• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
muci alespon si budeted v klidu užívat jeden druhého a to přijde až budete mít po svatbě a bude klid :wink: no já si nechci namlouvat, že to určitě vyšlo, abych potom nebyla zklamaná, ale uvidíme :wink: rozhodla jsem se, že testovat až se MS opravdu zdrží, i když by to potom nebyl dárek pod stromeček, ale alespon bych případně nebyla zklamaná :wink:
14. pro 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam být a to miminko přijde :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko to ti schvaluju, testovat až po vánocích, ono totiž kdyby to nááhodou nevyšlo, tak bys měla štědrej den zbytečně zkaženej.....takže budeš mít dobrou náladu, protože když už nic jinýho, tak budeš pořád doufat..... :slight_smile: já teda doufám už teď, že vám to vyšlo.....když jste to měli tak pěkně pojištěný od dr. :dizzy_face:

u nás bude fakt lepší, když to dopadne až po svatbě, i když teď jsem zase strávila víkend s těhotnou švagrovou, tak mě to zas dostává trochu.....je to fakt mazec, jak se to ve mě mele, jeden den tak a druhej tak.....chjo, vůůůůbec to není jednoduchý :wink:
14. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci ale zase se můžeš těšit na svatbu :slight_smile: Je to krásnej den, takže se máš určitě na co těšit :grinning:
14. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mně je zase blbě :unamused:
jajkaz, škoda, vypadalo to nadějně :pensive:
14. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko však už se začínám těšit, už jsem i něco s mamkou koupila, tak nějak už mám představu, jak by ta svatba měla vypadat, tak to snad bude hezkej den :slight_smile:
já jen teď nevím, jestli jsme včera taky nezadělali, při mým štěstí určitě jooo, protože jsem byla 11 dc, dopolko byl hleník.....a my na to vlítli jen tak :slight_smile: ........teda nee že by to byla nějaká katastrofa, ale fakt by nám to teď zkomplikovalo spoustu věcí no....ale co, ono to všechno nějak dopadne :wink:
14. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci ani bych se nedivila, ted když jste si řekli, že snažení odložíte, že by se zadařilo :grinning: to je zákon schválnosti :wink:
14. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko to jo, to já bych se taky nedivila....švagrovka to taky takhle měla, pořád chtěla chtěla, pak si řekla, že kvůli práci musí tři měsíce počkat.....no a vlítla do toho hned :wink: ale já teď ještě určo neotěhotním, vždyť ten můj cyklus je úplně na prd mi přijde....bez prášku kde nic tu nic :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci a to budeš k mudr chodit každý měsíc, aby ti ta ms chodila pořádně?
14. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko neee, já teď dostala duphaston na tři měsíce, takže mám až do února od dr. snad pokoj....s tím duph. mi ms naštěstí zatím chodí, tak aspoň něco :slight_smile:

a kdy ty začneš brát ten utroš??? to už bys mohla i teď, když máš po ovu neee???
14. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík mi slintá na umyté okno...dívá se ven na sníh a auta :grinning:
14. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci dneska ráno jsem měla první, mám to brát od 15 DC do 25 DC, tak uvidíme :wink:
14. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko tak to bereš stejně jako já od 15 dc.....:slight_smile: to jsem na tebe teda zvědavá!!!!

iris hlavně že má tomík radost neee?? :wink:
14. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak se mate. U nas jsou -3C.
14. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja jsem od patku na hromade. V patek vecer jsem mela zimnici a celou sobotu a nedeli jsem prolezela. V sobotu s teplotama rano v sobotu jsem si myslela ze ani teplotu nemam a mela jsem 37,5 a do vecera do 18h se to vysplhalo na 39,1.

Tak uz jsem zacala premyslet aby to nemelo vliv na mimino ty teploty. Tak jsme nasli na webu ze paralen se muze v takoveto situaci. Tak jsem si vzala jeden a na noc jeste pulku a zabralo to.

Ja leky celkove moc nejim takze me to zabralo rychle. Kdybych asi byla notoricka polikacka leku na vsechno tak by to asi tak rychle nebylo.

V nedeli jsem uz mela jen do 37,5 a dneska uz je to dobry uz funguju. Teda po tele se moc necitim ale ujde to.

Nemate nektera zkusenosti s teplotama v tehu jestli to nemuze ovlivnit plod.

Cetla jsem na webu ze jen dlouhodobe horecky mohou toto ovlivnit.
14. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris nic si z tech oken nedelej. To ja jsem je taky umyvala sice v rijnu ale vydrzeli dloooooooouho cista zejmena balkonove dvere dole v obyvaku do zahrady to jsou Julinciny oblibene dvere :grinning:

No a kdyz jsem na ne dala vanocni vyzdobu v podobe lepitek na okno jako hvezdicky snehulaky stromecky a jine tak mela tendenci se po tom skle plazit sundavat to osahavat atd atd

Takze sklo je total dopatlany ale neresim to a umyvat to uz vubec ne protoze jak tam ta vyzdoba bude tak si Jula neda pokoj vselijak to predelava na tom skle z leva do prava z hora dolu no proste aranzuje si to sama jak se ji to ktery den vic pozdava

Takze uz to neresim. Prvni den jsem zurila ale kdyz jsem videla jakou z toho ma radost ze ji to taky na tom okne drzi kdyz to predelava tak proc ne :wink: okno se pak umyje a budete to a zadnej me nerozhazi ze tam jsou tapky od Julce a ze je to smouhaty kdyz zasviti slunicko. Neni to tak drasticky ale puntickar by si toho vsimnul :grinning:
14. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda simo :slight_smile:
s těma teplotama v těhu ti moc neporadím, ale říká se, je rozhodně lepší vzít si ten paralen, než se plácat v horečkách bez léků.....takže jsi udělala určitě dobře a když to bylo jen takhle pár dní, tak myslím, že to bude v pohodě :wink:
14. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucinku ja jsem ty teploty vysoke mela jen tu sobotu v nedeli to bylo jen lehce zvysene

zitra jdu na kontrolu k Dr tak mu to reknu
14. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simo já myslím, že to bude v pohodě......hlavně se nestresuj...... :slight_smile: ono stejně ty první týdny to neovlivníš, všude to píšou, že je to buď všechno v pohodě a nebo není.....no a protože u tebe je určitě všechno v pořádku, tak ty teploty mimču neublíži :dizzy_face: zítra ti budu držte palce ju?? pak dej hlavně vědět !!!
14. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysoké teploty je potřeba rychle srazit, mohou ohrozit plod, paralen je v pořádku, mimču neublíží :wink:
14. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
simo já si taky myslím, že když jsi tu horečku měla tak krátce, tak že to mimískovi neublížilo. Dr ti řekne víc, ale nemá cenu se dopředu stresovat :wink:
14. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje,
tak jakpak se máte po víkendu?Copak tady nového?Máme nějakou čerstvou těhulinku nebo nějakou adeptku?Nestíhám dočítat, v práci naprosté předvánoční šílenství a včera večer jsme se vrátili z prodlouženého víkendu ve Vedni, takže jsem mimo obraz, tak mi snad poinformujete :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lussyn tak jak ti je? :slight_smile: Myslím, že nová těhulka asi zatím není. Já jsem byla u toho dr., tak mi píchnul něco, aby do 24-36 h přišla ovulka a snažili jsme se :slight_smile: a na to špinění před ms jsem si vydyndala utrogestan :grinning: i když tvrdil, že to nevadí. Jinak mucipuci odložila snažení až po svatbě :slight_smile: jinak už nevím :wink:
14. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: je mi stále špatně, postupně víc a víc. Zvracela jsem zatím 2x. Vždy ráno. Je mi líto vyzvracet jídlo. Tak neovladatelné to není. Lituju ty, kteří vyzvrací veškeré živiny, které do sebe dostanou. Mně zatím většinou stačí dýchat vzduch v otevřeném okně. Mám radost, že žaludek pořád cítím, nejhorší je to ráno, nejlepší večer a v noci to zas začíná. S malým mi třeba bylo pár dní blbě a dalších pár dní zas vůbec. Teď tyhle přestávky nemám a jsem ráda, že můžu vědět, že je všechno v pořádku :slight_smile:

simo, chce to co nejrychleji srazit, ale to už jsi udělala. Horečky vadí, horká voda též. Ale to samozřejmě neznamená, že se něco musí stát. To by nás nebylo 7 mld. Bude to dobrý, navíc to rychle přešlo :wink:

hanulko :slight_smile:
14. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja doufam ze to bude OK. Ja jsem pri prvnim tehu nemocna nebyla takze jsem to neresila a dost me to zaskocilo ze jsem mela takove horecky.

Ale nastesti jen 1 den a uz je to dobry. Vubec nevim co to bylo. Bolela me prava mandle a do toho ty teploty. V posledni dobre zjistuju ze jak jsme dele v nejakym vetsim nakupnim cetru tak si od tama temer pokazde neco donesu.

Bud je to ryma nebo tady ty nekolika denni virozy sileny!!!! Naposledy jsem ji mela v zari neco podobneho ale bez teplot to me jen bylo na umriti.

Ted jsem byla na umriti i s teplotama. Byla jsem navlecena jak medved se 2 perinama a porad me byla zima. Strasny hele co to radi kde za bacily.
14. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
keminku tak se ti miminko pravidelně hlásí, to je dobře :slight_smile: ne že bych ti přála zvracení, ale alespon víš, že tam je :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
simo, to máš teď samou virózu a některý jsou docela humus. Chřipka je o několikadenních horečkách, co nejdou srazit a jsou vysoké. My na začátku roku měli všichni chřipajznu, horečky 39-40 a dalo se jen ležet, všechno bolelo a k tomu ještě ta hnusná rýma. Hele já nikam nechodím, jsem zavřená furt doma, hrabe mi, ale jsem zdravá. Manžel zatím nic nepřitáhl. Do krámů ho nutím chodit v nenatřískané hodiny a říkám mu, ať neleze do Tesca na Andělu, kde se ani nedá projít teď před Vánocema. Já tady žádný krám nemám, nakupovat jezdíme autem. Do MHD nelezu vůbec. Nemusím naštěstí. Neboj, četla jsem v diskuzích, že někdo měl v prvním trimestru horečky několik dní a mimčo se narodilo zcela zdravé a je úplně v pořádku :slight_smile: :wink:

hanulko, ale jo, klidně mi ho přej :grinning:
14. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kemi :slight_smile:
já ti to zvracení taky teda přeju........aspoň víš, že tam mimi je přece :wink:
jinak já teď se snažením fakt končím, protože teď mi řekli, že mi tu smlouvu v práci v květnu prodloužej, možná už i na dobu neurčitou, takže by byla škoda, aby mi to třeba o dva měsíce nevyšlo a smlouvu my nedali......tak jen doufám, že jsme včera nezadělali, to by teda byl pěkněj pešek :sunglasses:
14. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že píšu zas jak blpka samý hrubky :grinning: ........no nic, pádím z práce, dneska to byl zase blázinec :slight_smile: papa kočky, já se zase někdy ukážu ...
14. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
24.7.09 poupe........................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola ???
25.7.09 Smisek24....................29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
31.7.09 andrea110409.............30 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
1.8.09 Sandulka.......................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola ???
27.8.09 Mikalka........................26 let...TP: 8.5. 2010, další kontrola ???
31.8.09 Dracinek.....................24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 17/11
1.9.09 klaarka22......................25 let...TP: ???, další kontrola ???
31.8.09 myia...........................27 let...TP: 12.5.2010 (7.5.2010), další kontrola 31/12
5.9.09 beruska1989.................20 let...TP: 10.5.2010,další kontrola 20/11
30.9. peprlik...........................22 let...TP: 5.6.2010 (10.6.2010), další kontrola 23.12.
1.10. Petullek.........................22 let...TP: ???,další kontrola ???
9.10. bublinka.........................31 let...TP: ???, další kontrola ???
12.10. llenicka1.......................27 let...TP: ???, další kontrola ???
26.10. barevna........................24 let...TP: 2.7.2010, další kontrola ???
30.10. konik88........................21 let...TP: 10.7.2010, další kontrola 5/1
6.11. momis...........................30 let...TP: 17.7.2010 , další kontrola 4/1
16.11.miky.............................28 let...TP: 15.7.2010, další kontrola 21/12
17.11. keminek.......................29 let...TP: 25.7.2010, další kontrola???
19.11. Lussyn.........................29let....TP: 28. 7.2010???, další KO 21/12
27.11 sima2...........................28 let...TP: 6.8.2010, další kontrola 8/12
27.11. iris...............................29let...TP: 8.8.2010, další kontrola 10/12

SNAŽILKY:

eliska_v............................20 let...(por.)snažení = 40 DC (posl.c. 43 dní)
alienka24..........................25 let....15 snažení = 29 DC (posl.c. 49 dní)
kali.kal..............................28 let.....7 snažení = 29 DC (posl.c. 33 dní)
jaanca..............................?? let..... 5 snažení = 27 DC (posl.c. 38 dní)
miriska..............................21 let.... 6 snažení = 25 DC (posl.c. 31 dní)
indriela.............................32 let....10 snažení = 25 DC (posl.c. 28 dní)
alex001............................32 let....5 (por.)sn = 20 DC (posl.c. 29 dní)
hanulka_86.......................23 let.....5 snažení = 15 DC (posl.c. 26 dní)
marokanek1111.................22 let...10 snažení = 15 DC (posl.c. 22 dní)
mucipuci...........................25 let.....8 snažení = 12 DC (posl.c. 25 dní) (momentálně nesnažilka)
cuketacek.........................26 let.....4 snažení = 7 DC (posl.c. 22 dni) (momentálně nesnažilka)
petra123..........................29 let....22 snažení = 6 DC (posl.c. 28 dní)
jajkaz...............................26 let.....10 snažení = 2 DC (posl.c. 32 dní -výjimečně dlouhý jinak 27)
vodni...............................33 let..... 7 snažení = 1 DC (posl.c. 28 dní)

danielapro.........................26 let.....4 snažení = 15 DC (posl.c. 53 dní) (momentálně nesnažilka)
renesme............................20 let....1 snažení = ?? DC
kamiz.................................?? let....6 snažení = ?? DC
14. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek