• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahoj holčiny :slight_smile: Teda já jsem taky nepostřehla, že by Lussyn něco odtajnila :confused:
3. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeee holky ahoj ted docitam a Lussyn je tehule to je krasny to je moc dobre. Oni to taky tak valcily bud a nebo a ono je to tady no super.

A jak to ze neni zapsana v tabulce tehulek zensky ? :wink:
3. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko ja jsem to taky nepostrehla ale jak jsem se divala zpetne o par stran tak jsem si vsimla ze Lussyn ma misto snz. napsany 7tt a ze to cekaj ina 28. cervence tak ze byla tehule jeste driv nez jaaaaaa no to je dobry.

Hlavne me je Lussyn nevim cim strasne sympaticka holka.
3. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jen tak dal at do tech Vanoc je nas co nejvic a do konce roku :wink:
3. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simo máš pravdu, fakt to tam má :wink: Moc jí to přeju, taky si to už zasloužila :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanu ano to jo. Co si pamatuju tak Lussyn psala ze o jedno mimi prisla ale ted nevim v kterem tt ale nejak z kraje. Tak snad jim to ted vyjde a bude vse OK az do konce.
3. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Lussyn je fakt těhulka, jen to nechtěla zatím říkat, ale psala mi IP, akorát jsem musela slíbit, že to nikomu nepovííííím :wink: :dizzy_face: to byly ale muka to nevyslepičit :wink:

ale teď když už to odtajnila a má u sebe místo snž 7tt, tak už jí můžeme šoupnout do těhu tabulky :grinning: to se nám to krásně plní co?

simo jj, mě je lussyn taky strašně sympatická, nevím čím, ale prostě je :wink:
3. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem si to myslela, že je těhu, ale bylo vidět, že má asi strach to říct, tak nač to z ní páčit, ale věřím, že tentokrát u nich bude všechno OK :dizzy_face: Moc to všem těhulkám přeju :wink:
3. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hanulko, teď už to dopadne dobře!!! :slight_smile:
a co ty, dorazila ms??? mě dneska......no ale aspoň se budeme moct na vánoce pěkně snažit :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci už jsem 4 DC a už se těším na snaženíčko :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko tak super, to máme zase skoro stejně, tak schválně, komu ježíšek nadělí :wink:
3. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, když by se to podařilo, tak bych možná na 24 mohla mít // :dizzy_face: bylo by to krásný, ale to se teprve uvidí :grinning:
3. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko to by bylo primo prekrasny to by byl darek nad darky.
3. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucinku to be to taky samozrejme moc preju holky vam obema. Uz se tu potkavame tak dlouho ze to nejde si to vzajemne neprat aby uz to konecne vyslo vsem.

To by potom byla bomba ale za posledni dva mesice se s tema miminama roztrhnul pytel.
3. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simo to máš pravdu, že za posledních 14 dnů se objevilo spoustu těhulek, ale to je dobře :slight_smile: a Muci nám se to povede taky! :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko já to taky počítala..... :wink: já kdybych měla ovu zase brzo okolo 10 DC, tak bych taky mohla mít na 24. //.....ale to je fakt jen takový tajný přání pod stromeček........

uvidím, jestli mi ježíšek pod stromeček nadělí nebo jen naprdí...... :grinning:
3. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko to je jasný, že se to jednou povede, třeba ještě letos :wink:

no na to, že jsme začínali jen s tabulkou snažilek a teď už tu mám přes 20 těhulek, to je úspěch velikej!!!

simo dík, jsi hodná :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to taky zkoušela počítat, jestli by to bylo možný a teoreticky bylo :grinning: tak si potom napíšeme, to jsem zvědavá! :slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko tak joo, to jsem teda zvědavá, jestli to aspoň jedný z nás vyjde ?!?
3. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to by bylo terno kdyby vam to vyslo obema to by bylo super.

Tak jako nam to vyslo nezavysle na sobe s Iris. Udelali jsme si test ve stejny den :grinning: aniz by jsme o tom vedeli.

Ja uz jsem se dal netestovala protoze jsem mela met u po MS ale Iris ji teprve cekala.

A ja jsem to zjistila u Dr. a Iris doma takze takova velka nahoda a mame TP: 2 dny od sebe na zacatek Srpna.
3. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi vidíš, kdybyste se dohodly, tak to určitě nevyjde :wink: já teď trošku truchlím, protože jsem myslela, že budu mít TP na ty svoje narozky........ale tak září je taky pěkný......ono je to nakonec jedno, kdy se to narodí, hlavně když je to zdravý :dizzy_face:
3. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucinku jasny hlavne aby bylo vse OK neni nad to met zdrave dite. Clovek si to takhle neuvedomuje ale kdyz neni zdrave dite neni stastna rodina.

Myslim to i tak jako ze kdyz ma dite nejakou nemoc at uz jednoduchou nebo tezkou tak prinejmensim matka souciti s tim ditetem a nese to s nim tu jeho nemoc.

Kolikrat staci blba ryma kdyz dite jeste nedovede smrkat to je boj tahat ty susiky z nosa. Moje vlastni nekolikera zkusenost.

Takze holky nejak se rika v pohadce SUL nad ZLATO ale ZDRAVI nad ZLATO
3. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pádím domů z práce, mějte se a tulte se :wink:
3. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucinku paaaaaaaa
3. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, nejdřív mi nikdo neodpoví a pak tu toho nakecáte, že to nestíhám dočítat... to jsem si jen chvilku zdřímla.... :wink:
3. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda takového detailu jako sn. - 7tt bych si nevšimla. Ale ty náznaky nedávno jsem pochopila... :grinning:
Muci čauky. :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslela, že je Lussyn těhu :wink: to je bezva!

simi, my to měly hodně podobné :grinning:
3. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, Simi, jak se daří?
3. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, v pohodě :wink:
3. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek