• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahojda holky, tak se hlásím, že jsem včera testila a nic...... :frowning2:
ale depky se nějak vůbec nekonají, což je divný......no asi je to tím, že jsem s tím tak nějak počítala........ :slight_smile:
každopádně ms nikde, dva dny už mám duphaston vysazenej, tak jen doufám, že dorazí, abych nemusela k dr., teď před vánocema se mi to teda vůůůbec nehodi!!!
2. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci zadaří se příště a nebo se tam ty // ještě objeví :wink:
2. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, brr.. 26.12.
zima tu je, ani ne 5 st. Snad to povyleze :confounded:
simo, to jo.. tady sníh nepadá, jen v lednu začne mrznout, toť vše.. pak něco napadne v únoru.. 2x :grinning:
co se pokusí napadnout mezitím porůznu, tak roztaje při dopadu na zem nebo během dopoledne :wink:
muci, kurňa.. ať už máš ty cykly v pohodě!
2. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali máš to všechno pěkný. nejvíc mě zaujal deštník. mrkni sem pro inspiraci
http://www.cestykesvetlu.cz/webgalerie/stranky/webgalerie1.htm

já bych to brala i na něčem jiném než na hedvábí (kvůli těm bourcům).
2. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ostatní je také pěkné, ale už mám zařízený byt a všechno tohle nakoupený v jiným stylu
2. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já vám to sem dávám jen na podívání, však nemusíte nic kupovat, aspon vidíe že se neflákám :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a víš co je sranda? že já doma taky nemám ani jeden polštář hedvábnej, deštník taky nemám, jen šály občas nosím a do vlasů malej šátek, jo ale je fakt že mates rád nosí moje kravaty
2. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, já vím, že nám nic nenutíš, to nééé :grinning: to zas jsem nechtěla, aby to takto vyznělo, já jen že mě to zaujalo.
taky bych mohla začít něco dělat.. třeba výzdobu dětského pokojíku.. jenže bych nesměla být lemra a nevím, kam přišly ty barevný kartóny a vodovky.. tož nejprve najít to a pak něco můžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali to tak bývá, že jinde jo a doma ne.. se vším možným... napadá ti mě nějak moc příkladů na sobě samé :sweat_smile:
2. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tojo, podstatný je mít kvalitní náčiní :grinning:
2. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím.. péct nebo nepéct? Minule jsem pekla a pak se to nesežralo, protože ještě báby obě dovezly..
2. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já totiž vánoční stres každým rokem redukuju... začala jsem koupí menšího množství dárků, minule jsme se všichni domluvili, že nic nechcem a bylo to mnohem mnohem lepší, ale pekla jsem.. a i vánočku a řekla jsem si, že příště na to .... A byla dobrá, o to nejde.. To bylo furt: Jsou Vánoce, musí to být všechno pěkné kvůli atmosféře, dárečky hezké atd. Ale ve skutečnosti jsem byla vyfluslá u sporáku a v krámě se tlačila v davu lidí, co měli nákupní horečku.. nic moc pohled na konzumní společnost, to je tak akorát tam chytit chřipku :stuck_out_tongue_closed_eyes: rvát se tam s nima o ty cetky, stát fronty, látat po obchoďáku ze strany na stranu, ujít nevím kolik kiláků při tom, abych koupila něco, co nikdo stejně moc nepotřebuje. Stačí jedna věc symbolicky nebo ani to ne. Vánoční klid znamená klid a ne toto.
2. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tedy nevím, jak s tím pečením, že bych ho zredukovala taky :grinning:
2. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pekla včera a bylo to prima
2. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale no jo, asi taky něco upeču, má to svý kouzlo.
2. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hlavně to krááásně provoní celej byt :wink:
2. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já včera zadělala dvě těsta :wink:

holky ms pořád nikde, břicho mě včera bolelo, ale pořád nic..... :confused:
2. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci....kolik máš od vysazení duphastonu?
2. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali v neděli jsem měla poslední......to je asi ještě brzo co??? :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ještě vydrž :wink:
2. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali já vím, když já jsem strašně nedočkavá holka :wink:
jo a teď se mi přiznala kolegyňka z práce, že je ve 3. měsíci......chjo :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci.....:slight_smile: chápu
2. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezdy den holky moje:slight_smile:
tak vcera mi kamarad u nas v praci delal utz,abychom se koukli na prcka...tak srdicko bije jako zvon, maval a mrskal sebou na vsechny strany, jen me prekvapilo ze merime 6 cm kdyz jsme 12+6, zda se mi to malo....vsude pisou ze bychom meli mit +- 7,5 cm....tak co myslite....??
2. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik....neboj, on to prcek dožene :wink:
2. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku ahoj :slight_smile: s tou velikostí prcka ti neporadím, každopádně už se prosím tě nestresuj, sama píšeš, že se prcek vrtěl, srdíčko bilo, tak se uklidni a užívej si to :wink: jasný?!?!? jinak se ti narodí zlobivý miminko......musíš být hezky klidná a v pohodě, aby jsi měla pohodový mimčo!!!!
2. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci... a ty máš teda začít brát clostyl? ted až to dostaneš? nevím jestli si to nepletu :sweat_smile:
2. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali neee, clostil zatím nemám, teď mám na 3 měsíce jen ten duphaston.........já bych ovulku mít měla, teda vždycky jsem na utz měla dominantní folikul, tak dr. říkala, že to zatím zkusíme bez toho....ale asi se k němu dopracuju :unamused: :wink:
2. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to si tě fakt pletu tak to pardoooon :slight_smile: no tak třeba ti ten duphaston bude stačit :dizzy_face: :dizzy_face: držím palce
2. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali dík, zatím to tak nevypadá, že to bude stačit, ale tak zázraky se ději :wink:

ty máš ten clostík???
2. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek