• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Simi, to se málokdy podaří, tak dobré manďošky.
Hani, zítra hups na to :wink:
10. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simo bylo by to krásné, ale je to teprve ovu testík :wink: Kdyby to byl těhu, tak už bych skákala 2 metry vysoko :grinning: jajkaz já bych bez čokolády asi nepřežila :sweat_smile: někdy si na ní měsíc nevzpomenu a pak přijde den, kdy bych spořádala celou čokoládu :sweat_smile:
10. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se mi chlubil tchán, jak úžasně levné máslo koupil (holky, já nevím jak vy, ale já bojuju spíše s tchánem...) a když jsem se na to mrkla, zdálo se mi jaksi malé.... Nojo místo 250g mělo jen 200g :unamused: :grinning:
10. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Člověk fakt musí hlídat, co kupuje... :angry:
10. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, zítra tuleníčko určitě bude, ted jsme měli týden každý jinou směnu, takže se docela těším :grinning: Jinak já prozatím (rychle zaklepat) vycházím dobře jak s tchýní, tak s tchánem :fearful:
10. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, ty čoko figurky bývají hnusné, to si radši koupím pořádnou čokošku, jinak mandarinky jsem dneska nakoupla taky...jinak mě chytla chuť na kakao a rohlík, asi si dám sváču :grinning:
10. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, čím dál více studií říká, že je čokoláda zdravá :grinning: jak to říkají chlapi s tím chlastem... v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství... :grinning:
10. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz to je dobrý :grinning: no jo, každej má nějakou slabost :wink: za chviličku už jdu z práce :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak ať ti to rychle uteče :wink:
10. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, já jsem vždycky milovala sváču od prababičky - kakao a do toho rohlík - říkali jsme tomu nadrobený... :dizzy_face:
10. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už jsem jak ten Pavlovův pes :grinning:
10. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz díky, už pomalu balím :slight_smile: zítra máme oba s manželem dovču, takže bude prodlouženej víkend :dizzy_face: a doufám, že i plodnej :dizzy_face: bylo by to krásnýý :wink: no necháme se překvapit. Tobě přeju, ať mrcha nedorazí a ty najdeš na testíku // :dizzy_face:
10. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani díky :wink: Zítra dovča... takže tě tady zítra omlouváme a tvoji absenci zcela chápeme :wink: :grinning: Měj se krásně a užij si to zítra!!!
10. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko tak se měj a krásně si to užijte a ať jsi tu co nejdříve s pozitivním testíkem.Jsem zvědavá jak zítra dopadneš u dr.
Jajkaz to je dobrý v malých dávkách v jakém koliv množství, to mě pobavilo :grinning:
Iris teda to kakalíčko bych si taky dala.
10. pro 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju :dizzy_face: Možná sem za vámi zítra jenom zaskočím napsat jak jsem dopadla u dr. :wink: Tak se mějte krásně :dizzy_face:
10. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, jsme zvědavé.. jen jsem si dělala srandu. Ale kdyby ti to nevyšlo, víme proč :grinning:
10. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Prosím vymažte mě z tabulky. Dnes jsem o mém problému se štítnou žlázou mluvila s gynekologem a doporučuje mi přerušit snažení do té doby než se to nevyřeší. 25.1. si jdu na výsledky a pak se vám ozvu. Do té doby sem nepůjdu. Jenom mě to deprimuje a mučí. Tak moc chci miminko... ale zdraví mi to nechce dovolit. Prosím myslete na mě. Stejně tak jako já budu myslet na vás ať jste brzo všechny těhulky, užívejte si těhotenství a ať máte krásné zdravé miminka.
Mějte se všechny dobře. V lednu ahojte.

P.S. Po tváři se mi kutálejí slzy jako hrachy a ptám se proč.... Promiňte.
10. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, opatruj se. Určitě se všechno v dobré obrátí.... Moc na tebe myslím!
10. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkte holky moje.
Danielko,moc na tebe myslím a budu ti moc držet palečky,aby bylo všechno v pořádku,opatruj se holka ať jsi brzy mezi námi,vždyť jsme rodina a musíme držet pospolu
10. pro 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daniela: strasne moc drzim palce, urcite to dobre dopadne a v lednu se tesim, ze urcite prijdes s dobryma zpravama.
10. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielko :frowning2: :frowning2: nebuď smutná a netrap se tím, vždyť ještě není nic jistého, musíš být silná a věř, že se všechno vyřeší a bude to dobré.Moc ti držím palce a určitě se nám ozvi, budeme na tebe moc myslet.Hodně sil.
10. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám jen takovou otazečku,myslíte,že je možný,že když jsem dobrala ten utrogestan a vlastně pořádně nevím jak mám počítat minulý cyklus,že bych měla ovulku už teď?už třetí den mě zas berou vaječníky,ale testík jsem si nedělala,no ale nevím jestli to není moc brzy,9,10,11DC,to kdyby to tak bylo,tak to bych podle tý luteální fáze měla pak čekat MS někdy už 24DC? chápu to správně?snad to zas nebude nějaký hormonální zvrat,jsem zaseknutá na to,že bych chtěla miminko pod stromečkem :unamused:
10. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokánku, stát se to může. Kdysi jsem se na to ptala gyndr a říkal, že je to možný, že by ovulka mohla být už 9. den. Jen pak nevím, jak by se to slučovalo s tím Utrošem. Kdy ho bereš? Já ho brávala po prvním potratu na srovnání MS od 17 do 26 dne... A během 3 měsíců se mi to srovnalo... a pak vlastně byl i testík //
10. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz no brala jsem ho teď před MS,páč jsem měla minulý cyklus celý rozházený,měla jsem nějakou hormonální poruchu,špinila jsem 15 dní v kuse,už od 22DC a utrogestan jsem dobrala 26.11 myslím a 30.11 přišla MS
10. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď ho máš brát jak?
10. pro 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jdu 17.11 k Dr. na kontrolu a myslela jsem si,že by mi třeba mohla udělat folikulometrii,ale aby už nebylo po ovulce třeba,páč ty vaječníky fakt bolí už třetí den a to dost,nebo to fakt zas bude nějaký bordel s těma hormonama,ale to doufám že ne :frowning2:
10. pro 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď už ho neberu,dala mi ho jen na 10 dn,aby se mi to srovnalo a přestala jsem špinit,to asi kdyby se mi to zas vrátilo,tak by mi ho nasadila na delší dobu.
10. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ti asi neporadím :unamused: Ale neboj, dáte to spolu s dr. dopořádku a pak se zadaří. Nebude to sice na vánoce, ale menší radost z toho nebude, neboj :wink: Třeba se to na vánoce narodí :wink: To by jsi ještě stihnout mohla :dizzy_face:
10. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám,že to bude už OK,vždycky jsem měla cykly pravidelný a najednou poslední 3-4 ,měsíce,to jde s tím mím tělem od devíti k pěti :angry:
10. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A možná opravdu psychikou... Jen sama nevím, jak se jí zbavit... Snad jen se "naložit do lihu", ale to se neslučuje s těhu :wink:
10. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek