• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Pro dnešek se loučím a přeji pěkný zbytek večera :wink:
6. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já dneska dostala čokoládu o kterou jsem si řekla. To by bylo fajn,ale koupil špatnej typ, kterej vůbec nejim a tak u nás nebylo veselo :unamused: :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak si představte že sem asi těhu :slight_smile: , v sobotu jsem si dělala test a byly tam // :slight_smile: . Zejtra nebo někdy sem hodím do albíčka testík. dneska nestíhám, sem pořád strašně unavená, a trošku mě bolí břicho a je mi tak trochu na zvracení. . A představte si, že mi to vyšlo uplne mimo plodny dny :wink: . Taky koukám že jste se přestěhovali, ale našla jsem vás, to je nejdůležitější. tak se mějte pááá
6. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska1089, tak to ti moc gratuluju :dizzy_face: Těhulky nám rychle přibývají.....jen tak dál.
6. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to tady pěkně nakažlivý tak snad se taky někdy nakazím, i když zrovna jsem ve fázi kdy si i říkám že mi to nevadí když se ještě pár měsíců nezadaří
6. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer holky.
Tak podle toho co počítám tak bych podle ovulace měla být 4tt+5d :dizzy_face: Tak snad už bude na utz ve čtvrtek vidět víc a snad i vyrosteme.... :wink: Aspoň v to doufám!! :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

beruska 1089: gratuluju !!!
6. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska1989: gratulace ke //..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jenom pro moje opáčko.
Těhotenství trvá 40tt a počítá se od prvního dne poslední MS? Tudíž mimi je de facto vždycky o nějaký týden mladší?
6. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak MS nikde ale přijde brzy :frowning2: :grinning: a hura do dalšího snažení nasleduje 19 snažení tak hurá a jinak gratuluji těhulce nové super jen tak dál holky uvdídíte zkončím tady poslední netěhulka :grinning: už jsem zvyklá ale hlavně at vám to vyjde a NESTRADATE JAKO JÁ :cry: MOCINKY VÁM TO PŘEJI VŠEM PÁ A DOBROU ZÍTRA RANNÍ TAK TO BUDE VZTAVANÍ :rolling_eyes:
6. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell2: jj, taky mám takový pocit, že mimi bude vždy o něco mladší!! Aspoň se tím uklidniji!! :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co jste dělaly, když jste uviděly //? Já si myslím, že i když se strašně těším, tak budu asi v pěkným šoku.
6. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell byla jsem štasná jako blecha fakt nevěděla jsem co dělat ale ukazali jse mi jen dva dny a pak nic tak štěstí přešlo rychle a čekam na MS nic jdu hají pá,pí
6. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky dobrou :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell2, já když viděla svoje první //, tak sem byla v šoku a trašně se mi třásli ruce a měla jsem slzi na krajíčku :dizzy_face:
7. zář 2009 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell2: já jsem zažila pěknej šok, protože sem to vůbec nečekala..
7. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
berusko, moc gratuluju! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jak jako mimo plodné dny? tys měla ovulku jindy než obvykle nebo jak?

elisko, jsi 4 týdny a 5 dní od početí (ovulace) nebo od PM?..

Podle PM bys pak byla na konci 6. tt. (po přičtení těch obecných dvou týdnů).
Jinak 4 + 5 je 5. týden, který trvá od 4+0 do 4+6.
7. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky gratuluji nové těhulce.

Mám dotaz na těhulky: Chci se zeptat, jestli některá z vás byla bez příznaků a do té doby, než nedostala menstruaci by ani neřekla, že může být těhotná. Jednoduše, jestli vždy před vynecháním menstruace musí mít žena nějaké příznaky? Dík za info holky.
7. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o:Od početí! :slight_smile:
7. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to zadala na koníka tak, že jsem k ovulce přičetla ty 2 týdny a zadala mu tam fiktivní poslední MS (tu pravou jsem měla několik týdnů předtím, jelikož se mi protáhl cyklus, podle tý se to počítat nedalo). Měla jsem spočítáno, jak dlouho jsem od početí a termín porodu podle početí a na koníka jsem tu poslední MS zadala tak, aby mi spočítal termín stejně. A malý se narodil přesně na den podle početí :grinning: :wink: To je nejpřesnější výpočet, ale protože maminky nemusejí znát datum ovu, tak se obecně bere ta poslední MS (i když to taky spousta maminek neví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ) a pak taky hlavně ultrazvuk, kterým si to doktor chce zjistit přesněji, jelikož každý nemá ovu přesně v půlce navíc 28denního cyklu.

Jestli jseš dneska 5 týdnů od početí, tak jseš v 7. tt.
7. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o: Tak to se sice na 7tt necítím, ale uvidíme, jak dopadneme na utz ve čtvrtek! :dizzy_face: Snad mimís bude růst tak jak má!! :dizzy_face:
7. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale jo jo.. když jseš 5 týdnů od početí, tak jseš prostě v 7. týdnu těhotenství :grinning:
miminko roste jak má určitě, jde jen o to mít dobře odhadnutou ovulku. je to šikovný miminko! :wink: :grinning:
7. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o: tak to jo.... To víš, já se v tom moc nevyznám!! :grinning: :grinning: :sweat_smile:
děkuju za rady!! :wink: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, no to jako není zač, v tom se totiž nevyzná skoro nikdo :grinning: :sweat_smile: pak je ještě složité zjistit u příkrmů, co se myslí ukončeným 5. měsícem :confused: :grinning:

Tak dneska jseš přesně 4 t. + 6 dní od ovu = konec 5. týdne (od početí) = konec 6. týdne (od PM) = 6 t. + 6 dní (od PM). Takže prostě konec 6. tt. a začátek 7. tt., aby těhotenství mělo těch pomyslných 40 týdnů. Termín porodu podle toho pak vychází na 40+0 tt., což je začátek 41. týdne (+ - 2 týdny).

To je hrozný, když to takhle napíšu a pak to čtu.. chaos, zmatky.. :sweat_smile:
7. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o: Tak v tom mám fakt bordel :grinning: :grinning: :grinning: Kdyby jsi mě viděla, jak na to koukám!! :grinning: :grinning: :grinning: Tak máš ze mě asi záchvat smíchu!! :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozřejmě to mám blbě napsaný :angry: dodnes to pořádně nechápu, ale to je jedno

Tak dneska jseš přesně
4 t. + 6 dní od ovu = 6 t. + 6 dní (od PM)
= konec 5. týdne (od početí) = konec 7. týdne (od PM)
to už snad má logiku.. :confused: :sweat_smile:
tak jestli jo (páč tady mi píšou lidi sms, do toho tv, do toho bordel jak v tanku atd.), tak končíš 7. tt. a začínáš 8. tt. No on ti to řekne mudr ještě podle utz, to bude nejlepší.
7. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne já mám záchvat smíchu ze sebe, páč jsem fakt pako, když to tak pozoruju, tě ještě víc zamotám.. s těma příkrmama je to pak to samý. Příkrm od ukončenýho 5. měsíce.. to aby zas člověk počítal, kdy začíná a končí měsíc.. :sweat_smile: Jsem byla ráda, když jsem pochopila, kdy začíná a končí týden :sweat_smile: Ale tím jsem si už jistá, že prostě 4t.+0 dní až 4t.+6 dní je celý 5. týden. A zároveň je to 7. týden těhotenství (tt) s těmi přičtenými 2 týdny.
Je to záhul na mozek.. :sweat_smile: :grinning:
7. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o: tak teď jsem ještě mnnohem víc zvědavá, jak dopadnu ve čtvrtek u Dr... :grinning: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se překlepla no.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no dobře dopadneš :grinning: :grinning: :wink:
a jak je? tradičně blbě nebo spavě? :sweat_smile:
7. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já jdu taky ve čtvrtek k dr., ale na rozdíl od tebe jen tak..... ale mohl by aspoň kouknout, jestli ovu byla, je, bude.. :wink: to zas jo :grinning:
7. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek