................?? let...3 snažení = 11 DC
llenicka1............................27 let...8 snažení = 10 DC
alienka24...........................25 let...13 snažení=10 DC
peprlik...............................22 let...3 snažení = 9 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis...............................30 let...5 snažení = 9 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod........................25 let..14 snažení = 8 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci............................25 let...3 snažení = 6 DC (posl.cyklus 38 dní)
ajachlapikova......................22 let...2 snažení = 4 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris....................................29 let...3 snažení = 3 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2................................28 let...3 snažení = 3 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2.................................25 let...1 snažení = 3 DC
kali.kal...............................28 let...5 snažení = 2 DC (poslední cyklus 31 dní)
medan..............................29 let...4 snažení = ?? DC
6. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Moje dobrá kamarádka měla báječnou práci, lítala po světě, přednášela a já nevím, co ještě a teď má 8 měsíční holčičku....nedávno prohlásila, že má tu nejlepší práci na světě a za nic by jí neměnila.

Doufám, že v tomhle smyslu změním práci už příští rok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
U nas to brzdil manzilek. Je mladsi, tak mel pocit, ze je dost casu. Jsme 5 let spolu, z toho2 a 1/2 manzele, takze ja uz chtela davno - vsechny kamosky uz maji jednoho ci dva sviste. Ale manzel mi vycital, ze chci mimiska prave proto, ze uz ho maji vsichni, ale ze on se na to jeste neciti. No, bylo to celkem kruty. Ale ted uz maji mimca i jeho vrstevnici, tak konecne pochopil, ze uz je fakt cas. Ale ze mu to teda trvalo. Ja jsem se hlavne bala toho, ze jestli budeme porad cekat, ze to pak treba nepujde. Tak doufam, ze se tohle nevyplni, to by pak mezi nama navzdycky zustalo, ze kvuli nemu, ze byl tak moc pohodlnej a sobeckej, je uz pozde. Omlouvam se za vylev, jsem to ze sebe musela nejak dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak sem si poopravila tabulku...
Snad to vyjde v září :grinning:
autor
bell: to stejné si právě myslím i já, mám z toho strach a strašně bych si to vyčítala a asi aji manželovi :frowning2:
koniku: přesně náš případ, manžel chtěla taky mimčo až budeme bydlet ve svým (bydlíme v podnájmu), ale jelikož čekáme až zdědíme barák, zní to sice hnusně ale je to tak a tak nemá cenu si ted pořizovat svoje a kdy se budeme moct nastěhovat do toho baraku? to muže být rok nebo taky pět, tak jsem prostě řekla, že čekat se nebude!manželovi bude teď 23...
indriela:přesně tak, ano budeme mít plná bříška :slight_smile:
Indriela: Jo, u nás to bylo podobně, ale už se svatbou... Já se chtěla vdávat už asi dva roky před tím, než mě požádal o ruku...
6. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
alzbeta.hod: betty, vy uz se, koukam, snazite taky peknej patek. Porad normalni cestou, nebo uz za sebou mate nejaka vysetreni?
6. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
indriela: já bych mu to taky asi vyčítala :frowning2:
6. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Miriska my právě čekáme už rok a půl na všelijaké povolení, aby jsme už mohli začít stavět. Nechceme utrácet zbytečně peníze za pronájem, proto jsme u manželových rodičů a peníze raději šetříme na barák.
6. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kali.kal: no tak to vitej do klubu, manza delal drahoty i se svatbou - vubec tomu nerozumim. Vysvetloval to tim, ze kdyz se jednou ozeni, ze na celej zivot a ze tu dotycnou musi dobre poznat, protoze by nerad dopadl jako jeho rodice, kteri se rozvedli. No a tak me poznaval 3 roky, tak snad mu to stacilo. Asi zjistil, ze se u mne ma jako v bavlnce, tak to na konec dopadlo. Kdybych to tak nemilovala, tak bych mi snad nabancila :grinning:
6. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
indriela, my se vzali po čtyřech letech a taky jsem se chtěla asi vdávat víc já, než manžel. No ale vzali jsme se, teď už jenom zbývá ten prcek a vlastní bydlení.
6. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
miriska: uprimne a z celeho srdce doufam, ze k tomu nedojde. Ze mimisek bude a ja na tuhle celou trapnou epizodu budu moci zapomenout. Jsou to obcas trulove - ti nasi hosi :unamused:
6. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek