• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Holky ono je fakt lepší se v tom nepitvat, a sledovat nějaké příznaky, každá jsme úplně jiná a to co má jedna ńemusí mít druhá a zbytečně se pak budeme nervovat.Já jsem před dvěma měsíci měla klasický těhotenský příznaky, zvracela jsem, bolela mě prsa atd byla jsem stoprotcentně přesvědčená, že jsem těhu a pak když MS dorazila přišlo velké zklamání.Miki a kdy ty jsi měla dostat MS?
25. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no.. já třeba nemám to častější čůrání.. Je to individi :wink: :grinning:
a s tou ms taky. Já měla 27 - 34 dní dlouhé cykly, podle toho, jestli byla ovulka dřív nebo později. Ale od ovu k MS vždy 13 dní :grinning: Nemá to prý být míň než 10 dní (ta lut. fáze), aby se mimčo vůbec mohlo stihnout uhnízdit a vyprodukovat HCG :wink:
25. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak už jsem v práci, měli jsme dneska srazík s holkama z jiné diskuze tak to bylo prima
25. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, tak hlavně, že jste s holkama pokecali :grinning:

lussyn, no poslední MS jsem měla 8.10. a cykly jsem měla poslední dobou dlouhý cca 30 dní, takže bych to viděla na někdy kolem 8.11.
25. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky a kdy myslíš, že byla ovulka?
25. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš, že byla někdy 16 nebo 17 DC?
25. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď někdo na společným termínu psal, jak mimčo vyrostlo za týden o 3 týdny. To jsou ty utz odhady v první půlce prvního trimestru :sunglasses:
25. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo bylo to prima, prodala jsem i pár kousků hedvábí takže taky fajn :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, super, že to bylo super. Nakonec je ten koník k něčemu dobrý :grinning:
25. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali a rovněž finančně dobré, tak to je ten kůň fakt dobrej :grinning:
25. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tojo, jenže mi za přišel další balíček a mám prd a ne peníze :grinning:
25. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, podle těch ovu testů by byla spíš kolem 11.11. A on takhle brzy, když jsou miminka malá, hraje roli doslova každý den. Věř, že teď už srdíčko bouchá a bylo by vidět :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A už nebuuj.. já vím, že to čekání je na palici, ale uteče to.. :wink:

ali :grinning:
25. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejvíc pozitivní ovu test byl 29.10.2009, ale když jsem si zkusila udělat ještě jeden 30.10.2009 tak už na něm nebyl ani maličkatej duch :wink: (testovala jsem se snad od 13.10. - jo a toho 29.10. to byl 22DC)
25. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miki no vidíš, to jsi určitě míň těhotná a v téhlo fázi to se ještě nedá určit stoprocentě stáří plodu, takže věř kemince, že už tam to srdíčko je a nebo každým dnem bude.Nevím jak je to dlouho co jsi byla u dr a kdy ti toto řekl.A kdyby měl i to nejmenší podezření, že je něco špatně, tak by se tě pozval dřív a né až za měsíc :slight_smile: Takže buď v klidu a užívej si těhulkování, vždyť na to se tady každá těšíme, tak si to máme užívat a né se stresovat nějakýma špatnýma myšlenkama. :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukám že jste toho docela dost nakecánkovaly :slight_smile: něco zajímavého? nechce se mi dočítat :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
krom toho, že jsem měla depku a holky mě z ní tak parádně dostaly, tak o ničem nevím :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, tak to vypadá na ovulku a musíš přičíst minimálně 10 dní do očekávané MS. Ale ta fáze bývá tak 12 - 14 dní u většiny.. Takže 22 + 10 až 14 = 32-36 DC - tehdy jsi mohla očekávat MS. S tím, že těch 10 dní je fakt minimum, tak spíš přičti víc :wink: A od 22 DC počítej DPO.. Já ten testík neviděla, ale vím, žes furt čekala, kdy konečně bude pozitivní.. a když ta čárka den po najednou zas zmizela.. 28 DPO jsou 4 celé týdny skutečného stáří a to se rovná 6. tt. tak, jak se délka těhotenství počítá obecně, aby se to sjednotilo s přičtenými 2 týdny k ideální MS. Resp. je to konec 6. tt. (tzn. 6 týdnů ukončených a k nim se začínají přičítat dny jeden po druhém a podle toho je to pak začátek nebo konec 7. tt.). a tehdy už je zpravidla srdíčko vidět.
A ta zpráva od dr. zní skvěle, miminko je veliké! :wink: :grinning:
25. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miki depkařit máš zakázáno, musíš být veselá a usměvavá maminka, aby se ti narodilo veselé miminko a ne morousek :wink:
Ali tak už pracuješ?Tak to je fajn, že jsi udělala takhle business :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozkaz, žádné chmury už si nepřipouštím :wink: Tedy krom toho, že se mi dělá opar :grinning:
25. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, já mám zas koutek :unamused:
lussyn.. ali je dobrá podnikatelka :grinning:
25. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kemin, že by to byl opar nebo koutek byl další příznak těhu? :grinning:
25. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :wink:
25. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně holky opar je janej přízanak těhu, ale fakt, prostě se v těle něco děje, probíhají nějaké hormonální změny a opar je toho důkazem :wink: Takže oparům vpřed :grinning:
25. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,dlouho jsem tu nebyla a popravdě se mi sem ani nechtělo,ne že bych neměla časík....třeba to zní blbě,ale fakt jsem z toho nesnažilkování celá špatná a jak tu čtu jak se tu všichni snaží,tak mě z toho jde hlava kolem a je mi z toho smutno.zítra dopoledne doberu poslední prášek utrogestanu a pak čekat na MS a pak možná doufám už to bude dobrý,včera jsem si byla vyzvednout čajík grešíku a už jsem ho i zkoušela...je docela dobrý a ještě jsem si koupila nějaký ženský čaj,tak jsem na to zvědavá,jesti to k něčemu bude...já mám fakt takový strach,že třeba teď MS nepřijde nebo že další cyklus se mi zas stane to co teď :frowning2: ....no mám svý depkovitý období a jediný co mě teď trošku vrací do pohody je háčkování,jen tak pro radost si háčkuju čepičku a u toho dokážu dokonale vypnout.
25. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku neboj, ms po utroši dorazí :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko jo jo doufám že po utroši dorazí,ale spíš se děsím toho dalšího cyklu,co to udělá pak,jsem rozhodnutá,že pokud to bude trat i nadále,tak si nechám ten utroš napsat i dál a stejnak jí poprosím o tu folikulometrii,jsem zvědavá jak uspěju :unamused: .jinak ti držím na zítra palečky,aby všechno na vyšetření proběhlo dobře a hlavně bez větších bolestí
25. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jinak u nás je to jasný, bud ted anebo příští měsíc musim otěhotnět anebo pak až zas v dubnu :sweat_smile:
25. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč ten odklad na duben?nechápu :confused:
25. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj marokanku, to je dobře, že jsi zas za námi přišla.Věřím ti, že to asi není nic moc, ale určitě už všechno bude dobré :slight_smile:
Ali a proč kdyžtak až v dubnu?
25. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky lussyn,jo sice se mi vůbec nechtělo,ale pak si říkám,musím se sem zas jít podívat,jak se tu všechny máte,přeci jen jsme tu taková rodina,doufám,že všechno bude OK,nechci ztrácet zas zbytečně další měsíc.
25. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek