• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
já mám předepsanou bylinkovou kúru a užívám tinktury, no a cvičím mojžíšku

no a ms ještě nedorazila
30. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to máš normálně takhle dlouhý cykly??? to bude teď spíš po tom vyšetření takový rozhozený nee??? o tý mojžíšovce jsem taky přemýšlela, akorát nevím, jestli ji můžu cvičit sama a nebo musím k někomu chodit...
30. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee normálně ne, minulej měsíc jsem to právě měla rozhozený těma bylinkama že jsem je brala jen do půlky a pak jsem měla paříž , no ated to asi bude tím vyšetřením a stresem co jsem měla anebo těhotenstvím....

no a tu mojžíšku sama necvič, nemá to smysl, musíš chodit na rehabilitaci, tam tě naučí cviky provádět správně a hlavně jsou nutné mobilizace páteře aby to mělo nějaké výsledky
30. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo o tom jsi vlastně psala že někam chodíš i na ty mobilizace.....uvidím, jestli tady v okolí někoho seženu, ale zatím nebyl nějak čas..... no a ty budeš někdy testit?? nebo budeš ještě čekat?? :slight_smile:
30. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak už jsme zpět z NT vyšetření. Miminko je podle utz v pořádku a paní doktorka říkala, že podle všeho budou i krevní výsledky OK. Ty mě zavolají až navečer. Miminko je starší, než jsme předpokládali. Odpovídá 13+4tt, takže jsme už ve čtvrtém měsíci Má 7,5cm a termín porodu mám přesunutý na 3.7.2010. Prcek se styděl a nechtěl nám ukázat pohlaví. Neuvěřitelně se tam mrskal. Manžel mi pak říkal, že se mu z toho dělalo až zle, jak viděl, jak mě tam ten prcek kope vevnitř. Bylo to úžasný. Skoro jsem se jim tam rozbrečela.
30. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky koníku, to jsou super zprávy :slight_smile: Já jdu na velký utz do Apolináře příští pondělí, budu 13+5tt, tak tajně doufám, že třeba bude vidět pohlaví. Ale hlavně, ať je zdravoučké :slight_smile:
30. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muci to mě mrzí :frowning2: ale když se ti otěhotnět "hodí" až později, tak to tak asi má být a miminko se Vám podaří, uvidíš :dizzy_face: Já jsem si taky myslela, že se nám to snad ani podařit nemůže a vidíš, jak to dopadlo :dizzy_face: Koniku gratuluju :wink: Jinak mám dotaz na těhulky.. berete nějaký vitamíny, kromě kyseliny listový?
30. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, já beru Femibion 400. Je teda dost drahý, ale je to asi nejlepší, co na trhu je.
30. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro tebe by byl do 12tt Femibion 800. Ten Femibion 400 se bere až od 13tt.
30. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beru Elevit.
30. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vůbec neznám :fearful:
30. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koniku a dá se to sehnat normálně v lékárně? A kolik to cca stojí? Já do sebe nechci nic zbytečně cpát, ale zase chci mít dobrý pocit, že jsem nic nezanedbala :wink: Jinak holky myslíte, že by u nás už 8. ledna - to se chci objednat na gyndu mohlo být vidět srdíčko? Poslední MS byla 30. 11. 09 a ovu 13 DC. Já se v tom ještě tolik nevyznám :sweat_smile:
30. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko však jooo, i když taky si nedokážu představit, že ty // někdy uvidím...... ono ale co se divím, že nejsem těhotná, když jsme si dávali okolo ovu pozor :grinning: jsem blpka no :wink:

koniku gratuluju :slight_smile:
30. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dala na doporučení kámošky a lékarnice, na ten Elevit je studie, že omezuje vznik vad plodu. Nevím, dle mne to bude u těch přípravků tak na stejno, je to spíš marketing. Před těhu jsem brala Calibrum Babyplan. Každopádně nebrat vitamínů moc, nejsou pak vyjímkou 5 kg děti. :wink:
30. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No normálně se to sehnat dá, ale v našem malém městečku to třeba nemají. Musím si to objednat přes telefon nebo si tam skáknout. Femibion 800 stojí cca 300Kč a Femibion 400 cca 500Kč na měsíc. Je to teda pálka, ale pokud se podíváš na internet tak fakt uvidíš, že je tam vše v optimálním množství, co miminko potřebuje.

Jinak to srdíčko, já je třeba ještě neměla. Budeš v cca v 6 týdnu, takže ještě nemusí jít vidět.
30. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda střídám jeden den obyčejnou kys. listovou a druhej den ten femibion 800....... aby to nebyla taková pálka :wink:

jdu něco ukuchtit, páček
30. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muci já si to taky nedovedla představit a když jsem // viděla, tak jsem myslela, že to se mnou sekne :grinning: Koniku díky, já se na tu gyndu asi stejně objednám, když srdíčko vidět nebude, tak to pak budu muset vydržet, ale chtěla bych vědět, jestli je vše OK a rovnou se ho zeptám na ty vitamíny. Jsem nedočkavá, já vím, ale to je asi každá těhulka nebo ne? :sweat_smile:
30. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on ten Femibion je na potraty v časném stádiu těhu, pak je dobrý na ty vývojové vady, jako jsou rozštěpy atd. Jako jediný produkt na trhnu nemá kiselinu listovou, ale obsahuje Metafolin, což je vlastně už rozložená kiselina listová, takže tělo s tím už nic nemusí dělat a rovnou to putuje do červených krvine. Je totiž dokázaný, že až 50% žen nedokáže tu kiselinu listovou rozložit a tak to pak ani nefunguje. Takže rozdíl je vlstně v tom, že kyselinu listovou musí tělo nejprve rozložit na jednotlivé složky a tou konečnou složkou jsou foláty(Metafolin) a ve Femibionu už je to rozložený, takže tělo s tím nemusí nic dělat.
100 tablet Elevitu stojí 500 Kč. Beru ho třikrát týdně. :slight_smile:
To zní dobře. Jen bych ho asi nebrala denně, jako muci.
30. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to používám denně. Chci pro miminko to nejlepší. Taky nám to krásně oplácí a je zdravoučký a pěkně se vyvíjí.
30. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě, já chci pro mimi taky to nejlepší, myslím, že na tom není šetření na místě :wink:
30. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to chceme všechny koniku ne :dizzy_face: Mne můj gyndař a několik kámošek - potažmo jejich gynekologů varovalo na ty velký dětičky, pokud se berou vitamínky denně. A je fakt že já brala denně a na utz bylo mimčo hodně veliký. Nicméně každá ať si upraví dle sebe. :slight_smile:
30. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mpavlik, to určitě jo. Jen jsem tím chtěla říct, že na takových věcech by se šetřit nemělo. Samozřejmě je to jenom můj názor. A ty miminka jsou velká jen po jednom vitamínu a to B1, který Femibion nemá v sobě moc, takže v pohodě. Některé vitamíny např.GS mamavit, CEM-M MIMI tam toho mají moc, proto jsou pak miminka moc velká.
30. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Optimální denní dávka je cca 1,4-1,5mg. A třeba GS mamavit tam toho má 2,25mg. Tak se holky podívejte, kolik tam toho máte :slight_smile:
30. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš určitě pravdu. Na mimču žádné šetření :dizzy_face: To co uvádíš bude asi přesně ten důvod. :wink:
30. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom mým je 1,55mg, což mi nepřijde nijak nadmíru.
30. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si třeba osobně myslím že je tohle hodně marketingový tah, samozřejmě že jsou vitamíny potřeba ale drtivou většinu těchto vitamínů je člověk schopen získat díky pestré a vyvážené stravě, neříkám že jsou ty vitaminy špatné, určitě nejsou, ale myslím že se tady hodně hraje na to že právě budoucí maminky chtějí udělat pro své miminko maximum a proto teda i volí tuhle cestu a poctivě zobou a řeknou si že pětikilčo za miminko je vlastně maličkost
30. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mpavlinka, to je dobrý :slight_smile:
30. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka, já třeba moc pestrou stravu si myslim nemám, třeba vůbec nejím ryby, luštěniny, takže to chci doplňovat takto. Samozřejmě, že pokud maminka třeba vůbec nic nebere, tak se nic nestane.
30. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek