• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
peto neboooj, ono jednou mimčo bude :slight_smile: já vím že je to těžký, já taky čekám a čekám a nevím, jestli se někdy dočkám......my máme večírky dva, tak se těším, jak se fakt zruším, když nejsem těhu :wink:
a napsala sis ježíškovi o mimi??? já jo, tak nám ho určitě přinese, neboj :dizzy_face:
3. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, tady to dneska ale žije.... :sunglasses:
3. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moment jeste jsem tady jja:slight_smile:
3. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zrovna dnes premejslim, jestli bych neme vstavat driv a dat mimi jidlo, jestli ten nas chudacek dlouho nehladovi jdu spt treba 11, naposledy jim tak ve 21 no a pak rano az tak v 10 co myslite??? :sweat_smile:
Jinak vcera jsme nechali v olympii skoro 2000 za tehu kalhoty a tehu svetr, takze docela narez....jeste bych do tech kalhot potrebovala vetsi pupik, jsem stale jak prokoplje lavor a to zitra zacinam 14 tt.....
3. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda peprliku, to je dobře že jsi tu :wink: jak se máš??? už mám lepší náladu???
3. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, já peču cukroví, tak musím hlídat :wink:
3. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee já včera zadělala asi tři těsta, tak už jich mám 5, tak taky za chvíli začnu s pečením :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda peceni, to ani nevim co to je:slight_smile:, ja zacnu az pristi rok, kdyz uz s nami bude mrnousek, ted nafasujeme od tchyne..mne to stejne moooc nechutna....jinak muci nalada je ok, proste neresim a nebudu do resim, verim ze je miminko v pohode, jen mu musim davat vic papat at mu neublizim, a jinak....je to bojovnik a ja dekuju bohu za vsechno, jak nam pomaha a brisko snad taky naroste... :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku správně, musíš myslet pozitivně!!! miminko to totiž cejtí, já tomu věřím, že všechny negativní myšlenky a pocity to miminko vnímá a stresuje ho to....takže mu dej pěkně napapat a užívejte si to spolu :wink:
3. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já už mám pečeno 7 druhů a ještě mě tak 3 čekají :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris ty teda jedeš :wink:
3. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, jsem prostě šikulka :wink:
3. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk se musí umět pochválit :grinning:
3. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak řekni, jaký pečeš???nějaký spešl???
3. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem tady poprve a myslim, ze bych mezi vas mohla skvele zapadnout, jelikoz patrim ted taky do kategorie snazilek, ktera moc doufa, ze se ze snazeni prehoupne do teseni.
Nicmene myslim, ze si asi jeste chvili pockam, protoze ted zacinam teprve druhy mesic bez HA a po 13ti letech a s nasi rodinnou historii si nedelam moc iluze, ale i tak verim a doufam, ze budu prijemne prekvapena :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablíčko, vítej :wink: však se to podaří, neboj :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, taky doufam :slight_smile:
Divala jsem se, jak se tady ta vase tabulka zacina pekne preklapet do plusu k tehulkam :slight_smile: moooc vsem gratuluju a preju jen to nejpohodovejsi tehotenstvi, jake muze byt a pak hlavne zdrava mimusenka.
A vsem tem, co se snazi, pak ten nejkrasnejsi Vanocni darecek v podobe pozitivniho tehotenskeho testu...
3. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablicko, my se tady scházíme těhulky, maminky i snažilky, už je tu taková pěkná parta :dizzy_face:
3. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé peprlík je z Plzně, protože Olimpie je jidiný obchoďák, který v Plzni znám :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky a ty jsi z Příbrami? tam jsme jezdili hrát často volejbalové zápasy :grinning:
3. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď bydlím cca 12km od Příbrami (teď 1.11. to byly dva roky co jsem se sem přestěhovala) - přivdala jsem se sem, ale původem jsem od Českých Budějovic
3. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, to jsou posuny :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no, co by člověk pro lásku neudělal :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo...
mimochodem, Lussyn už odtajnila :wink:
3. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, lussyn jen ta naše 21. těhulka :wink:
3. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj iris z plzne.... :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn - velke gratulace :slight_smile: at se vse vyviji jak ma a hlavne bezproblemu :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jakpak se daří? :wink:
Lussyn už to odtajnila? Kde? Já to nevidím :grinning:
3. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě je dnes nějak souflík :wink: Ráno, když jsem si dala kafe (bylo fakt nutný, jinak bych to nezvládla), tak jsem málem letěla :fearful: To se mi ještě nestalo... Jen jestli to není jen únavou a nenamlouvám si to... :unamused:
3. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek