• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
alienka: dnes plánuji taky nákupy. rozhodně ten masakr nenávidím a nevykledávám, ale scháním vánoční dekoraci a ta se prodává jen v tuto dobu. děs... už se těšíaž to bude zamnou...
to je divné, že krvácíš u prostřed cyklu... možná by to chtělo klid, žádný stres a schon, ale to v obchodě nejde... drž se...
29. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mám potom vzšetření průchodnosti, měla bych bejt v klidu no, ale tady to moc nejde :frowning2: ale bolesti už moc nemám tak to je asi normální
29. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to ti vyšetření dopadlo? přiznám se, že jsem nedočítala co jste psali od té doby co jsem tu nebyla... :unamused:
29. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
29. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Sima.
Jak se máš?Jak se cítíš?
29. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dopadlo to dobře, mám je průchodný, tak tím že je mám ted profouknutý tak mi na dbva měsíce dr. nasadí hormony a uvidíme co z toho bude :slight_smile:
ale nic příjemnýho to nebylo :frowning2:
29. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka:tak hlavně, že je máš průchodný, a profouknutý, teď se můžete snažit o sto šest. snad se to už povede a budeš brzo těhu. držím pěstičky...
29. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka:já mám teď taky na dva měsíce léky, ale na podporu ovu, vaječníky nechtějí fungovat jak by měli. po dobrání léků musím na kontrolu a bude následovat nějaké další řešení(teda pokud nebudu třeba už těhu - kéž bych byla .... :wink:
29. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tenhle měsíc nesmíme, kvůli ozáření a asi i infekci případný takže až od příště
29. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj... takže prosinec/leden je váš.... určitě se to povede.... :wink:
29. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj citim se dobre. Sice jsem vcera trosku citila bricho ale to bylo tim ze jsem tahala Julu jinak se citim OK. Vubec si nepripoustim ze jsem tehotna krom toho ze me obcas zapali bradavky vebec nevim ze jsem tehule.

Zadny navaly na zvraceni nic takoveho. Ani jsem to nemela u Julci.

Takze ja jsem OK.

Jasny ze me to za den proleti hlavou ze jsem tehule a tak jediny co se zmenilo ze jsem si vcera na oslave nedala piti. Teda symbolicky jsem si dala na dno aby se nereklo a to bylo vsechno.

Vsichni na me cuceli co je proc nepije byli tady od manzela rodice tak jim to rekl ze nemuzu ze cekame na srpen mimino tak byli radi.

Vsichni okolo me z toho maji vetsi radost nez ja :sweat_smile: :grinning:

Ani u Julci doku me nevyskocilo bricho jsem si ani poradne neuvedomovala ze jsem tehotna krom toho ze jsem chodila na prohlidky k Dr.

Do 5mesice by na me nikdo nepozanl ze jsem tehotna a doufam ze to tak bude i u Julci nez si kupovat spoustu novej hadru tak je pak lepsi to odchodit par mesicu v necem pohodlnym kdyz to cekame na srpen tak snad to tak vyjde.

Od 6 mesice jsem byla jak kdybych cekala dvojcata.

Ja vlastne ani nevim kolik tech miminek cekame. Protoze Dr. rikal kdyz jsem tam byla v patek ze jsem 4+1 ze je brzo ze tak za 2 tydny aby bylo neco videt tak jsem sama zvedava co me rekne.

Jenom ne dvojcata to bych asi sla do kolen uplne.
29. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima: co by jsi nadělala, kdyby tam byli dvě mimča... nic... max. by jsi byla v šoku a byla by jsi ráda... vždy se to dá nějak zvládnout, jen si musíme věřit... :wink: pak nám musíš napsat jak sjte na UTZ dopadly... určitě bude vše OK.
Je fajn, že netrpíš žádnýma těhotenskýma nevolnostma....
29. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielo...takže si dostala clostyl asi ne? já taky :slight_smile: no a tobě taky hodně štěstíčka :slight_smile:
simo....tobě dodatečně gratuluju k těhu :slight_smile:
29. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka:jj... dostala.... :grinning: Tak si pak musíme naspat jak to s námi vypadá... to vyjde... musí..... :slight_smile:
29. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já už clostyl brala několikrát takže vím co mě čeká :slight_smile:
29. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já poprvé...
29. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíš :( třeba budeš patřit mezi ty štastné kterým stačí jen jedno balení, i takové znám :wink: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ten první smajlík měl bejt veselej a ne smutnej :slight_smile: :grinning:
29. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, dani.. ať ten clostyl nemusíte brát dlouho :wink: :slight_smile: :slight_smile:

indri... tak tak..v den testu a den po testu nebo den před testem (ale to je náhoda, to se nedá jistě vědět, i když ta čárka může trochu sílit - viz jajkaz album :grinning:). Takhle to měla sima, jak sem teď dala odkaz na ten svůj graf, tak jestli to nepletu, tak se tulili jeden den před pozitivním testem a jeden den po pozitivním ovu testu. Většinou je ovulka den po pozitivním testu, ojediněle může být i ten den.. Nejlepší je tulit se den, příp. 2 dny před ovu a v den ovu.

Tak co se divíš simo? :grinning: A na miminko se těš, vždyť sis ho celou dobu tak přála, ovu testy dělala (teď taky asi, když máš na tom grafu to +), BT měřila, čekala, že nedostaneš MS.. bylo tadypár takových napínavých dní, cos furt psala, že neklesá a neklesá.. Teď už mimčo máš, tak neměj dvojaké pocity a těš se na něj :wink: :slight_smile:
29. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj keminku :slight_smile:
29. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
i na folikulometrii jsi byla :wink: :grinning:
29. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my měli včera sraz od základky po 15 letech, to jsem se nasmála, bylo to super :grinning: Tomášek akorát spí , jsme u našich, páč včera hlídali a manža pro nás přijede až večer, ještě bude odpoledne dělat dříví.
29. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ali :slight_smile:
29. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, taky ne dvojčátka, bude mi stačit jedno zdravé mimi :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se tak těším na zítra na volno, budu se snažit nic nedělat ale jak se znám tak to nevydržím :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali a co teda budeš dělat :grinning: já dneska odpočívám u našich a zítra tas budu vařit a uklízet a péct cukroví :slight_smile:
29. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já si myslím že jestli otěhotním teda někdy, a jestli po clostylu, tak se můžu rovnou připravit na dvojčata, máme je v rodu, a jaksi je prej na mě řada :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
otěhotníš... a budeš to mít odbyté naráz, rovnou dvě :wink:
29. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jako tradičně, musim hedvábí udělat, zažehlit pár hotovejch věcí a vyrobit nové kousky, no pak na nákup a připravit těsta na cukroví páč v úterý budeme péct u mě cukroví s kamarádkama :wink:
29. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, hromadná akce :grinning: já peču sama
29. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek