• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
yanni teď to asi nevyjde, já ho ještě nemám doma :frowning2: hele a mám to před tím vypláchnout???ten hustej bílej hlen??? třeba jen vodou???......

holky neměl tady někdo 14.11. svatbu??? nebyl to peprlik???? se možná pletu, tak se kdyžtak omlouvám :wink:
18. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase spermie jsou životaschopné 72hodin a někde uvádějí že až 5dní :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, nejsem teď úplně v obraze, ale podporu v rámci možností klidně čekej, držím ti palce ve všem
holky vy jste tak hodný......já jen doufám, že dneska ten můj neusne, to bych ho asi fakt zabila!!!!!!
opět skepticky věřím ve 24-48 hodin, případně některé těch 72..
18. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, jak neusne.. sotva vkročí do dveří, tak hups na to :grinning:
18. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, já nevyplachovala (a minule s Tomáškem taky ne), ale taky mě to napadlo.. on se tam nějak nahromadil a pak celý vypadl během dne na wc, tak už jsem ho radši neřešila.. ale taky jsem si říkala, že ho tam bylo tolik, že nemohly proplavat :sweat_smile: ale ono navíc i tím tulením se z toho čípku dostane (krom toho že vypadne).
18. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, buď to vyjde teď nebo to vyjde příště, protože tímhle stylem to trefíte :grinning:
18. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni když on se občas zašprcne, když vidí, že hrozně moc chci....většinou neeee, ale dneska chci tak moc, že to určitě pozná :frowning2: on néé že by mimino nechtěl, ale tak nějak počítá s tím, že si ho uděláme až na jaře, abysme stihli tu svatbu.....tak mu to teď nechci zbytečně připomínat no..... :wink:
18. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě v létě bych neřekla, že se kdy budu bavit o hlenu a čípku :confused: :confounded: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni to si právě nejsem tak jistá, že to trefíme příště, u mě je to s tím cyklem a ms takový všelijaký........ono vlastně ani teď pořádně nevím, jestli tu ovulku mám........to můžou být totiž taky jen pěkně zaražený prdy :grinning:
18. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, aha.. tak musíš fikaně :grinning:
18. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, jasně, já vím.. přeju ti miminko a pravidelný cyklus taky!!
18. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci...pokud máš ovulaci a partner je v cajku tak se fakt trefíte neboj :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dííík, ještě že vás tu mám :wink:

no nic, jdu si pustit ten barandov a zvířátka v bříšku a u toho musím ukuchtit něco k večeři, abych ten večer nějak nastartovala :wink:

tak držte palce, já vám zítra poreferuju :grinning: papa m.
18. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, pa pa, držím palce, to je jasný..
minule tam byl klokánek :sweat_smile: narodí se ve 4. tt. je to embryo s růžovou kůžičkou ani nevypadá jako klokan, ale má silné packy přední a jimi se chytá chlupů maminky a samo si vyleze do kapsy, kde se přisaje na cecík a vyroste :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucii, posílám jeden spešl těhu bacil - plif, plif :grinning:
18. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já ještě dvě hodinky v práci
18. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na vás teda taky plivnu :sweat_smile: pliv pliv (Bože můj, pořád mi to nedochází..)
18. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, tak to jsme dvě, nějak si pořád neuvědomuju, že jestli bude všechno v pořádku, tak ze mě bude v červenci mamina
18. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, při prvním těhu jsem si to neuvědomovala ani u porodu :sweat_smile: :confounded: trubka.. :grinning: ať jsou miminka zdravá a rostou jako z vody!
18. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.. to je pokračování.. tučňák, žralok, klokan, vosička
18. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já si asi pokud to tady takhle půjde dál budu muset najít jinou diskuzi potom :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko, kdepak nikam nepůjdeš :grinning: , vzhledem k těhu epideemi se koukej snažit
18. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky...no kdyby to bylo jen o snažení tak si pískám :sunglasses: :wink:
18. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, půjdu umýt nádobí a zalezu do peřin, nějak mě pobolívá bříško, tak se musím šetřit :grinning:
18. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je morálka, a to tady mám bejt do devíti sama jo?
18. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no, konečně mám výmluvu na to, že jsem pořád tak unavená a ospalá :grinning:
18. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, no já čučím na ten dokument. jak je to pokračování, tak tam už není to co minule.. jak tam plavou spermijky a tak.. jinak ta vosička je dost hrozná :rolling_eyes: no comment
18. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no to věřím :grinning:
18. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek