• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Nespiiii
29. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: moc moc gratuluju těhulkám a přeji jim aby se s těhu co nejdřív popasovaly a byly opravdu šťastný :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
takže, ten včerejší tulení a :slight_smile: pozitivní ovu testík jsme dnes ráno ještě pojistili krásným miláčkováním a teď vydržet tu zvědavost tak dlouho..... :wink:
29. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já mám za chvíli padla, a doma asi taky padnu, mám toho teda plný zuby a není mi vůbec dobře :frowning2:
29. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienka: to tě zlobí to tělíčko po zákroku a nebo je to dobré ?
29. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi ten blázinec tady a 12hodin na nohou mi moc nepomohlo a bolí mě to a slabě krvácím :frowning2: ale myslím že kdyzž budu zítra v klidu že to bude dobrý
29. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo asi to bude chtit naprostej klid prece jen to pro telo asi neni nic moc zazitek
29. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no naprostej klid já nevydržím, ale klidnější režim než tady dodržím určitě, no ale teploty nemám takže to bude fakt jen z námahy a únavy
29. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je valstne zaverem toho vysetreni ? Jsi v poradku ?
29. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vejcovody mám průchodné takže bzch měla být schopná otěhotnět přirozeně, pokud bude ovulace, spermije ted mají profouknutou cestu k místu určení, no pokud není problém v imunologii, ale ted mi nasadí na dva měsíce clostyl a pak se uvidí
29. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou desive procedury :frowning2: Budu drzet moc pesticky aby to vsechno dobre dopadlo :wink:
Budeš malovat ?
29. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji krásné ráno po víkendu. Včera jsme si večer udělali k véče jenom hranolky s tatarkou, já se tak naprala, že mi bylo až špatně :grinning:
30. lis 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska dorazila mrcha :frowning2: Až někdo budete dělat dnešní tabulku, tak mě prosím hodtě dolů, 1DC, 5 snažení, poslední c. 26 dní. Díky
30. lis 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Simo gratuluju :wink:
30. lis 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky krasne pondeli. Dnes jsem se rano zmerila jen a jen pro vas holky moje abych vam sem mohla supnout ten muj graf a on to tak krasne vsechno doplnil. Myslim ten odhat ovulace atd.

http://www.fertilityfriend.com/home/294a44

Tak tohle je jen a jen pro vas devcata :wink:

Preji hodne uspechu.
30. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko dekuji je to mile. Dnes nebo zitra budu volat k Dr. ze si to necham at me objedna do poradny :sweat_smile:
30. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko jinak fakt delas moc krasny veci. Mela by ses prezentovat i jinde aby te bylo vic videt kdyz delas tak krasny kousky. Vis co by bylo super. Udelat nejakou prezentaci nebo vystavu v nejakym kadernictvi kam chodi spousta zen a tohle je primo pro ne pro damy ktery rady utrati penize v kadernictvi a jeste si udelaji radost necim krasnym.

Myslim to vazne to je obchodi strategii sloucit prijemne s uzitecnym. Zkus to a uvidis ze to vyjde :wink:

Radim ti dobre jak jinak kocko.
30. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute holky, je tu někdo??? :slight_smile:
30. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Muci, já jsem tady :wink:
30. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda hanulko, tak jak se máš po víkendu??? koukám že dorazila mrška coo??? to je škoda, ale zase dobře, že ti aspoň přišla nee?? :slight_smile:
30. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem tu, ale za chvíli půjdeme venčit psa :wink: Hodila jsem ještě dva testíky do alba :grinning:
30. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muci jsem ráda že přišla, protože včera už to špinění zase skoro zmizelo, takže ve mě začal hlodat červíček, co kdyby náhodou a ono ne. Ale alespon se už můžu objednat na tu gyndu. A co ty, kolikátý jsi DC? :wink:
30. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko já jsem dneska 22 DC a 12 DPO, no ale je mi tak nějak jasný, jak to dopadne...... :unamused: ale tak hlavně aby přišla mrcha, zítra testnu, vysadím ten duphaston a budu čekat a čekat na mršku......

ale asi začnu měřit bt, teď jsem to tři dny zkoušela, tak po ms na to asi vlítnu...... :wink:
30. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, 12. DPO? to jsem zvědavá, jestli tam nejdeš //
30. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba přeci jenom nepřijde :wink: já jsem na měření BT moc líná :grinning: ale už mám nakoupený ovu testy a budu poctivě testovat! Tak třeba nám to vyjde příště :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris to já jsem taky zvědavá, ale příznaky asi žádný nemám, tak jsem s tím taková smířená :rolling_eyes:
ale ty tvoje čárky jsou krásný teda, závidííííím :dizzy_face:

hanulko ovu testy jsem už taky zkoušela, ale přijde mi, že to hrozně leze do peněz, takže jsem s tím přestala........to měření je zadarmo, tak to zkusím :wink:

jsem blpka, jsem měřila jen teď 3 dny a měla jsem 36,7.....no jak jsem koukala, někdo má takovýhle teploty v těhu a pro někoho jsou moc nízký......škoda že jsem neměřila od zač. cyklu no :wink:
30. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě není nic ztraceno :wink: jak douhý máš cykly? ty ovu testy jsou dražší, ale kolikrát si říkám, že si člověk koupí něco co vůbec nepotřebuje, a tohle si myslím je alepson k něčemu dobrý, ale pokud by se nám nedařilo dlouho, tak s tím taky přestanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko no moje cykly jsou zatím takový nijaký no......ten minulej byl teda asi 28, ale na začátku bylo místo ms jen špinění........
ty ovutesty já zkoušela asi 2 cykly, jenže bylo léto a já nevydržela moc dlouho nepít, takže to bylo vždycky zředěný a negativní, tak mě to moc nebavilo :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci u těch ovu testů je blbý to, když máš ovu každý měsíc jinak, to jich potom vypleskáš moc :grinning: ale jinak já je budu dělat kvůli tomu kdyby ovu byla ve dnech, kdy bude mít manža odpolední, to bysme pak prošvihli :sweat_smile:
30. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek