• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
jj tu je to http://www.aperio.cz/porodnictvi/pruvodce-porodnicemi/index.shtml

marokánku, tak ať ti udělá folikulometrii a ty si pak udělej ovu testy a budeš to vědět přesně :wink:

ali díky, že sis vzpomněla :grinning: :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, já vím, že jsem dokonalá :sunglasses: :grinning: ne.. tak tyhle jsem si taky prolézt musela.. jsou to totiž asi tak jediný stránky přicházející v úvahu, když pominu diskuze na miminovských serverech..
18. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
;-A jinak jsem nad tím tak přemýšlela a mám takový pocit, že tento měsíc nám to skutečně vyšlo díky ovu testům a tomu, že jsme věděli kdy je ovulka a kdy se máme snažit. Do téhle doby jsem se řídila pouze podle tzv. plodného hleníku a ten jsem tento cyklus měla až po skončení ovulky, tudíš si myslím, že to tak bylo i v předchozích cyklech a v době, kdy jsem myslela, že je ovulka bylo dávno po. Tzv. ovu testy můžu určitě pouze vřele doporučit :wink:
18. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ovu testy jsou dobrý :wink: já tedy měla hleník 2 dny a 1 den před ovulkou. Minule 1 den před ovulkou. Táhl se vždy až do Ameriky.. :grinning:
18. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem si vzpomněla, že tenhle cyklus jsem poprvé pila kontryhelový čaj, tak třeba na něm taky něco je :grinning: .
18. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky já si totiž pamatuju, že jsem ti říkala, ať si tu teplotu radši srážíš pro případ, že jseš těhule, ačkoliv v jiném případě bych si teplotu nějakou dobu ponechala.. :wink: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky.. to bude tou přesností :grinning:
18. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak je? nějaké nevolnosti lehké?
18. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dej si pryč to snž.. dej si tam týdny nebo to nech bez komentáře :grinning:
18. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky a když jsi byla 21 DC, tak jaký bylo datum?
18. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem dnes tu, ale tak utahaná, že nevím, jestli se na chvíli nenatáhnu na gauč a dám si dvacet :pensive:
Yani, jak se daří?
Miky, ten čaj jsem pila taky. Sice se nám nezadařilo, ale rozhodně rozdíl v tom byl. Já mívám první 3 dny ms takový bolesti, že bez brufenu nedám ani ránu. Tentokrát jsem více krvácela, bylo taky vidět více kousků tkáně, takže ta sliznice opravdu narostla víc, ale za to menší bolesti. V ten první den jsem přemýšlela nad brufenem, ale nakonec jsem to tehdy vydržela bez a pak už to nebylo nic hrozného..... Ale piju dál, už jen kvůli té ms, že není tak bolestivá. :wink:
18. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni: máme "svátkové" miminko :grinning: 28.10. byl lehce pozitivní testík a 29.10. tam byly dvě tlustice jako blázen :wink:
18. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a zatím na sobě žádné "těhu" příznaky nepozoruji, tedy krom stále citlivých prsou a toho, že furt lítám na čůranou :grinning:
18. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky, potřebuju poradit, jak se pozná ovulace..... :wink:

yanniii, jsi tu??? potřebuju poradit, jak se pozná ovulka??? :wink: mě včera píchalo v pravým boku, je to možný, když mám zakloněnou dělohu??? a dneska to přešlo dopředu, takový pnutí, píchání a bolení, asi 2 hodiny........jenže nemám hleník, mám hustej bílej výtok :frowning2: čípek mám měkkej, ale tak nevím, jestli si nemám před sexíkem udělat výplach, protože pak mám tažnej hleník, jako když už se jde na věc, tak ho mám.....ale to asi každá ne???.....hihiii :grinning:

poraď prosííííím :dizzy_face:
18. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy, kam jste zmizely???? já potřebuju poradit, večer se blíží nikdo mi neřekne, co a jak :grinning:
18. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jsem zas zpět,školení mám úspěšně za sebou :slight_smile: .
ahojky mucipuci,tak já nevím jestli já ti budu k něčemu platná,já sama o sobě,jak už jsem psala se v těch ovu testech a ovulaci samotný moc nevyznám :unamused:
18. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucipuci, máš chuť na svého broučka? Tak na něj :grinning: Jestli by to mělo být dnes, nebo zítra, myslím, že je to jedno. A s tím výplachem, to si nejsem jistá. Spíš jsem všude četla a slyšela, že pokud to nemáš od dr, tak rozhodně výplachy nedělat :confounded:
18. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci a nahmatas si cipek v pohode? pokud je jen mekky a dobre hmatatelny tak se ovu blizi..bolesti muzou a nemusi byt predovulacni, me treba takle boli par dni pred ovu...a v den ovu hruza:frowning2:((((( zkus testik:slight_smile: snazit se muzete uz dneska...ovu se blizi, a spermie prezije klidne i ty tri dny..a rano si zmer teplotu, pokud je pod 37 tak ovu jeste nebyla....
18. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak všechny zdravím :wink:
18. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, já měla pozitivní ovu test 1. 11. :wink:

muci, nevím, ono to u každého bude jinak. Vím jen to jen podle sebe a pak podle těch stránek merenibt.. víc toho nevím..
http://merenibt.xf.cz/index2.html

čípek 2 dny před ovu je skoro měkký (test negativní, ale čárka byla už silnější), den před ovu měkký (test pozitivní), v den ovu měkký (test začal negativnět), den po ovu čípek rychle tvrdne a je tvrdší než 2 dny před ovu. Hlen jsem měla tažný bílkový teď 2 dny za sebou, v den ovu už ne. Bolesti jsem měla vpravo před ovu po celý den, v noci hodně a v den ovu dopoledne jsem chodila vyloženě v předklonu. Ale tady musím říct, že ne vždy to bolí takhle hodně. Někdy to pobolívá, jindy to bolí hodně, asi záleží, v jaké velikosti praskne folik nebo nevim.. No a test byl pozitivní den před ovu, v den ovu už to sláblo.. :wink: Když je čípek měkký, tak se tulte.. ale můžeš si to jistit tím ovu testem.
18. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Iris,jakpak se máš?
18. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, a bylo snaženíčko? že už by to mohlo být vidět, ne? :wink:

marokanku, mám se fajn, dneska jsem jela pro malého k babičce a pak se stavila u kámošky, teď tu malej řádí a jí rohlíček, zas nebude chtít večeřet :grinning:
18. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, jj bylo.. v den pozitivního testu a v den ovu :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo yanni,ty nás tu normálně napínáš,i ty jedna :slight_smile:
iris,takže takový hezký pohodový den,to je dobře :wink:
18. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, a to netestuješ? když jseš 17 DPO? :grinning: určo jseš těhulka!

jojo, pohodovej den...po tom sexuálním maratonu...6 dní v kuse :grinning:
18. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, vážně, v kuse ne, ale 6 dnů po sobě jdoucích byl sexík 1 až 2 x denně :wink:
18. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, sexuálním maratonu? takže už je to doma zas lepší?
18. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, to bych nedala :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
18. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já si na nějaký snažilkování musím ještě počkat,nejdřív bylo to špinění už 22DC,to už jsme se pak netulili,teď zas beru ty prášky a nemám na nějaký tulení ani chuť a připadalo by mi to takový divný,sice už přestávám špinit,ale i tak,miláček sice říká,že je to dobrý,že zdraví je přednější,ale vím že taky už chudák musí být napnutý jak kšandy :confounded:
18. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni a kdy teda budeš dělat testík,myslím těhu testík? :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek