• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
ali tak pak hlavně napiš, jak jsi dopadla :slight_smile:

alzbetko, vůbec se nestresuj, zatím není proč a užívej si to, určitě to bude v pořádku, testíky jsou krásný :dizzy_face:
13. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
asi tak, já brala utrouš 15-24dc a ovu jsem měla taky různě, nakonec mi dal clostil na vyvolání ovu po 7dc a je to tak lepší
13. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
marokanku, no já jsem to někde četla - v utroši je čistej progesteron, kterej ovu zabrzdí.....jestli ho bereš třeba od 15 dc a ovu máš dýl, tak ji prostě mít nebudeš......takže by to určitě chtělo ten clostil, aby jsi měla nejdřív ovu a pak až začla brát utroš......

v tom duphastonu je nějaká jiná látka než progesteron a ta prý ovu nebrzdí.....myslím že je to i v návodě, protože při nějakých poruchách cyklu se bere třeba už od 5 dc až do konce a ovu by měla normálně proběhnout......

já byla na jiný diskuzi a tam se právě holky rozčilovali, jak dr. nasadí jen utroš a už se nestarají, kdy je ovulka a že ji to často zabrzdí..... :confounded:

marokanku a který dc jsi špinila???a hodně??? a bolelo tě břicho???
13. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no utrogestan se musí brát až po ovu, jinak jí zabrzdí :frowning2: takže proto je nejlepší být pod kontrolou dr.
13. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jj ali, však doufám, že ten duphaston ji nebrzdí......ale určitě je lepší být pod kontrolou, jenže ono lítat pořád k dr. se mi za prvý nechce, protože to moc nemusím a za druhý v práci by asi taky moc nadšený nebyli :frowning2:
13. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ty brďo tak to koukám jako blázen,tak to teda vůbec nevím co teď,já mám nasazený utroš na tři měsíce,kvůli tomu špinění a tu ovulku mám fakt až někdy 20 DC,ale minulý měsíc jsem uvu měla i když jsem brala utroš,tak nevím......no fakt jsem z toho teď zmatená :frowning2: .špinila jsme myslím asi 9DC,nejsem si teď přesně jistá,musela bych se podívat zpětně na stránky a tam jsem to psala v ten den,no břicho mě bolí pěkně ještě teď,ale spíš ty vaječníky,tak nevím a pak druhý den už to šinění přestalo
13. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
muci...já vím, ale prostě to zjištění ovulace je takhle nejpřesnější no :unamused: ale já to taky nemám ráda furt bejt u dr. ale ted to jinak nepůjde ty dva měsíce
13. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no já mám brát utroš až od 15 DC a ovu mám 20 DC :frowning2:
13. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to je podle mě uplně nanic a jen ti to upraví cyklus a pomůže od špinění, ale ne k těhu
13. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm a to mě tam cpala Dr. informacema a nadějema,že mi to i k tomu těhu pomůže :frowning2: ,tak co mám teď dělat?mám brát utroš až od toho 21DC nebo zajít zas za Dr.,že kvůli těm práškům nemám ovulku,nebo si koupit ovu testy a sledovat jestli se i přes to ovu objeví? :frowning2:
13. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no a co ti teda řekla dr.? na 3 měsíce utroš a pak co?
13. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no řekla mi,že mi to pomůže od toho špinění a že i k tomu těhu mi to pomůže a dala mi ho na tři měsíce s tím,že pokud mi bude vyhovovat mám po třech měsících přijít a napíše mi ho znovu :unamused: a že ho prostě mám brát od toho 15 DC- 24 DC,páč špinění mám někdy vždycky v téhle době,akorát tenhle měsíc přišlo dřív a trvalo jen jeden den,tak já nevím :frowning2:
13. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm nojo když to je těžký no, přijde mi že to s tebou nechce ani moc řešit, přeci cpát tě furt jen hormonama není zrovna nejlepší cesta :frowning2: nehledě na to že to není nic přirozenýho takhle dlouhodobě to brát
13. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ale i tak mi to přijde docela brzo od toho 15týho dne, já ho brala vždy nejdřív od 17DC, no asi si dr. myslí že máš ovu brzo, tak bych jí to asi řekla že jí máš později
13. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je mi jasný,já už bych to pak ani dál asi nechtěla,pokud bych teda pořád nešpinila,tak co mám teď dělat? :confused:
13. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
takže radíš zajít za Dr. a říct jí,že mám ovulku později aby mi předepsala něco jinýho?
13. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no asi bych tam třeba zavolala a zeptala se jí přímo jestli ti ten utroš může brzdit ovulaci, a že si myslíš že jí máš až tak 20DC a jestli to teda nevadí, a podle toho co ti řekne bych postupovala dál
13. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
hm hm,tak já to asi teda tak udělám,nebudu čekat tři měsíce na to,aby mi přestalo špinění a nemohla bych se snažit o mímíska,a nebýt toho,že se to tu psalo,tak o tom ani nevím a snažím se úplně zbytečně :frowning2: ,takže za to moc děkuju
13. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
marokanku...ono furt to jsou od nás informace kterým můžeš a nemusíš věřit ale pokud to tak opravdu je tak bych na to dr, upozornila a chtěla vědět co ti na to odpoví a jak to bude řešit, třeba ti může nasadit i ten clostyl a pak i podle utz zjistit ovu a podle toho nasadit utroš :wink:
13. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo,určitě tam zavolám,někdy mi přijde,že holky tady ví občas už víc jak lecjaká Dr. :slight_smile: ,no a nic za to nedám,že si tam zavolám.no dobře že to aspoň vím včas :slight_smile: ,takže by se dalo říct,že utroš je jen pro ty vyvolené,co mají ovulku tabulkovou přesně na 13-14DC
13. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
marokanek....no on je i pro ty ostatní ale musí se nasadit až po proběhlé ovalaci no :wink: :wink:
13. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
hm hm,je mi to jasný,ale u mě to je ještě složitý tím,že pak už je mi k ničemu když špiním někdy kolem toho 15 Dc
13. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ju děkuju moc za rady,já vás nemít,tak asi mít dítě nikdy nebudu :wink: .
no budu se loučit,jedu za kamarádkou a za jejím prckem se podívat,už jsem u nich od vánoc nebyla,tak se jdu podívat jak zase vyrostl miláček malinkej,stavím se možná ještě na večer,tak pa.
13. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
marokánku a ty jsi špinila jen jeden den okolo toho 20 dc???? já nevím no, ale určitě bych se dohodla s dr., protože jestli máš ovulaci dýl, tak je potřeba ten utroš nasadit až po ní..........se někde koukni, jak v průběhu cyklu klesá a stoupá hladina progesteronu.......progesteron stoupne až po ovulaci........

dr. ho nasazují automaticky od toho 15. dc, protože většina ženských tak tu ovulaci má, ale jsou určitě i vyjímky, který ji mají až dýl, no a těm je potřeba to nasadit jinak..........jenže ono je to těžký, někde jsem četla, že jako jediný spolehlivý důkaz proběhlé ovulace je těhotenství, jinak se to na 100% zjistit nedá......... :confounded: :wink:
13. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
nene mucipuci,to jsem špinila teď tenhle cyklus jeden den a to bylo okolo toho 9 DC,předminulý měsíc jsem to měla divoký,to jsem špinila asi 20 dní v kuse,a až ten utroš mi to zastavil,pak jsem to dostala po tom utroši,pak jsem měla bolesti vaječníků a daší špinění někdy kolem 15Dc,to mi Dr. řekla že je to nějaká hormonální porucha a nasadila mi ten utroš na ty tři měsíce,no uvidíme co mi řekne až jí budu volat
13. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
marokánku a jak víš, že máš ovu 20 dc??? já bych to teď možná nechala ty tři měsíce, ať se ti to srovná a ustálí, ale pak bych dr. řekla, ať ti zjistí, kdy máš ovu a kdyžtak ti to posune.........ale třeba jsi měla teď ovu už ten 9 dc jak jsi špinila...........

jestli si měříš bt, tak dej hlavně bacha, protože po utroši se ti teplota zvedne vždycky a tudíž ti to vždycky vyznačí ovulku, i když neproběhla........

no a nebo teď zkus jeden cyklus úplně bez utroše, piš si všechny bolesti, špinění, klidně bych i měřila bt, abys to pak dr. mohla ukázat.....že máš třeba ovulku dýl a nebo že ji nemáš vůbec, aby s tebou něco udělala

já jsem z toho teď taky vyplácaná, nevím proč najednou špiním 15 dc.....ale já už to tušila, tři dny mě bolí břicho, tak jsem jen na tu červenou čekala........no hlavně doufám, že to dostanu stejně jako minulý cyklus, aby mi ta dr. vyšla fakt na 11 dc, aby viděla nějaký folíky......
13. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
teeda kocky vy toho nakecate :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky , dneska jsem si dělala test a mám tam úplně slaboulinkou druhou čárku, ale fakt slabou! Myslíte, že mám nějakou naději! Nebo zas nic:frowning2: :frowning2:
13. led 2010 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk holky, tak jsem v práci :slight_smile: jancoo tak naděje je vždycky, uvidíš jestli zesílí :wink:
13. led 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám strach, snad se nastratí! Nevíš po jake době to jde vidět silněji?
13. led 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek