• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Alzbet, taky drzim palce...
12. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hned jak budu něco vědět tak písnu
12. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko neboj všechno bude dobré.Ty neolnosti jsou nepříjemné, ale co by jsme kvůli těm našim mimísdkům nevytrpěly, viď.Já to mám stejné jako ty, ale snad už to ustává nebo se mi to tak občas jevý, ale když řeknu, že to ustává, tak se mi vždy zase přitíží.Ale dá se to.
ALžbětko budu na tebe myslet, zítra jedu na školení, na net sde nejspíš nedostnu, ale hned jak to půjde se půjdu podívat.Tak ať dopadneš co nejlépe.
Páá holky mažu domů jdeme na pizzu.
12. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haló, haló, už jsem zase vymazaná z tabulky, prosím dejte mne tam :unamused: :frowning2: :grinning:
12. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím..vzpomínáte si na mě ještě? Snažila jsem se s vámi červenec, srpen, září..
pak jsme kvůli blbé situaci v práci přestali se snažením, ale nakonec se to nějak vyřešilo..a v prosinci jsme tomu nechali volný průběh. Teď jsem teprve 25DC ale na testu už mám //. Aji včera večer tam byli. Do 3 min. naběhli sice slabé ale viditelné, žádný duch...Myslíte že tak brzo je to možný?
Chtěla bych se moc radovat ale ještě se bojím..
Můžu mezi vás?
13. led 2010 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vám po týdenní nedobrovolné odmlce. Od minulého úterý do včerejška jsme byly s mimískem hospitalizovaní v nemocnici - diagnoza hrozící potrat :frowning2: . V úterý večer jsem začala strašně krvácet, dokonce jsem si i v jednu chvíli myslela, že mimísek ze mne na WC vypadl. Tchán mi poradil, že než aby mě vezli do nemocnice oni, tak bude rychlejší, abych si zavolala sanitku. No tak jsem si zavolala na 112 a byli tu do cca 10min., v nemocnici nás hned převezli na vyšetření. Kde nám udělali rovnou jak vaginální, tak i normální ultrazvuk. No a když pan doktor diktoval sestře diagnozu, tak v tu chvíli pro mě řekl tu nejkrásnější větu co mohl: v děloze jeden živý plod :wink: . Sám tedy konstatoval, že takhle silné krvácení už hodně dlouho neviděl a že teď je to už jenom v rukou božích. Naštěstí vše dobře dopadlo, miminko je stále s námi, dokonce jsme za ten týden v nemocnici povyrostli o 2cm, takže v pátek jsme měřili 6,74cm a vážili 60g. No a když nás propouštěli, tak nám řekli, že všechno tohle způsobil hematom o velikosti 4x2,5cm, který je v těhotenství celkem běžný, ale tak v 8-9tt, my ve 13tt jsme pro ně byli rarita :sunglasses:. V rámci propouštěcích vyšetření nám také udělali NT, kde je vše v pořádku. Takže teď už jsme doma na neschopence, nesmíme sice z domu ani na krok, ale však to se nějak vydrží, hlavně, že to zlý je už za námi a teď bude jen dobře.
13. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Joseline, pamatujeme :dizzy_face: A možné to je vidět už 25. DC, mně naběhly // 26. DC, závisí na tom, kdy byla ovulka, gratuluju a držím palečky!

Miky, teda, to jsem se vyděsila, hlavně, že jste v pořádku, úplně jsem se opotila, když jsem to četla!Tak se držte!
13. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, super, další těhulka, jen tak dál :slight_smile:

Miky ty se opatruj, snad už bude všechno v pořádku!!!!

Jinak holky mě už tři dny bolí břicho jako na ms a dneska jsem začala špinit, jenže jsem teprve 15 DC!!!! tak nevím, dneska večer mám začít brát ten duphaston, tak snad to pomůže......ale jsem z toho zas nějaká hotová, už jsem myslela, že to bude v pohodě a zase to nějak nefunguje...... :frowning2:
13. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj muci, iris , miky..všechny vás moc zdravím.
Doufám že budete v pořádku.
Muci, já ještě nevím jestli jsem těhulka, dělala jsem si teď Best test a ten neukázal nic, ale mamatest 2 dny po sobě //. Uvidíme ještě, o víkendu má přijít ms, takže to se asi rozhodne..
13. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joseline best test je na nic, ale jestli ti mamatest ukazuje //, tak je to jasný :wink:

Já se teď hrabu na netu a četla jsem, že u někoho se objevuje v době ovulace špinění a bolesti jako při ms........tak já nevím, jestli je to možný ?!? nemáte s tím některá zkušenosti?????

chjo, m. je zrovna dneska v práci přes noc, tak to z toho nic nebude......no ale stejně bříško bolí, tak by se mi ani nechtělo......
13. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muci já nemám zkušenost se špiněním ale bolest břicha mám taky v době ovulace :wink:
13. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, mě v době ovulace taky bolí břicho a to se ten den nesnažíme, protože to by se mi taky nechtělo..ale pak jsou +- další 3 dny taky plodný ne? Takže neboj, stihnete to:slight_smile:
Počky a nepsala jsi že teď si dáváte v snažení pauzu..? Možná už to mám popletený. :fearful:
13. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj joseline, nějak cíleně se nesnažíme, ale víš jak, kdyby se to povedlo, tak budeme rádi :slight_smile: ale opravdu poctivě se začneme snažit asi až po svatbě.........stejně mi je jasný, že se to jen tak nepovede, mám to celý rozházený zase.....

holky a bolelo vás břicho jako při ms????mě bolí docela dost a taky docela dost špiním, i trošičku jasně červený tam je, tak já nevím, je to na prd........ :frowning2:
13. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci...jojo bolelo mě tak, no a minulej měsíc jsem teda taky špinila ale já to měla po tom HSG takže to byl vyjímečný stav
13. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali......no jo, ty jsi to měla po tom vyšetření, ale já to mám jen tak..... :frowning2:
ale tak třeba je to ovulka, tak na to zítra můžeme skočit :wink:
13. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci....ono to tak fakt může být, prostě patříš mezi těch málo žen který holt od ovulace prostě špiní no :unamused: ale ten duphaston by to měl zastavit, a odkdy ho máš brát?
13. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska večer si mám vzít první, tak si ho vezmu už odpolko, až přijdu z práce.......naštěstí jdu na zač. února na prohlídku, tak to dr. řeknu, jestli je to normální......ale jestli to takhle bude pokaždý, tak asi mimčo mít nebudeme, protože při špinění se do toho nechce ani jednomu z nás :unamused: :wink:
13. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci....no hlavně by ti měla zjistit kdy máš tu ovu, protože jestli jí máš až 15DC a dýl tak ti ten duphaston moc nepomůže abys otěhotněla, on tu ovulaci totiž zbržduje
13. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali já zase četla, že duphaston ovulaci nebrzdí, že tam není ten progesteron jako v utrogestanu, ale nějaká jiná látka, která ovu nebrzdí........hlavně já vůbec nevím, kdy mám ovulaci, ale vždycky když mi dělala utz okolo 9 dc, tak byl folikul těsně před ovu......no uvidím, každopádně bych chtěla aspoň clostil, nebo tu proveru (myslím, že se to tak jmenuje ?!?!)........ jdu tam 11 dc, tak to by mohlo být tak akorát........

ali ty clostil bereš teď???a od kolikátýho dc??? a potom utroš taky????
13. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak je to možný že duphaston má jiný složení než utroš a tím pádem to nebrzdí :slight_smile: provera nevim na co je ale clostil je na podporu růstu folíků
a já už ho dobrala a utroš mi asi nasadí, uvidíme jak dopadne kontrola :wink:
13. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď někdy jdeš na kontrolu??? tu proveru dostala myslím hanulka, to je že praskne folikul nějak do 24 hodin......já jen doufám, že na to všechno bude mít dr. čas, ona má hrozně lidí, je sice pečlivá, ale objednat se musím vždycky min. 2 měsíce předem :frowning2:

naštěstí máme v létě tu svatbu, tak není vlastně kam spěchat :wink:
13. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra, jestli budu mít folík, tak mi píchne pregnyl a do 24hod by měla být ovu
13. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee tak to já si to spletla, pregnyl se to jmenuje, neee provera :wink: tak to jooo, to bych chtěla taky, aby mi píchla a nebo chci aspoň clostil :slight_smile: a kolikátý jsi dc???
13. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska 12DC tak uvidíme no, ale podbřišek mám nafouklej a krapet i bolí takže se tam, snad něco děje :wink: :grinning:
13. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krev budu vědět až ve 2 odpoledne. MS zatím nikde, teplota 36,9 snad už klesat nebude. Testy v albu.
13. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
alžbět, tak držím palce :wink:
13. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale myslím že je to jasný podle toho testíku :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad máte všichni pravdu. Nikdo mi zatím neřekl nic jiného.
13. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíš věřit, jsi na dobré cestě a neboj dopadne to dobře :wink:
13. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,před chvilkou jsem vstávala,včera jsem měla celodenku a byla jsem tak utahaná a naštvaná,že bych dneska prospala celý den,to jsem měla jít do práce v pondělí,ale přehodila jsem si to s kolegyní na to úterý,ona měla mojí šichtu úplně pohodovou,za to já jsem se celý den nezastavila :angry: .
muciku,ahojky,tak to si fakt můžeme s tím špiněním podat ruce,mě teda aspoň teď přestalo,špinila jsem tenhle cyklus jen jeden den a taky jsem z toho byla zas špatná,ale teď už je to OK,spíš jsem to tentokrát přikládala trochu nachlazeným vaječníkům,po té šichtě na informacích mě stále bolí a pak do toho to špinění :unamused: ,......jinak jste mě teda teď docela vyděsili s tou ovulkou,že to ten utroš brzdí,já mám ovulku kolem 20DC,tak budu jí vůbec mít,když beru ten utroš? :confused:
13. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek