• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahoj kamiz. Pokud máš tak krátký cyklus, tak bude zřejmě anovulační. Byla jsi s tím u doktora? Měl by tě vyšetřit a případně ti na to něco dát.

TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 5.4.2010, další kontrola 11/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: ???, další kontrola 22/9
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 25/8
18.8.09 Eliska_v 7.tt..............20 let...TP: 23.4.2010, další kontrola 10/9
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010
27.8.09 Zlababa 6.tt..............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 6.tt.............24 let...TP: 8.5. 2010, další kontrola 8/9
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia.........................27 let...TP: ???, další kontrola 7/9
5.9.09 beruska1989 ..............20 let ...

SNAŽILKY:
myisiska1...........................?? let...1 snažení = 68 DC ?????
kopretina82.......................?? let...4 snažení = 42 DC ?????
sepinka.............................?? let...3 snažení = 41 DC
jaanca..............................27 let...1 snažení = 38 DC
miky................................28 let...3 snažení = 37 DC
daras................................26 let...2 snažení = 32 DC (posl. cyklus 28 dní)
alex001............................32 let...1(porevizní) snažení = 32 DC
petra123..........................28 let...18 snažení = 31 DC (posl. cyklus 28 dní)
maciol...............................28 let...0 snažení = 27 DC (posl. cyklus 29 dní)
marokanek.........................22let...7 snažení = 26 DC
zuzka111...........................?? let...4 snažení = 26 DC
majdalena.........................27 let...1 snažení = 25 DC
pajulinka...........................21 let..11 snažení = 24 DC
joseline.............................23 let...2 snažení = 21 DC, (posl.cyklus 29 dní)
barevna............................23 let...2 snažení = 21 DC
konik88.............................21 le...3 snažení = 20 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
hanulka_86.......................23 let...1 snažení = 18 DC (posl. cyklus 30 dní)
yanna.o............................29 let...2 snažení = 16 DC (posl.cyklus 34 dní)
miriska..............................21 let...3 snažení = 16 DC (posl.cyklus 28 dní)
indriela..............................32 let...7 snažení = 12 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn................................?? let...3 snažení = 12 DC
llenicka1............................27 let...8 snažení = 11 DC
alienka24...........................25 let...13 snažení=11 DC
peprlik...............................22 let...3 snažení = 10 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis...............................30 let...5 snažení = 10 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod........................25 let...14 snažení = 9 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci............................25 let...3 snažení = 7 DC (posl.cyklus 38 dní)
kamiz................................28 let...3 snažení = 6 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova......................22 let...2 snažení = 5 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris....................................29 let...3 snažení = 4 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2................................28 let...3 snažení = 4 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2.................................25 let...1 snažení = 4 DC
kali.kal...............................28 let...5 snažení = 3 DC (poslední cyklus 31 dní)
medan..............................29 let...4 snažení = ?? DC
danielapro.........................26 let...2 snažení = 1 DC (posl. cyklus 41 dní)
7. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababa07: jo cítím se docela fajn, občas mám pocit na zvracení, o víkendu mě trošku bolelo břicho ale už je všechno v pohodě. povedlo se po třech měsících po vysazení HA. a byl to docela šok, protože jsme s tim ted vůbec nepočítali, měla jsem vypočítanou ovulku, a během ní nic nebylo, měla jsem zpoždení tak jsem si udělala test a ono to vyšlo, já na to koukala jak blázen :slight_smile: , ještě ted tomu moc nevěřim. a k doktorovi jsem se zatim ani neobjednavala. vůbec nevim. chtěla bych jít až bude něco vidět. a vy těhulky jste šly prvně kdy?
7. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko, já se taky teprve chystám, jsem objednaná na příští středu (je to myslím i v tabulce). To budu 7 tt a teoreticky by mohlo být už něco vidět :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidim, já počkám tak 2 týdny a pak se objednám. :slight_smile:. Snad už taky neco bude videt
7. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebyla jsem u doktora, ale přemýšlím, že tam už příští týden zavolám a už na něj šlápnu, ať se mnou konečně začne něco dělat! Vzhledem k tomu, že HA neberu už od ledna a, cyklus se mi sám neupravil, tak by to snad už bylo na čase začít řešit! No, nic, objednám se a půjdu si za svým, nenechám se odbýt s tím, že se to upraví a že je vše v pořádku!
7. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, přeju pěkný večer
gratuluji nové těhulce :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamiz, správně, nenech se odbýt. Čím dřív se ti to spravý, tím dřív se můžete začít snažit. 8 měsíců je už hodně dlouhá doba. To měl začít řešit už dávno!
7. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si myslím taky! Ale když jsem tam byla koncem května, že od vysazení v lednu stále nemám MS, tak mi řekl, že to je normální, že podle UZ je všechno v pořádku a jen to chce čas! :frowning2: Jen moje trpělivost už trochu přetéká, mám toho plnou hlavu a vůbec nejsem v psychické pohodě! Naopak, mám dnes depku jako blázen, navíc jsem sama doma, manžel je na služební cestě, tak to na mě nějak padlo!
7. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tě kamiz úplně chápu. Já mám dneska taky depresi. Čtu si o těch mikropotratech a bojím se, že je se mnou něco v nepořádku. I když teď jsem četla, že jen 10-15% mikropotratů je způsobeno nemocí matky. Tak snad tam nebudu patřit a příště se to podaří a těhotenství dovedeme do zdárného konce.
7. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamiz...nech si udělat hormonální profil, podle utz je třeba vše v pořádku ale můžeš mít nějakého hormonu pak bud málo anebo moc,
7. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky, jdu dělat večeři. Potom sem možná ještě kouknu. Tak hlavu vzhůru, však my se jednou dočkáme :grinning:
7. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, konik, jak říkáš, všechny se jednou dočkáme!!!! :slight_smile: A hormonální profil si udělat nechám, zavolám k doktorovi a objednám se!!!!!!!
7. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na ten profil bys měla jít bud 3den cyklu a nebo nějak ke konci :wink: :wink:
7. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je u mě docela neřešitelný problém, můj cyklus je hodně zajímavý! 4 měsíce, dva měsíce, 21 dní.... Takovou mám "pavidelnost" :frowning2:
7. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ti ho udělá na začátku, ale i s takhle krátkým cyklem můžeš mít ovu, ne že ne
7. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi bych měla začít měžit BT, viď? Abych to věděla! Musí to být vždy ve stejnou dobu? Jsem zdravotnísestra, tak dělám denní a noční dvanáctky, je to dost problém!
7. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bud měřit bazální teplotu nebo zkus třeba ovulační testy, pak ještě jestli máš plodný hlen, ten je v době ovulace anebo chtít po dr. folikulometrii
7. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm.. mám pozitivní ovulační test
nevím no.. s tím jsem tak trochu nepočítala... počítala jsem s tím nejdřív ve středu, ale podle těch dvou 34denních cyklů to mělo být až v sobotu... 12. září by to vycházelo
i když jsme se tento měsíc přestěhovali do nového, takže zas změna prostředí... minule jsem to takhle dostala o 10 dní dřív..takže i ovu byla dřív
jenže problém je v tom, že jsme se zatím vůbec nesnažili.. ale hlavně jsem měla nějakou zas infekci (po minulém snažení mimochodem.. ale to se nepočítá, jelikož bylo minulý týden a to je dlouho), kdy jsem to mazala canestenem apod. i tobolku jsem si šoupla a teď uvnitř nemám asi to nejlepší prostředí :angry: sice to byla lehká infekce, ale byla a mazaný to taky bylo :rolling_eyes: jsem chtěla pár dní na to, aby se to srovnalo, to prostředí uvnitř
a žádný obden jsme zatím tím pádem nepraktikovali :unamused:
7. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska1989: já sem šla v 7 týdnu a už i krásně tlouklo srdíčko :wink:
7. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak na to vlítněte tedka :grinning: to že máš pozitivní ovu znamená že ovulace teprv bude, tak do 48hodin :wink:
7. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
minule jsme se snažili den po pozitivním testu, jak píšou na obalu a nikam to nevedlo... tak teď nevím, jestli
1) dneska,
2) neska a pozítří,
3) dneska,
4) zítra,
5) pozítří...
6) jen zítra a pozítří...
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
dělejte říkejte... :sweat_smile: :grinning:

jinak kočáry jsou věda, děsně nas nervy nějakej vybrat.. navíc se teď roztrh pytel s mili´ónem dalších, který neznám a nevyznám se v nich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: ja bych to vzala obden už odedneška :wink: Spermie prý žijou 24 hodin a víc :wink:
7. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych radila dnešek a pozítří :grinning: :wink:
7. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no.. minule jsme na to hupsli následující 2 za sebou jdoucí dny po pozitivním výsledku, jak tam píšou a nic... takže teď jsem si řekla, že to zkusíme obden, ale to mi jaksi díky té zasrané kvasince nevyšlo, takže teď zbývá na to hupsnout..
jenže bych hupsla, ale říkám si.. co to prostředí uvnitř.. včera jsem si tam dala tobolku na upravení mikroflóry a kyselýho prostředí - z toho tam dneska něco klidně mohlo zbýt (to je asi něco nevinnýho, může se to i v těhu, nějaký bakterie nebo co), ale den předtím canesten a klidně tam můžou být ještě jeho zbytky a navíc jsem se ještě včera večer mázla krémem canesten, takže to mě teda sere.. :sweat_smile: :rolling_eyes: prostě to mám teď uvnitř mimo.. kdyby to den dva počkalo, tak prosim.. :rolling_eyes: no něco dělat musim, úplný nic jako dělat nebudu.. :grinning:
7. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já bych na to vlítla hned a na nic nečekala! :grinning:
7. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpoledne jsem tady řešila, jestli obden nebo počkat, až se mi začne chtít.. tak začnem teď, páč jsem před asi 3 hodinama zjistila, že se mi začíná chtít, ale zatím to není tak výrazné, třeba to ještě stoupne. Jo a minule mě fest bolel vaječník a teď nic.. no to je fakt dobrý tohle.. jsem to dneska vůbec nečekala... chjooo do pr.... :angry: bych nechtěla většinu sperimií oddělat už před vchodem
7. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka, jak se dělá folikulometrie a co přesně se tak zjistí? Jestli se vůbec foliky tvoří?
7. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamiz, :grinning: :grinning: no čekat tedy už nebudu, minule jsem takhle čekala a nedočkala se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o: hele za pokus to stoji, ja bych do toho sla. Myslím, že to nemůžete pokazit a mrnous kdyz se bude chtit uchytit tak mu v tom ani canesten nezabrani :wink:
7. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, mrňousovi ne.. ten se uchytí až za pár dní.. ale ty spermie se tam musej nějak procpat.. no co.. počkám tak kolem půlnoci... :sweat_smile: aby se to tam stihlo nějak doupravit..
snad ten test nekecá.. se testnu ještě tak v 9
7. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek