• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
já se ke koupi ovu testů ani nedostala :grinning:
hanul, tak se pomilujte ráno, když bude mít odpolku :wink:
30. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no jenomže zase já ráno vstávám a to bych asi nebyla schopná :grinning: no uvidíme, třeba to vyjde zrovna hezky :wink: iris ty se máš, ty už to řešit nemusíš :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám zase v práci blázinec...... :slight_smile:

hanulko ráno je to nejlepší nee???? my někdy ještě oba skoro spíme a pak zase třeba ještě usneme, no a potom ani pořádně nevíme, jestli to fakt proběhlo...... :grinning:

holky já se tak strašně bojím, že to nevyjde...... :frowning2: včera se mi udělalo blbě po obědě, ale to proto, že jsem prase a hrozně jsem se nacpala :wink: kéž by to ale bylo kvůli mimískovi, chjo :confused:

iris ty si někdy sledovala čípek??? já vím že je to takový intimní :wink: ale jakej ho máš teď??? :grinning:
30. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci tak mě bylo blbě od žaludku už asi tejden, sice jsem nezvracela, ale bylo šoufl. tak jsem si už říkala, že to třeba fakt vyšlo, ale tyhle příznaky si asi člověk lehce vsugeruje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko to máš pravdu :wink: však říkám, že to bylo z toho, jak jsem se pekelně nacpala......škoda no :rolling_eyes:
30. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci třeba budeš překvapená :slight_smile: a když ne, tak příště určitě :wink: Já totiž spolíhám na to, že teď už to klapne :grinning:
30. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko dobrej přístup :slight_smile: akorát tohle já už si posledních pár měsíců taky říkám, akorát to pořád nějak nevychází...... :unamused:
30. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci ale ted už máš od Mudr. něco na to špinění, tak se třeba brzičko zadaří :wink: Nejdřív se holt musíme dát dokupy, aby jsme měli normální cykly a pak už jen doufat.. Je to opravdu někdy na hlavu :confounded:
30. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holky moje.
Tedááá to jsou krásné novinky, Símo Iris moc gratuluju kočky.Simčo uvidíš, že se to vyřeší a miminko vás znovu spojí, dobře jsi se rozhodla.Irčo, vidíš, já jsem ti to říkala, že to je tutovka, tak moc moc držím palce ať je všechno v nejlepším pořádku.
Muci, žádné příznaky mít vůbec nemusíš :wink: :slight_smile:tím se neřiď.
Hanulko, to je mi líto :frowning2:
Ali, holka šetři se a nezahrávej si, odpočívej a nabírej síly.
Peprlíku, tak hlavně, že to dopadlo takhle, uvidíš za dva měsíce, že už bude všechno o.k.Ale věřím, ti ,že ti to nahnalo strach.
30. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v létě ani nevěděla, že nějaký ovu testy existujou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Miminko jsem chtěla, tak jsem si zjistila několik věcí a dodržovala to. Nebylo dobré zmatkovat a tulit se moc často nebo až den po pozitivním testu, jak je v návodu (večer už je totiž pravděpodobně pozdě..) nebo 2 dny před pozitivním testem (3 dny před ovu), to už asi bylo zas moc dlouho předem. Vyplatí se ty testy určitě u něhoho, kdo má pravidelnou MS. Tím myslím tak týdenní rozdíly (např. 27 a 35 dní). Tam to do peněz tolik neleze, navíc pokud se dá vypozorovat ještě nějaký jiný příznak ovulky. Hlavně pokud člověk jinak vyhazuje peníze za úplný kraviny :wink:
Kdo má cykly přes 40 dní, tak jedině když si náhodou všimne nějakých příznaků, tak ovulku ověřit ovu testem, ale testování týden v kuse by se nevyplatilo.

Simo, podle BT bych řekla, žes ovulku měla ještě před tulením, jak to kleslo a pak vylezlo nahoru, ale podle ovu testu byla až pak a to jste jí trefili.
30. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda lussyn a kemínku :slight_smile:

holky já teď pádím na oběd, ale pak potřebuju s kemínkem probrat měření bt, jsem se rozhodla, že to příští cyklus zkusím :wink: páá zatím
30. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci dobrou chuť :slight_smile:
Ale tohle se mnou neprobírej, neb tomu nerozumím. BT jsem si neměřila - zdlouhavé, stresující a navíc v noci furt vstávám (k malému, na wc), takže jsem ji ani nemohla měřit, jelikož jsem nedodržovala potřebný klid. A věřím určitě víc těm ovu testům. Jenže chápu, že pro tebe je měření BT lepší a ovu testy bych měla koupený jen proto, abych je použila, kdybych si myslela, že budu mít ovulku. Dobrý jsou ty křivky na merenibt (řádek OPK je ovulační test, BD je tulení - AM dopoledne, PM odpoledne, X prostě ten den).
30. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kemi :slight_smile:
pro mě jsou zase na prd ty ovutesty asi, vždycky jsem si koupila 6 za 300 korun, ovulku mi to neukázalo ani jednou, tak mě to otrávilo, že 300 v pytli......
na to merenibt jsem koukala, jenže tam jsou ukázky grafů ve farnhaitech a ne v celsiech.....ale až budu mít chvilku tak na to pořádně kouknu a začnu :wink:
teď jsem tři dny měřila a nijak mě to nevadí, jen si na to ráno vzpomenout :grinning:
a jak se máš ty??? co mimčo, nezlobí???a příznaky nějaký jsou??? :wink:
30. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
na stupně jsem nekoukala, vždycky jen na příznaky ovu, tulení a den ovu :grinning:
jasně no.. ty bys musela vypláznout za ovu testy na víc dní než na týden. Jen bych je v tvém případě měla doma v šuplíku. Ty comfort jsou dobrý, jsou po 3 za 130,- :wink:
díky za optání, je mi víc špatně :wink: tak mám radost :sweat_smile: ale na zvracení to stále není :wink:
30. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
prsa vyrostly.. :grinning:
30. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kemi :wink:
mně zatím nevyrostly, tak z toho asi nic nebude....chjno :frowning2:
teď v prosinci budu jen měřit, ovu testy kdyžtak nakoupím až po novým roce, teď před vánocema chci utrácet za dárky a ne za počůraný papírky :grinning:
30. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muci, tak ty chceš začít měřit?Třeba to ani nebude potřeba :wink: ALe myslím, že je to pak hodně o psychyce. Pořád budeš měři a zkoumat a to si myslím není dobré.Jedna kamarádka co měří, tak ji podle měření ukázalo ovu a podle dr vůbec neovuluje, tak je to pak hodně na psychyku.ALe za zkoušku nic nedáš.Spíš většina holek co měřili a stále nic, se na to vyprdly a pak otěhotněly hned, protože na to přestaly myslet.Já věřím, že ti už MS nedorazí a ani měření nebude potřeba. :slight_smile:
Keminku a kdy ty se chystáš k dr?
30. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kemi, tak to jsme na tom stejně, pořád mi není tak pořádně "těhulkovsky" špatně, teda jako divně mi je skoro pořád (že bych nejradši zalezla do plechu a nevylézala), ale že by se mi chtělo zvracet to ne. Ale co se takových prsou týče, tak ty rostou nezadržitelnou rychlostí :grinning:
30. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn dík, sice si myslím, že ms dorazí a žádné // se konat nebudou, no ale naděje umírá poslední že jo :wink:

s tím měřením bt zase nevím, protože jsem se dočetla, že když užívám ten progesteron, tak ta křivka bude vždycky ovulační.........že ten progesteron vždycky zvedne teplotu, takže to měření je na prd......

tak nevím holky, asi to nechám být a uvidím, kdy se zadaří :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci ty jsi vlastně říkala, že budete mít v létě tu svatbu, tak bych to asi být tebou nechala na náhodě, kdy se zadaří :wink: Je určitě pravda, to co říká lussyn, že čím víc se sleduješ, tím víc na to budeš myslet a budeš vystresovaná. říkám to z vlastní zkušenosti..tenhle cyklus jsem si udělala 2 ovu testy, a pak jsem se na to vykašlala a řekla jsem si, že to nějak dopadne. Sice to nedopadlo na //, ale byla jsem celkem v klidu :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko je to fakt, že já teď taky nic nesledovala a jsem v klidu.....když jsem v létě dělala ty ovutesty, tak jsem byla pomalu na prášky, protože jsem pořád hlídala, abych před tím moc nepila, pak jsem testila, tam nic nevylezlo, tak depka a druhej den zase........
svatbu v létě budeme mít, tak se to snažím nechávat na náhodě, ale stejně, svatba se dá posunout a mimčo je pro mě přednější........prostě kdyby to teď vyšlo, tak tu svatbu ráááááááda posunu klidně za dva roky :wink:
30. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se s ovu testy nervovala jen poprvé, pak už jsem věděla, jak se u mě ovu projevuje a byla jsem po stránce testovací v klidu. Klid je dobrý obecně pro člověka, ale zas se nebojte, že pokud na to budete myslet, na to těhotnění, že tím něco zvořete.. Takhle to nefunguje. :wink:
30. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kemi, já myslím, že kdyby se těhotnělo podle toho, jak na to kdo myslí a nemyslí, tak by neotěhotněl nikdo......protože každej, kdo chce mimčo, na to někdy myslet musí a i po tom sexíku to podle mě každý musí proletět hlavou, že to možná vyšlo nebo nee.....
mě spíš vadili ty prachy, co jsem do toho nastrkala a vlastně na prd.....to si radši koupím listovku :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, no vždyť jo :wink: a taky ovu testy přeci nejsou jediná možnost jak otěhotnět.. :sweat_smile: to by nás nebylo už 7? mld.. :unamused:
a klidně si na těhotnění mysli, jak chceš. To bys musela mít mnohem větší nervy, aby měly vliv na pochody uvnitř těla. Jde jen o to, kde máš sama hranici únosnosti, kdy už je to moc, že se pak necítíš dobře. V ten moment to chce vytěsnit, nelézt na koně a tak.
30. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kemi to už mám taky za sebou, že jsem musela koně na chvíli vypustit, teď už je mi to nějak jedno, protože vím, že mi koník při těhotnění ani nepomůžu, ale ani neublíží :wink:
ono se to taky asi zlomilo tou svatbou, že je prostě kdyžtak místo mimča náhradní plán :wink: je to blbý takhle přemýšlet a psát o důležitých věcech, ale mě to pomáhá no :grinning:
30. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy, myslíte že můžu být těhu, i když nemám žádný příznaky??? to je stejně hrozný, už je to stejně daný, jestli těhu jsem nebo ne, ale já se tady div né modlím, abych byla......a přitom to už teď nezměním......
jojoooo, hrabe mi zase :wink:
30. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak opět i dnes toho mám nějak moc, no konečeně sem doma a půjdu si na chvíli lehnout asi, a večer budu připravovat těsta na cukroví na zítra :slight_smile:

jinak simo, děkuju za radu i pochvalu :slight_smile: a už mě to taky napadlo a mám to i domluvené že od nového roku budu mít svoje věci na kosmetice u své kosmetičky :slight_smile: a prezentovat se budu na vánočních trhách a adventních trhách, takže myslím že to prozatím stačí, přeci jen v tomhle plném nasazení nechci jet pořád, těším se až bude po 19.12. to si snad odpočinu
30. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muci já myslím, že klidně můžeš :slight_smile: ,vždyť jsi pár dní po ovulce a to se to vajíčko musí nejprve pořádně zavrtat a to mu taky chvíli trvá, ty příznaky přicházejí později, myslím až tak v době vynechání MS a i třeba později, mám doma takovou knížku a tam o příznacích mluví až od 6tt, takže podle příznaků se neřiď a MS nepřivolávej a říkej si, že už prostě jsi těhule, a basta.Jo?
Alienko, tak ty se chystáš péct?My začneme o víkendu, peču s mamkou a ségrou a už se na to taky těším.A ty se trochu šetři, vždyť jsi v jednom kole podle toho co tady píšeš. :frowning2:
30. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo zítra budeme péct s kolegynkama z práce, ve třech, uděláme si k tomu svařáka bude to prima, tak se těším :slight_smile:
30. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju moc, já už musím pádit, zítra tu nebudu, tak ve středu poreferuju :wink: mějte se a páááá m.
30. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek