• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Keminku, aha, tak to si se mnou ta teplota trosku pohrava, nebo co. Ale kazdopadne v den pozitivniho testu a za 24 hodin zas to tentokrat vyslo, tak jak rikam, dala jsem se na modleni a modlim se a prosim vsechny svaty, at se dostavi ocekavany vysledek...
Lussyn, no tentokrat jsme neponechali nic nahode, to je fakt :grinning: jen ta teplota mne trochu mate, ale nebudu na to brat zadny zretel. Ale je to teda fuska, takova "vyroba" miminka, uffff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj keminku, folik měl včera 15 mm, tak říkal, že by měl mít alespoň 20 a že za každý den "vyroste" tak o 2 mm, tak v pátek uvidíme. Každopádně ovu testy mám koupený, takže testovat budu tak jako tak :wink: Jinak si nemyslím, že bysme se tulili předtím mimo ovu, ale prostě to nějak pořád nevyšlo :unamused:
9. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak se mate.
9. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Simousku, tak co utz?
Jinak, holky, az budete mit chvili, podivejte se do alba luucciinnkkaa - ta holcina tam ma 4 fotky panenek - ty jsou jak zivy miminka!!!! No, to jsem jeste nevidela!!! Kdyz si vzpomenu, jake panenky jsme meli my :grinning:
9. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mam takovej divnej pocit ze vcerejsiho UTZ. Kdyz me Dr. prohlizel tak se me ptal kolik mam tedi a jestli jsem opravdu tehotna a jestli jsem si delala tehotensky test a dival se tak uprene na ten monitor jako kdyby tam videl duchy.

No asi me nechtel napred desit tak se me ptal kolik mam deti pro pripad ze by to co tam videl nebylo uplne v poradku a pak jeste jestli chodim do prace nebo jestli mam jeste MD. Tak jsem mu na vse odpovedela.

Jeho dalsi otazka byla jestli spinim a jestli nemam nejake velke bolesti atd no proste otazky ze by jeden neveril nevedela jsem co se deje co me tim chce rict.

Pak zahlasil at se jdu vycurat ze asi mocak moc tlaci na delohu ze tam nic nevidi. Tak jsem sla na WC vratila se a on me vysetril ted normalne na koze a rika ze podle toho bych mela byt tehotna a at si znova lehnu tak sem si lehla a zase zacal hledat jehlu v kupce sena.

A zase se ptal na spineni a na bolesti no proste pripadla jsem si tam jak trouba. Pak teda rekl ze by to melo byt velky 0,7mm a ze at prijdu za tyden na kontrolu ze se podivame co bude noveho. Byla jsem v to utery 5+6tt tak ted by me zajimalo jestli nektera nemate nejaky pekny odkaz na nejaky web stranky se statistikou velikosti plodu v ruznych tydnech ci mesicich tehotenstvi.

Ja jsem to hledala ale nic moc jsem nenasla.

No a na zaver me doporucil at jim Listovku a tehu vitaminy a veta na zaver kdyby jste spinila nebo mela bolesti tak hned prijdete a kdyby to bylo o vikendu tak si zajedte do nemocnice.

Tak tim me uplne dorazil!!!

Ve sve podstate bych se tomu ani nedivila kdyby to byl zamlkly potrat po tom mojim nervaceni a depresich.

Takze jsem smirena i s tou to variantou holky moje. Pristi utery 15.12. budeme vedet vic jestli to povyrostlo nebo jestli to uz ma srdce nebo jestli pujdu na zakrok.
9. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlavne me nelitujte ja to zvladnu jsem silna po teto strance. Spis bych potrebovala podrzet a nakopnou tim spravnym smerem z jine stranky zivota.
9. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Simi, to jsem z toho teda taky volaka zmetena :unamused: Tak snad bude vsechno v poradku. Budu na Tebe pristi tyden myslet, az pujdes na tu dalsi kontrolu...
9. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indri moc diky ja jsem taky zvedava co z toho bude.
9. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simo teda to bych toho od toho doktora taky moc nepobrala :unamused:
9. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dik ja sama nevim co z toho bude a jestli se mam tesit na to ze to bude v poradku nebo ze to zanikne. :sweat_smile: proste zmatek nad zmatek.
9. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, snazime se teprve 2. mesic. Ma nektera z vas zkusenost s ovu testama?Me se uz tyden ukazuje 2. carka. jeden den je slabsi, druhy silnejsi, 3 slabsi... Nejsilnejsi byla asi ted v pondeli... Je to normalni?
9. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, tak přes věci stránek ti nepomůžu. Nemáš to holka jednoduchý. Tak se drž...
Blumchen, na to je tady největší odborník Kemínek :grinning: Už nám všem dělala několikrát téměř profi školení. :wink: Zkus mrknout v diskuzi zpět okolo strany 254. To mi to hezky vysvětlila :wink: Otázka je, co znamená nejsilnější čárka, kolikátý den cyklu jsi a kolik míváš obvykle...
9. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak mrcha došla tak jsem opět 1DC :frowning2: tak na vánoce mimisek v bříšku zase nebude tak začína 22 snažení :cry:
9. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Peti, to je mi líto - já zrovna čekám, co bude.... Teď ti ale snaženíčko vyjde na vánoce :slight_smile: ne? To bude romantika :wink:
9. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul to mě mrzí :frowning2: vím, že teď ti to nepomůže, ale snaženíčko na vánoce taky není špatný jak píše jajkaz :wink: . Držíme ti tady všichni palce, tak už to kurňa musí vyjít :wink:
9. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti nebuď smutná.....já vím, že je to těžký, ale musíš si říct něco pozitivního, že aspoň máš ms pravidelně....představ si, kdyby ti chodila po 60 dnech jako některým holkám...... :slight_smile:

a neboooj, ježíšek miminko přinese, mně, hanulce, tobě i ostatním, uvidíš :dizzy_face:

holky pádím z rachoty domů, páček
9. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, tak uvidíš :pensive: Třeba je ještě brzy...

Péťo, to mě mrzí, tak snas se zadaří na Vánoce
9. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajkaz - diky, mrknu na to... jinak silna carka je stejna jako testovaci... Kdy mam ovu to nevim presne, jelikoz jedu 2 cyklus bez HA :slight_smile: 12-19 DC - pozitivny ovu testy...cyklus 30 dni a bilkovy hlen 10-12 DC a nejsilnejsi ovu test 19 DC Diky moc.
9. pro 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pozitivní ovu test jsi měla, kdy byla ta druhá čárka stejně silná, popř. silnější než ta testovací :wink:
9. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Copak je tu nového? Dlouho jsem tu nebyla...

Jinak u mě je vše špatně. Dnes jsem byla na kontrole se štítnou žlázou a jedny výsledky dopadly katasrofálně. Znovu mi brali krev jestli se třeba v laboratoři nespletli... Chtěla jsem vědět co se děje. Doktor mi nechtěl kazit vánoce, ale já blbec jsem to z něj vytáhla. Může se jednat o nádorové bujení ve štítné žláze. Prý se jedná jenom o vnitřek žlázy, protože ona sama o sobě dobře fungule. V lednu si jdu na výsledky a pak se uvidí. Mám hrozný strach. Musela jsem se vykecat. Promiňte.
Doktorovi jsem řekla, že se snažíme o mimi a bez úspěchů a tak mi dělá testy i na prolaktin. Mám strach, že otěhotním a budu mít špatné výsledky. Proto mě prosím vymažte z tabulky. Snažit se nebudeme do ledna. Prášky co mám na ovulaci doberu, ale nechci teď otěhotnět.
Holky, jestli jste tu některá věřící, prosím pomodlete se za mě ať nejsem nemocná. Moc děkuji.
9. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielko :frowning2: :frowning2: :frowning2: normálně mám slzy na krajíčku.Moc mě to mrzí, opravdu moc, je to strašné, ale věřím a ty musíš věřit, že to bude dobré, musí.Je mi to moc líto, vůbec nevím co ti na to říct, jen snad buď moc statečná a neboj určitě to bude mít dobrý konec.Věřící nejsem, ale budu ti aspoň držet palce, snad to pomůže.Tak ti přeju hodně síli a drž se holka zlatá.
9. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mšo, moc na tebe myslím, vyrazilo mi to decha rozesmutnilo :cry: Držte se a veřte, že bude dobře.Moc držím palečky!!!Věřící taky nejsem, ale štěstí a zdraví moc a moc přeju.
9. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny moc zdravím :o)

sima2: právě jsem dočetla tvůj příběh z UZ, buď v klidu, vůbec na to nemysli hm? já jsem totiž takhle ležela v nemocnici týden,než jim přišel ultrazvuk "normální" bývali by mi klidně udělali kyretáž, pořád se ptali, kolik mi je, jestli dítě máme, jestli ho chceme, jestli jsem ochotná tam pořád ležet, a já furt prosila že miminko strašně chceme, že je vymodlené a že smůly bylo dost. Doktorka viděla na ultrazvuku slovy tečku vypadala jako špendlíková hlavička pod lupou. Měly jsme tehdy 1,2 mm. Dělali mi pořád testy na HCG pořád jsme se nevešli do tabulek, jednou narůstalo HCG o hodně a neodpovídalo nálezu na UZ, podruhé zase málo, prostě pořád dokola. Byl to týden nervů, ale obrovských a co je z naší tečky dnes? Hned klepu na zuby. Z naší tečky je prozatím krásné těhotenství s rostoucím miminkem :slight_smile:, které se má čile k světu. Z toho plyne ponaučení. Každá ženská je jiná, a hlavně! Každý ultrazvuk je jinak kvalitní, nevěš hlavu a jen si postě řekni, že i tvoje tečka to prostě dokáže. A ona dokáže uvidíš :o)
9. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Co ti na to říct.Opravdu mě to moc mrzí, vážně moc :frowning2: Je to opravdu nespravedlivý :angry:
Simčo co to čtu? :frowning2: :angry: Teda holky to je dnes den, snad už těch špatných zpráv bylo dost.Simčo ještě není prohráno, už jsem se s takovým případem setkala, říkali, že to vipadá špatně a nakonec to dopadlo na 1*.A to ti ani nevzal krev na změření HCG?
9. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielko: to je mi líto :frowning2: , držíme pěstičky, všechny co máme, všechno dobře dopadne, hlavně se drž!
9. pro 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, lussyn: děkuji holky. Nevím jak to říct manželovi.... chci ho poprosit at semnou jde v lednu na výsledky. Mám strach, že se tam složím....
9. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky musím říct, tady je to dneska opravdu smutný :frowning2:
9. pro 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
myia:děkuji. snažím se neplakat, ale moc to nejde...
9. pro 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY:

24.7.09 poupe........................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola ???
25.7.09 Smisek24....................29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
31.7.09 andrea110409.............30 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
1.8.09 Sandulka.......................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola ???
27.8.09 Mikalka........................26 let...TP: 8.5. 2010, další kontrola ???
31.8.09 Dracinek.....................24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 17/11
1.9.09 klaarka22......................25 let...TP: ???, další kontrola ???
31.8.09 myia...........................27 let...TP: 12.5.2010 (7.5.2010), další kontrola 31/12
5.9.09 beruska1989.................20 let...TP: 10.5.2010,další kontrola 20/11
30.9. peprlik...........................22 let...TP: 5.6.2010 (10.6.2010), další kontrola 23.12.
1.10. Petullek.........................22 let...TP: ???,další kontrola ???
9.10. bublinka.........................31 let...TP: ???, další kontrola ???
12.10. llenicka1.......................27 let...TP: ???, další kontrola ???
26.10. barevna........................24 let...TP: 2.7.2010, další kontrola ???
30.10. konik88........................21 let...TP: 10.7.2010, další kontrola 5/1
6.11. momis...........................30 let...TP: 17.7.2010 , další kontrola 4/1
16.11.miky.............................28 let...TP: 15.7.2010, další kontrola 21/12
17.11. keminek.......................29 let...TP: 25.7.2010, další kontrola???
19.11. Lussyn.........................29let....TP: 28. 7.2010???, další KO 21/12
27.11 sima2...........................28 let...TP: 6.8.2010, další kontrola 8/12
27.11. iris...............................29let...TP: 8.8.2010, další kontrola 10/12

SNAŽILKY:

eliska_v............................20 let...(por.)snažení = 35 DC (posl.c. 43 dní)
jajkaz...............................26 let.....9 snažení = 29 DC (posl.c. 27 dní)
alienka24..........................25 let....15 snažení = 24 DC (posl.c. 49 dní)
kali.kal..............................28 let.....7 snažení = 24 DC (posl.c. 33 dní)
vodni...............................33 let..... 6 snažení = 22 DC (posl.c. 34 dní)
jaanca..............................?? let..... 5 snažení = 22 DC (posl.c. 38 dní)
miriska..............................21 let.... 6 snažení = 20 DC (posl.c. 31 dní)
indriela.............................32 let....10 snažení = 20 DC (posl.c. 28 dní)
alex001............................32 let....5 (por.)sn = 15 DC (posl.c. 29 dní)
danielapro.........................26 let.....4 snažení = 11 DC (posl.c. 53 dní)
hanulka_86.......................23 let.....5 snažení = 10 DC (posl.c. 26 dní)
marokanek1111.................22 let...10 snažení = 10 DC (posl.c. 22 dní)
mucipuci...........................25 let.....8 snažení = 7 DC (posl.c. 25 dní)
cuketacek.........................26 let.....4 snažení = 2 DC (posl.c. 22 dni) (momentalne nesnazilka)
petra123..........................29 let....22 snažení = 1 DC (posl.c. 28 dní)

renesme............................20 let....1 snažení = ?? DC
kamiz.................................?? let....6 snažení = ?? DC

Ahoj holky, tak vcera vecer dorazila MS, tentokrat nejak brzo. Takze se prestavame snazit a odkladame to na brezen az duben, je to kvuli moji praci. Dneska jsem se ptala jestli mi prodlouzi smlouvu a opet mi rekla, ze nevi. Smlouvu mam do konce cervna, tak doufam, ze mi v pulce cervna nerekne, ze mam smulu. Stejne se radsi budu po necem divat. Doufam, ze nevadi, ze jsem se i presto nechala v tabulce - libi se mi, ze mam prehled. Budu se sem na vas chodit porad koukat a doufam, ze az se zacneme znova snazit, tak ze se budu zase moct pridat k vam i kdyz teda termin v lete 2010 nestihnu :frowning2:
Jinak vsem tehulkam drzim palce aby bylo vsechno v poradku a snazilkam aby se brzo presunuly do horni tabulky.
Sima: urcite to bude dobry, ver tomu.
Petra123: aktualizovala jsem te v tabulce, doufam, ze dobre.
9. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielapro: taky strasne moc drzim pesti.
9. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek