• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
hmm tak jestli není nějaká horm.porucha
6. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dr. říkal, že pokud do Vánoc neotěhotním, takže v lednu začínáme s hormónama...
6. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to na tom budem skoro stejně, já teda už s tím ale zkušenost mám, ono se toho neboj, nastimuluje tě a budeš těhule raz dva :wink:
6. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ali: Snad máš pravdu!! V lednu se uvidí!!
6. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě neboj :wink:
6. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ali: Já jsem z toho špatná!! :frowning2: Nečekala jsem že se mi tohle stane!! :unamused:
6. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
eli nebuď....truchlení ničemu nepomůže, a to že budeš spílat že proč zrovna ty a proč někdo jinej otěhotní hned to je taky nesmysl
věř tomu že miminko si k tobě :wink:
6. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali: jj, ono to zase přejde!! :wink:
Dneska mám trošku depku :confounded:
6. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no občas jí máme každý tak to chodí :unamused: ale jsou věci které prostě nezměníme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, já vím.... :wink:
6. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem třeba dneska pod práškama :frowning2: mám i nějakej ultra silnej jinak bych tady nevydržela :frowning2: doufám že to zejtra bude dobrý jinak budu muset jet na gyndu
6. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali: Tak a´t Ti je brzy líp!! :slight_smile:
6. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no taky doufám, nechci brát prášky na bolest :unamused:
6. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky krasne pondeli i kdyz hezci by bylo s poradnou snehovou nadilkou kdyz mame ten Prosinec. Ja snih milujuuuuu vic nez leto.
:wink:

A zitra jdu na prvni kontrolu tak jsem zvedava co me povi. Podrad tomu nemuzu uverit ze jsem tehotna. Nemam vubec zadny priznaky. Zadny nevolnost zadne nechutenstvi ani prehnane chute proste nic.

Jediny priznak ze jsem tehu je ze nemam MS :grinning:.

Jen obcas citim podbrisek jako bych tam neco mela malinko nafoukle takovej vnitrni malej tlak obcas to bude asi ta zvetsujici se deloha.

Tak zitra ofiko tomu uverim ze budem 4 :wink:.
7. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, neporadily byste mi něco na nachlazení? Z nosu mi teče jak s kohoutku a v krku taky začíná pěkně bolet :frowning2:. Nejspíš mi povíte, že nic nesmím, ale třeba máte nějaká zkušnost
7. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Miky tak te asi zklamu krom vitaminu z ovoce a zeleniny ti nic ne poradim bohuzel. Nez byt v teple a pit horky caj a takove ty bezne veci nic specialniho nevim.

Snad ze nekdo si vymackava stavu z cibule. Presny pomer a s cim se to pije nevim treba to najdes na webu.

Jinak ja mam taky svuj pribeh. Pred lety kdyz jsem cekala Julu jsem mela na dovce prujem. Zasla jsem si do lekarny a chtela neco na prujem a lekarnik me dal Endiaron. Ani z by me to doslo ze mu mam rict ze jsem tehotna.

Manzel byl duchapritomnejsi a rika hele a je to pro tehotny tak jsme si precetli letacek a ejhle to nebylo pro tehule.

Tak jsem se tam vratila a koupila si klasicky cerny uhli ktery je nezadavny pro vsechny.

No napadlo by vas to jaky v tom muze byt velky problem neco snist a divat se na letacek u takove veci jestli je pro vas vhodna. :sweat_smile:
7. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
sakryš, tak před chviličkou jsem vycucala první tantum verde a na letáček se taky nepodívala :frowning2:, na základě simi jsem si přečetla letáček a píšou tam, že v těhotenství je vhodné se poradit s lékárníkem. No tak vzala jsem si jenom jeden bombonek, tak snad to není problém. Myslela jsem, že když je to jenom cucací bombo, že je to v pohodě :angry:
7. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
MIky tak aspon pro priste budes chytrejsi. Ono se snad nic nestane pro jednou ale priste BACHA :dizzy_face:
7. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,přeji dobré ráno,no tedy už skoropoledne.
Miky já teď nemocná byla,ale co bych ti tak poradila když čekáš miminko.......holky v práci mi radili,že mám zkusit čajík ze zázvoru,nevím jak chutná,ale prý je účinný a to dost :slight_smile: ....já ho nezkoušela,páč jsem byla nadopovaná vším možným a ještě zkoušet něco k tomu jsem nechtěla.....prý se má normálně jemně nastrouhat a nechat vylouhovat a přecedit a nebo pak jedině typický čajík s medíkem,ten je nejúčinější a nebo citronem,toho jsme do sebe já nalila hektolitry :wink: .
jinak skoro po dvou měsících proběhlo včera večer s miláčkem první snaženíčko,tak jedeme dál a třeba se nám poštěstí mít miminko pod stromečkem :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska to musím v práci vydržet normálně do 16hod., ale zítra mám volno, tak nevylezu celý den z pelechu a budu se dopovat ovocem a horkým čajem s citronem :wink:
7. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky..

miky, můžeš cucat propolky, nebo jak se to jmenuje, je to medové, jinak nic, na rýmu můžeš dětské kapky do nosu, zabírají, na teplotu paralen, jinak čaj s citronem a medem, pokud by bylo hůř, jsou i nějaká atb pro těhotné :wink:
7. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
iris, no jestli se v nejhorším případě dá vzít paralen, tak to by bylo fain. Žádné jiné léky stejně ani nikdy jindy nejím. No uvidíme jak bude po zítřejším celodenním pobytu v pelechu :grinning:
7. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
paralen je povolenej, já při Tomáškovi měla chřipku hned na začátku těhu, pro mimčo je horší horečka, než paralen, ten mu neublíží :wink:
7. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,Simčo, tak zítra držím palce ať je vše o.k.
Ali teda holka ty bys zasloužila na zadek.Ale vážně, takhle si zahráváš se svým zdravím.Proč nezůstaneš pár dní doma, neříkej mi, že by to nějak nešlo, musí mýt nějaké řešení, když někdo onemocní, né.
Miky, paralen můžeš ten neublíží, já když byla těhule, tak jsem taky byla nastydlá a dr mi řekla, čaj s citronem a maximálně ten paralen.A na bolest v krku jsou taky cucací bonbony, které můžou těhotné, ale už si nepamatuju jak se jmenovali, myslím, že byli zázvorové a pamatuju si, že mi vůbec nechutnali.Hlavně se pořádně vypoť ať jsi fit.
Marokánku,tak ať to do vánoc vyjde, držím palce.
7. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: To je dneska počasí co? Vůbec mi nepřijde, že už se blíží vánoce :wink: Jinak já jdu zítra k tomu Dr. tak jsem zvědavá s čím přijdu. A co holky těhulky, jak vám je? Teda krom toho, že Miky je marod, Miky já bych zalezla pod peřinu s tím čajem s medem a nevylezla bych :sweat_smile: V tomhle období chřipek být těhu je naprd :frowning2: ale co se dá dělat, určitě to vyležíš :wink:
7. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
já si říkala, že mi vlastně nic není, ale včera i dneska zas žaludek na vodě...ale chuť k jídlu mi to neubralo :grinning:
7. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanul, tak to jsme dvě komu nepříjde, že se blíží vánoce.Dárky už mám skoro nakoupené, cukroví skoro napečené, ale nějak mi to pořád nepříjde.Včera jsme si k pečení dokonce pouštěli koledy a to mi přišlo dost divné :wink: No na víkend jedeme do Vídně, tak jsem zvědavá jestli tam na mě ta vánoční atmosféra aspoň trochu dýchne. :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda kočky, tak jak je po víkendu?? :slight_smile:

já vám řeknu, já mám úplně radost z tý mý MS, pěkně najedou přišla, úplně bez špinění, byla silná, břicho mě tak pěkně pobolívalo......a dneska najednou odešla, už jen trošičku špiním......takhle nějak si to představuju :wink: hihi, přijdu si jak blázen, ale fakt jsem hrozně ráda, že jsem měla tak krásnou mrchu :grinning:

hanulko zítra ti budu držet palce, hlavně pak dej vědět, co ti dr. poradil a předepsal a tak ju??? jsem celá zvědavá :wink:
7. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
A už vám holky těhulky trošku rostě bříško? jsem hrozně zvědavá :grinning: Muci napíšu potom co a jak. Vůbec se ti nedivím, že máš radost, že se ti ten cyklus upravil, to je dobrý začátek :wink: Lussyn tak si to v té Vídni pěkně užij :slight_smile: Já jsem o víkendu taky pekla, docela mě to i chytlo :wink:
7. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
hanulko, no já akorát řeším problém, že si snad v pátek půjdu koupit nějaké volnější kalhoty :grinning: , do těch co mám doma se už nějak těžko vejdeme a to mi téměř všechny byly volnější, že jsem uvažovala nad páskem :grinning:
7. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek