• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Všem děkujeme za gratulace :slight_smile:
Dneska jsme měli blinkací premiéru :sweat_smile:
iris, když k dr. půjdeš 30 dní od početí (tak začátkem 5. t., resp. 7. tt), tak bude srdíčko vidět určitě :wink: :slight_smile: Já šla 6+3.
4. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
i když.. :unamused: jsou případy, kdy dr. vidí srdíčko až v 8. tt.. :confused: ačkoliv naskakuje dřív a už bouchá někdy kolem 25. dne od početí. Nevím.. asi záleží, jak je mimčo zavrtané, da UTZ i na doktorovi.. a na správném výpočtu..
4. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Miky, nevahala a jela bych k dr....fakt....da ti i neco na podporu tehu..... :wink:
4. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný den holky, jakpak se máme při pátku?Celé jsem vás nedočetla, jen tak letem světem.Tak co nového?
Keminku moc gratuluju k srdíčku i blinkání :wink: Super, je vidět, že je všechno jak má být.
Miky, neboj všechno bude v pořádku, ale určitě by mě to taky vyděsilo a šupajdila bych někam.
Jinak já jsem byla ve středu u dr, tak máme těhotenství potvrzené, dnes jsem 6+2, ve st jsme byli 6+0 a srdíčko ještě nebylo.Budu muset počkat až do 21, kdy jdu na další kontrolu, protože pan dr má až do 20 dovču.Tak se modlím, aby bylo všechno o.k. a tentokrát nám to vyšlo.Jinak je to ale pořád tajné, nikdo krom vás a nás :wink: to neví, chcheme si to nechat opravdu až pod ten stromeček, tak snad to vydržíme a pod tím stromečkem se budeme opravdu moc pochluit miminkem i se srdíčkem. :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj lussyn, tiše gratuluju :dizzy_face: Moc ti to přeju, tak at rostete jako z vody a to srdíčko bude taky bouchat :wink: Budete mít krásný vánoce :dizzy_face:
4. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, :grinning: :grinning: :grinning:
omlouvám se že Vám lezu do debaty.
Chtěla bych touto cestou požádat o Váš hlas pro mého chlapečka Lukáška, který se nám narodil 19.11.2009.
Hlasovat můžete na http://melnicky.denik.cz/miminka/foto-prave-jsme-se-narodili20091127.html dnes do 12.hod.
Děkuji předem moc za každý hlas. Čerstvá mamina :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
lussyn, a berou to tak, že jseš 6+0 (1, 2...) v 6. tt. nebo v 7. tt. Protože mě dr. včera řekl, že jsem v 6. tt. (čímž myslel 6+1 utz a 6+3 ms), ale to není 6. týden. Jelikož to je 7. týden. Sestra naopak se mi snažila vysvětlit, jak se to počítá, že 6+0 až 6+6 je 7. tt., tak jsem jí řekla, že to vím.
Dneska jsem rozklikla stránky Podolí a opět jich mám plný zuby..
mají tam uvedeno

Od 1. 2. 2009 registrace těhotných probíhá od 14. týdne (14+0) těhotenství, ne dříve.

Má tam být uvedeno
Od 1. 2. 2009 registrace těhotných probíhá od 15. týdne (14+0) těhotenství, ne dříve.

Jednak je to porodnice, jednak berou jen v tento jediný den (je nával).

Jinak minule mi dr. taky neviděl srdíčko, nedal nám šanci a za týden rozpačitě čuměl, že tam srdíčko je. To jsou ty jejich utz a výpočty. Ono se to mění ze dne na den. Třeba by hned další den už srdíčko viděl. Mimčo roste rychle, přibližně o milimetr denně a navíc ve skocích. Tak držím palce a neboj :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, přeju hezký den já jsem v práci už pro dnešek
4. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Kemínku sestřička mi řekla, když jsem jí řekla datum poslední ms, že jsem přesně 6+0 to znamená podle mě, jak já to chápu a koukám, že i ty to takhle chápeš, ukončený 6t a začátek 7t. Dr mi řekl, že je to 6t, tak nevím.Ale s tím srdíčkem si myslím, že máš pravdu, kdybych tam šla jen o pár dnů později, třeba v pondělí, že už by tam bylo vidět :slight_smile: No doufám, že bude všechno o.k. modlím se a zároveň se strašně bojím, ale na nic špatného nechci mylset.Těhotně se cítím, prsa mě bolí jako čert, už mám o číslo větší podprdu, manžel mí radost a břicho mám teda dost velký hlavně večer, z toho manžel nechápe a já taky ne.A špatně mi taky je, jen tedy nezvracím, ale kolikrát k tomu nemám daleko, jenže já to neumít, tak se držím.Ale je hrozné, jak sleduji ty příznaky, jestli se něco nezměnilo.Bojím se zkrátka všeho.A děkuju ti za ty palce :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
lussyn...moc moc gratuluju :wink:
4. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nevim jak se to pocita, ale myslim ze treba ja jsem: 13+1, takze 14 tt, a az budu 13+7 tak to se rovna 14+0 tt takze zacatek 15tt, aspon tak jsem to pochopila....:slight_smile:
Lussyn: MOOOOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCC GRATTTTTTTTTUUUUUUULUJJJJJJJUUUUUUUUU! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali děkuju a jak to je, je ti líp?
4. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zkusím vydržet do 17.12. :wink: to budu 6+4
4. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no bříško už skoro nebolí, ale nějak začínám být unavená, těším se na zítra na tu hrubou skálu, bude tam pohoda a klid a trochu vánoční atmosféry, páč to co se děje tady u nás tak to je mazec :frowning2:
4. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Peprlíku děkuju ti :slight_smile:
Iris, to je hrozné to čekání, viď, ale uteče to a to už určitě uvidí srdíčko, tak není kam spěšchat :slight_smile: A jak ti je?
Ali, ty jsi blázínek, proč si neodpočineš :slight_smile: Jů vy jedete nějak na víkend?Na hrubé skále byla kamarádka vloni, byla tam požádána o ruku, je to tam moc krásný, to se máte, tak si to užij a odpočin.
4. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
nene já tam jedu na trhy adventní, prodávat hedvábí víš? no odpočinek by byl fajn ale není na něj čas, do těch trhů v kulturáky zbývá už jen deset dní a já toho mám ještě hodně
4. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak to jsem zvědavá až budeš vyprávět, určitě vyděláš spoustu korunek, protože ty tvoje výtvory jsou vážně nádherné.Jen se pořádně oblékni ať tam nezmrzneš, to tam budeš celý den?
4. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
peprliku, proč ne :wink: 13+7=14+0=začátek 15. tt.

lussyn, chápeš to správně :wink: a dobře to máš tady na koníkovi.. 6+x je prostě 7. tt. přičemž mimču je v reálu o 2 týdny méně :wink: Ale myslím, že ty znáš i ovulku, takže si to můžeš spočítat na den a to je pak nejpřesnější výpočet, ale dr. ti to vždycky spočítá jen podle MS a utz.. Mně teď taky řekl, že jsem v 6. tt. a přitom mi do průkazky napsala 6+3 :sweat_smile: Takže tak :wink:
A jinak opravdu jde o dny a věř svému tělu, miminko ti to podle tvého popisu dává najevo pořádně. Já dodnes taky jen ble ble a to někdy jen ráno, jindy i během dne a až dneska jsem ráno blinkala a to jen proto, že tu máme návštěvu a je tu víc vydýchaný vzduch atd. a manžel ráno byl cítit česnekem, tak jsem to nějak neustála :grinning: Ale teď už zas mi je dobře :wink:
4. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
lussyn, zatím musím říct, že fajn, sice pobolívá podbřišek, ale šoufl od žaludku mi bylo spíš před testováním, než teď, takže je mi vlastně dobře :slight_smile: právě nevím, jestli vydržím do toho 17.12., chtěla jsem tam jít už příští týden, ale to by ještě nebylo nic moc vidě, tak uvidím, jak mi bude a taky podle toho, zda doktor nebude mít dovču
4. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ali, ty bys potřebovala nejmíň 2 dny ležet a ne toto..
hrubá skála je pěkná, líbí se mi tam, atmosféra bude fajn, jen ta zima :confounded: lepší v létě :grinning: ale to zas nejsou trhy :wink:
4. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
mně se tedy zámek Hrubá skála moc nelíbí...ale hruboskalské skalní město...to je jiná, to miluju :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ony ty trhy budou vevnitř, takže nebojte neumrznu :slight_smile: a dostaneme i punč prej :slight_smile: tak se tam asi krapet přidrcnu :grinning:
4. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ali, pořádně si to užijte :wink:
4. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee keminku...dva dny ležet, to já ani nevydržím když nejsem na umření :sweat_smile: :sweat_smile: ale už vidím jak bude divný že po vánocích nebudu muset malovat a vůbec nic dělat páč i v práci bude pak klid, teda až na inventuru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ali ty jeden workholiku, jo tak punčík :grinning: tak to potom je jiná :grinning:
4. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
nebojte, slibuju že po 19.12. budu šetřit síly a budu mít blázinec jen v práci
4. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jen abys to dodržela :grinning:
4. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no pak budu jen nakupovat dárky a balit dárky, udělám si pořádnou výzdobu doma a budu si číst a shánět info o Islandu
4. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tomu se říká aktivní odpočinek :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no je fakt že já to moc neumím jen sedět a nic nedělat, já si nejvíc odpočinu kdzž můžu něco tvořit, ale to hedvábí ted je až moc no
4. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek