• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
konik88: neboj, dočkáš se. teď relaxuj, pak nebudeš vědět kam dřív. Vyrůstala jsem v paneláku a teď třetím rokem bydlím v RD a je tu práce jak na kostele. Hezčí to ale bude, až budu mít k tomu i špuntíka. to bude radost to dělat i pro něj... :wink: V paneláku jsem se nudila, teď je to pro mě lepší, neznám nudu...
6. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Danielapro: nedočítala jsem celou diskuzi za dobu, kdy jsem tu nebyla, tak se omlouvám, jestli jsi to psala, ale dělala sis test? V číslech to vypadá nadějně :slight_smile:
Já s tím mám teď taky problém, nějak se mi to zpozdlo, ale začala jsem před pár dny špinit (začalo to v den, kdy měla přijít MS) a břicho mě pobolívá, tak je to jen otázka času..
Luci, jaký program používáš? Ten můj (Fertility) mi taky hlásil ovu nejprve v jiném dnu a až později mi to vyhodnotil na jiný den, takže třeba ti to taky po pár dnech změní a bude nějaká naděje..
6. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
To věřím, Luci, když člověk není ve svém, tak je to jiné. Já si nedovedu představit, že bychom bydleli u mamky manžela. Stačí mi, když tam jedeme třeba na prodloužený víkend (je to přes celou republiku), nudím se od rána do večera. I když teď to tam tak špatné není, protože je tam moje neteř, které jsou dva roky, a ta mě dokáže zabavit :wink:
6. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
daras: nic se neděje. dělala jsem di v 31DC tt byl negativní. Byla jsem i u lékaře. Měla jsem výtok a k tomu zjistil, že mám v děloze trochu krve a nějakou tekutinu. Sliznici mám prý vysoko, takže MS má přijít a pokud do 14dnech nepřijde, tak mám přijít. Vyvolávačku mi dát zatím nechtěl... :frowning2:
Navíc mě vyděsil, že pokud budu mít problémy jako pár dnů špinění, nebo bolesti, tak mám okamžitě přijít. Takže čekám co bude dál a už mě to neba...
alzbeta.hod: zkusím se ho zeptat na něco takového, nechci MS po 8týdnech po vyvolávačkách... :frowning2:
6. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
alienka:právě on mi tu vyvolávačku nechtěl dát a to jsem byla už ve 35DC :frowning2: Prostě na něj budu muset zatlačit, jak tam půjdu. takhle hrozně rozhozené jsem to měla i před HA a pak mě dělali test na prolaktin. Ale tím to není, test dopadl na výbornou.
6. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
mě nabídl nejprve injekce, vyvolávačky ale ty jsem nechtěla. No a tak dal Utrogestan... a taky jsem začala pít čaj z bylinek...
6. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Danielapro: :frowning2: Ach jo, to jsou problémy.. Tak ať je to brzy v pořádku! Já mám jít teď někdy k dr. taky, ale čekám, až budu mít po MS, tak snad už brzy přijde, ať to mám za sebou.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, já jsem to zase nějak zapomněla. Kontryhelový čaj se pije od 1. dne cyklu? Díky :sunglasses:
6. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
alzbeta.hod: jaké bylinky? kolegyně z práce to taky tak mívala prý ji dal párkrát vyvolávačku ale jen 4 do půl roku, prý víc nemůže. O toto já nestojím. Chci léčbu... Chci aby to šlo i bez vyvolávaček....
6. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
daras: jj, štve mě to... :frowning2: Tak ať alespoň tobě dojde mrška v pohodě a nebo ať už nechodí a máš // :wink:
6. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
danielapro....no ono jestli to máš rozhozené po HA tak řešit to nějakejma dalšíma hormonama moc rozumný není, on ti může zkusit nasadit léky ale nebude ti je psát furt páč by to taky nedělalo dobrotu
6. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
objednala jsem si od Jukla přes meil. je to lepší než chemie. Sice se mají pít 2-3x denně ale já je pila max. jednou. Nesmí se pít společně s prášky. Takže ráno a večer prášek a v poledne čaj. Ale fakt jen občas.
6. zář 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
já třeba chodila na akupunkturu na srovnání cyklu protože hormony mi to naopak ještě zhoršovaly
daras, jo, fertility. Ale myslím, že to bude správně. Jde to vidět i očkem, že byla ovu 16DC. Je to celkem jasně vidět.
6. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Daras ten kontryhel by se měl pít myslím od toh 1DC až po ovulaci.
6. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky, Luci..
Danielapro: brala bych raději variantu //, ale obávám se, že to nehrozí :frowning2:
6. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
daras: naděje umírá poslední... :wink: když be teď, tak příště určitě.
holky, já vám tak závidím, že se můžete snažílkovat nebo, že čekáte zda dojde nebo nedojde MS a nobo že jste těhotné... já bych brala cokoliv jen né tuto blbou beznaděj.

alzbeta.hod: děkuji za adresu, musím si to pořádně pročíst.
6. zář 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Danielapro: to máš pravdu, naděje umírá poslední :grinning:
6. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
alzbeta.hod: co z toho používáš ty?
6. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
danielapro....no tenhle stav je ten nejblbější co může bejt, já to znám no :frowning2: ale zkus vypnout a soustřed se na něco jiného
6. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
alienka: to jsem zkoušela, proto jsem tu pár dnů nebyla. od zítřka tu zase 3dny nebudu. Ale ono je to těžké, pokaždé když mě píchne v bříšku nebo když jdu na WC, tak na to musím myslet... říkám si, že by už...??? Byla bych happy, kdyby to už přišlo...
6. zář 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji za podporu... :slight_smile:
Je to fajn, když mě někdo vyslechne.
6. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
danielapro...já vím, tohle je fakt na nic, zkus ještě babský způsoby vyvolání ms, červený víno, horká koupel,
6. zář 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Od toho jsme tu, abychom se vzájemně vyslechly a podpořily, pak je to hned o trochu lepší :slight_smile:
6. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak já ještě dvě hodinky a pak mě doma čeká miláček a asi nějaký překvápko k výročí :sunglasses: jak to tak vypadá tak nezapomněl :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Alienka my budeme slavit asi až příští týden. Včera byl manžel zaneprázdněn a dneska se mu už nikam nechce, chce mít vždycky aspoň neděli volnou. Takže jsme to dneska oslvili ,,postelově" :sweat_smile: a v sobotu si zajedeme na nějakou dobrou večeři a pohárek.
6. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
konik88... to jsme byli včera a pak ještě na víně ve vinotéce :wink: :wink:
6. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Nás za pár dní čeká taky první výročí naší svatby (27.9.), manžel bude v tu dobu doma, tak to taky bude oslavovat.. :wink:
6. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no my to zas tolik nehrotíme, ale spíš jsme si udělali pěknej den včera :wink:
6. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme v plánu romantickou večeři při svíčkách, taky to nebudeme hrotit.. Už se ale těším. Možná se kouknem na video ze svatby, abychom zavzpomínali.. uvidíme :grinning:
6. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek