• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
lussyn, akorát včera večer jsme mluvila s pí od které budeme mít štěňátko, tak pro něj jedeme v pátek 11. prosince a ještě ten večer ho dovezeme našim. Sice to budou mít o 14 dní dřív, ale co alespoň si na něj budou už moc zvykat a mít z něj radost :wink:
1. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, to je báječné!
jasně, bude vše ok..

lussyn, kdy to odtajníš?
1. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peprlíku souhlas, žádné zbytečné stresy
Jů Miky tak takhle jo, teda ty budou koukat.To my ho budeme vyzvadávat asi až 20.12 a to už to do toho štědrého dne chceme vydžet jim ho nedát, jen taky nevíme jak to uskutečníme, ale nějak to vymyslíme.
Iris :slight_smile: nevím o čem mluvíš :wink:
1. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn, klidně písni do IP :wink: Budu mlčet :wink:
1. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, teď to nejde :wink:
1. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, v pohodě :wink:
1. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky hoky vidím že tu pomalu je více těhulek než snažilek asi tam nakonec zůstanu sama snažilka :frowning2: jinak mam tyden před MS jsem nafoukla pořad žeru a kozy pobolívají ale bolí mě kříže z pregnilu co mi píchli v Caru a ovulaci tak to mě straší že příjde MS ale myslím si že ted už nedojde a doufám že se mi to splní :wink:
1. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face: Petul doufej, že ms nepřijde, a neboj ještě nás snažilek je tam dost a já si taky nemyslím, že bych tak hned vyšplhala nahoru :unamused: Holky už máte nakoupený dárky? Já nějak nemám inspiraci :frowning2:
1. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulka: darky mame, koupili jsme si byt :grinning:
1. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: lussyn, no je když budete mít pejska doma 4 dny, tak abyste si ho potom nenechali vy a rodičům nemuseli koupiit jiného
1. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul mám málo dárků a fakt letos pořizujeme jen drobnosti, nejsou prašule,,,taťka dostane historickou knížku, mamina tuniku s dlouhým rukávem, ségra chtěla svetr, druhá ségra chce CS České nebe - Cimrmana, zbytek musím pořídit v prosinci

Péťo, tak držím palce :wink:
1. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co máte pro svoje drahé polovičky? :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, zatím nic, se musím přiznat, ale vidím to na kosmetiku, asi nějakej pěknej svetr, DVD Karla Gotta 80. léta
1. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata,
Lussyn, ty jsi ale pokušitelka... Já se moc snažím, abych nepodlehla šílenství a pokušení s těhu-testováním a ty o mě takto pochybuješ :wink:
Miky, už se taky těším, až mi bude špatně :wink: i když tak strašně nerada zvracím...
Iris, taky čekám kdy nám to Lussyn konečně řekne :wink:
Hani, pro mého miláška mám zatím jen praktický dárek - a sice montérky a blůzu :sunglasses: Je to dárek tzv. "měkouš", ale nutnej! Co k tomu pro potěšení, to ještě nevím :frowning2: Ale něco se vymyslí. Minulý rok dostal noťas (jen z bazaru, ale funkční a dostatečný), tak letos to nebude tak slavné.

Někde jsem četla dobrý návod na kupování dárků aby jste neutratili víc, než chcete. 1. Vymezit si částku, kterou chcete za vánoční dárky utratit. 2. tuhle částku rozdělit mezi všechny, kterým budu něco kupovat. 3. konkrétní částku rozdělit na třetiny. Za 2/3 koupit něco praktického a za zbylou 1/3 něco pro radost. Výhoda je, když je to praktické i pro radost :grinning:
1. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, dobŕej nápad :wink: já si částku vymezím vždycky, letos prostě fakt kupuju levné dary, ale dle představ těch, které budu obdarovávat
1. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja darky zatim vuuubec nevim...
:zipper_mouth:
1. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já pro "ženskou" část příbuzenstva opět nakoupila nějakou kosmetiku - takové ty dárkové sady - sprcháč, tělové mléko apod., moji rodiče dostanou pejska + mamka má ráda svíčky, tak jí asi vyberu nějakou, taťka je rybář, tak nejspíš něco na ryby. Manža si vybral boty na motorku, tak ještě nějakou tu potřebnou věc jako boxerky a ponožky k tomu :grinning: no a to je asi tak všechno, jo a vlastně babičce už asi 7 rokem dávám k vánocům předplatné křížovek
1. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dárky pro "tchánů" dostal za úkol vybrat manžel, ale jak to znám, tak týden před Štědrým dnem budu bláznit, že nic pro ně nemáme :grinning:
1. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tchýně chce fialkovej svetr do V a tchánovi prej máme koupit tepláky :grinning:
1. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tak to je dobré znamení, tak to držím palce aby to tentokrát už doopravdy přišlo.
Jajkaz nepochybuju o tobě, ale tak nějak vás už trošku znám :grinning: Stejně podlehneš nátlaku.Ba ne dělám si jen srandu, ale moc bych přála, aby tady bylo pod stromečkem co nejvíce těhulek a kdyby to šlo nějak zařídit, tak bych se přimluvila, aby jsme to byly všechny :slight_smile: A potom by se nemuseli řešit dárky k vánoclm, to by byl ten top dárek pro všechny.
Miky doma si ho nechat nemůžeme, oba s manželem jsme až do 23-tého v práci a domů chodíme až o půl sedmé a to by chudinka tedy asi nevydržel chudinka malej, musíme to nějak vymyslet, kde ho nechat.Jinak my uřž máme dárky skoro všechny pokoupené, tak jsem ráda, protože z toho mám každý rok hrůzu.
1. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak MS se rozjela na plný obrátky,tak mám radost,akorát teda jsem taky neušla chřipkový epidemii :frowning2: ,mám chřipku,,Dr. mě chtěla nechat na neschopence,tak jsem jí řekla,že nemůžu a kor teď před vánoci,no tak jsem dostala poučení,že to zrovna není nejlepší řešení.......takže mi celově není vůbec dobře :confounded: . jinak mojí sestřence se narodila dneska malá Gábinka,2900g a 49 cm,o půlnoci jí to chytlo a v 1.13hod byla na světě :slight_smile: ,krásný myslím na prvorodičku,akorát,že za ní člověk nemůže,je zákaz návštěv.
1. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak me to nefunguje
1. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee uz tak jeste jednou Ahoj holky nejak me to nechtelo nechat vam psat.
1. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj marokanku, tak ať je chřipajzna brzy pryč.To teda měla sestřenka super porod, to šlo jak po másle, to se tak někdo má.S těmi návštěvami je to blbý, ale zas na druhou stranu než aby ta miminečka něco chytla, tak je to tak lepší, vždyť v té porodnici jsou jen pár dní.
1. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám,že bude brzo po chřipce i po MS ať může být snaženíčko :grinning: ,ale tý chřipky se asi jen tak nezbavím,zítra mě čeká 17hodinovka, v pátek odpolední brigoška a v sobotu zas 17hodinovka,tak se budu muset vyležet ,ČT,PÁ.jo jo,říkala jsem,že bych k ní taky asi nešla,když prskám a kašlu,aby něco chuděrky nechytli,no ale hrozně se na malou těším,trošku mě to aspoň odreaguje,těším se až si jí vezmu a pochovám :slight_smile: :slight_smile: ....no a z porodnice jí vezu já,tak si je ohlídám :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Simo :slight_smile:
Teda marokánku ty jsi blázínek, takhle rizkovat se svým zdravím, to by sis měla opravdu nechat radši napsat tu neschopenku, chceš miminko, tak by jsi měla být v co nejlepší kondici.Teda co na to říká manžel?
1. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo já vím,že riskuju,ale opravdu si to nemůžu dovolit teď před vánoci jít marodit,kolegyňka před měsícem chodila do práce s chřipku 14 dní,nechtěla nás nechat naholičkácha a já teď taky nemůžu,teď nám začne pořádný ternov práci a budeme rádi,že něco stihneme udělat,snad se z toho vyležím,no miláček mě vlastně dneska donutil vůbec k tý Dr. jít,ani se mi tam nechtělo......užv osm mi volal jak mi je,abych šla vstávat a šupajdila k Dr.,říkal,že mi koupil nějaký vitamínky,ovoce zeleninu,zítra mi chce taky udělat nějaký vitamínový salátek,když už nechci zůstat doma.....no večír musím ležet v posteli s čajem v ruce,nebo ten by mi dal :angry:
1. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek: to bych teda urcite neriskovala!!! Hlavne ted kdyz to tak radi.....muze to mit i pozdejsi nasledky, nemocny srdicko, cokoliv.....no nevim ale promysli to! :confused:
1. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokánku tak se hlevně dopuj vitamínama to je teď hrozně důležité, já mám teda teď docela strach onemocnět, tak se dopuju jak jen můžu do jefnoho čaje vymačkám celou půlku citronu, sice mi to křivý obličej, ale vitamíny jsou potřeba :slight_smile: Tak ať se o tebe ten tvůj miláček krásně stará a víš jak se nejlíp vypotíš, na cizím těle, tak to zkus :wink:
1. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky peprlík,vím jaký to může mít následky,říkala mi to Dr. a jsem vystudovaná zdravotní setra,ale přísahám,že je nemůžu te´d nechat naholičkách jen kvůli chřipce,budu to muset přežít,pak si ve ČT,PÁ lehnu a nehnu se a budu pít čajíky a papkat prášky,snad se z toho dostanu.
1. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek