• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Tak jsem to zkusila vyfotit tím mobilem a dala do alba, můžete se pokochat!
Miky, pozitivní přístup :wink: Já musím taky myslet pozitivně...a to jsme si během tdne otevřeli s manžou 2 x víno :grinning: Snad mimís vydrží :slight_smile:

No, prostě byla nálada na sexík, tak byl často, ovu bolesti (pokud to byly ony) jsem měla z 14. na 15.11.
27. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irisko, já tam tu čárku vidíííííím. Je nádherná :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris já jí vidím taky, takže je to jasný :grinning:
27. lis 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, teda jen sem vlezu a hned taková novinka, no iris :slight_smile: moc gratuluju :wink: :wink: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky, věřím, že miminko poroste, ale k doktorovi půjdu až za 14 dnů :wink: Snad to bude aktuální :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted hlavně aby vám to klapalo s manželem :wink:
27. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata.Máte někdo zkušenost s takovými těmi bílými testy?Mám je lehce pozitiv,ale už se bojim.
hanulko vysadila jsem na konci května, takže teď je to půl roku.....na jednu stranu krátká doba, ale na tu druhou je už hrozně dlouhý...... :frowning2:
jinak co se týče snažení, tak jak kdy, je třeba měsíc, kdy se nám nechce a milujeme se třeba jen o víkendech a pak je to zase obden....různě no, jak je nálada......my hlavně oba vstáváme brzo ráno, takže večer už padáme na hubu :wink:
a taky mi přijde, že se to nikdy nemůže podařit, jak nějaký sci-fi, fakt :slight_smile:
vy se snažíte jak dlouho???taky se mi to nechce hledat :dizzy_face:
nám se povedlo teď 5. snažení, u Tomáška 3.
27. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci já jsem vysadila HA v červnu, takže jsme na tom podobě :wink: Jinak my teď máme 4. snažení, nechtěla jsem to zkoušet hned po vysazení, myslela jsem si že pak to půjde snáz a ono ne :confounded: Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc se mi zdá neskutečný, že taky jednou budu těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris to je krásný :wink: a doma teda všechno dobrý??? doufám že jo, když bude druhý mimčo :dizzy_face:
27. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Iris: velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky nebojte, taky se nám zadaří!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Musíme jenom věřit!! :dizzy_face:
27. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli je to tak, musíme jen věřit :slight_smile: když ted je zase to blbý období před MS, tak na mě lezou chmury :pensive:
27. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko tak to jsme na tom úplně stejně, my začli hned po vysazení, protože mi bylo jasný, že se to hned tak nepovede.....taky mi to přijde fakt takový neskutečný, když se na to svý břicho podívám, tak si prostě nedokážu představit, že tam (snad!!) budu mít jednou dítě.....i s tím špiněním to máme skoro stejný......to jsem teda zvědavá, kdy se nám to povede viď??? :wink:
27. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata mohu jít jako samoplátce na krev?
hanulko ty máš taky před ms cooo??? to jsme na tom úúúplně stejně, už na mě leze depka :rolling_eyes:
muci jsme na tom fakt skoro úplně stejně :wink: jo na mě taky leze zase ta blbá nálada, nic se mi nechce dělat a na nic nemám náladu :angry: Tak třeba se nám povede i stejně otěhotnět, to by bylo dobrý :wink: nejlépe hned :grinning: Já uvidím co mi řekne ten dr.
27. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka a muci: Já čekám příští týden taky MS, nejste samotné holčiny!!! :wink: Ale uvidíte, že až se mimís bude chtít zabydlet, tak to udělá!! :wink:
Podívejte na mě!! Potom všem a myslím pozitivně, takže šup a žádné chmury!! :dizzy_face: Jasný!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli jsi hodná :wink: já moc chmury nemám, jen když se nad tím tak zamyslím, tak to na mě padne........

hanulko a kdy jdeš k dr.??? já až za dva měsíce, ale aspoň už mám ten duphaston.....s tebou už dr. něco dělal?? já už byla na št.žláze, tu mám naštěstí v pořádku, tak aspoň něco :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli máš pravdu, musíme si z tebe vzít příklad :slight_smile: muci já počkám kdy přijde ta MS a pak se objednám k dr. ted to nemá cenu, do tý doby než bych tam šla, tak by mrcha dorazila.. ale snad mě objednají hned po MS, aby se mnou teda něco udělal, jinak mu neodejdu z ordinace :grinning:
27. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
doma je to dobrý, snad to vydrží
27. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
venysko...já myslím že můžeš, nevím kolik to stojí ale pokud si to zacáluješ tak by neměl bejt problém

no a já jsem dnes už v práci, moc dobře mi sice není ale jde to
27. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko to máš stejný přístup jako já, já jsem si teď taky řekla, že neodejdu, dokud mi nedá nějaký prášky :wink: ale naštěstí dala, takže ostuda nebyla....hihii

iris tak to je dobře, tak držím palce, ať všechno vyjde!!!

ali, ty zlobíš, proč ještě nejsi doma?? zdraví máme jen jedno, někdo to tu už psal!!!
27. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemůžu bejt doma, je nás v práci ted málo, takže tady musím bejt alespon do dvou
27. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je nejhorší, přitom člověk všude slyší jak by měl být opatrnej a při sebemenším náznaku nemoci zůstat doma, ale kdo si tohle v práci může dovolit :angry: a hlavně po takovým zákroku by si určitě měla být v klidu :rolling_eyes:
27. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris :grinning: :grinning: :grinning: paráda!! To se dalo čekat u vás. Moc gratuluju! Ať miminko roste jako z vody! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

miky, super, že už se zas cítíš fajn :wink: :slight_smile:

K počtu tulení:
1. 1 tulení/cyklus 1. pokus
2. 2 tulení/cyklus 4. pokus

Všem vám přeju co nejdříve miminka!! Ať jsou testíky pozitivní!!

ali, nic moc.. chtělo by to ležet, odpočívat. Chjo..
27. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kemi :wink:
chápu to tak, že první dítě jste počali na první pokus při jednom tulení za cyklus a to druhý na 2 tulení za cyklus???to jsi měla teda docela štěstí :wink:
27. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci taky nad tím špekuluju jak to napsala kemi :slight_smile: Někdo má holt štěstí, je to fakt o tom trefit tu správnou dobu :wink:
27. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, ano.. počali jsme někdy mezi 40. a 50. DC na první a jediný pokus, protože se mi chtělo se tulit hodně. A teď jsem vymýšlela hory doly, jako že se musíme snažit obden atd., pak jsme to akorát prošvihli nebo zas to bylo tak často, že bylo míň spermijek apod.

No minule jsem nevěděla, jak je to s ovu, takže jsem to vždy brala jako zázrak a velké štěstí, ale to že se mi najednou tak moc chtělo se tulit, byl jasný příznak ovu. Takže jsme se tulili den před ovu.
A tentokrát jsem to měla takhle spočítané. Řekla jsem si, že kašlu na nějaké pocity, že se dostatečně nesnažím, přestala jsem věřit návodu na ovu testech, že se mám tulit za 24-48 hod. a prostě jsem si řekla, že si každý měsíc počkám na příznaky ovu, udělám si ovu test a jak bude pozitivní, tak se budu tulit a den potom taky. Takže den před ovu a v den ovu. A budu čekat, až to vyjde. Vyšlo to hned na první pokus (i když celkově 4.).

Fakt to není o kvantitě. Je to o přesnosti.
27. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek