• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
no dr. mi říkala že mi ho zas nasadí na dva měsíce když mám ted ty vejcovody profouknutý, tak uvidíme no, moc se mi nechce do sebe ládovat hormony ale u mě to asi jinak nepůjde no :frowning2:
2. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak já jsem objednaná na příští úterý na gyndu, tak jsem zvědavá. Budu 9. DC, tak by mi mohl říct i přibližně ovulku, teda aspon v to doufám :sweat_smile:
2. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanulko mozna to bude jeste brzo na odhady ja teda nevim kdy ji tak mas ale 9DC me prijde docela brzo
ja jsem tenkrat byla 13DC a myslela jsem si ze uz bude po ni a ona prisla 3-4 dny na to a to to bylo v rijnu a nepovedlo se to a v Listopadu jsem si myslela ze jsme to taky prosvihly a ono ejhle.

Holky pozitivni zprava uz se tesiiiiiiim na miminko a jsem zvedava na prvni kontrolu pristi utery. Mam tucha ze tam budou dvojcata :sweat_smile: ale nechame se prekvapit.
2. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ali tak třeba když to máš teď profouknutý, tak to půjde samo......ale clostík ti na dva měsíce určitě neuškodí, tak se toho neboj, já bych si ho docela dala :wink:
2. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Simo já tam jdu hlavně kvůli špinění před MS, tak doufám, že mi na to něco dá, protože když už mi to šp. začíná 20 DC, tak to by se mimísek ani nestačil zavrtat :frowning2:
2. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Simi, dvojčata? :slight_smile: Je dobře, že se na mimi těšíš :dizzy_face:
2. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
muci...já už s ním mám zkušenosti takže vím co mě čeká, minule jsem ale zareagovala pěkně tak snad to tak bude i tedka :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
hanulko to mám přesně jako ty, taky začínám 20 DC.....ale teď s tím duphastonem je to super, dneska jsem 24 DC, od neděle mám vysazeno a pořád nic :wink: takže na špinění to zabralo, teď jen aby došla ms, včera jsem testila a nic :unamused:

ali tak super, budu držet palce :wink:
2. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a hanulko jak jdeš k dr. 9 dc, tak myslím, že to brzo není, mě mudr. říkala, ať přijdu 10 DC.....
2. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris to je jen muj vnitri pocit to ja nevim kolik jich nosim :grinning:

Hanulko no to jo to je blby kdyz spinis uz 20Dc to by ti s tim teda mohla neco udelat. Jinak moje spoluzacka ze stredni spinila kazdy mesic a az byla v 5mesici tak zjistila ze je tohotna
2. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nevite o nejakym Jobu z domova?
2. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Simi, to by byla pecka, co?
O práci nevím, taky jsem něco chtěla, máme nějaký napjatý rozpočet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no s prací z domu to je docela bída, na trhu toho moc není :frowning2:
2. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No nevím co mi s tím provede, doufám, že bude ochotnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky na mimino se tesim ale po tom druhem strasne touzim nevim co s tim mam delat. :frowning2:
2. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
a on tě taky chce nebo ne?
2. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris to mi povidej to by by byla primo delova rana kdyby tam ty cvrcanci byli dva :sweat_smile:

No ja jsem nasla nejakou praci ale je to eroticky chat pres jejich server na bazi ze klient posle sms na nejaky inzerat a ja na to bud nejak reagovat.

Maji to tam ohodnoceno poctem odeslanych sms za hodinu a mesic ale psat s nejkym cizim uchylakem eroticke sms tak to bych to raci s nekym delala nez si o tom s nejakym noumou psala.

Jinak mam jeste jednu nabidku na telefonistku pro jednu spolecnot. Je to prace z domu a je to o obvolavani klientu aby prisli na prezentaci a podle toho lik jich tam prijde obchodnik to vykaze na firme a ja budu ohodnocena.

To me prijde slusny protoze za 1 menazelsky par je tusim 120kc a a jsou 2 akce za den a 4 dny v tydnu
2. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak me jen zajimalo jestli o necem nevite jinem.
2. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
I jsem se divala na brigady nasla jsem jednu peknou od O2 na zadavani dat do systemu na 19h tydne v dopolednich hodinach to me prislo jako super ale asi by za to nebylo moc penez tusim tak 10.000 hrubeho a to ja bych chtela vic holt sem narocna

chci si ty penize totiz setrit do budoucna jako zlatou zeleznou zasobu financni jistotu co kdyby...
2. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak do těch telefonátů ohledně prezentací bych nešla, sice penízky jsou pěkný ale lidi už na tohle nemaj moc náladu
2. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Simi, to je těžké, buď ho musíš šoupnout do šuplíku, zamknout a zahodit klíče...nebo odejít od manžela, jinak budeš hodně nešťastná :pensive:
2. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Alienko no ja jsem z telefonovani taky vylecena delala jsem 9 mesicu telefonni operatorku na modre lince u Ceske pojistovny a lidi byli sprosty a hnusny

tohle je neco jineho zde se jim predstavim a zeptam jestli maji zajem ja jim pres telefon zadny zbozi nenutim jen jim zhruba reknu co je ceka pokud prijdou jaky dostanou darecek a ze maji zdarma jidlo a to je vsechno

myslim ze tohle by mohlo byt bezkonfliktni teda aspon ne tolik jako v ceske pojistovne.

a moje kredo je kdyz to nezkusis tak nezjistis a odejit od toho mohu kdykoli protoze je to na ZL.
2. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
já byh na to taky neměla, já dělala operátora v jedné bance a byla jsem pak ráda, že jsem povýšila...i když jsem byla hodně dobrá :grinning:
2. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris strasne rada bych to zamkla ale z nicehoz nic me to prijde na mysl a mam to vsechno pred ocima aniz bych chtela. Asi to chce cas aby to odeznelo.

Ale kdyz on je tak uzasny pri tom nic takoveho jsem zatim nezazila z zadnych milencu partneru co jsem mela a proto jsem z neho tak vydrena!!!

Ve srovnani s tim ze jsem 2 roky nemela zadny sex natoz spatny sex krom tech 5 mesicu kdyz to bylo tak aby se nereklo na to mimino tak se me asi nemuze nikdo ani divit si myslim.

Chvilkama jsem si myslela ze manzel ma jinou nebo ze je z nej impotent proste me to rozum nebral.
2. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Proste nejevil zadny znamky v tomhle smeru.

A ted co se dozvedel ze jse tehotna tak by to chtel dela co chvila ale to se zas nechce me. Taky jsem mu to rekla ze 2 roky o me nezakopnul a ted se mu roztrhnul pytel s chticem a ze ja to tak nechce ze je to uchylny.

Proste ho uz nemiluju a netouzim po nem proto me ten sex s nim nejde ale jinak to je mezi nama docela v pohode az na tuhle stranku zivota.

jak se rika sex je koreni vztahu.
2. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Uf asi zde pisu vic nez bych mela ci chtela ale komu jinymu to mam rict!!!

Nevim no asi na nej budu muset zapomenout a treba casem se to zlepsi a nebo to dopadne jak jsem puvodne planovala odejit od neho ale ted na tyhle zavery neni ta prava doba.
2. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
V pohodě, klidně se vypovídej...nám se po tékriti sex zlepšil, teď se milujeme hodně často :grinning: až si říkám, abychom teď neublížili mimču

chce to čas, nejlépe přerušit kontakty, i když vím, že je to moc těžké :frowning2:
2. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris ja nevim jak se vy dva mate moc radi jak to mezi vama funguje ale unas nastala krize uz pred narozenim julci takze temer pred 3 rokama a pak to jen gradovalo

Nechci byt zla nebo neprejici ale moc si nefandim ze nam by se to zlepsilo asi se me to musi zmenit v hlave asi by to chtelo nejakou velkou zivotni ranu abych se probrala.

No raci otocme list.

Docela dneska hezky sviti slunicko ze holky. Vcera vecer tu prselo a dnes je azur.

jeeeeee holky to by jsme me mhlidat nejaky rady na vanocni darky. Ja mam zatim jen 1 pro segru a vic nic.
2. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme zjistili, že se máme rádi :dizzy_face:
Tady je taky krásně, peču, takže dorazí sousedka s Vendou, kluci si pohrajou a my dáme kafe :wink:
2. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Simi jen se klidně vypovídej, od toho tu koník je :wink:

jinak co se týče sexu, u nás je to jak na houpačce.....je období, kdy je to super.....krásný, často, oba to baví...... no a pak máme období, kdy nechce jeden nebo druhej........a to není třeba týden, to je třeba půl roku......teď zrovna je to blbý období, m. moc nechce, já jsem z toho špatná, podrážděná, nervózní, proč nechce, jestli někoho má, nemá ?!? takže u nás teď sex probíhá většinou jednou týdně........hmm, pro mě momentálně málo, chtěla bych víc, taky mimčo se při tomhle moc dobře vyrobit nedá..........i když, stačí jednou, ale ve správný čas, já vím.....každopádně nikde to asi není ideální, zase si hrozně rozumíme ve všem ostatním......teda ne že bysme si v sexu nerozumněli, jen máme momentálně každej jinou potřebu kvantity......nooo tak jsem se taky vypsala a chtěla jsem ti říct, že nikde to není ideální........ale chápu, že ty v tom máš zamíchaný ještě city k někomu druhému, to už je pak zase o něčem úplně jiným........
2. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek