Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
momis
19. lis 2009
mpavli,
Tak aspoň víš, že je vše v pořádku a v pondělí bude určitě vidět, neboj! 😉
mucipuci
19. lis 2009
mpavli, vždyť příští týden už budeš v 9 tt nee?? teď jsi v 8. neee??? já teda nevím jak se to počítá, ale takhle nee??? 😉
mpavlinka
19. lis 2009
díky momis 🙂 jsi hodná 🙂 je to těžký člověk tu čte na dikuzích jak už srdíčko viděli v šestým nejdýl v sedmým týdnu a je to na palici... :-S
mpavlinka
19. lis 2009
ne já jsem zhruba 7+2
momis
19. lis 2009
mpavli, uvidíš,že v -tom caru mají lepší přístroj, tak to tam bude! 😉
radši odpočívej a nestresuj se 🙂
mpavlinka
19. lis 2009
budu se snažit 🙂
iris
19. lis 2009
momis, jenže já měla právě loni nějaké problémy s cytologií, byla jsem na COP´a prodělala nějakej zánět, tak uvidíme, na cytologii jsem byla před týdnem, výsledky budou za 14 dnů

pavli, nestresuj se, to stejně neovlivníš, uvidíš, že to bude ok 😉
momis
19. lis 2009
iris, tak uvidíš, co výsledky, hlavně, ať jsi v pořádku máš to vyléčené. 🙂
iris
19. lis 2009
snad jo...sakra, dneska zas chodím pořád čůrat :-|
mpavlinka
19. lis 2009
Iris díky a přeju ať se zadaří co nejdříve. 🙂 Pustím si nějaký filmeček, ať přijdu na jiné myšlenky. 🙂
iris
19. lis 2009
jasně, ale nějakej veselej 😉
alienka24
19. lis 2009
ahoj holky, tak se hlásím z práce
miky
19. lis 2009
Krásné odpoledne tety koníkovky 😃
konik88
19. lis 2009
Hezké odpoledne 🙂
danielapro
19. lis 2009
Ahojte holky.
Yanni: gratuluji... 😉 tiše závidím, ale zároveň ti to moc přeji.
Dnes jsem se objednala na gyndu a v pondělí mi snad dá vyvolávačku a budeme se znovu snažit... snad je vše semnou v pořádku. Mám trochu strach... moc chci mimi, ale moje zdraví mi to nepřeje... chce se mi plakat...
miriskaautor
19. lis 2009
Ahoj holky,

Mišo, jsme na tom stejně, nebul, jednou se dočkáme až bude ta správná chvíle 😉
danielapro
19. lis 2009
Miri, děkuji za podporu. Dnes jsem celá na měko.... Jediné co mě potěšilo, tak vstřícnkost zdr. sestry mého gynekologa.
A jak jsi na tom ty? Jak se tak dívám, tak jsi docela blízko testování... 😉 Myslíš, že by se mohlo zadařit?
miriskaautor
19. lis 2009
Mišo, nic moc, už od pondělka mě ráno a večer bolí břicho jako při MS a od včerejška trošku špiním, takže se to asi rozjede, jen mám nějaký zpoždění, akorát dneska už ta bolesti nějak ustupují tak nevím :-|
alienka24
19. lis 2009
čauky bambulky, tak už je v práci krapet volněji
miky
19. lis 2009
ali, ty mi určitě poradíš, kdypak letos začíná advent. Chci si zase udělat adventní věnec na dveře a jsem líná se s tím počítat 😃
jajkaz
19. lis 2009
Ahóóój 😉
Tak už jsem konečně doma. Dnes jsem vyrazila do práce v 5:00 a po šichtě musela ještě na školení o Microsoft excel - no sice jsem v tom ještě nikdy nedělala, ale PC mi není zas tak cizí. No hrůza, nuda..... Jenže je to školení zdarma, tak toho vedení rozhodně muselo využít ]-(
Co tady nového? Je nová těhulka? 😉
jajkaz
19. lis 2009
... nedopsala jsem myšlenku =-)
do práce v 5, po školení domů v 19:00. 8-( A zítra opět v 5, domů tentokrát už v 17:00
lussyn
20. lis 2009
Ahoj holky, jak se máte?Gratuluju nové těhulce 🙂
mpavlinka
20. lis 2009
Ahojky, advent začíná 29. listopadu 😉 🙂
mucipuci
20. lis 2009
ahojda holky 😉

lussyn a jak se máš ty???dlouho si tu nebyla 😉
iris
20. lis 2009
Ahojky holky, zdravím, včera jsem si zadělala těsto an linecké a na ořechy, tak to musím upéct, udělat oběd a ve 14. h jdeme na ukončení turistické sezióny na hrad, jsme pozvaní kastelánem, tak se těším.

lussyn, jak je?
eliska_v
20. lis 2009
mucipuci: jj, budeme testit spolu!! Akorát tenhle měsíc tomu moc nevěřím... :-N
alienka24
20. lis 2009
dobré ránko bambulky, tak jakpak se máme? mě se vůbec nechtělo vstávat
eliska_v
20. lis 2009
Alienka: A jak se máš Ty? Já mám nejspíš po ovulce a už je na řadě zase čekání :-N x-)
iris
20. lis 2009
hm, já mám patrně taky už po ovulce, odhaduju, bolesti byly ze soboty na neděli

Začni psát odpověď...

Odešli