Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
sima2
29. lis 2009
Nespiiii
andrea110409
29. lis 2009
Ahoj holky 😉 moc moc gratuluju těhulkám a přeji jim aby se s těhu co nejdřív popasovaly a byly opravdu šťastný 🙂
jajkaz
29. lis 2009
Ahojky,
takže, ten včerejší tulení a 🙂 pozitivní ovu testík jsme dnes ráno ještě pojistili krásným miláčkováním a teď vydržet tu zvědavost tak dlouho..... 😉
alienka24
29. lis 2009
ahoj holky, tak já mám za chvíli padla, a doma asi taky padnu, mám toho teda plný zuby a není mi vůbec dobře 😞
andrea110409
29. lis 2009
Alienka: to tě zlobí to tělíčko po zákroku a nebo je to dobré ?
alienka24
29. lis 2009
no asi ten blázinec tady a 12hodin na nohou mi moc nepomohlo a bolí mě to a slabě krvácím 😞 ale myslím že kdyzž budu zítra v klidu že to bude dobrý
andrea110409
29. lis 2009
jojo asi to bude chtit naprostej klid prece jen to pro telo asi neni nic moc zazitek
alienka24
29. lis 2009
no naprostej klid já nevydržím, ale klidnější režim než tady dodržím určitě, no ale teploty nemám takže to bude fakt jen z námahy a únavy
andrea110409
29. lis 2009
co je valstne zaverem toho vysetreni ? Jsi v poradku ?
alienka24
29. lis 2009
jo vejcovody mám průchodné takže bzch měla být schopná otěhotnět přirozeně, pokud bude ovulace, spermije ted mají profouknutou cestu k místu určení, no pokud není problém v imunologii, ale ted mi nasadí na dva měsíce clostyl a pak se uvidí
andrea110409
29. lis 2009
to jsou desive procedury 😞 Budu drzet moc pesticky aby to vsechno dobre dopadlo 😉
Budeš malovat ?
alienka24
29. lis 2009
http://picasaweb.google.com/Terez11111111/Povla...

a následující 🙂

už to nejsou jen povlaky 🙂
miky
30. lis 2009
Ahoj holky, přeji krásné ráno po víkendu. Včera jsme si večer udělali k véče jenom hranolky s tatarkou, já se tak naprala, že mi bylo až špatně 😃
hanulka_86
30. lis 2009
Ahoj holky, tak dneska dorazila mrcha 😞 Až někdo budete dělat dnešní tabulku, tak mě prosím hodtě dolů, 1DC, 5 snažení, poslední c. 26 dní. Díky
hanulka_86
30. lis 2009
Jinak Simo gratuluju 😉
sima2
30. lis 2009
Ahoj holky krasne pondeli. Dnes jsem se rano zmerila jen a jen pro vas holky moje abych vam sem mohla supnout ten muj graf a on to tak krasne vsechno doplnil. Myslim ten odhat ovulace atd.

http://www.fertilityfriend.com/home/294a44

Tak tohle je jen a jen pro vas devcata 😉

Preji hodne uspechu.
sima2
30. lis 2009
Hanulko dekuji je to mile. Dnes nebo zitra budu volat k Dr. ze si to necham at me objedna do poradny :-N
sima2
30. lis 2009
Alienko jinak fakt delas moc krasny veci. Mela by ses prezentovat i jinde aby te bylo vic videt kdyz delas tak krasny kousky. Vis co by bylo super. Udelat nejakou prezentaci nebo vystavu v nejakym kadernictvi kam chodi spousta zen a tohle je primo pro ne pro damy ktery rady utrati penize v kadernictvi a jeste si udelaji radost necim krasnym.

Myslim to vazne to je obchodi strategii sloucit prijemne s uzitecnym. Zkus to a uvidis ze to vyjde 😉

Radim ti dobre jak jinak kocko.
mucipuci
30. lis 2009
Čaute holky, je tu někdo??? 🙂
hanulka_86
30. lis 2009
ahoj Muci, já jsem tady 😉
mucipuci
30. lis 2009
ahojda hanulko, tak jak se máš po víkendu??? koukám že dorazila mrška coo??? to je škoda, ale zase dobře, že ti aspoň přišla nee?? 🙂
iris
30. lis 2009
Ahojky, já jsem tu, ale za chvíli půjdeme venčit psa 😉 Hodila jsem ještě dva testíky do alba 😃
hanulka_86
30. lis 2009
Muci jsem ráda že přišla, protože včera už to špinění zase skoro zmizelo, takže ve mě začal hlodat červíček, co kdyby náhodou a ono ne. Ale alespon se už můžu objednat na tu gyndu. A co ty, kolikátý jsi DC? 😉
mucipuci
30. lis 2009
hanulko já jsem dneska 22 DC a 12 DPO, no ale je mi tak nějak jasný, jak to dopadne...... :-| ale tak hlavně aby přišla mrcha, zítra testnu, vysadím ten duphaston a budu čekat a čekat na mršku......

ale asi začnu měřit bt, teď jsem to tři dny zkoušela, tak po ms na to asi vlítnu...... 😉
iris
30. lis 2009
muci, 12. DPO? to jsem zvědavá, jestli tam nejdeš //
hanulka_86
30. lis 2009
třeba přeci jenom nepřijde 😉 já jsem na měření BT moc líná 😃 ale už mám nakoupený ovu testy a budu poctivě testovat! Tak třeba nám to vyjde příště x-)
mucipuci
30. lis 2009
iris to já jsem taky zvědavá, ale příznaky asi žádný nemám, tak jsem s tím taková smířená 8-(
ale ty tvoje čárky jsou krásný teda, závidííííím x-)

hanulko ovu testy jsem už taky zkoušela, ale přijde mi, že to hrozně leze do peněz, takže jsem s tím přestala........to měření je zadarmo, tak to zkusím 😉

jsem blpka, jsem měřila jen teď 3 dny a měla jsem 36,7.....no jak jsem koukala, někdo má takovýhle teploty v těhu a pro někoho jsou moc nízký......škoda že jsem neměřila od zač. cyklu no 😉
hanulka_86
30. lis 2009
ještě není nic ztraceno 😉 jak douhý máš cykly? ty ovu testy jsou dražší, ale kolikrát si říkám, že si člověk koupí něco co vůbec nepotřebuje, a tohle si myslím je alepson k něčemu dobrý, ale pokud by se nám nedařilo dlouho, tak s tím taky přestanu :-p
mucipuci
30. lis 2009
hanulko no moje cykly jsou zatím takový nijaký no......ten minulej byl teda asi 28, ale na začátku bylo místo ms jen špinění........
ty ovutesty já zkoušela asi 2 cykly, jenže bylo léto a já nevydržela moc dlouho nepít, takže to bylo vždycky zředěný a negativní, tak mě to moc nebavilo 🙂
hanulka_86
30. lis 2009
muci u těch ovu testů je blbý to, když máš ovu každý měsíc jinak, to jich potom vypleskáš moc 😃 ale jinak já je budu dělat kvůli tomu kdyby ovu byla ve dnech, kdy bude mít manža odpolední, to bysme pak prošvihli :-N

Začni psát odpověď...

Odešli