• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
já minule dokonce krvácela - hematom vedle mimča, který se vtřebal a všechno bylo v pořádku. Nešpinila jsem nikdy (ani mezi MS, ani v těhotenství), ale vím, že to často těhule píšou a často to nic neznamená a všechno je v pořádku.
4. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nevím jestli tu jsem správně kdysi jsem navštěvovala takovou diskuzi ale jsou tu dvě podobné a v tabulce se nevidím
4. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem tu přijela jsem z gyndy s receptem na clostyl
4. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky alzbet,já si tě pamatuju a i když se podíváš na první stránku téhle diskuse,tak tam jsi v tabulce,ale pokud si dobře pamatuju,tak jsi sem nějak přestala na nějaký čas chodit,že i holky se vyptávali,jestli se o tobě nic neví a asi když jsi byla v tabulce nějak vysoko a ty pořád nikde,tak tě pak z ní vymazali,nevím asi tak.
4. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to chápu....
takže znovu je mi 25, snažíme se 17.měsíc a jsem teď 21dc

manžel mi koupil notebook takže jsem tu teď mnohem častěji.
4. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky alienko, to jsi dostala na ty dlouhý cykly jooo?tak snad ti to pomůže :slight_smile:
4. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vím, že to špinění mnohdy nic neznamená, ale když se mě to týká, tak ten strach tam prostě je, ale budu věřít, že je všechno v pořádku :wink: Do zítra to snad nějak uteče a třeba i to špinění zmizí, ale v práci je teď frmol, takže klidu tady moc nemám :frowning2: Keminku tobě to taky už utíká, už 12tt :wink:
4. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku....ne to není na dlouhý cykly, to je na růst folikulů, no a dr. mi řekla že jsem to asi měla posunutý stresem a asi i tím vyšetřením nebo jsem měla anovulák anebo se vajíčko nezahnízdilo a mohlo být poškozeno rtg takže asi tak :sweat_smile:
4. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali i já šla před měsícem domůs clostilem ale bohuže hned první utz mi objevil cystu na vaječníku.
4. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet....já už clostyl brala víckrát a díkybohu se mi z něj cysty nedělají
4. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko aha,tak to ju,takže vlastně proto aby byla ovulka?no tak nebo tak,aspoň máš něco na to ,aby MS chodila aspoň trošku tak jak by měla a myslím,že teď mít stresy nebudeš,ty teď určitě budeš myslet jen na cestu na Island :slight_smile:
4. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se udělala, no uvidíme, jen mám tak poslední 2dny divný pocity.... ale přidávám to té cystě. Jako to že mě pop.ichuje v břiše, únava, nafouklé břicho, ukrutný pálení žáhy, au au, a častý čůrání a taky to že mi začal srdět náš pes a vůně do aut
4. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku....no jsou to hormony na podporu růstu folikulů, pak musim jet na utz a pokud tam nějaké mít budu tak mi dr. píchne pregnyl na to aby došlo k prasknutí folikulu a tedy i k ovulaci, pokud ve folikulu je zralé vajíčko, no a pak by mělo proběhnout snažení nebo IUI a pak je nasazen utrogestan, takže po utroši bych to měla dostat normálně...
já měla vždy nepravidelný cykly takže mě to ani moc netrápí, pokud se nechci furt ládovat hormonama tak to asi ani jinak nepůjde, ale tyhle dva poslední měsíce byly hodně vyjímka páč těch stresů a nervů bylo opravdu hodně takže tělo usoudila že ms prostě nezvládne, navíc jsem i 5kg zhubla tak se to posunulo asi i tím
4. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se na utz těšila, jestli tam foliky budou nebo ne... a výsledek cysta 4cm. Šla jsem odtamtud nervozní a bála jsem se co to je.
4. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
ali, tak snad se cyklus umoudří.
Silvestra jsem prospala, byla jsem utahaná jak kotě.
Teď mě čeká vaření, chci udělat kulajdu a lívance.
4. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris....juuuu kulajda :slight_smile: tu já děsně ráda
4. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a včera mi odešla žehlička, termostat, nevíte náhodou, jestli se to vyplatí nechat spravit, nebo raději rovnou koupit novou?
4. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak už to ali chápu :slight_smile: .......no ty stresy ti věřím.....práce a všechno okolo,to člověku moc nepřidá.já jsem se teď těšila na myslím zasloužený tři dny volno co bych měla mít a jsou z toho jen dva,páč musím ve středu po svý úterní celodenní zaskáknout v práci na informace,infačka nám omarodila a já jediná tam mám tři dny volna :angry: ....to bude zas krásný vstáváníčko :frowning2: ......tak já se jdu loučit,jdu se podívat na skok k mamině a ak jedeme s miláčkem směr Německo,podívat se co mají za hezký povánoční slevy,tak pa
4. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris....myslím že budeš mít lepší koupit novou, teda pokud tu první nemáš ještě v záruce
4. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám, je rok po záruce :frowning2: dostali jsme ji jako svatební dar a včera prostě vypla a už se nevzpamatovala
4. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku....já toho měla fakt moc, hedvábí, trhy, v práci masakr a doma jsem nestíhala vůbec nic, a do toho všeho to vyšetření a skoro celý měsíc nějaké bolesti protože jsem prosteě nemohla být v klidu :frowning2: ale ted už bude dobře
no clostyl budu mít na dva měsíce takže pokud se nezadaří tak už mě pak dr. definitivně odkáže na CAR
4. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali já jsem teda otěhotněla hned napoprvé, jak mi píchnul ten pregnyl na ovu. Záleží, jestli nemáš problém jinde, ale myslím, že je to dobrá věc.
4. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko...no ted po tom profouknutí vejcovodů by se mělo teoreticky podařit, pokud se spermie s vajuchem potkají :grinning: a teda pokud budu mít nějaký vajuchy
4. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted mi psal kamarád že se jim narodil Vojtíšek :dizzy_face: :dizzy_face: 48cm a 2840g a má se čile k světu, krásná zpráva :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, ten je droboučkej, to byl Tomík taky, vlastně ještě drobnější, taky 48 cm, ale jen 2610g :dizzy_face:
4. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on se narodil i dřív, měli termín až za 3týdny, ale on to dožene :wink: :dizzy_face:
4. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tom se taky narodil dřív :wink:
4. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně že jsou v pořádku :wink:
4. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že jste se nějak rozepsali.... holky další divný věc, tvarohový koláč co jsem vždycky milovala nějak nemůžu jíst. Včera jsem si ho s radostí koupila a když ho jím tak se mi obrací kufírek
4. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
alžbět...tak třeba si těhotná nebo se ti splašili hormony a vsugerováváš si to :unamused:
4. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek