• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Iris ano my jsme takova dvojcata na dalku.

Jajkaz ty sis dachla po O no teda to jsi taky tehule ze uz si naspavas do zasoby.
3. pro 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajkaz diky mam se dobre. Dneska jsem si zadelala testo na rohlicky tak pockam az se Jula vzbudi a pujdu je delat.

Jinak me je fajn. Zadne nevolnosti nic takoveho ani jsem na to netrpela pri prvnim tehu. Jen si vic hlidam co jim abych zas nepribrala 25kg to bych teda fakt nechtela.
3. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky mala uz se vyspala takze my jdem vytvaret hodnoty at mame co dat navstevam na Vanoce :grinning: pokud to driv nesezem :grinning:
3. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, jsem děsně utahaná. Mám tento týden směnu na 6. a abych byla tak brzy v práci musím jet už v 5 busem, takže vstávám 4:30 :frowning2: No a navíc jsme měli včera v práci poradu, takže 5:00 jsem jela do práce a v 19:10 z práce.....

Jak jsem psala už před tím, dnes je mi navíc blbě - z oběda to nebude, měli jsme kuřátko na paprice... DOUFÁm, že je to těhu.Ale nevím to. :wink:
3. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se dnes konečně chystám zadělat na perníčky... :wink:
3. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:hearts: bouchá! :wink: :grinning: :slight_smile: Další kontrola 29. prosince.
3. pro 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kemi, gratulujííííííí :wink:
3. pro 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kemi, tak to je super, že máte srdíčko :slight_smile:

Jinak já mám takový pocit, že za chvilku budu vážit snad 100kg, pořád mám hlad :grinning:
3. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miky, jak se daří?
3. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak už je mi dneska líp,jsem nadopovaná práškama,vitamínama.dneska jsem se byla podívat na sestřenku v nemocnici,sice jsme si jen povídali na chodbě a miminko jsem neviděla,ale aspoň mi přeposlala na telefon nějaký fotečky,tak už mám malou Gábinku v telefonu,je to poklad........jééééé holky jak já už bych taky chtěla miminko,to je hrozný :unamused:
3. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem tu. Upekla jsem rohlicky zazvorky a trubicky na plneni. Ty se me trocha roztekly ale jinak dobry. Nejak na to letos nemam naladu.

Letos je to peceni bez lasky. A navic jsem nejaka smutna a ubrecena. Muj to zas na me hodil ze on se snazi a ja ne. Tak jsem mu rekla ze urcite taky vi ze pred tydnem jsem mu rekla ze dalsi dite nechci a najednou ho cekam.

Ze pro me se vsechno zmeni mega bricho porod kg navic pak pece o miminko a o Julinku kolotoc od rana do vecera vychovat to dite proste vsechno. A pro neho ze se nezmeni nic ze on si muze jet ve svejch kolejich dal.

Tak jsem z toho takova smutna ale jsem statecna dokazu se postarat a zaridit se.
3. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Sima,moc mě mrzí,co máš doma za problémy,ale jsi statečná holka,snad to zvládneš a doma bude zase pohodička,opravdu není dobře že teď se trápíš a stresuješ....drž se holka
3. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokanku diky ale kdy ono to jinak nejde nejde to jen tak prejit a rict si ted jedem znova od zacatku to tak proste nefunguje.

Holt smula obcas by to bylo to nejlepsi reseni.

Ale ja to nejak zvladnu mam dobrou podporu v moji rodine tim myslim moji mamku segru a brachu na nikoho jinyho se spolehnout neda kdyz by slo do tuhyho.

Ale jina dobry. Celej barak voni cukrovim a je to prijemny. Za chvilk pozenu Julu do postele a nevim co budu delat.

Jestli si jit cist nebo se doucovat slovicka z AJ nebo tady s vama kecat.

Ale ze vsecho nejvic bych chtela byt s nekym kdo me ma opravdu rad a ja jeho aby jsme se krasne tulili k sobe a treba jen koukali na TV.

Kdy z me kamoska psala ze byla s jejim muzen nakupovat darky a s jejich mimcem a maji jeste chlapecka 4 letyho.

A rikal ze on ted cte klukovy ona ze uspava malou a ze si pak sednou k TV s kafickem ze jsou utahany tak me to prislo tak krasny a pritom je to uplna banalita. Ale ono to chce toho druheho met rad to je proste cele v tom je zakopany pes.

Coz ja mam teda velky problem tohle nedovedu. :frowning2:
3. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,rozumím jak to myslíš,ale asi ti neporadím jak z toho ven,nikdy jsem nebyla zamilovaná do jinýho chlapa než se kterým jsem byla a tenhle co teď mám je ten nejlepší jakýho si můžu jen přát,je pro mě vším a až bude miminko budu ta nejšťastnější ženská pod sluncem......určitě je to o tom mít toho druhého rád,bez lásky to nejde....a to jak se tu psalo o tom sexu.....i bez něj to jde..třeba moje vedoucí z práce má kamaráda,už se zanjí asi 11 let a ona říká že to je ten nejlepší chlap na světě,rozumí si úplně ve všem(takový to.....ona něco začne a on to dořekne :slight_smile: ), a už přemýšleli že spolu budou žít a to i přes to že on je na chlapy,takže sex by byl tabu
3. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokanku to je moc hezky co ma tva vedouci za vztah s tim panem to je neco uzasnyho takhle se doplnovat.

´Jinak ja jsem ted tim byt s nekym koho mam rada a on mne nemyslela tam toho jineho ten na me kasle takzse se hosnazim vypudit z hlavy chvilku to bude trvat ale jina cesta nevede. A ze me to doma neklape je taky pruser.

Chvilku dobry a pak se neco prihodi a je vsechno na zacatku.

Aspon ze clovek ma sny. Zda se me jich ted plno jsou krasny a clovek je vnima i kdyz spi a pak se probudi do reality.

Snad budu met jeste nekdy stesti na nekoho kdo bude stat za to.
3. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem dnes byla do šesti v práci a ted si vařím koprovku, no a před chvílí jsem dostala další korunky za hedvábí tak mám radost :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aliku ty ses holka do nepohody :grinning:

Koprovku mam moc rada mnam.
3. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky, uplně se na ní klepu :slight_smile: :slight_smile: celej den sem si na ní dělala chut :slight_smile: no a v práci fakt mazec já nechápu co ty lidi tak blbnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky alienka,tak koprovku teda opravdu nemusím,ale tobě přeju dobrou chuť :wink: .
no sima tobě fakt budu držet palce,aby ses dokázala znovu vrátit do pohody a nežít jen ze snů
3. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo každej má svoje oblíbený jídla :slight_smile: 100lidí 100 chutí
3. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,to je jasný alienka,to já nikomu neberu :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahjky holky.
Nemám teď čas sem chodit!!
koník: Velikánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jsem na prach. Mala me ted do pripravene kase na noc nalila vodu rozbrecela jsem se u toho jak blb a sla ji varit znovu.

Rozhodi me kazda kravina byt slabsi povaha tak si to jdu asi hodit.

Ale chtelo by to neco veselejsiho zensky. Tak snad ze se nam ten pomer tehulek a cekatelek konecne obratil.

Asi si dam sprchu a lehnu si s knizkou.

Manzel neni doma sel s kamaradem ke Zlatymu Tygrovy posedet. On nikam tekhle nechodi stejne jako ja spis mame prilezitostni akce.

Ale dirve jsme byli porad nekde temer kazdy patek nebo sobotu ale ty casy jsou fuc.

Holky radeji ani nevzpominat.

Mam nejakou blbou naladu tak vas tu nebudu tim trapit.

Mejte se hezky a zitra ahoj.
3. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

keminku, super! Já právě přemýšlím, jestli bych vydržela tam jít až 17.12., to by snad už mohlo být vidět i srdíčko, ale asi nevydržím :wink:
4. pro 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevím vůbec co mám dělat. Ráno jsem na WC zjistila, že zase špiním, ale docela to bylo dost :frowning2:, doktora mám daleko, takže k němu se dneska nedostanu a do nemocnice se bojím jít, aby neřekli, že blázním nebo něco podobného. Takže jsem v práci a budu čekat jak so to vyvrbí :frowning2:
4. pro 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, měla sis naordinovat klidový režim, nemusí to být nic, ale pro jistotu bych zajela na ambulanci, pro klid tvé duše
4. pro 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Miky já být v tvé situaci, tak bych klidně do tý nemocnice šla. Nikdo se nemůže divit, že máš strach, když se jedná o miminko.. Je hloupý, že máš toho doktora tak daleko :frowning2: Pro svůj klid bych tam asi zašla, ale je to na tobě. Jinak keminkovi gratuluju k srdíčku :dizzy_face:
4. pro 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nechci to zakřiknout, raději klepám, ale zdá se, že se špinění srovnala a snad to bude OK
4. pro 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky tak hlavně ať je všechno OK, možná bys měla víc odpočívat. Ale určitě to nic není, jenom ti o sobě mimísek dává vědět :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale stejně je to zvláští, ještě včera večer jsem si tak v duchu říkala, že si nějak pořádně neuvědomuju, že by ze mě měla být maminka a jenom jak jsem to dneska zjistila, tak jsem měla o toho tvorečka ve mně hroznou starost :wink:
4. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek