• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Jajkaz já měla ms dostat v úterý 17.11. ale testovala jsem až 19. ve čtvrtek, a čárka byla nádherná :slight_smile:
Paprlíku jasně nepátrej nepipvej, hlavně, že je to o.k, to je nejdůležitšjší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo, je tu někdo :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jajkaz já jsem tady :slight_smile: občas nakouknu, ale vypadalo to, že tu nikdo není, tak jsem ani nepsala :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tu taky :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, tak sem tu taky :slight_smile: no a nový štětce jsou uplně super
10. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myšky vylézají z děr :wink: Lussyn kdy jdeš na další kontrolu?
10. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to taky vždycky vypnu... abych na to furt nemyslela a nestresovala se, ale stejně mi to pak zase nedá.... :grinning:
10. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozitivní zprávičky se vždycky hodí :wink: Jsem doma, už je mi fajn, odpočinula jsem si - to jsem asi potřebovala ze všeho nejvíc. Měla bych žehlit... :unamused: a moc se mi do toho nechce.
10. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, já měla MS dostat 30.11. a testovala jsem 27.11. a už tam byly //
10. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tohle je asi hodně indivindy :slight_smile: kdy testovat a kdy už tam ty // jsou, já si říkám, že pokud by s mi zpozdila MS, tak že budu testovat až po pár dnech, ale taky nevím, jestli bych to vydržela :wink:
10. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem testovala až po dvou dnech co mi MS meškala, sice jsem si už byla jistá, že jsem těhu, ale i tak jsem se dost klepala.
Hanul k dr jdu ve středu 16.12. tak jsem zvědavá.Doufám, že tentokrát bude vše o.k.
10. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně bylo už 4 dny na zvracení, tak jsem zkusila test brzy :grinning:
10. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já si myslím, že bude jen opožděná, protože i ovulku jsem měla později... Manža by mi večer měl přivézt nový, nějaký kvalitnější test, ale upřímně řečeno, ztrácím odvahu si ho zítra udělat... Indivindi to určitě bude, protože jsem koukala na nějaký grafy bt a byly tam případy, kdy byl test pozitivní až 14,15. den... a někdo zas dříve...

Lussyn, budu držet palečky aby bylo :wink:
10. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn, budu na tebe myslet, ale věřím, že je u vás vše tak jak má :wink: Jajkaz asi bych se taky bála zkoušet další test, možná by to chtělo ještě chvilku vydržet.
10. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to fakt individuální, mě hrozně moc bolely a bolí prsa, teď už je to o hodně lepší, ale nemohla jsem ani spát na břichu, dotknout se jich, a bez podprsenky mě hrozně bolely, a hodně se mi nalily, takže manžel je spokojenej :slight_smile: Ale teď je mi špatně docela často, né včer, spíš odpoledne a trvá to až do večer.A to zítra odjíždíme na prodloužený víkend do Vídně s manželovov rodiči, tak jsem zvědavá jak to utajíme, páč mi fakt není dobře :wink:
10. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, uvidíme, kolik odvahy bude zítra ráno :wink:
Iris, já jsem měla žaludek na vodě minulý týden. Během víkendu se to uklidnilo. Holky, zažila jsem šílenou chuť... Když mě honí mlsná a už nevím co by, dám si kyselou okurku a jsem ok :wink: Tak jsem si dala jednu (nakládačky já miluju od malinka), dvě a u třetí mě přepadla chuť na čokoládu :grinning: Tomu by chyběla už jen ta šlehačka, co :wink: Ale to bylo minulý pátek a jen jednou...
10. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně je špatně celý den, ale pomáhá mi jídlo :grinning: prsa mám taky bolavá a bradavky hodně citlivé...
a ty chutě...sakra zase jsem si zapomněla koupit toho harlekýna :unamused: a kombinace jablek a marshmallow - to nemohl rozdejchat nůj manža
10. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, kdyby si to tak mohl jednou vyzkoušet, co :grinning:
10. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo :grinning: to by se ti chlapi divili...my si v neděli s těhotnou kamarádkou rozmrazily jahody, dostaly jsme na ně chuť :wink:
10. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi kamarádka vyprávěla, jak s manželem dostali v 11 hodin večer chuť na steak. a prý tak šílenou, že rozmrazili i to maso....... :grinning: A to těhotní nejsou :wink:
10. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já teď taky ujíždím na různých věcech, hlavně na mandarinkách, dokážu sníst na posezení u televize celou síťku, a to je mi pak blbě, protože si překyselím žaludek.V pondělí jsem měla chuť na nakládaný hermelí a když jsem mluvila telefonem s manželem, tak mu to říkám a večer když přijel z práce, tak mi přivezl celej kýblíček, ale v těhotenství by se neměl, tak jsem ho stejně nejedla :slight_smile: Minule jsem měla k obědu bram. knedlík zelí a amso a šla jsem si koupi nakládané kozí rohy a jedla je k tomu :grinning:
10. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,už stačí, už se mi sbíhají sliny :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyyyyyyy
10. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem zkoušela ovu testík, druhá čárka tam je, ale je ještě slabá, tak doufám, že zítra nebo v sobotu by mohla být ovulka :slight_smile: Tenhle měsíc z toho mám docela dobrý pocit. Ještě uvidím, co mi řekne zítra doktor. Jinak mě včera přepadla šílená chuť na čokoládu :grinning:
10. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mandarinky ty taky ráda :grinning:
10. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani ahoj ja uz jsem byla ukvapena a jak jsi psala ze je tam druha carka slaba uz jsem ti chtela gratulovat :dizzy_face:
10. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes po O se tu tak rozprselo no uplne tecou curucky po ceste strasnej marast pred barakem jak jeste neni dodelany teren tak je to na gumaky.
10. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn ano mandarinky jsou unas taky v kurzu kupovali jsme se v Albertu asi mela nejakou super varku byly krasne sladke a bez pecek.
10. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdysi jsem si koupila cedulku s heslem: Vzdala bych se čokoládu, ale když já se přece jen tak nevzdávám... :grinning: Trefné. S manžou jsme taky dostali mikulášskou nadílku a ze 4 postaviček Miku, čerta a andílka byla jen 1 z mléčné čokolády. Ostatní jen čoko-poleva a to je teda pěknej hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajkaz svata pravda ty radoby cokolady jsou hnusnyyyyyyy radeji ani nekupovat a nejist je to bleeeeeeee neda se to vubec srovnat s cokoladou a je treba si to precist na obalu.

Takhle jsem se malem spletla na masle. Krasna cena hezky obal tak si rikam to by slo a kdyz sem si to precetla tak to byla maslova naterka takze nejaky blaf zabaleny jako klasicke maslo.
10. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek