• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
psala jsem včera že jsi statečná holka a že to zvládneš s přehledem,tak si jdi teda raději lehnout ať je ti líp a dospíš to co jsi zameškala :wink:
26. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
výsledky vím, jsem na to i koukala na telce přímo při tom, jsem viděla jak ta kontrastní tekutina protejká, no takže mám oba dva průchodný, pokud byli slepený tak tímhle se zprůchodnili
26. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
super alienka,teď půjde miminko jedna báseň :wink:
26. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, tak co? od rána na tebe myslím..
26. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, tak supr! :grinning:
26. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali tak vidíš :wink: teď si pěkně odpočineš a příští snažení už určitě vyjde, když už to máš navíc tak krásně profouknutý :slight_smile: a jak dlouho to trvalo???
26. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji kemínku :slight_smile:
no a další postu pokud vás to zajímá, tenhle měsíc se snažit nesmíme kvůli ozáření RTG, no příští cyklus teda zas dostanu stimulační prášky plus injekci na vyvolání ovulace, pokud mi narostou nějaký folíci a teoreticky by to mělo klapnout, no anebo je další problém ještě v imunologii, že moje tělo nechce přijmout matějovi spermie a ničí je, a to jde prej taky léčit takže uvidíme
26. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali jste na dobrý cestě. Já se sama radši neptám, ale to víš, že mě to zajímá. K vyšetření na protilátky by tě poslali kdy až? Ale ty ovulační injekce jsou dobrý :grinning:
26. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moc dlouho ne, nejdýl trvalo čekání v čekárně :slight_smile:
no musela mi tam nějak ukotvit čípek a bůhví co, na to jsem moc nekoukala na ty ošklivý nástroje, no a pak přišel pan dr. na rtg a to už pak byla chvilka, to mi tam pustila tu látku kontrastní, to teda asi bolelo nejvíc, uplně sem cejtila jak se totam dostává, no a na obrazovce to bylo vidět takže jak se prosvítili oba tak to zastavili a pak už to bylo dobrý jak to postupně vyndala
26. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi záleží na mě s tou imunologií, nevim uvidím co mi zejtra řekne dr. ale asi bych to ted tři měsíce nechala a kdyžtak teda po Islandu další vyšetření no
26. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali tak hlavně že už to máš za sebou a že jsi v pořádku, uvidíš že po tý ovulační injekci to klapne :wink: ta imuno je taky možná, ale na to jsou prášky, hlavně že ty vejcovody máš v pořádku, to je hlavní!!!
26. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko to je super :dizzy_face: já si taky myslím, že teď by vám to mohlo klapnout :wink:
26. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak když dobře zareaguju na clostyl tak by to mělo bejt v poho, no uvidíme ono to nějak dopadne :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas s muci. Hlavně že víš, že vejcovody jsou OK :grinning: A ten Island.... to je prostě paráda.
26. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, bezva :wink:
26. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem taky ráda, jsems e ptala i na to co by bylo kdyby to průchodný nebylo, no tak mi říkala že na laparku by mě neposlali že by to sice zprůchodnili ale jen krátkodobě a možná ani to ne, že by se to zas zaslepilo, no jsem ráda že už to mám za sebou, za chvíli mi přijede Matýsek uvařit a vyvenčit psa, mám zákaz dnes cokoli dělat
26. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, já vím, že máš strach, ale zkus to vzít tak, že právě kvůli tomu strachu se ti zdál ten sen, který jiný důvod neměl :wink: Další věc je, že všude tady na tom koníkovi čteš, jak tuhle bolí prsa, téhle je špatně, tahle zvrací.. Na to je jediný recept: Nečíst si to! Z toho má nervy každý, já taky. Mně některý dny není nic, taky mi to vadí, protože vlastně nemám kontrolu. Minulé těhu mi třeba týden nic nebylo a pak den dva špatně bez zvracení. Všude jsem četla, jak je všem blbě a jak je to dobře.. To jsou ale jen řeči. Každý to prožívá jinak a vem si, kolik je ženskejch, kterým není vůbec nic.
Ten dr. ti řekl krásnou velikost miminka vzhledem k jeho věku, protože pokud ta ovulka byla 21 DC, 22 DC (ty ovu testy jsou fakt spolehlivé, u mě se to potvrdilo 100%, i když tvůj test jsem neviděla a nevím, to si musíš posoudit sama), tak dneska jseš nějak 5+6 (konec 6. tt.) nebo 6+0 (začátek 7. tt.) a teď už bys srdíčko viděla. Takže to je další stres, žes tam šla o pár dní dřív. Ono touhle dobou totiž zrovna začíná bouchat.. K dr. to chce se objednávat po 30 DPO, když člověk chce vidět srdíčko. A to špinění je na palici, taky bych se moc bála a nechci to zažít. Ale zas vím, že spousta těhulí píše, že špiní a všechno je v pořádku. Ono ani nemůžeš za tím dr., protože je daleko.. Nechceš kouknout na www.znamylekar.cz ? Třeba tam najdeš někoho schopného :confused: :confounded: :wink:
26. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24: ahojky tak vidím že jsi to zvládla s přehledem to je fajn, hlavně se šetři :wink:

jak se tak dívám tak já jdu na jiný zákrok - budou mi kontrolovat delohu přes děložní hrdlo v úplné narkóze, tak doufám, že to zvládnu i když je možné že se to odloží měla jsem angínu a dobrala antibiotika včera a doktorka mi řekla že by se před narkózou neměly brát antibiotika 3týdny tak uvidíme pokud bude krev ok tak 4.12. jdu na to
26. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex....no dostala sem i pochvalu že sem to zvládla na jedničku :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24: no jsi šikulka doufám, že se vám ted brzy zadaří mimísek!!! :grinning:
26. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé mě se to teď neodeslalo, hlásilo mi to chybu :frowning2:
Alienko chudinko, takhle moc tě to bolelo?Ale jsi šikulka, že jsi to zvládla a je hlavně, že je to v pořádku.Teď už budeš i po psychické stránce víc v pohodě, když víš, že jsi v pořádku.Tak hlavně odpočívej a buď v klidu a ať se o tebe ten tvůj MAtěj krásně stará a rozmazluje, zasloužíš si to, když jsi byla dnes taková statečná.
No s tou neschopenkou já bych tedy do práce nepospíchala jestli se necítíš ještě o.k. tak bych to neuspěchala.Zdraví je přednější než práce a máme ho jen jedno.A navíc teď, kdy všude řádí samé bacily a hnusné nemoci, na které lidi umírají, brrr to je hrůza, radši buď doma a pořádně se vylež ať se ti to za pár dní nevrátí.Nic se nemá uspěchat.
26. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Ali, to je fajn, že to dobře dopadlo. Moc jsem na tebe myslela.

Miky,uvidíš, že to bude dobrý. Jak už Keminek píše, zkus se mrknout po doktorovi blíže. Můžeš si tam zajít dříve než máš mít tu kontrolu a uklidníš se :wink:

Keminku, jsi tu?
26. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, nevydržela jsem do úterka...test jsem dělala dnes a mám // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 3 dny před očekávanou MS - čárka je sice slabá ,ale dobře viditelná a naskočila poměrně rychle. Doufám, že to bude ok, manža by dostal mimi k narozeninám.A to jsem si ještě včera dala skleničku vína!
27. lis 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj iris, téda další těhule :dizzy_face: Blahopřeju :slight_smile: Tak at to vydrží, hod si testík do albíčka, at se můžeme pokochat :wink: Holky, já vám tak závidím :frowning2: ale samozřejmě vám to moc přeju :dizzy_face:
27. lis 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iris, no to je super zpráva!!!!!tak potichu moooooc gratuluju :wink: a napiš hlavně pro naše statistické účely, kolikrát probíhalo snažení, jaký máš teď příznaky a taaak......a kolik jsi dpo???? :slight_smile:
jeee to jsou zase hezký zprávy po ránu!!!
27. lis 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky těhulky, budete mít krásnýho Ježíška :dizzy_face:
27. lis 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem tu, dávala jsem Tomáškovi snídani :slight_smile:
Hanul, testík do alba , bohužel, nedám, mobil to nevezme a digitál nemám.
Snažení probíhalo 10., 12 - 16.DC, pak 19.-20.DC...ovulku jsem nezjišťovala, ale jsem cca 12.DPO, testovala jsem testíkem woman secret baby :grinning:
Příznaky?Už 4. den je mi šoufl,sice je brzy, ale mám i nějaké divné chutě, citlivé bradavky, chodím čatěji na wc...
27. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No iris vy jste to teda pěkně pojistili :wink: to by teda bylo, aby to nevyšlo co??? :grinning: to bych zase někdy chtěla zažít, takovejhle maraton.....to u nás probíhá jen o dovolený asi :wink:

a příznaky máš 4 dny joo?? teda od 8 DPO???? hmm, já jsem dneska 9 dpo a nic mi není, už chytám nerva, že to zase nevyjde :pensive:
27. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci a kolikátý máte snažení? mě se nechce hledat tabulka :sweat_smile: My se snažíme docela často, ale pokud ovu vyjde na období, kdy má manžel jinou směnu, tak je to problém :unamused: muci nesmutni, třeba MS nepřijde :wink: Já mám taky pocit, že se nám to snad ani nemůže povést :confused:
27. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: tak to moooooc gratuluju :slight_smile:, držím palečky aby čárka na testíku jenom sílila :slight_smile:

Jinak holky, jak jsem tuhle měla takový vnitřní pocit, že to naše těhulkování špatně končí, tak dneska je mi tak, že mám pocit, že teď už bude všechno jenom v pořádku a jsem vůbec taková spokojená. Teda až na to, že jsem si doma zapomněla snídani, takže budu až do oběda o hladu :grinning:
27. lis 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek