• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
na mě teda ty lidi doléhají hodně,ale já nakonec spoléhám na to,že 24.12 sednu k TV,dáme si s miláčkem obídek pak krásnou stědrovečerní večeři,koukneme na nějaký krásný známí pohádky(Popelka....) a já snad na chvilku zapomenu,že dělám v nějakým obchodě,kde i teď určitě lítají lidi a shánějí co by ještě koupili za akční cenu,co doma ještě nemají,aby si to pak vzájemně nemohli závidět.
Teď mi třeba volal miláček,že za mnou přijede do práce večer a že nakoupí věci na salát,tak jsem se tak zarazila,a pak mi to došlo.....ono už je 22.12.
22. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jsi na tom alienko s MS?stále nikde?testík zkoušet nebudeš?
22. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ms nikde, no a nevim, testit se mi moc nechce po tom minulým cyklu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak třeba se po tom zákroku zrovna podařilo :wink: .....tak se asi ale stejnak budeš muset vydat k Dr. když nepřijde a třeba tě Dr. velmi mile překvapí,moc bych ti to přála
22. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidím, možná si udělám test zítra, a k dr. stejně budu moct jít až po svátcích
22. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jsem si uvědomila, že už jsem 23 DC :confused: to to letí, teoreticky by měla MS přijít za 3 dny, tak uvidíme :sweat_smile: Ali držím palce, třeba se to po tom vyšetření opravdu podařilo :wink:
22. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba ti testík ukáže ještě jeden krásný dárek k Vánocům :wink:
22. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hanulko,to mi povídej jak to letí,no mě přijde MS o něco později,páč jsme začala brát ten utroš o dva dny déle,takže v neděli dopoledne sním poslední prášek a počítám,že někdy kolem 30,31.12 je tu :unamused:
22. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no třeba se podařilo třeba ne, nějak to jde mimo mě teďka :wink:
22. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak to by bylo nádherný, když by se alienka testla na Štědrý den a našla na testíku dvě čárky :wink:
22. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marokanku a po dobrání toho utroše přijde MS později než by přišla normálně? Já ho doberu zítra večer.
22. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko,jestli jsem to dobře pochopila tak vlastně se má ten utroš brát od 15-25DC a MS má přijít plus mínus 3 dny takže by to mělo vyjít jako na normální cyklus 28 dní,aspoň teda já to tak mám,ale já vlastně jsem začala brát ten utroš až od 17 DC takže se mi to o dva dny prodlouží,je to samozdřejmě teoreticky myšlený,ale snad to tak chápu dobře.
22. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho právě beru poprvé, tak nevím :confused: mám ho taky od 15-25 DC, ale vyjde mi to jenom do 24 a MS mi teď chodí po 26 dnech, tak jsem z toho teď celá zmatená, kdy by měla MS dorazit :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to by byl asi hustej dáreček mít tam tu druhou čárku na štědrej den :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko, podle mě to dostaneš ten 26DC ale taky je možný že až dýl, přeci jen jsou to hormony tak na to můžeš reagovat uplně neobvykle než v běžným cyklu
22. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jasný,tak teď už to chápu,taky to tď počítám a vlastně Dr. říkala berte ho od 15- do 25 DC,ale pokud máš jen 30 prášků,tak ti to počtama vlastně nevyjde.....to je zvláštní.no ale teda pokud pořád máš brát prášky do 24 DC tak ti MS má přijít někdy od 25-28 DC,tak nějak.
22. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale samozdřejmě jak píše alienka,asi každý tělo reaguje jinak a tak tam jsou ty pluis mínus 3 dny fakt daný jen teoreticky,já třeba jsem dostala MS minulý měsíc po 4 dnech od dobrání.
22. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme! Každopádně, kdyby MS meškala, tak testovat nebudu a počkám alespoň tejden :grinning: Akorát mi ten utroš dal jenom na tenhle cyklus. Četla jsem že na to špinění je dobrej ten jeřáb ptačí. Nezkoušeli jste ho někdo? Mě se totiž pořád k Dr. lítat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jednou po vysazení utroše měla zpoždění 14dní, už sem si myslela že je to těhu a ono nic
22. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali to doufám, že takový zpoždění mít nebudu, to by mě asi kleplo! (pokud by to nebylo způsobený mimísem :wink: )
22. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si tak říkám že jestli sem teda měla ovu tak až nějak 22DC to sem i špinila, pak sem špinila zas týden potom ale jenom krapítko a tak si říkám že tak do toho 40Dc ms dorazí snad to nebude jako minule
22. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky nechystám testovat hnedka někdy v neděli,počkám a uvidí se,ale myslím,že MS dojde,páč pokud byla ovulka teď někdy kolem toho 20DC,tak jsme to s miláčkem hodně zanedbali,aleee co, tak to vyjde další měsíc.mě dala Dr. ten utroš na tři měsíce s tím,že když ho budu chtít brát dál,tak mám jen přijít a znovu mi ho napíše.ten jeřáb jsem nezkoušela,já piju jen ten grešík a myslím,že ten mi teď i v tom začátku pomohl jak jsem špinila ten 14DC,páč jsem pak přestala špinit
22. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku prosím tě a jak se ten grešík přesně jmenuje? :sweat_smile: já jen že jsem to ještě neslyšela :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda utroš brala nejdýl tři měsíce, pak už mi z toho hrabalo, furt hormony a ted jsem ho měla naposledy v létě
22. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.gresik.cz/nase-vyrobky/devatero-bylin/cistici-s-cervenou-repou.html

to by měla být ta stránka,přesně ten čajík mám,snad se to zobrazí správně
22. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám,že pak už ho za tři měsíce nebudu muset brát,pokud se mi ty cykly srovnají a nebudu špinit,tak to taky samozdřejmě nebudu ládovat
22. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíš, snad to nebude třeba a podaří se ti otěhotnět do té doby :slight_smile: vychytat ovulku a bude to dobrý :wink:
22. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj díky :wink: jinak já do sebe taky nechci ládovat chemii, takže kouknu právě po nějakých čajích nebo něčem přírodním. Zkusím se zeptat v lékarně. V tom lepším případě už nic potřebovat nebudu :wink:
22. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a marokánku jak to u vás vypadá se spermiogramem? už jste byli?
22. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju alienko,jo jo,já myslím,že právě největší problém byl vždycky v tom,že jsme se snažili tabulkově,to znamená,někdy kolem 14DC,ale já mám asi opravdu ovulku až někdy ten 20-22DC,takže v tom je asi celý problém
22. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek