• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
autor
konik: no já bych taky radsi setřila, ale u rodičů být nemužem ani nechcem :frowning2:
taky bych si neco postavila, ale až zdedíme barák, kterej je potreba trochu opravit a je temeř v centru brna tak co pak...
6. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
indriela: u nás to je totéž, ale přítel stále poznává...
To, že se budeme snažit o mimčo a máme společný byt mu ale paradoxně vůbec nevadí.
Trošku v tom postrádám logiku :slight_smile:
6. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
indriela: neboj, všecko se v hezký obrátí a za pár let až se budeš dívat jak váš prcek roste, tak se tomu budeš smát...
my se brali po roce a půl :grinning:
6. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám bydlení u jeho rodičů nevadí. Vycházíme s nimi dobře. Jen je nás teď trošku víc. Manželův bratr začíná stavět, takže se nastěhoval i s přítelkyní taky sem. Takže nás je tady teď 6 a je nám to tady trošku malé. Stojíme fronty na koupelnu a u ledničky taky bývá plno :grinning: Ale já doufám, že to nebude dlouho trvat a my budeme konečně sami.
6. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro teď se musím rozloučit...snad budu mít večer chvilku čas :slight_smile:
6. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik88: ono je to asi normalni, maloktery chlap se do svatby zene. Vetsinou je tim impulsem to, ze to chce budouci nevesta, a zalezi na chlapovi, jak se k tomu postavi. Bud pozada o ruku, coz je idealni stav, nebo proste vyckava a dela, ze si niceho nevsiml, aby si uchranil svou "svobodu". Holt to jsou kluciii z Marsu :wink:
6. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to my to máme těžký, taťka má barák s přítelkyní a jejím synem, tam pro nás místo není, mamka má barák s manželem a tam žije s nima můj straší brácha protže tam staví, tak tam taky místo není a u manželových rodičů v baráku by se místečko našlo ale bydlí tam moc lidí se kterýma se nadá vycházet (jeho teta a bratranec) a na to já nemám nervy a navíc by jsme museli bydlet s jeho rodičema, kteříí jsou sice fajn, ale jejich způsob života absolutně není pro mě...potřebuju mít svůj poořádek a klid... a na chalupě bydlet mužel, ale ta je daleko, takže dojíždění do práce by byla hrůza :frowning2: no není to jednoudchý :frowning2:
6. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miriska tak aspoň máte svůj klid. Co já bych za to dala. Mít svou kuchyň, kde si budu vařit na co mám chuť. Svoji koupelnu, do které si půjdu kdy budu chtít. Svůj obývák, kde se natáhnu u televize. No už se moc těším, až to všechno budu mít.
6. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell2: no jo, porad ma pocit,ze ma navrch pred "zenacema", pac ma tu svoji "svobodu". Pro ne je to proste vyznamna vec - nerikam, ze pro vsechny, ale na vetsinu tohle plati. Ne nadarmo se rika: "Zena ma jediny svet - lasku, muz ma jedinou lasku - svet." Oni jsou proste jiny. To jsou takovi prdlousi, pritom my bychom jim snesly modre z nebe! Tak drzim palce, at uz dopoznava a brzo si uzijete svuj den D a idealne s "plnym" briskem, jak my rikame s miriskou :wink:
6. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska, konik: my si vzali pred 3 lety hypoteku a zavazali se na 20 let ke splaceni. Je to sice hruza, ale zas jsem si rikala, ze je lepsi platit svou hypoteku, nez vyhazovat penize za pronajem. Pres materskou to bude taky zajimavy. Nasetrili jsme teda nejaky prasulky, takze to snad utahnem, ale zrovna jsem si rikala, jak to delaji pary, ktere maji hypoteku, nemaji nasetreno a jdou na materskou. Nechapu, jak to zvladaji. To bych na tu materskou snad ani nemohla...
6. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak indriela, ja třeba nepracuju, takže hypotéku bude muset utáhnout manžel sám. U nás je to s prací na nic, takže jsem ráda, že má manžel tak dobrou práci, která nás uživí všechny.
6. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
konik tak to máš dobrý, to já makat musím, jenom skoro celej můj plat jde na nájem bytu, tady je to strašně drahý :frowning2:
6. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
až budu na matřský a budeme muset být ještě tu tak to bude divoký, ale zvládnem to, musíme...
6. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik88: aspon ze ma manzel dobrou praci - dneska je to celkem luxus. Tak ted uz jen toho mrnouska, at na nej nemusite dlouho cekat, a Ty se muzes pustit taky do sveho hlavniho pracovniho pomeru. Do toho nejhezciho - maminky :slight_smile:
Ja ted na chvilku mizim - musim pujcit manzovi kabel na net na jeho pocitac. Jsem si sice poridila svuj notebook, abych mohla k vam casteji nakukovat, ale jeste mi k nemu neprisel ten fundament na internet, protoze ho zrovna nemeli na skladu. Tak si tu ted pujcujem s muzem kabel - to abych to vysvetlila :grinning:
6. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miriska, no dobrý. Ze začátku to dobrý bylo. Ale už mě to doma nebaví. Práce by se našla, ale musela bych dojíždět 30 km daleko a byla bych celý den pryč. V 6 ráno odjezd a o půl osmé bych bývala doma. Takže se snažím najít si něco blíž, ale marně.
6. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
indriela taky si s manželem říkáme, že mi pořídí svůj notebook. Máme jenom jeho pracovní a dost se o něho šťucháme :grinning:
6. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukám že jste se pěkně rozpovídaly, co se probírá? já si ted dávám chvíli pauzu, už jsem uplně upracovaná
6. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já se pomalu rozloučím, za hodku končím v práci a musím jít pakovat :slight_smile:
Koniku a ty jsi někde už pracovala nebo ne?
My meli s manželem každej svuj notas, ale ten jeho se robil, tak máme jen ten muj, musíme si pořídit ještě pevnej...
6. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska, nepracovala. 2 dny jsme byla v autoservisu, ale bohužel to nevyšlo. Byla bych tam něco jako sekretářka musela jsem jezdit po Brně do firem, což by opravdu se mnou nešlo, nevyznám se tam :dizzy_face: A pak jsem 2 dny dělala hostesku v Brně na výstavišti.
6. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha...no já dělám tři roky a konečně teď mám dobrou práci...dělala jsem dřív číšnici a v domově důchodců...tady v brně je to s prací celkem v pohodě.
6. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v Brně je to v pohodě. Já ale bydlím 30 km od Brna a tady žádná práce není.
6. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo, to je mi jasný :frowning2: A manželovým rodičům nevadí, že nechodíš do práce? Já když byla nějakou dobu bez práce, tak tchýně za mnou pořád chodila a vyptávala se jestli už něco mám, no hrůza :frowning2:
6. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolegyně dojíždí z Vyškova, taky to má aspoň 40km, tam taky práce není :frowning2:
6. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, nevadí. Manžel vydělává dost, takže o peníze nejde. Spíš o to, abych nečuměla doma. Ale být celý den pryč se mi taky nechce a manželovi by se to taky nelíbilo, kdyby mě celej den neviděl.
6. zář 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
indri: zatím se snažíme stále normální cestou. Na gyndu jsu v listopadu pak se bude postupovat dál... no uteklo to jako voda tak snad se už zadaří. Nejprve mi dr musel srovnat cyklus. Což se nakonec povedlo a jsem moc ráda. Už potřetí po 28dnech. Teď teda po 26 ale to jsem snad ani nemenstruovala, jen špinění. Jinak bych musela chodit na vyvolávací injekce a to se mi fakt nechtělo.
6. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se za vámi přišla zase podívat, ale už jste se tak trochu rozutekly :slight_smile: Já jsem dnes skoro tři hoďky žehlila, už to bylo třeba..
Špagetky byly výborné, holt manžílek je šikovnej :wink:
Tak to já bych, Luci, mohla být doma hned, vůbec by mi to nevadilo a myslím, že bych se nenudila, práce je doma vždycky dost a kolem baráčku taky. Zrovna dneska jsme sbírali švestky a padaná jablka. Už jsem nějaká unavená, tak jsem ráda, že jel manžílek na ryby a já můžu relaxovat u PC (jinak u něj byl manžílek :slight_smile: ).
6. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Jste tu někdo?
Už mě nebaví být na špici tabulky a čekat na MS. Ona ještě nepřišla. Podle doktora mám čekat ještě příští týden a pak mám přijít. Ve středu se tam zajdu objednat a doufám, že pak další pondělí už semnou něc udělá. Už mě to štve. Nachci mít MS po 8týdnech...
Navíc manža jede zase od pondělka na služebku... takže opět budu sama... :frowning2:
alzbeta.hod: čím ti dr. srovnal cyklus?
6. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daras, až budeme mít taky svůj dům a děti, tak se nebojím, že nebudu mít co dělat. Ale co tady? Tady se opravdu nic dělat nedá.
6. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielapro...uplně tě chápu, je to blbý ale stejně s tím nic neuděláš, musíš prostě počkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a jinak dr. ti může píchnout agolutin na vyvolání ms a pak nasadit utrogestan na srovnání cyklu, ale občas nepomůže ani ten
6. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejprve mi dal Proveru... hnus. Nepomáhala. Po 1,5 roce mi ji zdvojnásobil, poté jsem za 3 měsíce nabrala 7kg. Tak jsem k němu letěla že je už nechci. Dal mi teda Utrogestan ale zavádím si ho přímo, aby mi to nešlo přes žaludek. Protože jsem po těch silnějších dávkách i zvracela. No a ten beru od března a konečně potřetí super.
6. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek