• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ono stačí aspoň jednou si sednout k těm stránkám merenibt, projít si ty texty a grafy a věřit tomu, protože je to napsaný správně, ta paní není trubka.
A pak stačí vědět, že jak je pozitivní ovu test, tak do druhého dne je ovulka. Je to jednoduchá logika. Já na ní tentokrát vsadila, víte, že jsem byla nemocná a časté tulení prostě nebylo možné kvůli hrozící recidivě. Už z minula jsem věděla, že stačí jeden pokus přesně načasovaný před ovulkou. Takže jsem tomu i teď věřila a prostě jsem se netulila a nebála se, že něco prošvihnu a čekala jsem.

Někdo ovulku nepozná, já si uvědomuju, že jsem měla to štěstí jí poznat vždycky a ovu testy byly taktéž vždycky krásně pozitivní. A taky chápu, že spousta holek má problémy s cykly jako takovými atd. A těm já nemám co říkat.. A pak jsou typy lidí, co to nechávají náhodě, nic nesledují a tulí se dle chuti a jendou to vyjde.
27. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kemi: my třeba se tulíme hodně i před ovu, protože prostě máme chut :slight_smile: ted je otázka jestli fakt není lepší vydržet a zkusit to až v den pozitivního testu, no to je něco takovýhle plánování :grinning:
27. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko, tak to plánování je na palici, to určitě. Ale zas když to hodíš za hlavu a prostě si počkáš na ty příznaky (měkký čípek, hleník, bolesti, pozitivní ovu test, příp. folikulometrie), tak nic neprošvihneš, to se neboj. Spší jde o to, zda vydržíš čekat, když je chuť :grinning: :grinning: A zda ovulku poznáš, protože někdo nijak extra viditelné příznaky třeba nemá, to bude individi..
27. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se chystám po MS na gyndu, tak doufám, že mi třeba řekne přibližně ovu a ještě si koupím testíky pro jistotu. Manžel bude mít v lednu narozeniny, tak by to bylo krásný :dizzy_face:
27. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak cekam do 13 hodiny na vysledky ty toxoplazmozy, jsem uplne hotova, druhy den mam migranu, je mi zle jako na zacatku tehu, proste mam pocit na prd......vse to beru jako priznaky ty toxo..proste totalne mimo!!! :pensive:
27. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se těším, až dorazí manža z práce, abych mu to oznámila :slight_smile: Teď jsme se vrátili z nákupu, půjdu uvařit polévku, nakrmím Toma a šoupnu ho do postýlky, už je protivnej.

Peprliku, to bude ok.

Snad bude mimi ok, jsem z toho mimo :dizzy_face:
27. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nemůžu pomalu psát jak držím peprlíkovi palečky!
27. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky jsi zlaticko, za chvili tam jdu volat....jsem na nervy....
27. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peprliku, taky držím, určitě to dopadne dobře!
27. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peprliku, nebuď, bude to ok :wink:
27. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mě se zdá, že se mi MS rozjíždí.. po 23 dnech, to je dobrý co? :angry:
27. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, nějakej krátkej cyklus, ne? víš, kdy byla ovulka?
27. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku, ještě chvilka a budeš v klidu :wink:
hanul, to je krátký.. já jednou měla 21 dní cyklus, ale pak už to zas bylo dobrý.
27. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlíku, tak jak? Je všechno v pořádku? Určitě je, mrňousek je bojovník :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky ovu nevím přesně, ale bolesti jsem měla tak 13 DC, ale to je blbost aby už ted přišla MS ne? No jsem zvědavá co mi na to řekne Dr. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by vážně chtělo zajít za doktorem, ta LF by byla u tebe jen 10 dnů, to mi přijde málo, ale já nejsem znalec :confused:
27. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po vysazení jsem měla 28, 27 takže cykly v pohodě a ted tohle, ale je pravda, že než jsem začala brát HA, tak jsem měla taky kratší cykly, ale žádný špinění apod. Holky poradte, na který DC se mám k Mudr. objednat?
27. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych řekla mezi 10 - 15. DC
27. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě nevím, jestli ne třeba dřív, aby viděl, kdy je ovulka (jestli teda vůbec je), ale podle pozitivního ovu testu minulý cyklus byla (15 DC), holky fakt mě klepne!
27. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm.. jak píše iris :wink: já teď byla 12 DC, ačkoliv jsem myslela, že do 15 DC času dost :sweat_smile: Při 27denním cyklu bych čekala ovulku cca 14, 15 DC.
27. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíte že by to mohlo být tím, že vždycky do ovu piju kontryhelový čaj?
27. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko mě dr řekla, že mě chce v únoru vidět 11 DC, ten duphaston beru 15 - 24 DC......ale teď si myslím, že ovulka byla 10 DC, takže se objednám asi na 10. DC.....lepší dřív než dýl, po ovu už tam nic neuvidí, ale třeba ten 10 uvidí folíka 16 mm víš?? :wink:

ale jestli ty máš ovulku 15 DC, tak máš fakt tu krátkou lut. fázi, to se prodlužuje tím progesteronem, aby byla aspoň 12 dní :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těma bylinkama nevím no, já jsem brala femigard, ale přišlo mi, že po něm nechodí ms vůbec........tak teď beru jen ten femibion 800 a ms přišla sama......ono asi taky záleží na tom, jaký problém fakt máš, že ty bylinky nepůsobí na každýho a na každý problém stejně....
27. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je ten peprlík :angry:
27. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak nějak muci.. jen ta ovulka může být každý měsíc jinak - např. u mě teď byla 21 DC, 21 DC, 16 DC, 17 DC, 14 DC - resp. v tyto dny byl pozitivní ovu test. A lut. fáze byla taková, že MS jsem vždy mohla čekat za 13 dní, takže podle toho jsem měla cykly 27 - 34 dní :wink:
27. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
keminku přesně tak by to mělo být, ovu může být kdykoliv ale ta fáze po tom by měla být stejná a min. 12 dní :wink:

holky z nás už začínají být nějaký odbornice co?? :grinning:

mě tak trochu pobolívá břicho jako na ms, dneska jsem 9 dpo a 19 dc, tak jsem teda zvědavá, co by to tak mohlo být...... :wink:......... doufám jen že nezačnu zase špinit, to by mi hráblo :frowning2:
27. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, jsme fakt dobrý :sunglasses: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dokonce myslela, že min. 10, ale jen proto, že to všude psali, i když se mi to zdálo taky málo.. :unamused:
27. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :slight_smile: V pondělí se objednám, chci vědět na čem jsem a jestli z toho snažení vůbec může něco být. Jste fakt odbornice :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, už půl druhý...
27. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek