• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahoj holky. Vítám nové snažilky a nové těhulky taky a gratuluji. Od čtvrtku jsem tu nebyla. Ještě odpoledeny mi volala paní doktorka že mi zapomněla napsat neschopenku :fearful: Já teda žádnou nechtěla ale ona trvala na tom, že minimálně v pátek zustanu doma. tak jsem si vzala dovolenou a odpočívala jsem. Zítra jdu na další KO tak jsem zvědava. Chce se mi furt spát a celý den prozývám...
7. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dracinku, to je fajn, že se takhle starají, myslím, že v tomhle případě je lepší zůstat pár dnů v klidu. Už se to alespoň uklidnilo?
7. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se zase hlásím po víkendu bez PC...

gratuluju všem těhulkám a vítám nové tváře :grinning:

dracinek: já jsem taky pořád strašně ospalá, v práci se snažím držet, ale moc se to nedá, asi to dlouho neutajím... a proč jsi měla být doma? jen tak pro jistotu nebo nějaká problémka?

no my to o víkendu oznámili oběma rodičům, jeeeeeeeee to bylo radosti a slzavýho údolí...
7. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že dneska ještě nebyla aktualizace tabulky, takže se toho ujmu (u těhulek, kde vím, doplním i tt, ostatní si je prosím klidně dopište)
Ahojky Mikalko, to je super zprávička, že rodiče měli radost. Já to zatím řekla jen mámě, s dalším oznamováním počkám aspoň do té první KO. A propo, máš už domluvenou nějakou kontrolu u dr, že bych jí tam rovnou dopsala? :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to lepší. No asi pro jistotu a pro klid. Nasadila mi Utrogestan a Ascorutin. Bolesti podbřišku jsou a asi i budou ale špinění je skoro pryč :slight_smile: Tak uvidíme. Je fakt, že tato paní doktorka je úžasná. Nato že jsem u ni nová jsem hrozně ráda. Ještě se mi nestalo aby mi volala dr domu :wink:
My taky o víkendu oznámili novinku rodičům a radost byla veliká a zapilo se to zodpovědně :grinning: Snad né předčasně... Já ted spíš polehávala o víkendu a asi budu i dnes po práci ale hlavně aby bylo vše v pořádku a mám pořád hlad :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 5.4.2010, další kontrola 11/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: ???, další kontrola 22/9
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 25/8
18.8.09 Eliska_v 7.tt..............20 let...TP: 23.4.2010, další kontrola 10/9
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010
27.8.09 Zlababa 6.tt..............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 6.tt.............24 let...TP: 8.5. 2010, další kontrola 8/9
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia.........................27 let...TP: ???, další kontrola 7/9

SNAŽILKY:
myisiska1...........................?? let...1 snažení = 68 DC ?????
kopretina82.......................?? let...4 snažení = 42 DC ?????
danielapro.........................26 let...1 snažení = 42 DC (posl. cyklus 28 dní)
sepinka.............................?? let...3 snažení = 41 DC
jaanca..............................27 let...1 snažení = 38 DC
miky................................28 let...3 snažení = 37 DC
daras................................26 let...2 snažení = 32 DC (posl. cyklus 28 dní)
alex001............................32 let...1(porevizní) snažení = 32 DC
petra123..........................28 let...18 snažení = 31 DC (posl. cyklus 28 dní)
kamiz................................?? let...2 snažení = 31 DC
maciol...............................28 let...0 snažení = 27 DC (posl. cyklus 29 dní)
marokanek.........................22let...7 snažení = 26 DC
zuzka111...........................?? let...4 snažení = 26 DC
majdalena.........................27 let...1 snažení = 25 DC
pajulinka...........................21 let..11 snažení = 24 DC
joseline.............................23 let...2 snažení = 21 DC, (posl.cyklus 29 dní)
barevna............................23 let...2 snažení = 21 DC
konik88.............................21 le...3 snažení = 20 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
hanulka_86.......................23 let...1 snažení = 18 DC (posl. cyklus 30 dní)
yanna.o............................29 let...2 snažení = 16 DC (posl.cyklus 34 dní)
miriska..............................21 let...3 snažení = 16 DC (posl.cyklus 28 dní)
beruška1989.....................20 let...3 snažení = 14 DC (poslední cyklus 28dní)
indriela..............................32 let...7 snažení = 12 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn................................?? let...3 snažení = 12 DC
llenicka1............................27 let...8 snažení = 11 DC
alienka24...........................25 let...13 snažení=11 DC
peprlik...............................22 let...3 snažení = 10 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis...............................30 let...5 snažení = 10 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod........................25 let..14 snažení = 9 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci............................25 let...3 snažení = 7 DC (posl.cyklus 38 dní)
ajachlapikova......................22 let...2 snažení = 5 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris....................................29 let...3 snažení = 4 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2................................28 let...3 snažení = 4 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2.................................25 let...1 snažení = 4 DC
kali.kal...............................28 let...5 snažení = 3 DC (poslední cyklus 31 dní)
medan..............................29 let...4 snažení = ?? DC
7. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpátky, všechny moc zdravím a nové snažilky i těhulky vítám.

V Londýně bylo skvěle, sice to bylo docela hektický ale stihli jsme všechno co jsme chtěli a vážně doporučuji.

Jinak ale mě po návratu nečekalo nic moc hezkého, za prvé jsem u svého pejska našla na čapce zas takový boule, min. rok byl už s níma na operaci a odřezli mu prst (nebo co to má pes?) na čapce a teď to má na druhé..teda doufám že se to bude dát řešit i jinak než zase operací, dneska jdu k veterinářovi..

No a aby toho nebylo málo, tak to vypadá že většina u nás v práci dostane výpověd, asi to těď bude rychlí..nevím jestli budu mezi něma, vypadá to blbě..
:frowning2:

Jo Yanni nebo i ostatní holčiny , vy chodíte k doktorce jako jen tak? Jako že jak píšete že se ptáte jí jestli byla tento měsíc ovu a tak? To já vůbec nevím že tammůžu dojít jen tak:slight_smile:) PoraĎte..
7. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak je po víkendu?
Joseline, to je fajn, že jste si to užili.Držím palce ať je to s pejskem dobré.Jasně k dr můžeš jít kdy chceš, vždyť si za to platíš
:wink:
7. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
joseline, já tedy k dr chodila 2 do roka na preventivní prohlídku a pak když bylo něco akutnějšího. Moc si teda nedovedu představit, že bych tam šla, aby mi potvrdila ovulku, to by mě podle mého hnala holí. Ale byla to děsná babizna. Asi hodně záleží na tom, jakého máš dr :wink:
7. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte při pondělku :slight_smile:

Holky než jste se začli snažit, byly jste na preventivní kontrole na gyndě, kde vám doktor potvrdí, že jste v pohodě? My plánujeme začít tento měsíc a na pravidelnou kontrolu mám jít až v lednu. Tajně doufám, že ho uvidím dřív, ale za trochu jiným účelem :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale právě já taky chodím jen jednou za rok na preventivky a když jsem jí při poslední řekla že se chcem snažit tak mě ani nic neřekla..

bell2:byla jsem na preventivce a pak jsme se začli snažit, nic speciálního mi nevyšetřovala :confused: ani neporadila :unamused:
7. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to můj doktor se mě na poslední kontrole právě sám ptal, kdy plánuju rodinu a jestli máme nějakou nebezpečnou anamnézu v rodině, kolik je příteli, jestli kouříme, jak často se tulíme atd. Tenkrát mě to docela zarazilo (byl fakt docela zvědavej), ale s dnešním odstupem oceňuju jeho zájem.
7. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell já taky na žádném vyšetřejí nebyla, šla jsem tam až pro potvrzení těhu, když chodíš na pravidelné previntivky, a vše je v pořádku, tak asi není potřeba, co by ti řekl?Prohlídl by tě a popřál ti štěstí.Asi teda, si myslím :grinning:
7. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababa: no kontrolu ještě domluvenou nemám, dr má do pátku dovolenou, takže volám až v pondělí 14.9. a pak budu vědět termín ...

my to řekli, protože mi není moc dobře, mám žaludek jak na vodě a vymlouvání a lhaní není moje parketa, tak by to možná poznali, tak jsme vylezli s pravdou ven hned. řekli jsme, že to není jistý, že to není potvrzený, ale že snad není možný, aby 4 testy byli špatný :grinning:
7. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikalko, já se taky držím zuby nehty, abych to někde nevykecala a vidět rodiče tenhle víkend, asi bych to taky už vybalila. :grinning: navíc taky neumím lhát, takže pokud se mě někdo zeptá, stejně přiznám barv. Jinak jsem ale rozhodnutá zatloukat aspoň do té první kontroly :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababa: to naprosto chápu :slight_smile: jistota je jistota a potom to někomu vysvětluj.

My jsme se rozhodli zatloukat i to, že se snažíme. Nechci, aby mě celá rodina, kamarádi a kolegové v práci každý měsíc naháněli...tak co, už?
Vlastně to víme jen my dva a od včerejška i vy :grinning:
7. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababa: no to jo, já kdybysme tam nejeli, tak to taky řeknu až pak, ale jinak zatloukám docela statečně, docela se daří.
u nás v práci je třeba takový to první, jak to všichni okolo poznaj, že ta dotyčná přestane kafovat. no mě naštěstí kafíko chutná pořád, piju jen půl lžičky rozpustnýho napůl s mlíkem, tak snad to neublíží...
7. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikalko, ještě mi pověz, jak se ti daří vydržet do té kontroly? Já jsem objednaná taky na příští týden na středu a už se nemůžu dočkat. Nejradši bych šla hned, ale neměli volno :sweat_smile: I tak mi sestřička říkala, že je to akorát, aby bylo něco vidět. Ale mě to pořád nedá, nějak se stále pozoruju a hledám nové příznaky, abych se ujistila, že je všechno v pohodě :sweat_smile: :unamused:
7. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já změnila dr., takže jsem se prostě objednala (než bude mít narváno jako všichni tady) a rovnou mu řeknu, ať mě zkontroluje a na něco se ho zeptám a ták :grinning: Minule jsem taky řekla, že plánuju mimčo, tak mě exdr. prohlídnul no.. To jsem tam ale byla ještě kvůli něčemu.. teď nevím.. nic podstatného. JInak jsem chodila na preventivky (resp. pro HA) a po porodu HA neberu a jaksi jsem se nedokopala dosud k dr. :sweat_smile: K bývalému ne, a pak jsem dlouho žádného nehledala, až teď.. Takže vlastně mě prvně zkontroluje po porodu.. :grinning:
7. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlabi, to je normální, ten první trimestr se strašně vleče :grinning: já se taky nemohla dočkat a chtěla jsem furt utz..
7. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababa: no vydržet to musím, nemám jinou možnost, k jinýmu dr se mi nechce, takže se držím celkem statčně, ale jsem strašně napnutá, pořád přemýšlím, jestli to mímo tam opravdu pořád je, jestli se někam nevypařilo... když se mi náhodou udělá trošku líp, tak hned mám strach, že je něco v nepořádku, asi jsem drobet paranoidní, ale snad to oba přežijeme ve zdraví :grinning: jen doufám, že mě objedná už na příští týden, dýl to nevydržím !!!!!!!!
7. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikalko, neboj, mímo tam je, já také nemám žádné příznaky a dr. mě ujištoval, že je to normální, užívej si :wink:
7. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím, že je to o nervy. Kdyby měl člověk doma takový miniultrazvuk, aby se mohl sem tam zkontrolovat, to bych na něm asi ležela celý den :grinning:
7. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikal, to znám.. hlavně jak jsem četla, že někomu je blbě a hodně a furt, tak mě některý dny bylo jako by na zvaracení, třeba tři dny a pak klidně týden nic. Taky jsem se bála a samozřejmě zbytečně :grinning: Takže když ti den bude trochu blbě, pak 5 dní vůbec, pak další den víc, budeš někdy víc unavená, někdy ne, tak to stačí bohatě :grinning: a někomu není ani to :sweat_smile: :sunglasses:
7. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlabi, já chci taky čekat miminko a nevím, jak se trefit, no rozumíš mi, že jo.. :sweat_smile: ale tak doufám, že se to podaří.. a až se to podaří, tak já se budu tak bát.. já to znám, to je hrozný. Mně kvůli tomu přišel první trimestr bezkonkurenčně nejhorší. I když pak jsou zas jiný problémy, např. mi strašně bušilo srdce nebo jsem ostva lezla, různý takový změny... to nebudu vypisovat, ale ten nápor na psychiku v prvním trimestru, tak to byla síla.. :wink: :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: tak to mě se zdá teď taky úplně strašný, podle mě to vůbec neutíká a připadá mi, že mi ms vynechala teprve včera, že se ty týdny vůbec nehýbou! ach jo, už aby byl příští týden!
teď jsem navíc až do soboty sama doma, mažel odjel do Itošky, ach jo.

zlababa: :grinning: tak ten utz by byl super, to bach ho měla na břiše taky furt! :grinning:

holky a už něco na mimi scháníte? já už pokukuju po kočárkách, jsem nemocná, za chvíli budu mít totál nakupovací mánii!
7. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska jsem 37DC a MS stále nikde :frowning2:. Těhu testík jsemm si dělala ve čtvrtek, ale nic na něm nebylo. Počkám ještě do téhle neděle a pokud MS nepřijde, tak v pondělí razím k doktorovi.
7. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky: Včera jsem na jedné diskusi četla, že se někomu // na testu ukázaly až po 3 týdnech zpoždění. Není možné, že by přeci jenom ?
7. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky těhulky, kdy jste začly testovat (kolik dní po OVU)? A kdy se vám ukázaly //?
7. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Moc gratuluji nové těhulce.
Jsem tu jen na skok, protože se musím pochlubit, že MS přišla sama bez vyvolávačky. Takže prosím až někdo budete dělat novou tabulku, tak mi tam napište: 2snažení...1DC (posled. cyklus 41dní). Děkuji :wink:
Už se těším, až přijede manžel ze služebky až se budeme moc opět snažílkovat :grinning:
7. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek