• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahoj holky, po delší době vás zdravím a gratuluju novým těhulkám :grinning:

Mohly byste mi prosím poradit? Od soboty 14.11. marodím, včera jsem dobrala antibiotika. Zítra se chystám k obvodnímu lékaři na kontrolu a furt váhám, jestli se už uschopnit, nebo ne. Příští měsíc (což je už příští týden) se budeme chtít s manžílkem snažit (měl by být konečně doma ve správném termínu) a zatím se necítím úplně zdravá (kašlu, občas zvýšená teplota, bolí mě hlava). Na druhé straně se mi to ale hromadí v práci, tak o tom pořád přemýšlím a nemůžu se rozhodnout.. Aby toho nebylo málo, v pondělí jsem objednaná na rehabilitaci a 2.12. na trhání moudráku (chci, aby byl venku dřív než se mi případně podaří otěhotnět). Teď jde o to, jestli bych mohla jít na trhání moudráku v době, kdy budu na neschopence.. aby z toho nebyl nějaký problém, kdyby se na to přišlo.. :frowning2:
26. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :wink:

kemi dík ještě za ty odkazy, ty obrázky jsou suprový!!! kéž by se to samý teď odehrávalo u mě v břiše :wink:

k těm výtokům, nic nesmrdí ani nepálí, ale je to pořád hooodně krémový........eli ty to taky tak máš po ovu ????

hanulko a to špinění, já pravidelně špinila od 20 DC, doktora říkala, že mám nějakou lueální insufienci (to mám napsaný na papírku :slight_smile: ) to je nedostatečnost žlutýho tělíska, jako že třeba vajíčko se sice oplodní, ale to žlutý tělísto nedokáže vyprdukovat dostatek progesteronu, takže vajíčko zanikne....no a vlastně i když se nic neoplodní, tak prostě to špinění je kvůli nedostatku progesteronu........

třeba to nemáš to samý, to já nevím, třeba je to uhnizďování :grinning: ale já teď beru první cyklus duphaston (to je čistej progesteron) a zatím nešpiním, tak hurá :dizzy_face: tak já jen abys věděla, protože špinění někdy od 20 DC je moc brzo....ale pokud špiniš jen tenhle cyklus a před tím si s tím problémy neměla, tak to asi bude fakt to uhnizďování :wink:
26. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky daras...zdravím :wink: No, já si spíš myslím, že bys na trhání moudráku neměla jít , dokud se nevyzdravíš, abys nechytla nějakou infekci...jinak by to neměl být problém, páč i zubařka ti může dát potvrzení, že jsi byla u lékaře, ne? Nebo se o tom domluv s obvoďačkou...
26. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucipuci no až dorazí MS tak se objednám k doktorovi. Jak už jsem tady psala, tak to špinění mám takhle 2 cyklus, předtím bylo vše OK, tak nevím :unamused: No každopádně to chci mít vyřešený co nejdřív, aby další snažení nebylo zbytečný :angry:
26. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemyslím, že je to uhnizďování :frowning2:
26. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko já jsem z toho byla taky pak už na prášky......a ty po tom špinění dostaneš normálně ms??? já to právě měla jen každých 20 dní špinění a jinak nic, teprve teď v listopadu jsem 10 dní špinila a pak na 6 dní přišla ms.....no myslela jsem, že už mi z toho hrábne, 16 dní ze mě něco teklo, hrozný......
ale teď je to fakt v pohodě, tak k dr. určo běž a pak dej hlavně vědět, co ti řekl, jestli to budeš mít to samý jako já, nebo jestli to může být ještě něco jinýho :wink:
26. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci já právě pak tu MS normálně dostanu no jsem z toho blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba to nic není, uvidíme, kéž by ta mrcha hnusná nepříšla :dizzy_face: K dr. se objednám abych tam šla tak nějak kolem 10 DC, aby mi třeba i řekl kdy bude ovu a tak :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Iris :wink: Jdu zase zalehnout..
26. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brzy se uzdrav!

holky, to špinění jsou nějaké vzbouřené hormony, ne? to je děs...já špinila jednou 14 dnů...po vysazení antikoncepce cerazette, co jsem brala při kojení
26. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no je to hlavně otravný zvlášt když se snažíme o mimi :unamused:
26. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chápu :pensive:
26. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zitra kolem jedny hodiny si na me vzpomente, budu drzet telefon v ruce a cekat verdikt pani dr.... :pensive:
26. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlík, uvidíš že to bude všechno v pořádku!
26. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku neblazni a hlavně se nestresuj jasný?!?!?

hanulko to špinění je strašná otrava, přesně jak říkáš, když se snažíte o mimi, tak je to ještě o to horší..... a jak dlouho před ms špiníš??? a jak dlouhý máš cykly??? to fakt může být to co mám já, krátká lute. fáze a špinění :wink: k dr. běž nějak na zač.cyklu, ať pak kdyžtak můžeš něco brát, ten duphaston i utrogestan se berou tak od 15 DC.........

koukám že jsem skoro gynekolog amatér :wink:
26. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no muci pořád doufám, že se to srovná samo. Jinák já mám cykly cca 26 dní a to špinění bylo minulý cyklus tak 4 dny před MS a teď nevím no, začalo to včera, ale zatím je to opravdu jenom malinko, tak nevím. Chtělo by to tady nějakýho gynekologa, aby nám radil co a jak :grinning:
26. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul to jooo, nějakej gynekolog by se tu hodil co??? ale my se za chvilku vypracujeme a žádnýho gynekologa potřebovat nebudeme :wink:
26. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt, takových zkušeností, co tady posbíráme :grinning:
26. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem tu, teda doma jsem už od rána ale do ted sem ležela
26. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak já jsem konečně dopekla perníčky,voní mi tu už Vánoce,žůžo :grinning: ,včera jsem háčkovala až někdy do půl jedenáctý v noci a medvídek už má čepičku :slight_smile: .
jinak koukám,že na to špinění tady nejsem sama,já jsme si dneska ráno vzala poslední prášek utroše a teď budu čekat co se bude dít a uvidíme co se bude dít příští měsíc,no hanulko já být tebou tak si tam stejnak k tý Dr. zajdu co nejdřív,sice je to ztráta času co se týká miminka,ale lepší být zdravá a mít cestu k mimi volnou než být nemocná a zbytečně se snažit.
26. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinka já jak jsem začala špinit,tak jsem měla snad všechny těhu příznaky,i Dr. se mě ptala,jestli chci být těhu,když jsem jí to tam rozebrala,co všechno mě trápilo,ale já sama jsem věděla že nejsem,páč,ovu byla někdy 20DC a od 22Dc jsme začala špinit,takže asi tak.
26. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, perníčky..ty už mi měknou na balkoně , dělala jsem je minulý týden :wink:
teď jsem vytřela a jdu dodělat ta okna...nějak se mi nechce...přemýšlím, jestli tam rovnou nedám tu vánoční výzdobu, když už to mám rozdělané, stejně je v neděli už advent
26. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musela jsem se do nich pustit,zítra mě zas čeká celodenka,sobota volno,to ale asi nebudu schopná ničeho a v neděli další celodenní,já bych to tam už iris dala do těch oken,advent je za dveřmi a stejnak většina lidí už má výzdobu v plný parádě,i když teda dneska to podle počasí vůbec nevypadá,že budou za měsíc vánoce,tady u nás pálí sluníčko,mám otevřený okno dokořán,pes tu chodí s jazykem až na vestě a já bych se nejraději někde vyvalovala a opalovala :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já letos perníčky nepeču teda
26. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem si že budu mít těch perníčků málo,ale nakonec mám plnou krabičku a ještě sem ze zbytku těsta udělala takový větší srdíčko pro miláčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si půjdu zas lehnout :frowning2:
26. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ji tam dám, ať mám klid, o víkendu stejně nebudu doma, až v neděli večer...sakra Tom se vzbudil, spal sotva půl hoďky, ale má smůlu, vyndám ho, až umyju zvenku okna, aby za mnou nelezl na balkon
já mám perníčků plnou krabici, část jich povezu mamině
26. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé počkej alienka,co to vyšetření???????????? :fearful: :fearful: :fearful:
26. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se asi taky budu muset podělit,máma je nedělá a brácha je miluje,takže mu budu muset pár dát
26. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyšetření nebylo nic příjemnýho, bolelo to, ale dá se to vydržet, i slza byla, ale prej sem to zvládla na výbornou, ted už je mi dobře ani to moc nebolí, ale jsem unavaná jsem na dnešek skoro nespala
26. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda Ali, tak cooo, bylo to moc nepříjemný??? a výsledky už víš nebo ty budou až dýl???
26. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek