• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
yanna já jsem z Prahy 4. Ta moje bývalá gyndr se zas zachovala dost podivně. Jednak mě u prvního těhu neudělala až do 10.tt skoro žádný vyšetření (jediný utz v 5.tt, kdy viděla jen gestační váček, další KO v 7 tt. pouze prohmatem a suchým konstatováním, že je vše ok, ačkoliv už nebylo. To se potvrdilo později, když mi v 10 tt zjistili zamlklé těhu (embryu přestalo bít srdíčko někdy v tom 7 tt, tak si myslím, že už by to bývala mohla zjistit) :cry: :pensive: ) I potom se chovala dost necitlivě. Po revizi mě nejdřív poslala z první kontroly domů, že jdu moc brzy a podruhé mi zas sdělila, že bude celý měsíc na dovolené bez záskoku a že pokud nechci čekat na porevizní kontrolu skoro 10 týdnů, mám si prý najít jiného dr :astonished: Takže chápete, že tam už nevkročím :angry:
1. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababa: tak to teda chápu, taky by mě tam už nikdo nedostal
1. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababo, síla!!! :astonished:
nějaká část prahy 4 mi nevadí.. kolem podolí třeba..
taky kolem vyšehradu, nahoře možná budějovická..
1. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna, až s eněkde chytím, dám echo. začnu to asi akutněji řešit od příštího týdne :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: jj je to strašně těžké, ale musela jsem to zvládnout děti miluju a nedokážu si představit život bez dětí takže budu bojovat tak snad to brzy vyjde...
1. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababa: gratuluju k mimískovi a moc ti přeju aby všechno dopadlo tak jak má a příští rok jsi v náruči držela zdravého mimíska!!!!! :wink:
1. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex, moc ti to přeju a určitě i všechny holky tady!
zlabi, dej vědět.. jsem už z toho nasr.. všechno daleko a nevěřím jim už předem.
1. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mít dobrého doktora je fakt hodně důležité tak dobře vyberte i když je pravda že ti dobří už mají většinou plno - je to težké tak hodně štěstíčka :wink:
1. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Téééda vy jste tady toho nakecaly :slight_smile:
S těma doktorama je to fakt na prd, já mám teď druhou doktorku a hledám jinou protože se mi nelíbí její přístup a hlavně to šílené čekání třeba i 2 hod. i když jsem objednaná, no to se fakt nedá...Asi mi nikdo tady neporadí, že? tady myslím je z Brna jen dracinek...
1. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: moc děkuju a doufám že brzy budu taky hlásit // :dizzy_face:
1. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: já chodím k dr Miličkové na polikliniku v Židenicích. Nemám jediný problém s čekáním ani objednáváním. Nevím jestli ještě bere pacientky.. Ale je v celku mila. Obcas je možná náladová-ale kdo není. Zatím mi vždy vše mile a trpělivě vysvětlila, poradila. Tak uvidíme jaká bude teď :slight_smile:
1. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex, taky mě moc mrzí, čím sis prošla, četla sjem to u tebe v albíčku :pensive: ale uvidíš, že jednou to určitě vyjde. A říká se, že po revizi je děloha jako právě zorané políčko, tak třeba se ani nenaděješ :dizzy_face:
1. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababa: díky snad budš mít pradvu... :slight_smile:, srpen 09 bohužel nevyšel tak zkusíme září09 :dizzy_face:
1. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex: ty pojedeš na imunologii z Ostravy až do Plzně a nebo jsi se přestěhovala?

je to fakt, dnešní doba není na těhu příhodná, každej druhej má problémy, nejde to, léčí se, operace, umělý... mám takových kolem sebe spoustu...
taky jsem s tím počítala, že to tak rychle nepůjde a ono se to povedlo :slight_smile:
1. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikalka: jj pojedu z OV až do Plzně jsou tam nejlepší je to přes celou republiku, ale věřím že to bude stát za to a pak nejspíš 4.IVF akorád nevím jak dlouho to ještě moje tělo vydrží....
1. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že se založilo nové témátko - doufám, že bude šťastnější...

já očekávám zítra nebo ve středu MS a asi pomalinku začneme (sice máme zákaz, ale nedá mi to)...
:pensive:

přemýšlím, jestli jsem do srpňátek psala, že mi zjistili příčinu potratu a to přítomnost CMV a doporučili 3-6 měsíců vyčkat s tím, že mi stejně nikdo nezaručí, zda ten virus v těle ještě je nebo ne... nechám to osudu, ono to nějak dopadne... s manželem se milujueme, protože chceme, pozor si nedáváme, takže to je v rukou božích..
1. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikalka: už jsem za ty roky přibrala 12kg hormony jsou svinstvo :frowning2:
1. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já čekala MS včera nebo dneska a zatím nic, tak uvidíme jak to bude dál :slight_smile:
1. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky a je reálná šance na //
1. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky, testík zkoušet nebudeš? :dizzy_face:
1. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauves ženy.
Dnešní den trávím pomalu furt venku :sunglasses: :sunglasses: nádhera!!
Dvě hodky čekám na manžela, už by se měl vrátit každou chvíli a udělá něco malého k večeři...Myslela jsem, že to zvládnu, ale to maso nemůžu ani cítit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže je to na něm!! Ale už by mohl dorazit mám fakt hlad!! :sweat_smile:
1. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj eli, jak se cítíš? Mě ty smrádky taky celkem komplikují život. Dneska jsem jela v tram a nade mnou chlapík v obleku, ale strašně z něj byl cítit česnek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musela jsem si odsednout :sweat_smile:
1. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak šance by tu snad byla. V období ovu jsme byli na prodlouženém víkendu u Brna a snažili jsme se, ale uvidíme, spíš si myslím, že je to jenom nějaké zdržení a že se MS přeci jenom dostaví
1. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: :wink: tak ale šance tady je, to by bylo supeeeeeeeer :slight_smile: testík nezkusíš?
1. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to jsou zmeny, ja koukam a rikam si mame jenom tri stranky... No nakonec mi to jako blondyne doslo:slight_smile:))

Ahoj Aji. Dlouho jsem o tobe neslysela...a myslis, ze // nebudou?

Holky mam takovy ne moc optimisticky dotaz, ale porad me to vrta hlavou...Nevim , jestli to z vas nektera zazila, ale kdyz dojde k tomu, ze miminku prestane bit srdicko nebo se prestane vyvijet, to se dozvim pouze od doktora nebo se zadne krvacet? Porad me to zere, kdyz neco nebude OK, jestli to vubec poznam....
1. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababa: jinak se cítím dobře...Právě, že až moc..Vůbec nic mi neni :sweat_smile: :unamused: Snad bude zítra všechno ok :dizzy_face:
1. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky tehulky, planuje nektera z vas jit na neschopenku... Nebo je jeste brzo:slight_smile:))
1. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Eli, ty se mas uvidis zitra miminko:slight_smile:))
1. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandulka: Snad tam bude a bude vše ok :sweat_smile: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandulko, asi tě zklamu, ale já to posledně taky nepoznala. Celou dobu mi bylo dobře, jedníný příznak byly asi bolestivá prsa a únava. Je ale pravda, že ty prsa mě pár dnů před tím, než jsem se dozvěděla ten smutný verdikt, nějak bolet přestaly. Ale to není vůbec směrodatné, prostě jsem jeden večer začala malinko špinit a druhý den na utz se to potvrdilo :pensive: :pensive:
1. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek