• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Já jsem si to zapamatovala, protože jsem to měla stejně. Přestěhovala jsem se k manželovi (teda tehdy teprve nastávajícímu :wink: ) Já teda 110 km :grinning: Ale dr jsem změnila hned po pár pokusech objednat se a sladit to s prací+doprava.... Nevím odkud jsi, ale určitě se najde něco vhodnějšího blíže. Však časem uvidíš :wink:
23. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ovu testík právě čekám, už jsem to šla "počůrat" :grinning:
23. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta čárka je jen slabunká, je srovnatelná s 13. DC minulého měsíce (to jsem nejsilnější měla 15.DC) + - den, to je asi celkem jedno. Tulili jsme se včera večer, dnes ráno. Dnes večer to už nezvládnem, protože máme taneční. Ale zítra to potuplujeme :grinning:
23. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
potuplujte :grinning: tak buď byla ta čárka silná včera (dneska po ovu už zas zeslábla) nebo silná teprve bude, tak já bych asi ještě testovala jen proto, abych to měla jo jistý :grinning: i když ty bolesti a tak.. jasně :wink:
23. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky.
petro: držím pěstíčky ať to vyjde a u stromečku ať máš už mimi v bříšku
alenko: budu na tebe myslet, ať ti to dobře dopadne...

Já jsem dnes byla u doktora a napsal mi prášky - clostilbegyt. Nemáte s tím někdo zkušenost? Mělo by to podpořit ovu. Léky mám na 2měsíce a pak mám přijít na kontrolu - třeba už i jako těhu.
23. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potrebuju poradit?????? mamka mi rikala ze se v tehu nemam moc natahovat, jako treba veset zaclony, mejt okna atd.....ze mimi se muze priskrtit pupecni snurou prej to tak mela taky u segry...myslite si ze uz i na zacatku 12 tt to muze tak byt?? ja se dnes natahovala do vysky pro misku a dost to bolelo....tak nevim a bojimmmmm.... :astonished:
23. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dostala jsem vyvolávačku... tak snad do 4dní budu mít MS....
23. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peprlik, taky jsem to slyšela-ne teda ve spojitosti s pupeční šňůrou, ale že by těhu neměla zvedat ruce nad hlavu - nějak moc. Tak na sebe dávej pozor!!!
23. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: v tomto se nevyznám.... takže ti moc neporadím.... určitě ale buď na sebe opatrná...
23. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz a myslis ze i takto v ranym tehu?? Jsem z toho ted vyplasena....

Jo a jinak danielapro...radsi bych zkusila Femigard na podporu ovulace..je osvedcenej:slight_smile: :dizzy_face:
23. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: už jsem si je vyzvednula z lékárny... pokud to nevyjde po lécích, tak určitě budu z doktorem konzultovat další možnosti. Ty prášky mám brát od 5DC 5dní 3krát denně 1tabletu a pak za další 2dny by měla dojít ovu. jsem fakt zvědavá. za těch 30prášků jsem dala 100kč... tak snad to k něčemu bude...
23. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielapro: OK, preju ti hodne stesti, urcite to vyjde :wink:
23. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: kéž by... doktor byl optimistický.... děkuji.
23. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peprlik, a bolí to pořád? Já myslím, že z jednoho natáhnutí hned tak zle nebude... :wink: Lehni si, odpočiň a bude to OK :wink:
23. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc prosím, můžete mi některá ukázat nějaký ten grafík BT? Chtěla bych se mrknout, jak to vypadá celé, jak se pozná ovulka a případně jak vypadá těhu-grafík :wink: Předem moc dík :grinning:
23. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahojky tak IUI se nekonalo tak trochu smutně ale jinak pregnil pichnuty tak podle DR máme 3 dny snahy tak držte palečky :wink:
23. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku, v tomhle týdnu tam má mimčo tolik místa, že si hopsá, jak chce, takže si s tím vůbec nedělej hlavu. To s tím mytím oken se říká až mnohem později :wink:

peťul, držím!

jajkaz, koukni na http://merenibt.xf.cz/index2.html V levém menu máš naprosto všechno (výpočty, vysvětlení), včetně mnoha a mnoha křivek, vč. těch, na kterých je vidět těhotenství. U některých je řádek OPK (ovulační test) a BD (pohlavní styk - AM dopoledne, PM odpoledne a X prostě styk) :grinning:
23. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem holky nejaka rozhazena....porad me picha pod zebry, obcas pichne i u levyho vajecniku...proste rozpad....snad bude ve stredu vse v poradku...drzte palecky...:slight_smile:
a jinak vsem moc dekuju!!!! :dizzy_face:
23. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
perlíku to jsou zaražené prdy bezesrandy fakt pokud máš takové pichání to mam i já a neboj prostě se pořadně vy...a vykakej a uvidíš bude líp dej si hodně vlakniny třebas jablko aspo 3 za den a není možné a neboj se mimisek je OK :wink: a nedělám si srandu myslím to smrtelně vážně co jsem napsala bezesrandy

keminek děkuji moc v´ty se už máš tobě se čarečky už ukazali podruhé :wink: tak at vše vydrží jak má :wink:
23. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud byste hledali inspiraci jak udělat radost potřebným dětem, tak tady posílám návrh na inspiraci. Sama jsem si před chviličkou zamluvila už dvě dětská přání a zítra vyrážím nakupovat :wink:

http://www.rozhlas.cz/darujhracku/portal/
23. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ja si to myslela taky...ale kakati jsem byla, sice rano ale byla....ale spis me zarazilo ze to jen na jedny strane...ale je mozny ze tam neco zbylo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak drzim palecky aby jste na vanocky byli 3 nejlepe 4!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte koťata, dnes jsem nějak neměla čas se na vás zajít mrknout.Co nového?Jste toho zas nakecaly, že vás nestíhám dočíst, to bych dnes musela oželet spaní a to fak ne :slight_smile: :slight_smile:
Peťul budu moc držet pale , fakt všechny, krásně se snažte a určitě to vyjde.
U mě samé radosti, teď se mám momentálně moc moc moc fajn, tak snad nic nezakřiknu a vydrží to.Až to půjdfe, tak se s vámi o to podělím, slibuju, ale teď ještě ne :wink:
Tak všem krásnou tulivou noc. :slight_smile: Tak Denis je z kola venku :frowning2:
23. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Mrkněte na můj ovu testík??!! Nevím jestli je dost silná :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli tenhle já neumím, já měla ty obyč comfort po 3. Ale ta čárka vypadá pěkně, takovou jsem měla na tom comfortu ráno, ale odpoledne zas totálně negativní, tak jsem nevěděla a nakonec se pozitivní výsledek dostavil až druhý den. Tohle může znamenat, že buď je pozitivní teď nebo bude pozitivní zítra (já jsem zvyklá na minimálně 2 stejně silné čárky, často mám testovací silnější v ten jeden den) a ovulka od pozitivního testu proběhne do druhého dne (dopoledne spíš asi).

lussy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

peťulko díky a moc ti přeju miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Před hodinou jsem pčíkla, ale fest, až mě pěkně zabolel podbřišek i vaječník. Opravdu vtipné :unamused: Na to teď nemám náladu..
23. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
co čípek, hleník, bolesti a tak?
23. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
keminek: No, tak uvidíme!!
Když jsem v srpnu otěhotněla, tak jsem používala přesně ty o kterých mluvíš a to ten ovu testík byl jak obrázek!! A tak se krásně zadařilo!! :wink:
tak uvidíme, teď!! Tulíme se pomalu furt... :dizzy_face:

Jinak mě pobolívá podbříšek, tak jsem zvědavá!!
23. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , dneska jsem tu první?
Lussyn :dizzy_face:
Péťo, tak se hezky tulte..
My se tenhle měsíc tulili hodně, ale i tak mám pocit, že stejně nic :unamused:
24. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
Iris proč myslíš?Musíš tomu věřit a basta :wink:
24. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, ujišťuju tě, že teď jsem se už chystala v tu sobotu napsat něco o tom, že nemám ráda pohled na krev :grinning: A nic.. nedorazila!!! :wink: :wink: Na pocit nedej, najednou budeš těhule.
24. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s keminkem.A jak ti je?Už cítíš nějaké těhotenské nevolnosti?
24. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek