• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
miky, když ona je papírová, tak může mít jen jeden vrh do roka, teď se hárala brzy po štěňatech, tak teď zas až na jaře :wink:

jinak bezva reakce manžela :grinning:
25. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdyby jste chtěla některá dát yip na to, jak oznámit miláčkovi // , tak vám něco poradím :slight_smile:
Miki nám umřela letos v březnu, přesně týden po mém potratu, naše milovaná Pegynka - kokršpanělka, měli jsme ji 15 let a do dneška jsme se s tím pořádně nesmířili, naši jsou pořád smutný a moc jim chybí, a my jsme jim k ježíšku přes net našli nové štěňátko kokříka, teď v neděli jim budou 3 týdny a těsně před vánoci pro ni pojedeme a naši ji dostanou pod stromeček, strašně se na to těším, to bude slziček.A to pro ně máíme ještě jedno překvápko :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky to je dobrý :slight_smile: hlavně že měl radost, já jsem zvědavá jak na // čárky jednou zareaguje ten můj :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Lussyn :wink: jj, ty zvědavý kolegyně a kamarádky, to je děs, taky se bojím sem občas něco napsat, nikdo neví, že se snažíme.....
přístup jsem sice zvolila dobrej, jen se ho ale ještě držet.....někdy je to těžký, jsou takový chvilky, kdy prostě depka je, ale to má asi každá.....
a koukám, že ani těhulkám se nevyhýbají chmury, že jo miki???? ale neboooj, lussyn to napsala moc hezky :wink:
joo ty botičky jsou úžasný, pěkně jsem si je schovala do šuplíku a hezky tam čekají na prďolu :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn já nějakej tip chcu :grinning: i když ještě to nepotřebuju, ale člověk má být připraven že? Klidně mi to napiš do IP :grinning:
25. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, no my toho našeho jezevce měli 16,5 roku, a přesně jak říkáš, naši jsou pořád smutný, nic je nebaví.....zase si, ale na druhou stranu říkám, že snad se nebudou zlobit, když jim takové překvapení nachystám. Teda vlastně jestli to klapne, tak budou mít překvapení dvě - pejska a vnoučátko :grinning:
25. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, klapne :wink:
25. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miki radost mít budou určitě, toho se neboj a když jim přichystáte ještě tohle překvápko, tak to nebude mít chybu :slight_smile: Já to mám vymyšlené takhle.Pro miláčka - těhotenský test buď schovat do kindervajíčka, jde to musíte s s tím opravdu pohrát a být opatrné, aby se vajíčko nerozlomilo jinde než v polovině a pak ho zpátky zavřít čokoládu bud slepi čokoládou na vaření, aby držela u sebe, ale není to ani potřeba, ono se to přilepízpátky a pak opatrně na ten celofán, aby se neponičil, s tím si musíte pohrát, ale jde to krásně a nebo druhá varianta do adventního kalendáře.A pro rodiče jsem to měla vymyšlené tak, jak ve fotoshopech nebo ve shlecker drogerii mají foto služby, tak dělají fotky na hrnečky apod. tak jsem chtěla nechat udělat hrneček s fotkou na nějakým nápisem, ale to miláček moc nechce, tak jsem si objednala takovou tuniku, mám ji v albíčku, kde jsou nožičky a je tam napsáno tady bydlím já, tak to bych si eventuelně oblékla na štědrý den na sebe a u stromečku sundala svatr a předvedla se jim v tričku.Tak to jsou moje nápady, tak možná vás to bude inspirovat.Pořád jsem přemýšlela, jak originálně tuto krásnou zprávu oznámit :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, pěkné nápady :wink:
25. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že už jsi to s tím kindervajíčkem asi zkoušela :zipper_mouth: ale je to dobrej nápad :grinning:
25. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to bych já neměla trpělivost, se přiznám :wink:
25. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych to určitě 100% taky nezvládla, hlavně to "zamotání" zpátky do celofánu :grinning: .

Ještě mě napadlo, co myslíte - poslední týden v lednu jedeme na lyže, je to jenom tady na Železnou Rudu, když by bylo vše OK riskovali byste se postavit na lyže? Nejsem žádný velký lyžař, takže si v klidu jezdín takové ty lehčí sjezdovky a ne bo si mám vzít jenom sáňky a sedět pěkně na zadečku? :grinning:
25. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris to já taky asi ne, ale asi by byl hodně překvapenej :grinning:
25. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, páč to máš spočítaný podel ms a ne podle ovulky. Na ms nezáleží, tenhle cyklus tvůj, kdyby byl, tak by byl dlouhý asi 34 dní a ne 30. Vždyť sama víš, žes k tomu dr. šla dřív.. To srdíčko tam bude. Zrovna den dva po té návštěvě dr. mohlo zrovna naskočit. Věř miminku! :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jde to v pohodě, když to rozbalíš opatrně, tak to dotoho pak úplně stejně zabalíš.A tu čokoládu taky krásně rozlouskneš v půlce, když budeš opatrná.Miki s těma lyžema nevím, já když byla poprvé těhu, tak jsem lyžovala, a teď bych asi na ně nevlezla, to to jednu zimu vydržím, a to taky jedem na hory, ale co se dá dělat.Zeptej se na to doktora, i když mě to doktor nezakázal, můžeš dělat všechno jako doposud, pokud se na to cítíš, ale musíš být víc opatrná.Tak si to musíš promyslet.
25. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kemi: děkuju, věřím miminku, že je v pořádku a pěkně roste :wink:
25. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
velikostně odpovídá, mudři na začátku 1. trimestru nemusejí mít přesný utz odhad a rozhodně ne na den. mohou se trefit hned nebo klidně až o pár týdnů později :wink: Vem si čtverečkovaný papír a napiš si tam dny, abys viděla, kolikátý jseš dpo. Srdíčko naskočí 22 - 24 DPO, pravidelná srdeční činnost je až potom. Takže třeba po 24 DPO. Mám to v tý knize, kde jsou fotky od spermie a vajíčka po porod a je tam k tomu text a mají to vyfocený až takhle podrobně na dny. A 7. tt. je 6+0 až 6+6. Jenže možná jseš teď teprv na konci 6. tt. a zrovna dneska by srdíčko třeba už vidět bylo.. Nechci, aby ses bála :slight_smile: hm :wink:
25. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v pondělí nám p. doktor řekl, že jsme 6+4, ale taky si říkám, že když by měl podezření, že něco není v pořádku, tak by nás na kontrolu objednal dřív :wink: . Vážně všem díky moc, opravdu jste mě podstatně uklidnili, že bude všechno určitě v pořádku :wink:
25. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro některé dr. = 6+4 šestý týden.. ale pokud máš miminko ve skutečnosti mladší, tak je to jedině pozitivní zpráva, protože aspoň vidíš, jak se zdálo doktorovi velké, takže roste jak z vody :wink: a pokud jste se tulili i před pozitivním testem (který jsi měla pozitivní o 3 dny dřív než já a na počítání je rozhodující ta ovulace) a ten test třeba nebyl jasný (já nevím, jak jasně pozitivní jsi ho ten 21 DC měla) a ovulka by byla náhodou dřív než 22 DC (den po pozitivním výsledku), klidně kdyby byla o pár dní dřív, tak i v tomto případě by srdíčko mohlo být vidět klidně den dva po návštěvě. Hele já šla minule prvně k dr. v 6. tt. (tzn. 4 týdny po ovulaci) a nebudu ani psát, co mi řekl, pěkně vyděsil, probrečela jsem 2 dny, než byly výsledky HCG, které byly úplně v pořádku a to jen proto, že myslel, že mimi je starší než je.. UTZ odhad je supr, ale je to jen odhad. Není to na den přesně, mimčo je maličké, zavrtané ve sliznici a ty utz jsou takové zrnité. Přesněji to odhadují spíše ke konci 1. trimestru, mi to tak připadá.

No a mně taky není skoro špatně, rozhodně ne na blinkání. A někomu není vůbec. A také tohle není jediný těhu příznak. :wink:
25. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kemi tak mi tam najdi 7 DPO v knížce :grinning: to asi není ještě nic viď??? jsem blááázen, já vím :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci.. ale vědí :grinning: jenže jak ti to mám popsat? tam je fotka vajíčka, pak obrázek jak se protahuje a pak jak se ohýbá a narovnává a jak má najednou velké srdíčko a mozek :wink:
25. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ale každý den tam není :grinning: , oni přeskakujou
25. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: hele a kdy se zavrtává??? to je nějakej 7 - 10 DPO nee??? já kdy mám čekat všechny ty příznaky, jako častý čůrání, bolavý prsa, bolení břicha....oujeee, zas už mi z toho hrabe :wink:
25. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
není ještě vidět jsem přečetla jako vědí :grinning: je vidět.. mmnt.. musím teď na minutku pryč od PC, za chvíli najdu možná nějaký odkaz, ale neslibuju, jak ho nenajdu hned, tak mi dojde trpělivost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kemi ty jsi zlatá :wink:
25. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím tě.. je tam vyfocená i ovulace - probíhající.. tzn. jak vajíčko letí do vejcovodu z vaječníku :sunglasses:
25. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
když odbočím, tak s tím častým čůráním je to u mě pořád hrozný :angry: , během noci chodím snad každou hocinu :grinning:
25. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee kemi dík, já na to zítra juknu, teď už musím pryč :frowning2: tak mooooc děkuju, papaa m.
25. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň takhle v rychlosti..
25. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek