• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
jsem si taky říkala, že je to ojedinělý jev, doma je to lepší, ale nedá se tomu říct vyloženě snažilkování, původně jsem ani nechtěla psát, že něco proběhlo...já si pak dělám naděje a zbytečně, oulku jsem teda nezjištovala, prostě byla náĺada :wink:

yanni, ale napínáš...kdy budeš testit? :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak yanni...dovíme se jak to s tebou vypadá? :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrůza, co? :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak se jí do toho nechce.....potvůrka jedna.....tak s pravdou ven yanni :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta je jasná!
18. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo už ví že je těhulka a nechce nám to říct :slight_smile: což?
18. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, to si myslím taky :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,jsem stejnýho názoru......tak už nám to yanni pomoz vyluštit :wink:
18. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já myslela, že to nejdřív řeknu našim.. ale tak to nevadí, já stejně nevím, kdy jim to řeknu.. bojím se no.. :sweat_smile: :wink:
MS dostávám + 13 dní ode dne pozitivního testu, který jsem teď měla pozitivní 1. 11. = už 14 DC, takže měla dorazit v sobotu = 27 DC (dneska jsem 31 DC.. ). Pak jsem se bála si udělat test a furt jsem čekala a namlouvala si, že cykly mívám dlouhé 29-34 dní, pak jsem viděla, že miky si ho udělala, tak jsem si ho včera 17. listopadu (30 DC) udělala taky.. :sweat_smile: A je tam tlustice, která ještě není stejně silná jako kontrolní čárka, ale nabíhá hned a je silná a výrazná a tmavá..
Tak na nás myslete v dobrém a já budu věřit, že miminko bude zdravé a silné a narodí se a bude z něj saveček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tomáška jsme počali 19. října 2006.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, paráda, velká gratulka :dizzy_face:

jinak musím končit, Tomášek si chce hrát s maminkou, tak zas někdy papa!
18. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hurá,ježiši já tak závidím,sice je to asi blbý,ale opravdu hrozně závidím,ale taky samozdřejmě velmi gratuluju
18. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, to znám.. lezou po nohou.. díky a pa pa.. :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku děkuju moc.. já to znám, taky jsem záviděla.. :sweat_smile: já chtěla v sobotu přijít a napsat vám, že nesnáším pohled na krev a že kolem ovu mám neplodné dny :unamused: jenže ona žádná krev nedorazila.. druhý den taky ne.. měla jsem úplný nervy.. :sweat_smile: ale některý dny jsem už dělala ble ble.. Ale stejně jsem si namlouvala, že to mám z nervů, jak na to furt myslím, pak že mám cykly 29 - 34 dní (při ovulce 16 - 21 DC) a pak mi manžel řekl, ať si testík udělám, i když se bojím, co mi ukáže..Tak 3 dny po očekáváné MS jsem si ho udělala a byl hezky pozitivní :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevěřila jsem tomu, věděla jsem, že cyklus budu mít dlouhý 27 dní, ale brala jsem ty prášky, manžel taky a už mi z toho řádně hrabalo a měla jsem to furt v hlavě..
18. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a 27 dní mi přišlo málo a taky ta chemie no.. ale dobrala jsem to 3 dny před ovu
18. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanni, no tak to je supééééééééér! Moc gratuluju a držím palečky, ať je z té současné tlustice co nejdřív na nej tlustice
18. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanni, tak gratuluju. Tak se nám to tu pěkně hemží těhulkama, jen tak dál. Hlavně, aby jsme to všechny zdárně dotáhli dokonce.
18. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanni to si děláš srandu?????ty mrško, ty máš // jooo???? teeeeda, ty se máš, jak to, že to nehlásíš??????tak potichu gratuluju, víš že mám hroznou radost????? :wink: :grinning:

hoď si je do albíčka, já se hrozně ráda dívám na // aspoň na pc, když už je nevidím v reálu..... :dizzy_face:

holky a s tím výplachem, já bych si udělala ten tantum rosa, protože přes ten bílej hustej hlen ty spermijky asi neprojdou co???? čípek si nahmatám, ale je měkkej, takže to by asi šlo.....jako ta bolest už byla minulej měsíc, já to ale moc nevnímala, ale včera a dnes teda jooo, hlavně když jsem si sedla.... no a testíky nemám, já se zařekla, že je kupovat nebudu, jsem blbá no.....ale tak stejně na to dnes skočíme a asi to před tím vypláchnu :wink:
18. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
říjen byl podle všeho plodný měsíc a jak se zdá, tak ani listopad se nedá zahanbit, takže holky šup šup ať tu máme co nejdřív další těhuli :wink: :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň vám řeknu, jak to teď bylo..

pátek - gyndr. řekl, že folik vpravo má 20 mm a praskne v sobotu, možná v neděli

sobota - ovu test ráno skoro pozitivní, ale ne jistě a odpoledne další test zas jasně negativní; tažný bílkový hlen na papíru a čípek měkký na 80% (řekl manžel :grinning: )

neděle - ovu test pozitivní, tradiční chuť na tulení naprosto přebyta nervama, že na to máme zas ten jeden den a touhou, aby to vyšlo a strachem, jestli to vyjde.. :sweat_smile: :sweat_smile: (měla jsem tyhle stresy od folikulometrie, protože tak brzy jsem ovulku nečekala..:grinning: ), hleník tažný bílkový, čípek otevřený na 100%, bolesti vpravo po celý den, tulení kolem 6 večer :grinning:

pondělí 2. listopadu - silné bolesti vpravo celé dopoledne, pak během chvíle úplně přestaly, bílkový hleník už nebyl, čípek otevřený na 100%, tulení kolem 6 večer :grinning: (předtím žádné jiné tulení nebylo).. tzn. je pravda, že ovulka proběhne do 30 hodin od prvního pozitivního testu (dopoledne).

Neřiďte se pokyny některých ovu testech, ale tulte se hned v den pozitivního testu a den potom :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já kdybych otěhotněla teď, tak mám TP podle poslední MS přesně na svoje narozky....kéž by to tak vyšlo....bože já toho mýho dnes asi znásilním :wink: ......včera to pěkně vychladil, byla jsem docela naštvaná, tak doufám, že dnes to už vyjde :dizzy_face:
18. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle mého praskl v pondělí a mohl mít klidně nějakých 25 mm... :grinning:
18. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni...no tak hurá :slight_smile: moc a moc gratuluju :wink: vidíš jak sis to pěkně vysledovala :sunglasses:
18. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky díky.. já doufám a přeju si a modlím se, aby čárka sílila a sílila :slight_smile:
koníku, díky.. musíme, dotáhneme!!!! budeme tomu věřit, ten první trimestr je síla.. síla.. ale zvládnem to jo :wink:
muci děkuju, ty jseš tak hodná, taky ti to moc přeju.. aspoň jsem napsala ten svůj slibovaný popis dění kolem ovulky, ale vím, že u každého to může být jinak..
18. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanni, tak hóóóóódně štěstíčka a zdravíčka přeji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vůbec se mi do sledování tento měsíc nechce. Docela mě to znervozňuje a pak se jen trápím.
18. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, díky :slight_smile: to víš.. 4měsíční trénink.. naštěstí pokaždý stejný průběh, takže se to dalo vysledovat rychle..
no a u Tomáška jsem nesledovala nic, jen si pamatuju, že jsem měla větší chuť na tulení, což se vlastně projevovalo každý měsíc i teď, kdy jsem si ale začala všímat poslední 2 cykly i toho ostatního..
18. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni a nějaké těhu příznaky?
18. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, já vím, to si rozmysli, protože i já byla na nervy z toho už.. ale aspoň víš, že na výsledek to nemá vliv :wink: jde o to trefit ovulku.. no a u Tomáška jsem měla taky šílený nervy, a to z práce a školy.. nespala jsem a tak.. nestíhačka, dojíždění, lítačka a dost stresy a taky vše OK :slight_smile: Tím chci říct jen to, že je zbytečné se stresovat ještě navíc poznámkami o tom, že se nemáme stresovat.. :grinning:
18. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, ono se sledovat vlastně nemusíš, přijdou najednou.. :wink:
18. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni....no předtím jste to pěkně natrénovali a ted to vyšlo naostro :wink: :wink: no mám z tebe radost, aspon nám tady nebudeš depkařit a mít nějaký projevy PMS :grinning: :wink: jen tě zlobím :wink: :wink:
18. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek