• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
protože pojedeme na island v dubnu, takže bud tam pojedu už těhotná anebo otěhotním až pak, nechci tam jet v prvních třech měsících těhptenství
25. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hrozný, viď, já vím, tohle čekání je na palici to známe všechny, šťastné tyy, které se začnou snažit a vyjde jim to hned napoprvé.Uvidíš, určitě to teď už bud dobré a za chvíli jsi těhule.Držím ti palce.A co jinak jak se máš.Co všechno jsi uháčkovala?Koukám, ty háčkuješ, Alienka maluje nádherně na hedvábí, to si připadám jak poleno, když nic neumím :unamused:
25. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha a to tam jedete na nějak delší dobu?
25. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ju alienka...na island hmmmm :dizzy_face: ,tak ti budu držet palečky aby ti těhulkování vyšlo v těhle dvou měsících :wink: .
jo jo lussyn,je to na palici,ale jak říkám,to háčkování mě vrací tak nějak do pohody a ještě že mám hodnýho mužskýho,který mě drží tak nějak nad vodou,říkala jsem mu,že teď jsme měli měsíční sexuální půst,tak má aspoň přípravu pak na šestinedělí :grinning: ,když to vydržel teď vydrží to i pak :grinning: .no moc jsem toho ještě neuháčkovala,za prvé si to znov opakuju,už dlouho jsem neháčkovala a za druhé na to vůbec není časík,jsem pořád v práci a tam nemám šanci něco uháčkovat,tak teď dodělá¨vám čepičku se střapcema,akorát jsme jí udělala nějakou malinkou,takže už jsem včera přemýšlela na kterýho medvídka doma tu čapku navlíknu :grinning:
25. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku tak hlavně, že máš podporu v manžílkovi, to je nejdůležitější.A teď po tom půstu to půjd jedna báseň to otěhotníš dřív než manžel sundá kaltohy :slight_smile:
Neboj méďovi určitě bude taky slušet a příště si to líp spočítáš :grinning:
25. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tři týdny, no je to prostě úžasná příležitost dostat se na tak úžasný místo a já nebudu riskovat že budu mít nevolnosti a podobně
25. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo, moje tchýně byla na Islandu před dvěma roky a můžu ti říct, že se máte na co těšit.Zrovna teď v neděli jsme koukáme vždy na objektiv nebo na svět 2009 a tam bylo o Islandu.Tak ti přeju ať otěhotníš do těh vánoc, ale vsadím se, že kdyby jsi náhodou do těch vánoc neotěhotněla což ti vůbec nepřeju, tak že určo otěhotníš dřív než na Island odjedete to je zákon schválnosti a ten funguje.No a tak jim to tam kdyžtak poblinkáš, no co, to přežijou :grinning: :grinning: a není pravuidlem, že nevolnosti jsou jen v prvních třech měsících, někdo blinká až do osmého :wink:
25. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to si taky říkám,že pak asi nějaký čas vůbec nevylezeme z pelíšku :grinning: a mohlo by to být k něčemu prospěšné :sweat_smile: .jo méďa bude mít zimní převlek a já aspoň budu vědět o kolik oček mám pak přidat víc :grinning:
25. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda vy jste toho zase nakecaly :grinning: Kdo to má stíhat dočítat??? :wink:

Nějak se mě zmocňuje depka... Minulý měsíc byla podle testu ovulka 16.DC (15DC byla čárka nejsilnější) a teď????? Zkouším i měření bt. Podle toho ovulka nebyla zjištěna, ovu test 13. DC. jen slabunký, včera 14.DC jen stíneček a dnes už ani to.... Jak můžu vložit svůj "graf" aby se mi tu na to koukla nějaká odbornice? Prosím za pomoc.....
25. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokánku :grinning: , to si to potom v tom pelíšku krásně užijete, to bude tornádo :grinning: :grinning: A to by bylo aby nebylo :wink:
Ahoj jajkaz, to víš jsme baby ukecaný :wink: Na tvůj dotaz ti asi nejlíp odpoví naše odbornice na ovulku, ale asi tu teď není nějak dlouho se neozvala, až se ukáže určitě ti poradí :wink: Já s v tom bohužel vůbec nevyznám.A nemohla být ještě ty dny před, myslím třeba 12 nebo 11, když už ta čárka mizela?Nikdy jsem to nedělala tak fakt nevím, jen mě to takhle napadlo.
25. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, myslela jsem keminka,jsem nedodala :wink:
25. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nějak tak jsme se bavili s tím mím a on říká že si to budeme muset vynahradit v plný parádě :grinning: ,že prý tak třikrát denně :grinning: ....to bude teda asi opravdu tornádo a jak píšeš lussyn....to by bylo aby nebylo :wink:

jajkaz,tak to já ti taky asi moc neporadím,opravdu v tomhle je odbornice jediná z nás :slight_smile: ,až se objeví,určitě tě tu ohromí svými znalostmi :wink:
25. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ono mi ani nejde tak moc o to blinkání ale přeci jen do třetího měsíce jsou o dost větší riyzika než v druhém trimestru, no ale já si to ujít nenechám a pojedu tam stůj co stůj :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn, asi to nakonec tak nějak bude. Měřila jsem od 8. dne, to jsem měla 36,4. 9. a 10.DC 36,6, 11. DC 36,8, 12. DC 36,7, 13. a 14. DC 36,6, dnes 15.DC 36,7. Ty ovu testy jak jsem psala, cosi malinko 13.DC, dnes už nic. A v podbřišku mě lehce (oproti min. měsící, to byl mazec) pobolívalo 13.DC. Tak já nevím... KDE JE TEN KEMÍNEK???????
25. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jsem zase začala špinit, sice jen maličko, ale stejně a to jsem 21 DC :angry: minulý cyklu to bylo stejný, ale to jsem věřila, že se třeba zadařilo. Teď už tomu nevěřím :frowning2: Až přijde MS, tak se objednám k doktorovi, ať se mnou něco udělá. Je to fakt k zbláznění, úplně mi to zkazilo náladu :pensive:
25. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tím pádem mimi do vánoc nebude :frowning2:
25. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko ahojky,možná máš stejně rozházený cyklus jako já,já to měla teď stejně a do toho šílený bolesti vaječníků a nevolnost,dostala jsem na to utrogestan a po 15 dnech špinění přestalo a i tak nějak celkově se mi ulevilo a teď čekám co bude
25. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Hani, jen maličko, třeba se bobánek zavrtává :wink: Ještě nezoufej a neházej flintu do žita...
25. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co znamená v tom grafu fertli.friend to bílé kolečko?
25. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul :frowning2: no tak nezoufej ještě, špinění nemusí znamenat že MS dorazí, ale může to být předzvěst něčeho hezkého, tak ještě neházej flintu do žita jak píše jajkaz
Marokánku, já bych to viděla stejně jako tvůj manžel :grinning:
Ali, ono co se má stát se stane ať sedíš doma na zadku nebo kdekoliv jinde, jen by jsi na sebe musela být hodně opatrná a určitě by bylo všechno v pořádku.Ale ty budeš těhulka do měsíce, takže je to v pohodě :wink:
Holky pádím domů, takže zítra pááá :slight_smile: a milujte se a množte se :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku já mám jinak cykly pravidelný + - 2 dny, jen to špinění je divný :rolling_eyes: jajkaz myslím že ne, tím jsem se utěšovala minulý cyklus a fakt jsem tomu věřila a pak dorazila mrcha :frowning2: asi bych byla hodně překvapená. čekám, že do 5 dnů MS dorazí.
25. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme jak to dopadne a hlavně na mě zítra myslete ju?
25. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hanulko,já jsem měla cykly taky pravidelný jak hodinky ,ale poslední dvai cykly se mi to zpozdilo a tenhle poslední jsem začala špinit už 22DC a od té doby jsme špinila 15 dní v kuse a krvácela jsem jen jeden den dopoledne,tak nevím,ale být tebou tak jdu k Dr.ta by ti měla pomoct nějak to srovnat
25. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj alienko,všechny ti tu budeme držet palečky a myslet na tebe :slight_smile: ,jsi statečná holka,ty to zvládneš s přehledem
25. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku mě se ta MS pak normálně rozjede a zase normálně skončí, krom toho špinění je ta MS normální. No jsem z toho jelen :confounded: Holky kéž by to vyšlo..ale radši si budu říkat že ne, ať nejsem moc zklamaná, ale díky za podporu :wink: ale říkám vám, že ta mrcha hnusná už příště prostě nepříjde :grinning: už jí nechci ani vidět, tak jsem se rozhodla :grinning: Tak já pádím domů, možná sem pak ještě juknu, podle toho jak budu utahaná :wink:
25. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko, budu držet palce :wink:
25. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím marokanka :slight_smile:

Ali, ten Island závidím, to bude určo bezva :dizzy_face:
25. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no loučím se,jdu ještě něco poklidit a něco v klidu uháčkovat,ukážu se zítra.
jééé ahojky iris,taky zdravím.papa
25. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papa :grinning:
25. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris....no já jsem z toho islandu naprosto nadšená, bude to něco úžasnýho, máme tam příbuynou na studiích a hlavně to bude i za "pár" kaček
25. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek