• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
ahoj holky...
miri, teda, ty nás napínáš :wink:
já měla příznaky - nevolnosti už týden před MS
21. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku s tím zaváděním mě to teda taky moc nebaví :confounded: ale prej je tak účinnější a neměl by mít takový vedlejší příznaky jako při polykání tak nevím. Marokanku, tak třeba jsi těhu :wink: Jinak já moc nevěřím, že se to tentokrát povedlo, i když podmínky byly víc než ideální :sweat_smile:
21. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda po polykání utroše měla vždy milion vedlejších příznaků a pak i těhu příznaků, to zavádění mi přišlo lepší

no a když jsme u těch příznaků, tak mě bolí prsa a břicho a nechutenství :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže asi tak :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko,to mi povídej,to jsem minulý měsíc ještě pořád byla v práci a tam někde rychle běžet na záchod a nějak si ho tam zavádět,to byla perlička :confused: ,taky jsem slyšela,že je tak účinější,ale pro mě je to takhle asi, řeknu jednodušší a když zatím plní svojí funkci,tak to nebudu měnit.nemyslím že jsem těhu,páč jsem si dělala 19 DC právě kvůli těm bolestem břicha ovu test a byl pozitivní,takže spíš si myslím,že ovu byla až někdy teď a ty prsa?to asi bude těma hormonama,sama nevím.my jsme měli podmínky ideální někdy spíš začátkem měsíce,ale teď už to tak veselí není,vůbec na sebe nemáme časík,když chodím domů v půl jedný ráno.třeba hanulko se ti to povedlo a ten utroš ti to ještě zabezpečí,že se mimi udrží,třeba budeš mít takový krásný povánoční dárek :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka taky hezký těhu příznaky koukám :wink:
21. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali třeba se vám to po tom vyšetření povedlo :wink: marokanku bylo by to moc hezký, ale už vím, že počít miminko je zázrak a čím víc nad tím přemýšlím, tím víc si říkám, že se nám to snad ani nemůže povést :sweat_smile: Takže pokud se povedlo, bude to krásný povánoční dárek a pokud ne, tak třeba příště :wink:
21. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vůbec nestíhám práce a taky jsem byla na HSC vše celkem ok až na to že mi bylo špatně po narkóze a to 4 dny pak jsem dostala šílený průjem no prostě zábava..... :angry:

když jsme brala utroš tak mě taky často bolelo bříško jako na MS a při polykání to bylo jako bych si šlehla byla jsem jak praštěná pytlem po hlavě

až budete některá aktualizovat tabulku tak jsem dnes 1DC

Všem těhhulkám přeji krásné vánoce a do nového roku hodně zdravíčka a zdravé miminka!!! :wink:

Všem vám přeju krásné vánoce a hlavně šťastný a úspěšný rok 2010 :slight_smile:

A taky nám všem co ještě nejsme těhule přeju aby se to rokem 2010 změnilo!!!!!! :grinning:
21. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky stejně je to hrozný si říct, že těhu budeme třeba až příští rok, i když je to už za chviličku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,taky už jsem poznala za těch 10 měsíců,že to není procházka růžovým sadem,u někoho třeba jo,ale ve většině případů to dopadá takhle,že se snažíme a doufáme a čekáme na pozitivní výsledek.
já tedA po tom utroši při polikání až na ty prsa nic nepociťuju dalšího,hlavně nešpiním a to na tom oceňuju nejvíc :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se tak těším na ten pocit až přijdu ve středu z práce :dizzy_face: těším se na volníčko :grinning: to bude pohoda a klid :wink:
21. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přes víkend jsem se sem za vámi ani na minutku nedostala. Byli jsme u mých rodičů a prostě nějak nebyl čas, však to znáte.
A co je u nás hlavní novinka je to, že dneska jsme byli na kontrole v 10tt a jsme v pořádku! Srdíčko nám tlouklo o 106, máme krásnou hlavičku, dvě ručičky a dvě nožičky. Pan doktro nám dělal "vnitřní" ultrazvuk za který jsme sice platili 320,-, ale hlavně, že jsme v pořádku. Měříme cca 3cm a dneska jsme 10+4. Poprosila jsem ho také o dvě fotografie mrňouska, abychom mohli dát rodičům dárek pod stromeček. Brali nám také krev, prý na genetické vady, či co. Na další kontrolu jdeme 18.1., máme přijít na lačno, budou nám brát zase krev. Zatím jsme tedy nedostali průkazku, o té se ani pan doktor nezmínil, tak snad příště :wink:
21. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky velká gratulace k srdíčku :dizzy_face: tak ses konečně dočkala :wink:
21. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, je tu někdo?
21. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Alienko já nakukuju, jsem v práci a je to teda děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak už na to asi všichni kašlou a užívají si předvánoční pohodu :grinning:
21. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky nakukuju, balila jsem zase dárky a teď jdu žehlit :frowning2: vůbec se mi nechce, přemýšlím, že bych u toho mohla konečně ochutnat cukroví, abych si to nějak zpříjemnila :slight_smile:
Hanul, tak ať ti to rychle uteče :slight_smile:
21. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri tak já jsem se na žehlení vrhla naštěstí včera večer, ale taky se mi nechtělo :grinning: Za půl hoďky jdu domů a už je to nekonečnýý :angry: a Miri co MS? :wink: netestila jsi?
21. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to máš dobrý, tak to už jsi teď myslim na cestě domu :slight_smile:
No pořád mě pobolívá břicho, takže počítám s tím, že přijde, čekala jsem ji dneska, ale pořád nic :frowning2: nevím proč mám poslední dva cykly tak dlouhý, když jsem měla vždycky 28 nebo 29 dní :frowning2:
21. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kocky, tak nakonec jsem byla na kontrole dnes po domluve s dr, protoze jsem byla i u zubare tak jsem to vzala jednim vrzem....tak jsme dnesnim dnem 16+3, mimi se ma k svetu, pani dr nam ukazala i mocovy mechyr a zaludek i pater, merime cca 12 cm mimi nozicek, a dalsi kontrolu mame 14.1. tak to prosim v tabulce o upravu a pak 20.1. velky utz, jo a taky nam nabirali krev na vrozeny vady, tak se ted modlime moc moc...a jinak pani dr se zdalo ze vidi pindika, ale nebyla si jeste jista, tak uvidime... :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočandy moje,
nějka nic nestíhám, vánoční blázinec vrcholí a je to fakt masakr.Co nového máme nějakou novou těhulku?Co všechny těhulky všechno o.k.?A co jinak jak se těšíte na ježíška?Nezlobte se ale nestíhám dočítat.
Musím se vám pochlubit se svou radostí, i když se nerada chlubím.Dnes jsem byla na KO, všechno je v naprostém pořádku, srdíčko buší jako zvon, miminko je nádherný(teda vůbec není hezký),už to není žádné cosi, je to krásné mimčo, od hlavičky k zadečku má 2cm, takže s nožičkama asi 3cm, a jsme 8+5tt.5.1. si jdeme pro průkajdu, tak doufám, že se neraduji předčasně a tentokrát to dotáhneme do šťastného konce.Teda, ale musím se přiznat, že mi to ještě pořád nedochází, že JÁ budu maminka.
21. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

:slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,
muzete mi nekdo vysvetlit jak je to s tou teplotou po jake dobe kdyz se otehotni se ukazuje teplota nad 37 jesi az se ma dostat mensturace nebo uz naky den po oplodneni? diky
21. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile: Tak já už jsem opět v práci :frowning2: Lussyn gratuluju ke krásnýmu miminku :wink: určitě to tentokrát dopadne dobře :dizzy_face:
22. pro 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,super zprávičky koukám,miky má srdíčko,lussyn má srdíčko,peprlík už takový hezký velký mimčo.....tak by to mělo být,takhle hezký dny s hezkýma zprávama :wink:
to já přišla domů včera až někdy v půl desátý,měla jsme do půl devátý,ale bylo tam v práci tolik práce,že jsem tý mojí kolegyni musela prostě ještě pomoct :angry: .....a to mám dneska já tu odpolku,tak jsme zvědavá kolik budeme vydělávat,22,23 jsou nejhorší dny,tak mám docela obavy jaký to bude :angry: .
22. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...jojo marokánku ted to vrcholí :frowning2: já doufám že u nás už to tak strašný nebude, mohli by přeci jen už kupovat jen jídlo
22. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky alienka,jen si tam ty lidi nechte,já je do toho krámu nechci......budu jim u vchodu říkat.....pryč zpátky do knihkupectví :grinning:
22. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já je tam už taky nechci si nemysli
22. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je vyženeme já nevím třeba do nějakýho elektra nebo někam tam,aby od nich byl pokoj :sweat_smile:
22. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
doma by měli bejt a vytvářet klid a pohodu
22. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jo,kohokoliv se zeptám co dělá takhle v obchodě s lidma tak tvrdí,že Vánoce jsou pro něj akorát shon a deprese,už si přeju aby byli svátky za mnou.....a to to mají být svátky klidu a pohody,místo toho se lidi honí po krámech nakupují zbytečnosti,které třeba pak stejnak vůbec nevyužijí a po Vánocích koukají kam se jim rozkutálely všechny penízky............já vím kam.....ke mně do trezůrku
22. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si teda tímhle svátky nezkazím, na svátky se těším, právě na ten klid co bude, no ato co se děje ted, no jsou prdlý no, neudělám nic :sunglasses:
22. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek