• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
teda, vypada to nadejne, koukejte na tabulku, skore je vyrovnane :grinning: (teda lussyn nejak zase nejak mlci :sweat_smile: kdo vi kde v tabulce je :wink: ) Snazilek uz ted bude ubyvat co holky?
28. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pak jsou varianty
ovulka např. v pondělí

1. tulení obden
a) v sobotu a v pondělí (záleží, kolik je hodin)
b) v neděli (den před ovu) a v úterý (na to bych nesázela)
2. počkat na pozitivní ovu test
v neděli a v pondělí (den před ovu a v den ovu)

Jako nic víc mě fakt nenapadá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale to vás snad napadlo taky ne :grinning: a víc opravdu nevím, jen jsem si přečetla jedny jediný stránky a na sobě pozorovala výše uvedené, ale je to individi, takže já nemůžu nic moc radit.. Jen vím, že není třeba po sobě hopsat jak králíci, když je čípek zavřený a nedělat ze spermií supermany, co přežijou mnoho dní. Čípek je otevřený nejvíc 2 dny, spermie oplodní vajíčko do 24-48 hod. Já nic víc ale nevím holky... :sweat_smile:
28. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kemi, hledat to nemusíš, myslím, že jsem tvoje příspěvky četla celkem poctivě :wink: Ono někdy je lepší radši ani nevědět :wink: Mám dnes nějakou pozitivní náladu, věřím, že to konečně vyjde :dizzy_face: Ovulka byla odhaduju tak včera nebo dnes a to jsme si pojistili. Můžu taky říct - i když se u toho červenám, že bych byla schopná ovulku poznat i po tulení. Je doba, kdy to ze mě všechno teče hned ven. A pak jsou dny, kdy to prostě ten čípek všechno spotřebuje :sweat_smile: No a dnes je právě to druhé... :grinning:
28. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, tady ještě různý fotky ovu testů.. nebo si projeď i alba na koni
http://www.peeonastick.com/opkodyssey.html

A dejte si to třeba do oblíbenejch nebo uložte přes interní poštu. :grinning: :grinning: Protože já někdy nechci na koníka chodit, deptaj mě i názvy témat.. :unamused:
28. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, pozdě, už jsem to našla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keminek, hm, tak já teda takhle výrazně silnější čárku neměla, ale taky myslím, že je to tím, že jsem se k testování dostala vždy až po 5. hodině a taky se snažím dodržovat pitný režim. kusím vyfotit ty svoje zázrady a dát do albíčka... Ale asi to chvilku potrvá. :slight_smile:
28. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, jo je lepší nic nevědět, ale to jsem si mohla říkat minule a ne když už lezu na koně a stejně kde co čtu a řeším to...

To je jako kdyby někomu píchli vyvolávačku na ovulaci a oni si řekli, že se budou tulit podle nálady (a že teď zrovna náladu nemaj.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) nebo obden.. :sweat_smile: že tomu nechají volný průběh a nebudou na to myslet :sweat_smile: :sweat_smile:
Protože LH je taky taková vyvolávačka :wink:
28. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, já viděla i alba, kde ta testovací byla jen skoro stejně silná a byl to pozitivní výsledek. Ale já mám to typický.. silnější než kontrolní.
28. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A běžné stresy na tohle nemají vliv. Minule jsem se dost stresovala pracovně a málo jsem spala, měla jsem stavy přepracování. A konkrétně tento cyklus jsem z toho už měla nerva, myslela na otěhotnění při ovu a potom furt a fakt až moc. Pokud není extra stres, který zastaví ovulku, tak netřeba řešit, jestli se na to myslí nebo nemyslí a vyčítat si to :wink:
28. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No keminku, ten nas tulici tyden, to neeeee jako ze bychom delali ze spermii supermany :angry: my se netulime obvykle celkem moc, tak 2x kolem ovulace a pak jak to vyjde, ale kralici nejsme :grinning: Jsme v tomhle spis podprumerne aktivni... Ale ted chceme oslavit ten novy bytecek, no a zrovna se to seslo s ovulkou :slight_smile: Nejak jsme ted dospeli do stadia, kdy na to mame zase chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snazime se s prestavkami 5 let, a byly doby, kdy jsme na to uz nemeli ani pomysleni, coz je zla varianta. Ted jsme tak nejak pred par mesici mavli rukou a navic se nam ted tech pozitivnich veci seslo konecne trochu vic (lepsi prace, bytecek...), tak jsme trochu prestali truchlit nad tim, co bylo :slight_smile:
28. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne jak pises, stres to cele totalne rozhodi... a kdyz ma clovek stres jeste z dalsich veci (nejen z toho, ze dve carky nikde), tak je jasne, ze se nedari.
28. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslime pozitivne, a urcite dobre dopadnem. Pa holky, ja musim dnes taky do prace :frowning2:
28. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to tam...
Nám tulení vychází většinou přes víkend, protože v týdnu jsme oba tak utahaní, že nejde o chuti ani mluvit... :fearful: Ale víkendy - a obzvlášť neděle..... :dizzy_face:
28. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, tulte se i pro radost.. :wink: :grinning:

pro otěhotnění ale stačí jedno tulení před ovu nebo pojistit v den ovu

Nechtěla bych po spermiích, aby 5 dní před ovu propluly lepidlem skrz zavřený čípek k vajíčku, které je ještě ve vaječníku :sweat_smile: Navíc pokud by to bylo denně nebo dokonce 2x denně :sweat_smile:
Prostě spermie oplodní vajíčko do 24-48 hodin, a to prý tak do (kolem) 12 hodin od okamžiku, kdy opustí vajčeník. Čípek otevřený, hlen nelepí. Ostatní tulení je pro radost.

vodni, jasně.. je lepší mít dobrou náladu :wink:

Ale já to myslela tak, že si není třeba lámat hlavu se stresem, protože u obou dětí jsem otěhotněla ve stresu (1x pracovní, 1x těhotnící) :wink: :grinning:
28. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, ono se to u nás nakonec vytříbilo, páč se mě manžel před tchýní zastal, takže ona mlčí a taky se snaží. :grinning:
28. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, tohle jsou podle mého negativní výsledky. Někdy se stane, že jeden den je ta čárka vidět více než další den, záleží i na kocentraci moči.
Pozitivní čárka nabíhá hned a rychle sílí.
Ono se to ukáže ze dne na den.
Někdy je to tak, že čárka je vidět málo, pak více, ale furt je negativní a pak třeba den před pozitivním výsledkem člověk vychytá okamžik, kdy je ta čárka výraznější a napovídá, že další den je pozitivní test. Takhle já to měla minule ráno. Nebyla jsem si jistá, zda už to náhodou není ten pozitivní výsledek. Ale nebyl, protože odpoledne byla zas slabší. Pozitivní byl až druhý den.

Jindy den před není poznat nic, čárka je prostě slabší a nevypadá, že by sílila. A najednou druhý den je tam tlustice. Takhle jsem to měla většinou..

Ale nemůžu mluvit za všechny.. viděla jsem testy, kde byla fakt skoro stejně silná jako kontrolní, byť byla malinko slabší. To je u mě negativní výsledek, který hlásí, že pozitivní test bude druhý den.

Koukni ještě na ten odkaz, co jsem ho dneska dávala. Tam jsou vidět jasně pozitivní testy (níže na stránce).
28. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha už vidím LISTOPAD..
tak tady je vidět, že se něco blíží, takže zítra až během pár dní by se pozitivní výsledek měl dostavit. Může to klidně trvat 4 dny..
28. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale klidně už zítra.. :wink: vypadá to pěkně.. :slight_smile:
(k tomu prvnímu příspěvku.. tam jsem koukala na říjen, listopad tam ještě nebyl)
28. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
je dobré vychytat ten pozitivní výsledek a zjistit, jak u tebe bude ta čárka silná. Pak už stačí se tulit v den pozitivního testu, den po, příp. 2 dny před :wink: A stačí po 24 hod.
28. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris.. doobrý!! :sunglasses: překonal se a postavil se vlastní máti.. :wink:
28. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě když je ten test pozitivní, tak stačí ty 2 hodinky teda nepít no.. ale na nějakou extra koncentraci jsem dbát nemusela.. klidně i celkem ředěný vzorek.. a stejně to nabíhalo hned.. Když to ještě pozitivní není, tak je znát v kolik se to odebere, jak je to ředěný... Ale když toho LH je hodně, tak se na to tolik koukat nemusí. Ale řídila bych se návodem :wink:
Tady jeden celkem slušný návod
http://www.pearshealthcyber.cz/doc/SERATEC_LH_max_PIL_CZ.pdf
návody na těch levných, co jsem je kupovala, jsou dost stručné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás po dlouhé době aspoň pozdravit. V úterý jdeme na potvrzení srdíčka, tak nám držte palce. Už teď jsem nervózní.
28. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, že to píšu na etapy a tak nejednotně :confounded: Ale nemůžu se soustředit, furt od toho odbíhám a to je naštěstí malý u babičky.. Potřebovala bych funkci editace příspěvku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jajkaz, ten testík je hezký. U mě by to byl negativní výsledek a pozitivní bych čekala někdy teď. Ale nemůžu to zobecňovat, protože jsem viděla album, kde ten testík byl stejný jako tenhle tvůj páteční a byl určitě pozitivní, jelikož miminko se povedlo. :wink: Udělej si dneska testík třeba kolem poledne, ať to víš hned. Z toho pak uvidíš, jak se ta čárka ukazuje tobě. Testovala bych ještě pár dní, kdyby nebyl pozitivní a pak bych se rozhodla, zda takhle páteční čárka byla pozitivní nebo ne. U většiny je sice pozitivní test takový, že testovací je minimálně stejně silná, ale jak jsem psala, nemusí to být pravidlo :wink:

Pěkný den všem :slight_smile:
28. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakaz, tak já měla dvakrát takový slabý test a byl z toho vždy bohužel mikropotrat. Teď napotřetí byl testik konečně silnější a vyšlo to. Tak uvidíš. Ono je to u každého jinak. Známá byla třeba těhotná, dělala si testy a nic a to byla už v 8tt a žádný // neměla.
28. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Koniku, tak jak se daří? Tohle je ovu testík :wink: Zapomněla jsem to tam připsat :slight_smile: Nervózní nebuď, to nepomůže :wink: Těš se, až toho vašeho budulínka uvidíš na utz :grinning:
28. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahá, já myslela, že je to těhu testík. Tak to pardón. To vím, že to nepomůže, ale člověk prostě nervózní být musí. Teď je všude kolem tolik potratů. To já bych asi nezvládla, moc se toho bojím.
28. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakaz, tak ten dnešní test vypadá móc dobře :wink:
28. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kemínku - koukej :grinning: myslím, že teď je to stopro :grinning:

Koniku, já moc dobře vím, že obavy z hlavy nevymažeš. Jak já budu šílet, až se nám opravdu zadaří... Ale ta radost musí být opravdu silnější :wink: Já mám dnes nějak pozitivní náladu :sunglasses: Kéž by mi to vydrželo :grinning: Ale třeba se mi tu podaří nakazit i ostatní :grinning:
28. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už aby takhle vypadal i ten těhu :wink:
28. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já když jsem zjistila ty //, tak jsem okamžitě volala kamarádce, potřebovala jsem to někomu říct. Měla jsem tak roztřesený hlas, že mi vůbec nerozuměla. Brečela jsem štěstím, bylo to krásný. Pak když mi to potvrdil i doktor, tak to bylo fakt super. Ale člověk má pořád strach, aby bylo vše jak má být. Ale to je asi normální. Pokud bude vše OK, tak už dostaneme těhu průkajdu. Nemůžu se dočkat, na druhou stranu se bojím.
28. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek