• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
já teď byla v klidu, jen mě stresnul ten doktor, páč jsem to nečekala.. ale jinak už jsem si taky řekla, že se prostě stresovat nebudu, počkám si v klidu a budu se tulit den před a v den ovu a budu čekat.
18. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, já vím.. já jsem zlobila.. :sweat_smile: :grinning: aspoň víš, co jsem měla v hlavě.. :sweat_smile:
18. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdo máte tv barrandov.. pusťte si v 19:00, je tam vidět život v bříšku různých zvířátek :grinning:
18. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, to totiž bylo jasný, že budeš brzo těhu, taková odbornice přes ovulku do toho musí vlítnout hned přece :grinning: jinak dík za ten popis, já si to snad budu kopírovat do wordu nebo někam, abych to měla od každý pěkně pohromadě :grinning:

jako já už jsem z toho zas úplnej magor, to je samej hlen a čípek a test a chuť a nechuť.....já pořád teď sleduju ten hlen, včera jsem ho asi měla, ten plodnej, ale asi jen chvíli.......a nic nebylo......proč je to tak složitý???? :angry: :wink:

ještě že se tady můžu vypsat, toho mýho to vůůůůbec nezajímá a dusit to v sobě, to se zblázním :grinning: :wink:
18. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanni velká gratulace. Já jsem teď nervíkama trochu špatná, dnes jsem se ze zvědavosti testla a přijde mi že čárka je sice tlustší než kontrolní,ale méně barevná, nevím jsem z toho zmatená. Snad je vše jak má. V pondělí jdu na UTZ, dneska jsem 7+2tt.
18. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte jestli existuje nějaký český výrobce kořárků? Kamarádka si teď bude kočárek kupovat a chtěla by o českého výrobce....
18. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky.. no před termínem ms jsem měla pocit, že si všechno vsugerovávám.. občas píchlo v prsou, ale tímhle si nemůže být nikdo jistý, v sobotu jsem celý den dělala ble ble, ale to jsem si řekla, že je nevyspáním a nervama, že čekám MS (trochu ble jsem dělala i minulý 2 měsíce..:-/).. v neděli píchání vaječníku občas a občas tlak a mírné pobolívání v podbřišku, tak jsem se bála, že to dostanu o den pozdějc.. ble ble jsem nedělala.. v pondělí a v úterý ble ble celý dopoledne a dneska jen ráno..
ble ble je že občas se dostaví lehký dávící reflex bez zvracení :grinning:
tento týden také citlivé bradavky
uff..

ali a neboj, já budu depkařit, dokud nebudu začínat další nový týden, nebudu mít za sebou 1. trimestr a testy, dále 25. tt., 30. tt., 36. tt., 38. tt a zdárný porod a v rukou zdravé mimčo. To jsou takové mezníky, z nichž ten 1. trimestr stojí za to teda.. :sweat_smile:
yanni...no u tebe to fakt byla jen otázka času kdy to přijde když jsi na sobě ovu poznala :wink: :grinning:
yanni nestraš, když to tu tak čtu, tak se pomalu začínám bát co mě čeká :grinning:
18. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, mluvíš mi ze srdce, já taky furt depkařím, když jsem se radovala nad potrvzeným těhu u prvního UTZ tak mi Dr. řekl, že k mimi je ještě dlouhá cesta...
18. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, hlen plodný si utřu jednou za den, ne že bych ho utírala dokola a klidně mi tuhle mohl spadnout do záchodu.. :sweat_smile: :wink:
a jinak fakt na to stačí jeden přesný pokus, tomu věř. Minule jsem otěhotněla někdy před 50 DC a za celou dobu jsme se tulili jednou jedinkrát, protože se mi chtělo (ale tyhle chutě nemá každý..)
a teď jsem se netulila kvůli močáku a už jsem věděla, že stačí se tulit před ovu a v den ovu. Tyhle 2 dny a jinak to je zpravidla jen pro radost.. čípek zavřený a spermie sice někdy vydrží i 5 dní, ale pravidlo bych z toho nedělala. Spíš věřím, že oplodní vajíčko během 24-48 hodin. 3 dny předem jsme se tulil 2 cykly a podle mého už to bylo dlouho.. Já už si teď opravdu řekla, že se stresovat nebudu a počkám si, až bude pozitivní test a budu to takhle zkoušet, dokud to nevyjde.
yanni...no tak to se máme na co těšit teda :grinning: :grinning: neboj, já tě budu zas oslńovat nějakejma moudrama z moudrých knih :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
anebo začnu depkařit i já a bude to tady depkoidní diskuze :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, to je pravda a jsem za to fakt ráda, že to poznám, protože na tulení obden fakt nemám.. :sweat_smile: a taky si hlavně musím hlídat zdraví tam dole.. Jinak bych musela dávat stovky za ovu testy, tohle mi dochází moc dobře.. (já za ně už několik set totiž dala :grinning: a to jsem to měla oproti mnohým jednodušší)

pavli, já vím, rozumím ti úplně dokonale.. jen tě můžu uklidnit, že ovu testy jsem vždycky měla krásně pozitivní.. čárka byla silná, výrazná, tlustá.. tohle balení ale byly čárky tenké a nebyl na to tak dokonalý pohled.. takže může to být i testem.. :wink:
18. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni tak to je teda v pytli, to jsme to asi prošvihli...... :frowning2: včera v úterý kolem poledne byl ten hlen a pak už neeee....bolest včera a dnes velká.......a sexík byl v neděli, ale už ve 3 ráno.....sakraaa.....dneska už bude asi pozdě cooo???? :angry:
18. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali neee, ty depkařit nebudeš.. ty jseš rozumná bytost! :grinning: a já taky ne, teda.. budu se snažit... :grinning: :wink: při troše rozumu bych mohla zvládnout se ovládat :sweat_smile: v mým věku :unamused:
18. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No říkala mi to i kamarádka. Ona ta kontrolní čárka je taky pokaždý jiná, co jsem srovnala testy. Spíš se na to ale asi vyprdnu a už testovat nebudu, páč z toho jdou namě akorát depky.
18. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, otěhotněli lidé i 72 hodin před.. ty 3 ráno vás posouvají blíž :grinning: jako není to nereálný, to jsem přehnala
18. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemůžeš depkařit, přeci chceš veselý miminko ne? :wink: :grinning:
no jen počkej...na mě asi dopadne krize příští týden :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, jo to je fakt, teď jsem měla tenčí i tu kontrolní
18. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo, jsou to nervy, ale snažím se být v pohodě :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mpavlinka....no a hlavně na To nemysli :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, jj.. chci veselý miminko, sebe a celou rodinu a i tady vás, že jo... ali krize? já jí s tebou klidně prožiju :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :grinning:
já se totiž vydepkovala dneska dopoledne, když jsem si otevřela knihu (tu krásnou s fotkama od početí, co jí chválím), kde jsem se leccos dočetla.. ufff NIC TAKOVÉHO SI ČÍST NEBUDU!
18. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni 72 hodin bylo do dneška 3 hodin ráno :wink: .......a myslíš, že kdyby byla ovu včera odpoledne nebo dnes dopoledne, tak by stačilo dneska večer????to vajíčko nějakou dobu ještě žije neee????.......mno a už mám nerva, že to nevyjde :angry: :wink:
muci, vlítněte na to dneska co nejdřív!!! :grinning: třeba hned je-li to možné.. :wink:
18. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci...vajíčko je schopné oplodnění 6-24hodin, tabulkový údaj :grinning: :wink:
18. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
skepticky věřím ve 12 hodin (i když nějaké + si ráda přidám, každá hodinka se hodí :grinning: ) + spermie tam plavou určitou (různou) dobu.
18. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak yanni, doufám že tu podporu nakonec potřebovat nebudu ale beru tě za slovo ju? :wink:
18. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, hlavně je úplně jedno, že máš nerva, o tvoje nervy totiž vůbec nejde :grinning: jestli tě to uklidní :grinning: :wink:
18. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek