• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Holky hrozne moc se bojim ze ta krev na tu toxoplazmozu bude pozitivni a co pak??? :pensive:
25. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostaneš nějakou léčbu, neboj to bude dobrý :wink:
25. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako nemame doma kocku, zeleninu i ovoce jsem treba ze zahrady jedla neumyte, protoze jsem treba jabko utrhla primo ze stromu, ale jinak si myslim ze prase nejsem.....desi me ze to muze poskodit mimiska, nevim co jinak budu delat...celta jsem ze by se mohlo narodit i postizeny mimi..jsme z toho spatna... :pensive:
25. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak z utz mám smíšené pocity!! :unamused: Vypadá to, že ovulka buď už byla což by byla ta lepší varianta :wink: , ale Dr. říkal, že je i možní anovulační cyklus....Ale to mi příjde blbost!! Když mám takový krásný ovu testík!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak u mě to špinění stále trvá :frowning2: Myslíte si, že kdybych zítra zkusila testík (23 DC) že by se tam už mohly // případně objevit, když mám cykly cca 26 dnů? Sice tomu nevěřím, že jsem těhu, ale takhle nevím na čem jsem. Ale zřejmě to bude jako minulý cyklus, že se MS dostaví :angry:
26. lis 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak dneska ráno jsem měla krémový výtok, tak nevím hlavně docelo dost!! :unamused: Holky jsem zvědavá co se z toho vyklube! Ňák se v sobě nevyznám....ach jo!! :unamused:
hanulka: A ovu byla 14 DC??
26. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli ovu nevím přesně kdy, ale řekla bych tak 13 DC
26. lis 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka: Tak pokud 13 DC, tak ještě počkej aspoň 3 dny... To je můj názor! :wink:
Ale upřímně nevím jestli bych to já vydržela... :grinning: :sweat_smile:
26. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na víkend jedeme k našim a tam testovat nebudu, takže pokud to zítra vydržím a MS do pondělí nepřijde, tak testnu v pondělí :wink: ale stejně tam nic nebude :angry:
26. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka: Uvidíš třeba bude!! :wink: Nevzdávej to!! :wink:
Držím palečky :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku neboj, my máme kočky, co si pamatuju.. musela bys sníst jejich hovínko a ještě v době, kdy nejsou ony imunní, což prý trvá u nich tak 3 týdny té nemoci, a to když jí mají poprvé někdy v mladém věku. Pak snad už nejsou nakažlivé. Jo dá se to chytit i z neumyté zeleniny, syrového masa.. ale spíš bych řekla, že žádnou toxoplazmózu nemáš :wink:

hanul, nevím, se špiněním naštěstí! jsem neměla zkušenost

eli, já byla jednou po ovulce a jednou před ovulkou. Po ovulce dr. říkal, že to vypadá, že folik prasknul, což ale on pozná, jelikož je to odborník, dělá i IVF. A taky jsem mu řekla, že jsem měla pozitivní ovu test, což on bral na vědomí, ne že by nad tím mával rukou :wink: Ale nic extra tam vidět nebylo. Podruhé jsem byla před ovu a to jsem folik viděla i já.. 2 cm kolečko :grinning: Takže klidně tvůj folik teď mohl být prasknutý :wink:

miky, ještě k těm počtům..
- buď si to spočítej podle ovulky (do horní tabulky si to zadej tak, aby ti vyšla správně ovulka a uvidíš tam i termín MS nebo si zadej do tabulky níže přímo ovulku a spočítá ti to termín porodu)
- nebo si tady na koníka zadej datum opravdové MS, ale cyklus si dej tak 33-34 dní, protože pokud byla ovu 21, 22 DC, tak není technicky možné mít cyklus jen 30 dní, to by se vajíčko ani nestihlo uhnízdit..
- nebo jsi měla ovu dřív, při cyklu 30 dní tak cca 16, 17 DC
26. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne holky :wink: . Tak hlásím, že se mi podařilo pro naše zarezervovat štěňátko jezevčíka :slight_smile:, tak ještě, aby s mimi bylo vše v pořádku a budou mít naši nezapomenutelného Ježíška :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky supr :grinning: :wink: :wink:
26. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak jste se bavily o tom oznamování, tak tohle je hezké a dá se to přepsat i na jiné členy rodiny
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3199503&vReferer=%2Fphotos%2Fshaarka
26. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
keminek: Děkuju za uklidnění!! já mám taky pocit, že ovulka byla!! :wink:
Akorát dneska mám krémový výtok, tak nevím co to je!! :unamused:
26. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě k těm výtokům teda.. :sweat_smile:
muci, kvasinkový výtok svědí (občas jsem měla) a bakteriální smrdí (měla kámoška). Normální výtok nesmrdí, nepálí, nebolí.
eli výtok sem výtok tam :grinning: takhle po ovu už netřeba zkoumat
26. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli jasně, ten test není takhle hodně a náhle pozitivní jen tak :wink: LH vylítlo nahoru.
26. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
peprlíku neboj toxoplazmoza to určitě nebude nestraš se zbytečně.Určitě bude všechno v naprostém pořádku.
Eli nemysli na to a nesleduj se tolik a bude to dobré uvidíš :slight_smile:
Hanulko no já bych teda určitě netestovala, vydržela bych to až do vynechání MS, vyhneš se tak případnému zklamání.
Miky, jů to je super, tak to budou rodiče koukat, to bude krásnej ježíšek.A jak ti je?Je všechno v pořádku?
26. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lussyn, asi to opravdu nechám být a uvidím.. radši počítat se zklamáním, než se předčasně radovat že? O víkendu na to nebudu tolik myslet, takže to snad uteče :wink:
26. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezké dopoledne...tak jsem sundala záclony, málem jsem se pozvracela, vyvenčila psa, chystáme se s Tome vařit a mýt okna, péct dneska nebudu, páč mi manžel odvezl vál, budou na něm porcovat zvěřinu...

Peprliku, neboj, žádná toxoplazmóza nebude.

Miky, jakého jezevčíka jste zamluvili? My máme hladkosrstého, baeŕva černá s pálením :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky diky za podporu, vysledky bych mela znat zitra kolem 13 hodiny....zatim nebylo nic jasne pozitivni, ale nejaky to IGM hranicni tak nevim...jsem z toho spatna...dnes je mi nejak mizerne boli me hlava a za krkem tak vsechno pricitam tomu....jsem proste pitoma....
Prosim strasne moc boha aby vse bylo OK, protoze vcera jsme si rezervovali byt a budeme ho rekonstruovat, konecne budeme mit vlastni, zaciname 13 tt tak jsem si to chtela zacit uzivat.....Ono se pise ze tuto nemoc ma asi 70% lidi a ani o ni nevi, jen je dulezite jestli ji dostane jeste kdyz neni tehu..poku jo tak je to dobry, ale kdyz ji dostanete behem prvni trimestru je to blby, je pak riziko ze se muze narodit postizene miminko, prosim pane boze pomoz nam at jsou vysledky negativni.......!!!! :pensive:
26. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, fešák :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, no v podstatě je mi po psychycké stráce líp než včera, opravdu jste mi včera hodně pomohly. Ale jinak to včera večer nebylo nic moc. Kolem 10 hod. jsem začala zase špinit a v jednu chvíli to bylo docela i dost, ale přes noc se to uklidnilo a teď je to záse jenom skoro neviditelně, tak snad to bude OK.
26. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, drž se , i psychika hraje roli, bude to dobré, já u Toma taky špinila
26. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to bude OK, mimísek bude bojovník :wink:
26. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenom mi třeba chce dát vědět, že tam je, když nám není špatně. Nebýt toho občasného špinění, tak ani nevím, že jsem těhu :wink:
26. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky a před tím než jsi zjistila že jsi těhu jsi nešpinila?
26. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko, no špinila jsem v době očekáváné MS, ale je to takové jakoby hnědavé špinění a stejné bylo i v době očekávané MS, takže já vlastně ani 100% nevěděla jestli to nebyla jenom slabá MS. Ale pořád si říkám, že jsem někde četla, že když to špinění není jakoby krvavý, takže by vše mělo být v pořádku.
26. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek